vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD 750.7

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 750.7

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
Ex 228   Franz Kafka   Třebanice hl.n. (14:52-15:00)-Ústí nad Orlicí (16:20-16:30)-   . . .   1:30)-Praha Smichov (21:37)-Plzeň hl.n. (22:37)-Cheb (23:20)
229   R31   Ústí nad Labem hl.n 9:00, Praha Holešovice 9:58 - 10:00, Praha hl.n 10:07 - 10:15, ... Podštejn 12:33, Žamberk 12:45, Letohrad 12:50
239   Karel Klíč   Trutnov hl.n. - Starkoč - Jaroměř - ... - Lysá nad Labem - Čelákovice - Praha hl.n.
Ic 245   Opava   SOUPRAVA K IC OPAVA
Ex 247   Vincentka   Brno hl. n. - Břeclav - St. Město u Uh. Hradiště - Uh. Brod - Luhačovice
251   Orlice   Praha-Vršovice - Praha hl.n. - Praha-Vysočany - ... - Ziebice - Strzelin - Wrocław Główny
R/Rx 253      Jičín 5.45, Nymburk hl.n. 6.34-6.47, Sadská 6.58-6.59, Praha hl.n. 7.45-8.01, Plzeň hl.n. 10.01
RX 256      Kyjov-Bohuslavice u Kyjova-Bučovice-Slavkov u Brna-Brno,hl.n   . . .   í-Malé Svatoňovice-Trutnov,hl.n.-Mladé Buky-Svoboda nad Úpou
EC 257   Kartoplak Klakartoplovek   Sal - Semil
EC 284      Třebanice hl.n. (8:53-9:10)-Česká Třebová (10:19-10:22)-Brno   . . .   -Szob (14:48-14:50)-Vac (15:10)-Budapest Nyugati pu. (16:40)
288      Praha Smíchov - Tanvald - Kořenov - Szklarska Poreba Górna - Jelenia Góra
IC 330   Kartkowski   Praga hl.n-Opole Główne
Sp 333   Plzeň   Cheb-Sokolov-Karlovy vary-Bečov nad teplou-Žlutice-Plasy-Plzeň hl.n.-Plzeň zastávka-Dobřany-Přeštice-Švihov u Klatov-Klatovy
Ex 350   Galán   Praha hl.n - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Přerov - Staré Město u Uh. Hradiště - Luhačovice
Rx 355      Ostrava hln Ostravá Kunčice Frýdek Místek Frýdlant nad ostravicí Frenštát pod Radhoštěm
IC 355      Praha hl.n. - Praha Vršovice - Tábor - České Budějovice - Křemže - Český Krumlov
EX 357   Západní Express   Domažlice - Praha hl.n.
Ex 365   Krakonoš   München Hbf - Freising - Landshut (Bay) Hbf - ... - Hradec Králové hl.n. - Jaroměř - Trutnov hl.n.
367      Přerov,Hulín,Staré Město Uherské hradiště, Uherské hradiště, Újezdec u Luhačovic, Luhačovice
ec 377   Anděla Macounová   praha budapest
KX 400   Kuřecí expres   Košice-Žlilina-Bohumín-Ostrava hl.n-Ostrava Svinov-Opava výc   . . .   ce-Lichkov-Letohrad-Hradec Králové hl.n-Libuň-Turnov-Tanvald
400   Horal   Poprad-Tatry - Štrba - Liptovský Mikuláš - ... - Železná Ruda Město - Železní Ruda Centrum - Železná Ruda Alžbětín
402   Germán   Kišivároš 9:22-Zelín 12:48/13:05-Bologňa 16:59
EC 410   LionJet   Prievidza 6:00 - Nováky 6:09 - 6:10 - ... - Nové Zámky 7:51 - 7:55 - Štúrovo 8:20
Ex 432   Okružní cesta Evropou   Brno hl.n. 14:02 , Oslavany 14:50 , Jihlava hl.n. , ... Wien Mendiling 6:14 , Znojmo 7:00 , Brno hl.n. 9:02
1099   Kysuckenval   Písek - Kysak
444   slavkov   praha brno mim. řazení
453      Brno hlavní nádraží 21:47- Tišnov 22:13- Křižanov - velké Meziříčí - Studenec - ... - Most - Dubí - Moldava v Krušných horách 8:42
EC 458   Vindobona   Hořice v Podkrkonoší-Hradec Králové-Pardubice-Česká Třebová-Brno-Břeclav-Bratislava-Budapešť Keleti Pu
470   Velehrad   Praha hl.n. - Kolín - Přelouč - ... - Uherské Hradiště - Uherský Brod - Luhačovice
480   KRIVÁŇ   KOŠICE-ŽILINA-HAVÍŘOV-OSTRAVA-OLOMOUC-HRADEC KRÁLOVÉ-LIBEREC-ZITTAU-DRESDEN
IC 483   Krakonoš   Praha hl.n.(odj. 8:30) - Lysá nad Labem - Nymburk hl.n. - ... - Jaroměř - Trutnov střed - Trutnov hl.n.
484      Kolín - Trutnov hl.n
486      Brno hl.n. - Vyškov - Nezamyslice - ... - Krnov-Cvilín - Opava západ - Opava východ
IC 501   Krumlovan   Praha hl.n. 0.20, Tábor 1.44 - 1.45, České Budějovice 2.21 - 2.31, Český Krumlov 3.12
IC 513   Opava(GVD 2018/2019)   Praha hl.n.,Pardubice hl.n.,Olomouc hl.n.,Krnov,Opava východ
Ex 521      Praha hl.n. - Plzeň - Domažlice - Mnichov
ex 525   jan kašpar   praha - pardubice
Ex 531   Jížní expres Šumava   Praha hl.n. 7.01, Tábor 8.18 -8.19, České Budějovice 9.02 - 9.15, ... Nová Pec 10.49 - 10.50, Černý Kříž 11.05 - 11.11, Volary 11.19
Ex 533   Matalík   (Valy) - Staré Roztoky - Brod - Česká Skalice - Červený Kostelec
Ex 539   Jížní Expres   Praha Holešovice 15:55 - České Budějovice - Nové Údolí
EXPRESS 553   EXPRES ZE ZÁPADU LINKY EX6   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 21:00 PRAHA-SMÍCHOV 21:06 21:07 PLZEŇ H   . . .   34 22:35 STŘÍBRO 22:57 22:58 PLANÁ U MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ 23:19
555   Jeleniogórskiego   Nürnberg Hbf-Ambreg-Schwandorf-Domažlice-Plzeň hl.n.-Praha S   . . .   centrum-Tanvald-Kořenov-‎Szklarska Poręba Górna-Jelenia Góra
IC 555   Kubko SK   Praha hl.n 15:55 Olomouc hl.n. 17:34-17:38 Otrokovce 19:34-19:50 Zlín-střed 20:03
IC 573   Vlára   Praha Masarykovo nád. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Piešťany - Leopoldov - Nitra
IC 574      Praha hl.n. - Pardubice hl.n. - Ústí nad Orlicí - ... - Ostrava Stodolní - Ostrava Kunčice - Frýdek Místek
Ex 580   Zlínský expres   Zlín střed 5:26, Otrokovice 5:39-5:49, Hulín 5:56-5:58, ... Praha-Libeň 8:52-8:53, Praha hl.n. 8:59-9:08, Praha-Smíchov 9:14
Ex 582   Thermal   Praha hl.n. (7.56) - Praha-Zličín (8.21-8.22) - Hostivice (8.27-8.29) - ... - Ostrov nad Ohří (11.12-11.13) - Karlovy Vary (11.26-11.32) - Karlovy Vary dolní nádraží (11.37)
Ex 586   Třebanický Expres Ex 14   Třebanice hl.n. (12:01-12:10)-Třebaničky (12:25-12:30)-Nová u Sebíkova (13:10-13:30)-Sebíkov hl.n. (14:01-15:20)
Ex 587   Třebanický Expres Ex 14   Sebíkov (12:01-12:10)-Nová u Sebíkova (12:41-13:01)-Třebaničky (13:41-13:46)-Třebanice hl.n. (14:01-15:20)
IC 591   Zlínský expres   Praha hl.n. (odj. 6:35) - Praha-Libeň - Kolín - ... - Přerov - Otrokovice - Zlín střed
605   ČD Špeciál   Praha-Bratislava-Žilina
620   Prokop   Brno hl. n. - Třebíč - Jihlava - Telč
625   Kynžvart   Benešov u Prahy, Olbramovice, Tábor, ... Lázně Kynžvart, Cheb, Františkovy Lázně
Ex 625      Chotiměř - Lovosice - Bohušovice nad Ohří - ... - Praha-Podbaba - Praha-Holešovice - Praha hl. n. (a zpět)
EC 643   OPAVAN   Praha-Kolín-Kutná hora-Havlíčkův brod-Ždár nad Sázavou-Brno-Břeclav-Přerov-Ostrava svinov-Opava
647   Dvořiště   České Budějovice - Jihlava - Okříšky - Brno hl.n.
649   Egrensis   Praha hl.n. - Aš město
654      Čerčany - Vrané nad Vltavou - Praha hl.n
655   Rožmberk   Plzeň Hl.n. - Strakonice - České Budějovice - Jihlava - Brno Hl.n.
661   Rožmberk   Plzeň hlavní nádraží 6:03, Nepomuk - Horažďovice předměstí -   . . .   y - Třebíč - Náměšť nad Oslavou - Brno hlavní nádraží 12:14,
663   Petr Vok   Brno hl.n. - Jihlava - České Budějovice
663      Plzeň hl.n. 3.08, Strakonice 4.10-4.12, České Budějovice 5.00-5.15, Jihlava 7.41-7.55, Brno hl.n. 9.45-10.00, Olomouc hl.n. 11.38
663   Bezdrev (Petr Vok)   Plzeň hl.n. 8:02 - České Budějovice - Veselí nad Lužnicí - Jihlava - Okříšky - Brno hl.n.
664   Rožmberk   Brno hlavní nádraží 11:41, Náměšť nad Oslavou - Třebíč - Okř   . . .   oražďovice předměstí - Nepomuk - Plzeň hlavní nádraží 17:57,
666   Vajgar   Brno hl. n. - Jihlava - České Budějovice
666   Rožmberk   Brno hl. n. - Plzeň hl. n.
666      Brno hl.n. (odj. 9:27) - Třebíč (10:31-10:34) - Okříšky (10:46-10:47) - ... - Jindřichův Hradec (12:40-12:43) - Veselí nad Lužnicí (13:12-13:16) - České Budějovice (přij. 13:47)
668   Jakub Krčín   Brno hl. n. -Třebíč - Jihlava - Počátky-Žirovnice - ... - České Budějovice - Strakonice - Plzeň hl. n.
669   Rožmberk   Plzeň hl.n. - Nepomuk - Horažďovice před. - ... - Třebíč - Náměšť nad Oslavou - Brno hl.n.
670   Prokop   Brno hl. n. - Jihlava
673   Ještěd   Brno hl.n. 16.09, Jaroměř 19.35-19.51, Liberec 22.1
722   Vltava   Český Krumlov - České Budějovice - Veselí n. Lužnicí - ... - Praha-Vršovice - Praha hl.n. - Praha-Holešovice
728   Babylon   Brno - Svitavy - Česká Třebová - Pardubice hl. n. - Liberec
EC 728      Praha Hl n-Praha Kolovraty-Havl Brod-Tisnov-Brno Hl N
748   Čerchov   Plzeň hl.n. - Holýšov - Domažlice
761      Liberec - Rychnov u Jablonce nad Nisou - Turnov - ... - Světlá nad Sázavou - Havlíčkův Brod - Jihlava
RX 776      Úvaly - Praha hl.n. 9:10 - Rokys Centrum 13:00 - Lokyrov 16:00
Vr 795   Excalibur   Pardubice tajné nádraží-Neratov tunel
Vr 795   Excalibur   Pardubice tajné nádraží-Sezemice-Častolovice-Bartošovice-Neratov tunel
Rx 806      Brno hl.n. 6.36, Zaječí 7.15-7.21, VELKÉ PAVLOVICE, ... Hodonín 7.33-7.43, Přerov 8.32-8.34, Olomouc hl.n. 8.46
806      Podolsko 5:44 Hlušanská 6:27 Velynsko 6:30-6:32 Borovec 6:52-6:54 Borovecký Újezdec 6:59-7:00 Simtov Hl.n. 7:16
807      Simtov Hl.n. 7:25 Borovecký Újezdec 7:41 Borovec 7:46-7:49 Velynsko 8:09-8:10 Hlušanská 8:12 Podolsko 8:36
808      Podolsko 9:44 Hlušanská 10:27 Velynsko 10:30-10:32 Borovec 10:52-10:54 Borovecký Újezdec 10:59 Simtov Hl.n. 11:16
810   Vladislav Vančura   Podolsko 13:44 Hlušánská 14:27 Velynsko 14:29-14:32 Borovec 14:52-14:54 Borovecký Újezdec 14:59 Simtov Hl.n.
811   Vladislav Vančura   Simtov Hl.n. 15:25 Borovecký Újezdec 15:41 Borovec 15:46-15:47 Velynsko 16:07-16:10 Hlušanská 16:13 Podolsko 16:36
831   Karlova Koruna   Náchod - Václavice - Nové Město nad Metují - ... - Kolín - Praha-Libeň - Praha hl. n.
832      Brno hln Vyškov na Moravě Kojetín Hulín Holešov Býstřice pod   . . .   avcí Frýdek Místek Ostrava Kunčice Ostrava Střed Ostrava hln
Rx 867   Praděd   Praha - Kolín - Pardubice - ... - Lichkov - Hanušovice - Jeseník
R/IC 875   Dyje/Thaya   Havlíčkův brod 10:17 - Jihlava - Okříšky - moravské Budějovice - Znojmo - Wien Hbf
882   Slovácky Expres   Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Uherské Hradiště - Uherský Brod - Luhačovice
883   Galán   Praha hl.n. - Kolín - Přelouč - ... - Uherské Hradište - Uherský Brod - Luhačovice
Rx 885   Galán   praha uh hradiste luhacovice
Rx 887   Leoš Janáček   Praha hl.n.(odj. 11:00) - Kolín - Přelouč - ... - Uherské Hradiště - Uherský Brod - Luhačovice
Rx 888   Staropramen   Luhačovice 07.10, Újezdec u Luhačovic 07.23-07.24, Uherský Brod 07.28-07.34, ... Kolín 10.47-10.48, Praha-Libeň 11.18-11.19, Praha hl.n. 11.25
Rx 888      Luhačovice-Staré Město u Uherské Hradiště-Olomouc hl.n.-Praha hl.n.
888   SLOVÁCKÝ EXPRES   praha luhačovice
Rx 889   Slovácký expres   Praha-Smíchov 10.42, Praha hl.n. 10.49-10.58, Pardubice hl.n   . . .   aré Město u Uherského Hradiště 14.17-14.27, Luhačovice 15.18
Rx 890   Šohaj   Veselí nad Moravou 06.12, Uherský Ostroh 06.17-06.18, Ostrožská Nová Ves 06.23-06.24, ... Kolín 09.29-09.30, Praha-Libeň 10.00-10.01, Praha hl.n. 10.07
Rx 891   Šohaj   Praha hl.n. 17.37, Praha-Libeň 17.43-17.44, Kolín 18.14-18.15, ... Ostrožská Nová Ves 21.23-21.24, Uherský Ostroh 21.29-21.30, Veselí nad Moravou 21.35
Strana: 1 2 3 4 5































1335.12
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?