vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi - ČD 750.7

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 750.7

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
900-917   ex R12   Brno - Nezamyslice - Prostějov - ... - Hanušovice - Lipová Lázně - Jeseník
Os/os/rex/en/os kralova hora   2555   brno - Praha - Tanvald
911/13613   Morava   Brno hl. n. - Šumperk - Lipová-Lázně - Javorník ve Slezsku
1399 1/2   Šerák   Brno hl. n. - Vyškov na Moravě - Nezamyslice - ... - Krnov - Opava-západ - Opava-východ
R 991 SVITAVA      BRNO HL.N BRNO KR POLE TISNOV KRIZANOV ZDAR NAD SAZAVOU PRYB   . . .   VLTAVOU PRAHA HL.N HOSTIVICE JENEC KLADNO LUZNA U RAKOVNIKA
R12-Šumperk-Brno   Bouzov   Brno hl.n. - Vyškov na Moravě - Ivanovice na Hané - ... - Mohelnice - Zábřeh na Moravě - Šumperk
Ec/Tlk 7086/33   Bohüñ   Budapest Keleti - Brest Centralny
vojenský78.      Dolný Kubín12:00-Kraľovany12:28/31-Vrútky nákladná stanica12:48/50-Martin12:58/59-Horná štubňa13:41/42-Zvolen osobná stanica14:50/52-Sása Pliešovce15:23
Sp 1440/719      Horní Cerekev - Tábor -
rx Petra Gieslová   2555   Kúty praha
R-Ec 20   Kuksaček   Liberec-Turnov-Železný Brod-Stara Paka-Hradec Kralove-Pardub   . . .   rancie na Moravě-Valašske Meziřici-Vsetin-Horní Lideč a zpět
Os 8409/8271      Milevsko (14:17) - Tábor (14:50)
nex 710 petr      Nymburk hl n Veleliby Luštenice Nepřevazka Dobrovice Mladá Boleslav HL N Mladá Bolesav město
1715/1716   TURZO   Olomouc hl.n. - Zábřeh na Moravě - Ruda nad Moravou - ... - Brzeg - Olawa - Wroclaw
R27      Olomouc hl.n.(xx:05) - Moravský Beroun - Valšov - ... - Krnov-Cvilín - Opava západ - Opava východ
TLK 57100/1   Poniatowski   Olsztyn Szczytno Ełk Białystok
Rx XXX      Plzen hl. n. ... České Budějovice ... Jihlava ... Brno hl. n.
brejlomanie brejlomanie   brejlomanie   praga
R1      Praha - Kolín - Pardubice - Havlíčkův Brod - Jihlava
R 1201 petr      Praha hl n Praha Vysočany Praha Satalice Praha Čakovice Měši   . . .   ou Bakov nad Jizerou město Mnichovo Hradište Turnov Liberec
Prosun Vlak      praha hl.n.
Ex 18X / 58X   Primátor   Praha hl.n. - Praha-Vysočany - Hradec Králové hl.n. - ... - Swiebodzice - Jaworzyna Sl. - Wroclaw Glowny
45152/02      Praha hl.n. 19.02, Týniště nad Orlicí 21.25-21.37, Międzylesie 23.13-23.51, Poznań Gł. 4.35-5.00, Szczecin Gł. 7.32-7.50, Świnoujście 9.04
EXPRES 126/4589   LINKY EX2   PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 10:30 PRAHA-LIBEŇ 10:36 10:37 KOLÍN 11:   . . .   14:31 14:32 ZUBŘÍ (X) 14:34 14:35 ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 14:39
11167   11167   Praha chrudim
slavkov   449   Praha- žilina
30025      Praha-Mladá Boleslav-Turnov-Liberec-Žitava-Gorlitz-Berlín
RYCHLÍK 1377/588   LINKY R18/R12   PRAHA-SMÍCHOV 19:00 PRAHA HLAVNÍ NÁDRAŽÍ 19:07 19:16 PRAHA L   . . .   NÍ LIPOVÁ 23:45 23:47 LIPOVÁ LÁZNĚ 23:52 23:54 JESENÍK 00:01
Lv 750.7/753/754   Brejlovci   Praha-Vršovice depo
Sp 2121      Přerov-Hulín-Tlumačov-Otrokovice-Zlín Malenovice-Zlín střed-Želechovice nad Dřevnicí-Vizovice
Pn transportný      Sása-Zvolen os.st.-Kremnica-Martin
Sv armádny vlak      Sása-Zvolen os.st.-Martin
Pn 2B?      smer Haniska,Kisiváros
Sp 1589 Radran   S55   Třebanice hl.n. - Nová u Sebíkova - Konice - Sebíkov hl.n. (Úvrať) - Ostrava Svinov
Os 17849/1784   TIS 42/S32/R32   Třebanice hl.n(17:13)-Třebanice (17:20)-Třebanice,zast. (17:   . . .   :52)-Kraskov (21:13)-Kraskov,Město (21:16)-Třebovice (21:30)
Sv 55849      Veselí nad Moravou - Uherské Hradiště
lv 1208 petr      Všetaty Byšice CHotětov Krnsko Mladá Boleslav hln Bakov nad Jizerou Bakov nad jizerou město Mnichovo Hradište Turnov
xx      wwwgtwxklio
Ex 582*   Vysočina expres   Znojmo (10:08) - Moravské Budějovice (10:41-10:42) - Jaroměřice n.Rokytnou (10:50-10:51) - ... - Kutná Hora hl.n. (12:58-12:59) - Kolín (13:10-13:12) - Praha hl.n. (13:45)
Ex 584*   Vysočina expres   Znojmo (14:08) - Moravské Budějovice (14:41-14:42) - Jaroměřice n.Rokytnou (14:50-14:51) - ... - Kutná Hora hl.n. (16:58-16:59) - Kolín (17:10-17:12) - Praha hl.n. (17:45)
Ex 586*   Vysočina expres   Znojmo (18:08) - Moravské Budějovice (18:41-18:42) - Jaroměřice n.Rokytnou (18:50-18:51) - ... - Kutná Hora hl.n. (20:58-20:59) - Kolín (21:10-21:12) - Praha hl.n. (21:45)
Ex 580*   Vysočina expres   Znojmo (6:08) - Moravské Budějovice (6:41-6:42) - Jaroměřice n.Rokytnou (6:50-6:51) - ... - Kutná Hora hl.n. (8:58-8:59) - Kolín (9:10-9:12) - Praha hl.n. (9:45)
Ex 294   Zlatý vlak   Brno hl.n. - Česká Třebová - Choceň - ... - Walbrzych Gl. - Swiebodzice - Wroclaw Gl.
Sv 1      Depo
SP 1934      Horní Cerekev Pelhřimov Pacov Obratan Chýnov Tábor Sepekov Milevsko Písek město Písek Ražice Protivín
Karel Gott      Má 80 vagónov
Ex MOLDAVA      Moldava v Krušných horách - Dubí - Most - Lovosice - Praha hl.n
SP 3450   Měštaň   Tábor-Pelhřimov-Pacov-Horní Cerekev-Jihlava
1   Metuje   Walbrzych-Miasto - Walbrzych Gl. - Mieroszow - ... - Havířov - Český Těšín - Třinec
142/143   Mája   Liberec,Turnov,Semily,Stará Paka,Nová Paka,Ostromeř,Nový Bydžov,Chlumec nad Cidlinou,Kolín,Kutná Hora,Křižanov,Brno.
501/2      Liberec,Česká Lipa,Děčín,Ústí n.L.,Chomutov,Ostrov,Karlovy V   . . .   epomuk,Strakonice,Česká Budějovice,Nové Hrady Česká Velenice
ZVL 005      Praha Masarykovo nádraží 13:32, Praha-Vysočany 13:39-13:40, Čelákovice 13:58-14:00, ... Studénka 17:15-17:16, Ostrava-Svinov 17:25-17:27, Ostrava hl.n. 17:33-17:35
EC 10   Trans Europ Express   Kopřivnice, Příbor, Studénka, ... Nancy, Troyes, Paris-Gare de Lyon
Ex 14   Kyselka   Hradec Králové hl.n. - Jaroměř - Stará Paka - ... - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb
Sv 75450   Brejlovci   Olomouc hl.n. - Otrava hl.n.
Šunt 21   Křáp   Tam, Kam, Někam
TeR 40   Terminálový Rychlík   Rokys letiště Jana Pavla Rokysovského Terminál 1 - Rokys letiště Jana Pavla Rokysovského Terminál 4 - Rokys letiště Jana Pavla Rokysovského Terminál 6
rj 70   Generál Laudon   Frýdek místní n. - Místek - Kozlovice střed - Frenštát p.R. spol.n. - Příbor - Nový Jičín hl.n.
77      Praha hl.n. - Kolín - Pardubice hl.n. - Olomouc hl.n. - Krnov
Michal Tučnier      Tento vlak má 77 vozňov (54 F a 23 X)
IC 94   Sprinter   Luhačovice (15:10) - Otrokovice (16:08-12) - Olomouc hl.n. (16:41-43) - Praha hl.n. (18:42)
IC 94   Sprinter   Luhačovice (15:10) - Otrokovice (16:08-15) - Olomouc hl.n. (16:45-48) - Praha hl.n. (18:47)
Ex 100   vihorlat   frenštát pod radhoštěm odj.15:52 čeladná 16:06 frýdlanr nad   . . .   j.16:52 odj.16:53 ostrava střed 16:59 ostrava hln příj.17:05
106   Salubia   Praha hl.n.(17:45)-Kladno(18:40)-Žatec(20:00)-Ostrov(21:00)-K.Vary(21:17)-Sokolov(21:37)-F.Lázně(22:07)
107   Salubia   F.Lázně(6:00)-Sokolov(6:30)-K.Vary(6:50)-Ostrov(7:07)-Žatec(8:07)-Kladno(9:27)-Praha hl.n.(10:17)
EC 108   Šotouš   Ostrava Vítkovice - Ostrava Svinov - Ostrava hl. n. - ... - Lupków - Rzeszów - Przemyśl
115      Ostrava Svinov(10:00)-Praha Smíchov(13:10)-Plzeň(14:25)-Klatovy-Špičák(16:00)
Ex 118   Okružník   Praha,Smíchov-Praha hl.n.-Praha,Holešovice-Ústí n. L.-Proboš   . . .   un-Karlštejn-Praha,Radotín-Praha,Velká Chuchle-Praha,Smíchov
Ex 120      Kyjov-Bohuslavice u Kyjova-Bučovice-Slavkov u Brna-Brno,hl.n   . . .   č-Malé Svatoňovice-Trutnov,hl.n.-Mladé Buky-Svoboda nad Úpou
Ex 129   Karel Čapek   Praha hl.n.(odj. 8:10) - Čelákovice - Lysá nad Labem - ... - Jaroměř - Starkoč - Trutnov hl.n.
141   Excelsior   Berlin Hbf - Praha hl.n. - Bratislava hl.st. - ... - Curtici - Arad - Mangalia
141   Marek   Brno hl.n. - Praha hl.n. - Budapest-Déli - Ogulin
EC 141   Manažer   Ostrava hln ostrava střed ostrava kunčice frýdek místek frýd   . . .   nem holešov hulín kroměříš kojetín vyškov na moravě brno hln
141   Chotěboř   Pardubice hl.n. - Chotěboř - H.Brod
EN 141   Kraków-Express   Varna - Ruse - Giurgu Nord - ... - Praha hl.n. - Brno hl.n. - Krákow Gl.
EC 144   Viktor Stravinský   Huzburg HBF 9:26 Klons 9:59-10:02 Nonbares 11:08-11:11 Strielna Hora Vest (Střelná Hora Západ) 11:45 Simtov Hl.n. 11:51-11:58 Borovec 12:17
EC 145   Gustav Maler   Borovec 14:26 Simtov Hl.n. 14:35-14:36 Strielna Hora Vest (Střelná Hora Západ) 14:42 Nonbares 15:16-15:20 Klons 16:27 Huzburg HBF 17:00
Rx 147   Hradečanka   Hradec Králové hl.n. - Velký Osek - Kolín - ... - Čerčany - Vrané nad Vltavou - Dobříš
EC 147   Porta Boemicha   Jihlava-Havlíčkův Brod‎-Čáslav‎-Kutná Hora Hl.N.-Kolín-Praha   . . .   rnov‎-Liberec-Zittau-Varnsdorf-Ebersbach (Sachs)-Dresden HBF
Ex 155   Pilgram   České Budějovice(odj. 9:10) - Veselí nad Lužnicí - Jindřichův Hradec - ... - Jihlava - Okříšky - Brno hl.n.
156      Praha hl.n. (21:14) - Praha-Libeň (21:20 - 21:21) - ... - Děčín východ (00:24 - 00:25) - Děčín hl.n. (00:27
Ex 160   Náchodsko-Olomoucký expres   Náchod 13:24, Václavice 13:30-13:32, Nové Město nad Metují 13:37, ... Česká Třebová 14:57-15:00, Zábřeh na Moravě 15:21-15:22, Olomouc hlavní nádraží 15:43
Ex 163   Velehrad   Praha hl.n.(odj. 8:55) - Kolín - Pardubice hl.n. - ... - Hulín - Staré Město u Uherského Hradiště - Luhačovice
Ex 169   Sněžka   Praha hl.n. 14:07 - Praha Libeň 14:12 - Nymburk hl.n. 14:53-14:55 - ... - Jaroměř 16:18-16:19 - Starkoč 16:38-16:39 - Trutnov hl.n. 17:20
Ec 173   Slovan   Praha pardubice brno bohumín warszava krakov bratislava wien graz villach roma neapol bologna
Ec 173   Berliner   Praha praha-holešovice Ústí nad Labem Děčín Bad Schandau Dresden Hauptbahnhof Berlín Hauptbahnhof Hamburg Hauptbahnhof Hamburg altona
EC 176   Johannes Brahms   Znojmo 4.00, Jihlava 5.25-37, Havlíčkův Brod 5.57-6.00, ... Berlin Hbf (tief) 12.57-13.07, Hamburg Hbf 15.11-13, Hamburg-Altona 15.24
Sp 191      Bystrica 5:35-Suchá Hora 7:21/7:28-Križovany 9:15
191      Meziměstí - Teplice nad Metují - Náchod - ... - Lysá nad Labem - Čelákovice - Praha hl.n.
Sp 193      Bystrica 15:35-Suchá Hora 17:25/28-Križovany 19:15
Sp 195      Bystrica 7:35-Suchá Hora 9:25/28-Križovany 11:15
211   Rumburkský Rychlík   Rumburk - Děčín hl.n.
212      Praha hl.n.(7:30)-Tábor(8:48)-Chýnov(9:00)-Obrataň(9:12)-Pacov(9:18)-Pelhřimov(9:38)-H.Cerekev(9:55)-Třešť(10:20)-Telč(10:37)-Dačice(10:50)-Slavonice(11:10)
Rx 219   Kralupy   Louny - Praha Podbaba - Preaha Běchovice
Ex 224      Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava-Svinov - ... - Praha-Smíchov severní nástupiště - Hostivice - Kladno
Ex 228   Franz Kafka   Třebanice hl.n. (14:52-15:00)-Ústí nad Orlicí (16:20-16:30)-   . . .   1:30)-Praha Smichov (21:37)-Plzeň hl.n. (22:37)-Cheb (23:20)
229   R31   Ústí nad Labem hl.n 9:00, Praha Holešovice 9:58 - 10:00, Praha hl.n 10:07 - 10:15, ... Podštejn 12:33, Žamberk 12:45, Letohrad 12:50
239   Karel Klíč   Trutnov hl.n. - Starkoč - Jaroměř - ... - Lysá nad Labem - Čelákovice - Praha hl.n.
Ic 245   Opava   SOUPRAVA K IC OPAVA
Ex 247   Vincentka   Brno hl. n. - Břeclav - St. Město u Uh. Hradiště - Uh. Brod - Luhačovice
Strana: 1 2 3 4































1302.06
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?