vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD 363

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 363

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
Sp 5154/5155   Ruprecht   Brno hl.n. - Adamov - Adamov zastávka -Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
Sp 5154/5155      Brno hl.n. - Adamov zastávka - Blansko - ... - Police nad Metují - Teplice nad Metují - Meziměstí
1440-1441   VIHORLAT   KOŠICE-ŽILINA-BOHUMÍN-PŘEROV-PARDUBICE-PRAHA a zpět
rušne rušne   200   Margecany
650-669   ex R11   Plzeň hl.n. - Nezvěstice - Nepomuk - ... - Studenec - Střelice - Brno
Prosun Vlak      praha hl.n.
ZvlR 950/951      Praha hl.n.(odj.6:50) - Olomouc hl.n.(odj. 9:50) - Bratislav   . . .   2:35) - Olomouc hl.n.(přij.15:00) - Praha hl.n.(přij. 18:00)
en Petra Gieslová   555   Praha Hradec Králové Zábřeh na Moravě
LOKOMOTIVY ČD   2010   V
1   Tomáš Garrigue Masaryk   Cheb 6:31, Mariánské Lázně 6:51-7:00, Planá u Mariánských Lázní 7:10-7:11, ... Borša 21:14-21:15, Streda nad Bodrogom 21:18-21:19, Somotor
12378   Pac   Looks good for a b in a
en 444   exelsior   praha hamburg
EN 444   Exelsior   Suchu Bacha Kiev Lintebanhof Budapešť keleti pu Košice Popra   . . .   ef Buchen Hamburg Altona Amsterdam Spandau Amsterdam Central
Šunt 21   Křáp   Tam, Kam, Někam
vše 53   všepolian   Brno-New York
EC 55   Sobieski   Kraków główny- Oświęcim- Czechowice dziedzice- Zebrzydowice-   . . .   okovice- Stare Mesto- u uh. hrad- Hodonin- Breclav- Wiem Hbf
EC 100   Jože Plečnik   Ljubljana 10.18-Zidani Most 11.12-11.13-Maribor 12.33-12.42-   . . .   vořiště 18.00-18.02-České Budějovice 18.54-19.06-Praha hl.n.
EC 102   polonia   praha štramberk
EC 102   Polonia   Wien Sudbf - Břeclav - Přerov - ... - Bohumín - Petrowice u Kraviné - Warzsawa Wschodnia
EX 104   Thermál   Praha hl.n.(7:30)-Plzeň(8:42)-M.Lázně(9:32)-Cheb(10:00)-Sokolov(10:20)-K.Vary(10:40)
EC 104   Sobieski   Wien Südbf(Ost) 9.25, Břeclav 10.25-10.39, Petrovice u Karviné 13.24-23.36, Warszawa Wschodnia 17.36
EX 105   Thermál   K.Vary(17:30)-Sokolov(17:50)-Cheb(18:10)-M.Lázně(18:30)-Plzeň(19:20)-Praha hl.n.(20:32)
EC 105   Sobieski   Warzsawa Wschodnia - Katowice - Bohumín - ... - Přerov - Břeclav - Wien Sudbf
108   Lipno   Děčín(7:30)-Ústí n.L.(7:44)-Praha Holešovice(9:03)-Tábor(10:19)-Č.Budějovice(11:04)-Rybník(11:48)
109   Lipno   Rybník(18:00)-Č.Budějovice(18:44)-Praha Holešovice(20:46)-Ústí n.L.(22:01)-Děčín(22:15)
EC 120   Thermal   Cheb 6:30 - Karlovy Vary 7:15-7:17 - Chomutov 7:59-8:01 - ... - Poprad-Tatry 16:52-16:55 - Kysak 17:49-17:50 - Košice 18:02
IC 131   Varsovia   Budapest Nyug. pu. - Štúrovo - Nové Zámky - ... - Břeclav - ... - Warszawa Wsch.
EX 131   POLONIA   Budapešť- Szob- Štúrovo- Leopoldov- Žilina- Čadca- Ostrava hlavní nádraží
Ex 132   Báthory   Budapest Kel. pu.-Komárno-Bratislava-Bŕeclav-Ostrava-Petrovice u Karviné-Katowice-Warszawa-Gdansk-Gdynia
141      Brno hl.n. - Praha hl.n.
SC 141   Slovan   Praha hl.n. - Bratislav hl.st.
Ex 141      Praha hl.n. - F.Lázně
EX 143   Praha   Praha-Ostrava-Bohumín-Žilina-Poprad-Košice-
EC 154   Jihlavanka   Jihlava 5:08, Dobronín 5:16-5:17, Havlíčkův Brod 5:35-5:40, ... Miskolc Tiszai pu 18:07-18:10, Füzesabony 18:48-18:50, Budapest-Keleti pu 20:13
EC 171   Miloš Henyš   miloškov hl.n.-ústí n.l. hl.n.
EC 172   Miloš Henyš   praha hl.n.-miloškov hl.n.
EC 180   Berliner   Ústí nad Labem hl.n., Děčín hl.n., Bad Schandau, Dresden hbf, Dresden-Neustadt, Berlin hbf tief
201      bratislava hlav.st. malacky Břeclav Hodonín staré město u uh   . . .   uchdol nad odrou studénka ostrava svinov ostrava hln bohumín
218   Kralupy   Praha Běchovice - Hněvice
en 222   slovacky expres   praha morava nad rýnem
256   Rychlík Imra   Karlovy Vary-Chomutov-Most-Praha
EC 272   Avala   Praha hl.n. 6.23 - Kolín 7.11 - Pardubice hl.n. 7.43 - ... - Kelebia 16.09 - Subotica 16.53 - Beograd 18.39
EC 277   SLOVAN   ČESKÉ BUDĚJOVICE - Veselí n/Lužnicí - Tábor - ... - Nové Zámky - Vác - BUDAPEST KELETI PU.
300      Wien hbf Břeclav Hodonín Moravský Písek Staré Město U Uh Hra   . . .   uchdol nad Odrou Studénka Ostrava Svinov Ostrava hln Bohumín
EN 320   THERMAL   KOŠICE-POPRAD TATRY-ŽILINA-HAVÍŘOV-OSRTAVA-OLOMOUC-PRAHA-USTÍ nad LABEM-MOST-CHOMUTOV-K.VARY
OS 323      Ostrava H.L.N.-Valařské Meziříčí
377   Devín   Františkovy Lázně 19.54, Cheb 20.07-20.21, Plzeň hl.n. 22.00-22.05, ... Břeclav 3.38-3.49, Kúty 4.08-4.12, Bratislava hl.st. 4.56
EC 405   Brněnský expres   Brno hl.n. - Česká Třebová - Pardubice hl.n. - ... - Teplice v Čechách - Cheb - Marktredwitz
EN 411   Amicus   Praha hl.n. - Bratislava hl.st. - Budapest-Keleti pu. - ... - Sofia - Skopje - Thesaloníki
421   Excelsior   Cheb 18:16, Ústí nad Labem hl.n. 21:07-21:13, Praha hl.n. 22:40-0:11, ... Žilina 5:50-6:00, Poprad-Tatry 8:23-8:30, Košice 9:45
EN 423   Bodensee   Racibórz-Bohumín-Ostrava-Přerov-Octrovice-Stare mesto u Uher   . . .   f-St.Pölten-Linz-Salzburg-Innsbruck-Feldkirch-Bergenz-Lindau
Ex 431   Čechia   Hradec Králové hl. n. - Poděbrady - Nymburk hl. n. - ... - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb
441   Excelsior   Cheb 18.16, Karlovy Vary 19.02-19.05, Chomutov 19.58-20.00, ... Čadca 4.50-4.53, Žilina 5.21-5.45, Košice 8.52
442   Jar Car   Brno hl.n. 12:35 , Olomouc hl.n. 14:00 , Vsetín 15:00 , ... Liptovský Mikuláš 18:30 , Štrba 19:00 , Poprad Tatry 19:15
EX 444   Exelsior   Amsterdam Central Hamburg Altona Berlin hbf Praha hln Bohumín Košice Budapešť keleti Sudu Bacha
REx/R 445      Horní Š. (19:40) - Jilemnice (19:47, 19:48) - Hav. Brod (20:00, 20:20) - Hradec Králové (21:52, ... 3:27) - Poprad Tatry (5:06, 5:08) - Kysak (6:09, 6:12) - Košice (6:24)
6522   antonin dvořak   praha holešovice praha hl n praha vršovice benešov u prahy tabor veseli nad lužnici česke budějovice
EN 476   Metropol   Berlin Hbf - Budapest-Keleti pu.
EN 476   Metropol   Brno hl.n 23:03-Praha hl.n 1:10-Hamburg Altona 8:09
490   Peršing   Čierna nad Tisou - Cheb
IC 500   Vřídlo   Cheb - Karlovy Vary - Most - Ústí nad Labem hl. n. - Praha hl. n.
Sc 500   Polský pendolíno   Miedzylesie-Bohumín
SC 502   Pendolino   Praha-Ostrava
ic 503   ČECH   domazlice-stankov-stod-plzen-praha
Ex 534   Ústečan   Liberec, Turnov, Česká Lípa hl.n., ... Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary
Ex 540   Ostravan   Návsí, Třinec, Český Těšín, ... Kolín, Praha-Libeň, Praha hl.n.
549   furioz   K.Vary -Chomutov Město-Most-Praha HL. N.
Ex 550   Západní Expres   Praha hl.n. - Praha Smíchov - Plzeň hl. n. - ... - Stříbro - Planá u Mariánských Lázní - Mariánské Lázně
Ex/FLX 551   Ost Express / Západní expres   Frankfurt (Main) Hbf 23:35 Uhr, Hanau Hbf 23:53-23:55, Aschaffenburg Hbf 00:08-00:12, ... Mariánské Lázne 04:50-04:52 Plzeň hl.n. 05:54-06:43, Praha-Smíchov 07:06-07:08, Praha hl.n. 07:19
555   furioz R   Mýto-Kýbl-Kyblík-Kočov-K. Vary
555   Jeleniogórskiego   Nürnberg Hbf-Ambreg-Schwandorf-Domažlice-Plzeň hl.n.-Praha S   . . .   centrum-Tanvald-Kořenov-‎Szklarska Poręba Górna-Jelenia Góra
IC 560   Špičák   Železná Ruda-Alžbětín, Klatovy, Plzeň hl.n., ... Veselí nad Lužnicí, Jihlava, Brno hl.n.,
IC 561   Interostrava   Brno hl.n., Vyškov na Moravě, Kojetín, ... Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n., Bohumín
IC 563   Canopus   Praha hl.n. - Csárdasova Řečice
RJ 577   Gustav Klimt   Praha hl.n. - Wien Semmering
605   ČD Špeciál   Praha-Bratislava-Žilina
620   Zlínský Duch   Zlín Střed, Otrokovice, Hulín, ... Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n., Bohumín
626   Olomoucký Rychlík   Olomouc hl.n., Hranice na Moravě, Valašské Meziříčí, Přerov, Horní Lideč
637   Jihovýchodní rychlík   Plzeň hl.n., Klatovy, Strakonice České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Jihlava, Brno hl.n.
645   Rožmberk   Praha hl.n., Praha-Vršovice, Benešov u Prahy, ... Ražice, Strakonice, Plzeň hl.n.
657   BEZDREV   Plzeň hl.n. 18.03, Strakonice 19.05-19.07, České Budějovice 19.55
662   Vajgar   Brno hl.n. 9:20, Jihlava 11:19-11:25, České Budějovice 13:49-14:01, Plzeň hl.n. 15:58
695   Labe   Chomutov, Most, Bílina, Ústí nad Labem hl.n., Děčín hl.n., Liberec,
697   Ohře   Karlovy Vary - Chomutov - Most - Ústí nad Labem hl.n. - Děčín hl.n.
697   Vltava   Praha hl.n., Praha-Vršovice, Benešov u Prahy, ... Soběslav, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice
699   Labe   Ústí nad Labem, Bílina, Most, ... Chodov, Sokolov, Cheb
700      Cheb 18:16 - Kynsperk nad Ohri 18:28 - Sokolov 18:41 - ... - Margecany 09:22 - Kysak 09:38 - Kosice 09:52
701      Frenštát pod Radhoštěm Frýdlant nad Ostravicí Frýdek Místek Ostrava Kunčice Ostrava hln
RR 708   Josef Daněk   Brno - Adamov - Blansko - ... - Pečky - Poříčany - Praha hl.n.
RR 708   Josef Daněk   Praha hl.n. - Praha-Libeň - Poříčany - ... - Adamov - Blansko - Brno
732   Lužnický Hradišťan   České Budějovice, Veselí nad Lužnicí, Brno hl.n., ... Staré Město u Uherského Hradiště, Otrokovice, Zlín Střed
736   Lužnice   Praha-Holešovice, Praha hl.n., Praha-Vršovice, Benešov u Prahy, Olbramovice, Tábor
743   Lužnice   Hradec Králové hl.n., Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, ... Soběslav, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice
743   Vřídlo   Plzeň hl.n., Žatec, Most, ... Klášterec Nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary
755      Bohumín Ostrava hln Ostrava Svinov Studénka Suchdol nad Odrou Hranice na Moravě Přerov Kojetín Vyškov na Moravě Brno hln
758      Brno hln Vyškov na Moravě Kojetín Přerov Hranice na Moravě Suchdol nad Odrou Studénka Ostrava svinov Ostrava hln Bohumín
765   Vltava   Tábor, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, ... Lázně Kynžvart, Cheb, Františkovy Lázně
RR 766   Tatran   Opava východ (10:00) - Ostrava Svinov (10:20 - 10:25) - ... - Kysak (15:17 - 15:18) - Košice (15:30)
Vr 795   Excalibur   Pardubice tajné nádraží-Sezemice-Častolovice-Bartošovice-Neratov tunel
797   Bouzov   Olomouc hl.n., Přerov, Hulín, Otrokovice, Staré Město u Uherského Hradiště
Strana: 1 2































2349.5
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?