vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

SCI-FI Řazení vlakůsci-fi - ČD 151

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 151

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
0   0   0
EC 12,34   Německý švihák   Berlin Hbf. - Dresden Hbf. - Bad Schandau - ... - Linz Hbf. - Graz - Wien Hbf.
IC 542*   Ostravan   Bohumín (3:57) - Ostrava hl.n. (4:04-4:06) - Hranice na Moravě (4:48-4:49) - ... - Pardubice hl.n. (6:36-6:38) - Kolín (6:58-6:59) - Praha hl.n. (7:36)
Ex 233   Praha   Bratislava hl.st 4:05-Trnava 4:53-Trenčín 5:39-Žilina 6:19,6   . . .   11:49-Praha Libeň 12:39-Praha hl.n 12:48-Praha Smíchov 12:55
178-179   DEVÍN   BRATISLAVA-TRENČÍN-PÚCHOV-VSETÍN-OLOMOUC-PARDUBICE-PRAHA a zpět
IC/rj 175/371   Opava/W. A. Mozart   Brno hl. n.- Pardubice hl. n.- Praha hl. n.
Sv 191-2      Depo
Er Wien      Depozitář
SV ethe   LOKOMOTIVY ČD   EB
gb   hf   f
SV g554   hn   gb
NJ /Rx 40976 /477   Metropol   Hamburg-Altona - Hamburg HBF - Büchen - ... - Kistelek - Szatymaz - Szeged
Rx 442*   Šírava   Humenné 18.40-Trebišov 19.11-19.13Košice 20.00-20.25, Žilina 23.40-23.53, Čadca 0.21-0.23, ... Olomouc hl.n. 3.15-3.20, Pardubice hl.n. 4.45-5.07, Praha hl.n. 6.12
Rx 441*   Excelsior   Cheb (18:29) - Karlovy Vary (19:14-19:16) - Ústí n.L. hl.n. (21:10-21:16) - ... - Žilina (6:15-6:30) - Poprad-Tatry (8:30-8:32) - Košice (9:52)
615   OHŘE   CHEB ÚSTÍ NAD LABEM PRAHA
OS #jakolev   Zmrd   jakolev jakolev jakolev jakolev jakolev jakolev jakolev jakolev zr a curam do pici
SV b   netušim   kilom---grontoz
Ex 444-460   Slovan   Kočí hl.n. - Brno hl.n. - Břeclav - Bratislava hl.st.
EN 444*   Slovakia   Košice (22:12) - Poprad-Tatry (23:30-23:34) - Žilina (0:30-0:48)- Ostrava hl.n. (2:25-3:10) - ... - Pardubice hl.n. (5:33-5:45) - Kolín (6:05-6:07) - Praha hl.n. (6:44)
anti koronavirus SARS COV 2      Košice 15:00, Kysak 15:11-15:12, Poprad-Tatry 16:05-16:07, ... Kolín 21:43-21:44, Praha-Libeň 22:12-22:13, Praha hl.n. 22:19
EC 289   Orlice   Košice 18:55-Kysak 19:04-Poprad Tatry 19:51-Liptovský Mikulá   . . .   u 4:21-Dresden HBF 5:34-Berlin Südkreuz 6:54-Berlin HBF 7:09
Rx 440*   Excelsior   Košice 18.45, Žilina 22.00-22.13, Čadca 22.41-22.43, ... Chomutov 7.48-7.50, Karlovy Vary 8.42-8.44, Cheb 9.29
EN 444   Slovakia   Košice 22:44-Olomuc hl.n 6:07-Praha hl.n 9:33
EC 120-121   KOŠIČAN   KOŠICE-POPRAD TATRY-ŽILINA- BOHUMÍN-OLOMOUC-PARDUBICE-PRAHA a zpět
Ex 320-321   GERLACH   KOŠICE-POPRAD TATRY-ŽILINA-ČADCA-Č.TĚŠÍN-HAVÍŘOV-HRANICE na MORAVĚ-OLOMOUC-PARDUBICE-PRAHA a zpět
RR Východnáre      Košice-Prešov
EC Ex4   Žilinský expres   Lázně Bělohrad dolní nádraží - Lázně Bělohrad hl.n. - Hořice hl.n. - ... - Návsí - Čadca - Žilina
Sci-Fi EN 20269   MONTE CRISTO   Lyon perrache-Marseille-Monaco Monte carlo-San Remo-Milan-Innsbruck-Linz-Wien-Breclav-Brno-Hacliknov Brod-Kolin-Nymburk-Praha Hl.-Praha Holesvice-Plsen-Cheb
rušne rušne   200   Margecany
Ex 124-125   LABOREC   MEDZILABORCE-HUMENNÉ-KOŠICE-ŽILINA-ČADCA-BOHUMÍN-OLOMOUC-PRAHA-DĚČÍN
SC 111 Smradslav   SC10000   Mělník - Mšeno
Os/EC 2019/869   Plsen express   Munchen-Domaazclice-Plsen-Beroun (-praha-cheb-Usti nad Labem zapad-Brno-Bohumin-Breclav-zilina)
EN 1307-1509   Markézy   Opava Kylešovice, Opava Východ, Ostrava Svinov, Ostrava hl.n., Žilina, Žilina - Zariečie
SC/IC/RJ 866/023      Ostrava hl.n .17.27, Ostrava Svinov 17.23-17.25, Olomouc hl.n. 18.11-18.13, Pardubice hl.n. 19.22-19.23, Praha Libeň 20.10, Praha hl.n. 20.18
Ex 125   Laborec   Ostrava hl.n 11:34-Ostrava Svinov 11:41-Bohumín 12:14-Olomou   . . .   Košice 15:52-Trebišov 16:32-Humenné 17:06-Medzilaborce 18:24
Sci Fi Sp 25068   VENTIMIGILIA EXPRESS   Plsen-Cheb-Most-Usti nad labem-Praha-Beroun-Ceska Trebova-Brno-Breclav-Innsbruck-Ventimigilia (Nice Ville)
IC 126   Charlie   Praha hl. n.,Praha Libeń,Praha Kyje, Praha dolní Počernice, Praha Běchovice, ... Záhlinice, Tlumačov, Otrokovice.
Ex 128   Bečva   Praha hl.n 5:06-Praha Libeň 5:17-Kolín hl.n 5:55-Pardubice h   . . .   11:52-Banská Bystrica 13:08-Zvolen os.st 14:01-Lučenec 15:27
Ex 00100   Nevim   Praha hl.n Ostrava Hl.n
Prosun Vlak      praha hl.n.
880-897   ex R18 a R19   Praha hl.n. - Kolín - Přelouč - ... - Bohumín - Český Těšín - Návsí
260-286      Praha hl.n. - Kralupy nad Vltavou - Vraňany - ... - Lovosice - Ústí nad Labem - Děčín
670-693   ex R20   Praha hl.n. - Vraňany - Roudnice nad Labem - Lovosice - Ústí nad Labem - Děčín
EC 115*   Craccovia   Praha hl.n. (10:24) - Kolín (11:01-11:02) - Pardubice hl.n. (11:21-11:23) - ... - Zebrzydowice (14:39-14:40) - Oswiecim (15:49-15:50) - Kraków Glowny (17:03)
EC 145*   Leoš Janáček   Praha hl.n. (12:24) - Kolín (13:01-13:02) - Pardubice hl.n. (13:21-13:23) - ... - Bohumín (15:55-15:57) - Český Těšín (16:33-16:34) - Žilina (17:33)
EC 117*   Praha   Praha hl.n. (14:24) - Kolín (15:01-15:03) - Pardubice hl.n. (15:21-15:23) - ... - Zawiercie (20:17-20:18) - Warszawa Centralna (20:23-20:30) - Warszawa Wschodnia (22:36)
EC 147*   Jan Perner   Praha hl.n. (16:24) - Kolín (17:01-17:02) - Pardubice hl.n. (17:21-17:23) - ... - Bohumín (19:55-19:57) - Český Těšín (20:33-20:34) - Žilina (21:33)
IC 541*   Hutník   Praha hl.n. (18:24) - Kolín (19:01-19:02) - Pardubice hl.n. (19:21-19:23) - ... - Bohumín (22:00-22:02) - Český Těšín (22:39-22:40) - Třinec (22:45)
IC 543*   Ostravan   Praha hl.n. (20:24) - Kolín (21:01-21:02) - Pardubice hl.n. (21:21-21:23) - ... - Hranice na Moravě (23:13-23:14) - Ostrava hl.n. (23:51-23:55) - Bohumín (0:00)
EN 445*   Slovakia   Praha hl.n. (22:11) Pardubice hl.n. (23:10-23:12) - Olomouc   . . .   Žilina (3:42-4:06) Poprad-Tatry (6:06-6:08) - Košice (7:28)
Rx 443*   Šírava   Praha hl.n. (22:50) - Pardubice hl.n. (23:51-23:53) - Olomouc hl.n. (1:13-1:16) Ostrava hl.n. (2:15-2:21) - ... - Košice (7:52-8:10) - Trebišov (8:57-8:59) - Humenné (9:20)
EC 141*   Beskyd   Praha hl.n. (4:24) - Kolín (5:01-5:02) - Pardubice hl.n. (5:21-5:23) - ... - Bohumín (7:55-7:57) - Český Těšín (8:33-8:34) - Žilina (9:33)
EC 143*   Landek   Praha hl.n. (8:24) - Kolín (9:01-9:02) - Pardubice hl.n. (9:21-9:23) - ... - Bohumín (11:55-11:57) - Český Těšín (12:33-12:34) - Žilina (13:33)
anti koronavirus SARS COV 2      Praha hl.n. 7:08, Praha-Libeň 7:14-7:15, Kolín 7:44-7:45, ... Poprad-Tatry 13:19-13:21, Kysak 14:14-14:15, Košice 14:27
rx metuje   232   praha moravany
EC 689699+99*9+9*   rohače   PRAHA PARDUBICE OSTRAVA BOHUMÍN ŽILINA POPRAD TATRY KOŠICE
1100/1101   Bedřich Smetana   Praha Smíchov 9:25 - Praha hl. n. Praha Libeň - Kolín - ... - Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl 11:32 a zpět (Litomyšl 16:03 PHA Smíchov 18:10)
520   Dětvan   praha Smíchov. Praha-libeň- Kolín- Brandýs nad Orlicí- Olomo   . . .   m- Návsí- Púchov- Žilina-Liptovský Mikuláš- Košice- Humenné.
Ec 199 linka r43      Praha wien
ex pertr bezruč   142   praha žilina
t   t   t
Os Košičan   505   Trebišov-Michaľany
IC 540*   Hutník   Třinec (5:12) - Český Těšín (5:17-5:18) - Bohumín (5:55-5:57) - ... - Pardubice hl.n. (8:36-8:38) - Kolín (8:58-8:59) - Praha hl.n. (9:36)
Ex 126   Moldava   Turňa nad Bodvou 6:13-Moldava nad Bodvou 6:35-Košice 7:24-Ky   . . .   13:03-Pardubice hl.n 13:56-Kolín hl.n 14:42-Praha hl.n 15:25
LOKOMOTIVY ČD   2005   V
Ex Královéhradecký Expres      Walbrzych Gl. - Mieroszow - Meziměstí - ... - Praha-Smíchov - Praha-Radotín - Plzen hl.n.
EC 112*   Porta Moravica   Warszawa Wschodnia (13:39) - Warszawa Centralna (13:45-13:50) - Zawiercie (15:57-15:58) - ... - Pardubice hl.n. (20:36-20:38) - Kolín (20:58-20:59) - Praha hl.n. (21:36)
EC 116*   Praha   Warszawa Wschodnia (5:39) - Warszawa Centralna (5:45-5:50) - Zawiercie (7:57-7:58) - ... - Olomouc hl.n. (11:16-11:18) - Pardubice hl.n. (12:36-12:38) - Praha hl.n. (13:36)
Mn 1346126   manipulační vlak   Ždár nad Sázavou-Přibyslav-Havlíčkův Brod
EC 144*   Leoš Janáček   Žilina (10:27) - Český Těšín (11:25-11:26) - Bohumín (12:03-12:07) - ... - Pardubice hl.n. (14:36-14:38) - Kolín (14:58-14:59) - Praha hl.n. (15:36)
EC 142*   Landek   Žilina (14:27) - Český Těšín (15:25-15:26) - Bohumín (16:03-16:07) - ... - Pardubice hl.n. (18:36-18:38) - Kolín (18:58-18:59) - Praha hl.n. (19:36)
EC 140*   Beskyd   Žilina (18:27) - Český Těšín (19:25-19:26) - Bohumín (20:03-20:07) - ... - Pardubice hl.n. (22:36-22:38) - Kolín (22:58-22:59) - Praha hl.n. (23:36)
EC 146*   Jan Perner   Žilina (6:27) - Český Těšín (7:25-7:26) - Bohumín (8:03-8:07) - ... - Pardubice hl.n. (10:36-10:38) - Kolín (10:58-10:59) - Praha hl.n. (11:36)
r 796 Střekov petr      Žilina Čadca Karviná hl n Ostrava hl n Ostrava Svinov Olomo   . . .   Litoměřice Město Ustí nad Labem Střekov Ustí nad Labem Západ
Os 5002   Oušták   Česká Třebová - Dlouhá Třebová - Ústí nad Orlicí město - Ústí nad Orlicí
Sv 1      Děčín hl.n. - Praha hl.n.
SEX(super express) 237   Cidlina   Dresden(4:50)-New York City Hall station (3 dny po odjezdu v 20:30)
Rx 603   Chomutovka   Chomutov 6:06, Ústí n.L.hl.n. 7:10-7:16, Praha hl.n. 8:24
Rychlík 1617      Chomutov-Praha-Ostrava-Žilina-Košice-Humenné
Ex 1   Manager   Praha 15:00 - Ostrava 18:00
IC 234   Jeseník   Praha hl.n. 7:34, Pardubice hl.n. 8:30 - 8:31, Ústí nad Orlicí 8:59 - 9:01, ... Lichkov 9:33 - 9:37, Hanušovice 10:06 - 10:12, Jeseník 11:07
IC 32323   Jeseník   Praha hl.n. 8:14, Pardubice hl.n. 9:10-9:11, Ústí nad Orlicí 9:39-9:41, ... Lichkov 10:13-10:17, Hanušovice 10:46-10:52, Jeseník 11:47
IEx 1   SILESIA   WARSZAWA-KATOWICE-BOHUMÍN-OLOMOUC-PARDUBICE-PRAHA
Ex 422   Petrov   Košice (7:00) - Kysak (7:12-13) - Spišská Nová Ves (7:48-50) - ... - Přerov (12:39-41) - Vyškov na Moravě (13:18-20) - Brno hl.n. (14:00)
EC/R Cracovia/Hradečan   491/322   Praha hl/n-Cracow Glowny/Praha hl/n-Hradec Králové hl/n
Posun 3      (Praha hl n)(Havířov)
Sp 3257      Holomoc 7.21 - Kubín 7.36 - Kubín Dolní nádraží 7.42 - ... - Miłovyn 8.21 - Syryn 8.29 - Runstochowa Główna 8.43
St 5555   Šrot   Bratislava hl.st depo , Šrotovisko Česká Třebova
Sv 5555   Šrot   Bratislava hl.st depo,Šrotovisko Česká Třebova
122   Ondra   Brno hl. Ostrava hl.
ZVL 005      Praha Masarykovo nádraží 13:32, Praha-Vysočany 13:39-13:40, Čelákovice 13:58-14:00, ... Studénka 17:15-17:16, Ostrava-Svinov 17:25-17:27, Ostrava hl.n. 17:33-17:35
Ic 126   Tatra   Žilina 12:34-Čadca 12:55-Český Těšín 13:33-Olomouc hl.n 15:28-Ostrava Svinov 16:11-Bohumín 16:19-Katowice 17:23-Zawiercie 17:41-Warszawa Wschodnia 20:29
Šunt 21   Křáp   Tam, Kam, Někam
sp 22   22   opava vychod ostrava hl n
Cargo 32   875   praha hl n ostrava hl n
CNL 36   Jan Jesenius   Praha-Berlin-Dortmund-Arnheim-Amsterdam
vše 53   všepolian   Brno-New York
Dziwny 55   Impreza   Hhjhghhj
D 1 Express 55   456   plizen hl n opava vychod
EC 56   Východočech   (Vlak PKPIC Warszawa - Walbrzych) - Walbrzych Gl. - ... - Nymbruk hl.n. - Praha-Vysočana - Praha hl.n.- Praha-Smíchov
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8































2329.71
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?