vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   sci-fi -

 

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
NJ 910   Seeblick   Budapest-Keleti 16.40; Budapest-Kelenföld 16.54 - 16.55; Györ 18.00 - 18.02; Hegyeshalom 18.29 - ... - 07.16; IJdam Centraal 07.43 - 07.46; Vaalem 08.04 - 08.19; Hollandse Hoek 08.32(28.3.2020)
NJ 911   Feldstern   Hollandse Hoek - Budapest-Keleti(28.3.2020)
Os 4273      Lanžhot - Břeclav - Moravská N. Ves - ... - Milotice n/Opav. - Brantice - Krnov(28.3.2020)
REx 1937   Prešovčan   Moldava nad Bodvou mesto - Moldava nad Bodvou - Haniska pri Košiciach - ... - Brekov - Humenné - Medzilaborce(28.3.2020)
TLK 37901   "Honker"   Zamość (19:27) - Zawada (19:37) - Izbica (19:55) - ... - Nowa Sól (9:05 - 9:07) - Zielona Góra Główna (9:22)(28.3.2020)
Sp 1774      Letovice - Skalice n/Svit. - Rájec Jestřbí - ... - Horní Lipová - Lipová Lázně - Jeseník(28.3.2020)
NJ 817   Save-Express   Thessalonki (06:23); Gevgelija (07:16/07:48), Skopje (09:54/09:19); Presevo (11:43/12:18), Nis (15:26/15:50), ... Villach HBF (06:59/07:16), Salzburg HBF (09:48/10:00), München HBF (11:41)(28.3.2020)
NJ 417   Save-Express   Varna (04:23), Poveljanovo (04:47/04:48), Gorna Orjahovica (05.48/06.00), ... Villach HBF (06:59/07:16), Salzburg HBF (09:48/10:00), München HBF (11:41)(28.3.2020)
657   Bouřňák R30   Moldava v Krušných horách - Dubí - Most - ... - česká Lípa - Mimoň - Liberec(28.3.2020)
TLK 45172/3   Wenus   Wisła Głębce 20:00, Wisła Uzdrowisko 20:08-20:13, Ustroń Polana 20:22-20:23, ... Gdańsk Oliwa 07:47-07:48, Sopot 07:52-07:53, Gdynia Główna 08:00(28.3.2020)
TLK 45172/3   Wenus   Wisła Głębce 20:00, Wisła Uzdrowisko 20:08-20:13, Ustroń Polana 20:22-20:23, ... Gdańsk Oliwa 07:47-07:48, Sopot 07:52-07:53, Gdynia Główna 08:00(28.3.2020)
TLK 45172/3   Wenus   Wisła Głębce 20:00, Wisła Uzdrowisko 20:08-20:13, Ustroń Polana 20:22-20:23, ... Gdańsk Oliwa 07:47-07:48, Sopot 07:52-07:53, Gdynia Główna 08:00(28.3.2020)
TLK 34172/3   Wenus   Zakopane 18:30, Poronin 18:40-18:42, Nowy Targ 18:55-19:00, ... Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 21:09-21:14, Kraków Główny 22:00-22:20, Częstochowa 23:58(28.3.2020)
TLK 34172/3   Wenus   Zakopane 18:30, Poronin 18:40-18:42, Nowy Targ 18:55-19:00, ... Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 21:09-21:14, Kraków Główny 22:00-22:20, Częstochowa 23:58(28.3.2020)
TLK 34172/3   Wenus   Zakopane 18:30, Poronin 18:40-18:42, Nowy Targ 18:55-19:00, ... Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 21:09-21:14, Kraków Główny 22:00-22:20, Częstochowa 23:58(28.3.2020)
DBR 20001   Deutschland Expres   Berlin Hbf (tief) 6:56, Berlin Südkreuz 7:00-7:02, Dresden-Neustadt 9:00-9:02, ... Ústí nad Labem hl.n. 10:18-10:22, Praha-Holešovice 11:26-11:27, Praha hl.n. 11:36 Praha Lybeň 11:46(28.3.2020)
EC 18499   Jihlavan   Jihlava Město Jihlava hl.n Havlíčkův Brod Světlá nad sázavou Goločův Jeníkov město Kutná Hora hl.n Kolín Praha Lybeň Praha hl.n(28.3.2020)
952   Praha   Praha.h.l. Plzeň h.l.(28.3.2020)
Os 8507      Lipany- Prešov- Kysak- Košice(28.3.2020)
IC 16150/16151   Śnieżka   Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - ... - Sędzisław - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:22(28.3.2020)
TLK 45102/45103   Artus   Wrocław Gł. 12:25 - Wrocław Mikołajów - Leszno - ... - Gdańsk Gł. - Sopot - Gdynia Gł. 18:42(28.3.2020)
IC 81155   "Wierzyca"   Kołobrzeg (20:36) - Ustronie Morskie (20:43 - 20:44) - ... - Warszawa Centralna (7:20 - 7:39) - Warszawa Wschodnia (7:45)(28.3.2020)
EN 1321   Gediminas   Varna 18:00, Kaspichan 19:20:19:30, Shumen 19:47-19:49, ... Lugoj 7:21-7:22, Timioara Nord 7:55-8:00, Arad 8:40(28.3.2020)
EC 172   Hungaria   Budapest-Nyugati 7:40, Vác - Nagymaros-Visegrád - Szob - Štú   . . .   urg-Bergedorf - Hamburg Hauptbahnhof - Hamburg-Altona 21:36,(28.3.2020)
RJ 75   Vindobona   Praha hlavní nádraží 8:44, Pardubice hlavní nádraží - Česká   . . .   g - Kapfenberg - Bruck an der Mur - Graz Hauptbahnhof 15:33,(28.3.2020)
RJ 72   Vindobona   Graz Hauptbahnhof 6:26, Bruck an der Mur - Kapfenberg - Mürz   . . .   ová - Pardubice hlavní nádraží - Praha hlavní nádraží 13:13,(28.3.2020)
Os 4717      Letovice 9:58, Letovice zastávka - Zboněk - Svitávka - Skali   . . .   - Hostěrádky-Rešov - Zbýšov - Křenovice horní nádraží 11:33,(28.3.2020)
EC 275   Metropolitan   Praha hlavní nádraží 7:44, Kolín - Pardubice hlavní nádraží   . . .   - Szob - Nagymaros-Visegrád - Vác - Budapest-Nyugati 14:20,(28.3.2020)
Os 4720      Brno hlavní nádraží 14:00, Brno-Židenice - Bílovice nad Svit   . . .   ou - Svitávka - Zboněk - Letovice zastávka - Letovice 15:01,(28.3.2020)
Os 7709/10      Moldava v Krušných horách - Mikulov nové město - Mikulov - ... - Mikulov - Mikulov nové město - Moldava v Krušných horách(28.3.2020)
78531   Ujście Warty   Poznań Główny 9:17, Poznań Wola - Kiekrz - Rokietnica - Pami   . . .   iec - Nowiny Wielkie - Witnica - Dąbroszyn - Kostrzyn 12:32,(28.3.2020)
IC 82100/1   Bolko   Szczecin Główny 10:39, Gryfino - Chojna - Mieszkowice - Kost   . . .   y Miasto - Nałęczów - Lublin Zachodni - Lublin Główny 23:23,(28.3.2020)
IC 48102/3   Swarożyc   Katowice 5:34, Chorzów Batory - Zabrze - Gliwice - Strzelce   . . .   eniów - Wysoka Kamieńska - Międzyzdroje - Świnoujście 14:40,(28.3.2020)
88342      Kostrzyn 10:52, Dąbroszyn - Kamień Mały - Witnica - Nowiny W   . . .   Stare Kurowo - Nowe Drezdenko - Stare Bielice - Krzyż 12:38,(28.3.2020)
TLK 38170/1   Ustronie   Kraków Główny 20:30, Miechów - Sędziszów - Jędrzejów - Kielc   . . .   sk - Sławno - Koszalin - Ustronie Morskie - Kołobrzeg 10:14,(28.3.2020)
EIP 5402/3      Gdynia Główna 7:03, Sopot - Gdańsk Oliwa - Gdańsk Wrzeszcz -   . . .   szczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Główna 13:44,(28.3.2020)
TLK 420/45072/3/66170/1   Rozewie   Žilina 16:27, Kysucké Nové Mesto - Čadca - Zwardoń - Sól - R   . . .   Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna 6:48,(28.3.2020)
50624/5      Elbląg 4:36, Gronowo Elbląskie - Fiszewo - Stare Pole - Król   . . .   opot - Gdynia Orłowo - Gdynia Główna - Gdynia Chylonia 6:22,(28.3.2020)
TLK 72102/3/23102/3   Wetlina   Poznań Główny 4:11, Września - Słupca - Konin - Koło - Kutno   . . .   iem - Jasło - Krosno - Krosno Miasto - Sanok - Zagórz 16:36,(28.3.2020)
EN 56      Budapest-Keleti - Hollandse Hoek(28.3.2020)
EC 10   TransEuropa   Budapest-Nyugati 05.10; Szob 05.55 - 06.01; Štúrovo 06.10 - 06.12; Bratislava hl.st. 07.17 - ... - 19.36; Enkbeek 20.00 - 20.02; Driehoven Centraal 20.14 - 20.16; IJdam Centraal 20.43(28.3.2020)
RE 39051   RE 5   Stralsund Zinnowitz Stralsund(27.3.2020)
EN 363   Orava   Plovdiv 16:15, Sofia 18:30-18:45, Vraca 20:32-20:34, ... Drobeta Turnu Severin 2:25-2:30, Timisoara Nord 5:30-5:35, Arad 6:15(27.3.2020)
58323      Chojnice 7:58, Moszczenica Pomorska - Wierzchowo Człuchowski   . . .   Siedlisko Czarnkowskie - Biernatowo - Wieleń - Krzyż 10:22,(27.3.2020)
1367   Ještěd   Liberec(15.00)-Turnov(15.50)-Ž.Brod(16.10)-Semily(16.22)-St.Paka(16.48)-Jaroměř(17.38)-H.Králové(17.55-18.05)-Pardubice(18.28)(27.3.2020)
607   ANDREASHOP.SK   Bratislava hl. st.- Poprad-Tatry- Košice(27.3.2020)
IC 12110   "Lubelszczyzna"   Gdynia Główna (6:11) - Sopot (6:19 - 6:20) - ... - Lublin Zachodni (12:59 - 13:00) - Lublin Główny (13:05)(27.3.2020)
1366   Ještěd   Pardubice hlavní nádraží 15:03, Pardubice-Rosice nad Labem -   . . .   ála - Turnov - Rychnov u Jablonce nad Nisou - Liberec 17:55,(27.3.2020)
947   Hradečan   Praha hlavní nádraží 13:11, Praha-Libeň - Nymburk hlavní nádraží - Poděbrady - Chlumec nad Cidlinou - Hradec Králové hlavní nádraží 14:50,(27.3.2020)
980   Vysočina   Praha hlavní nádraží - Kolín - Kutná Hora - ... - Žďár nad Sázavou - Tišnov - Brno hlavní nádraží(27.3.2020)
Os 25015      Přelouč 14:21, Valy u Přelouče zastávka - Veselí u Přelouče - Choltice - Jeníkovice - Heřmanův Městec 14:40,(27.3.2020)
946   Hradečan   Hradec Králové hlavní nádraží 13:08, Chlumec nad Cidlinou - Poděbrady - Nymburk hlavní nádraží - Praha-Libeň - Praha hlavní nádraží 14:49,(27.3.2020)
IC 5812   "Mazuria"   Gdynia Główna (13:09) - Sopot (13:17 - 13:18) - ... - Olsztyn Zachodni (16:07 - 16:08) - Olsztyn Główny (16:12)(27.3.2020)
IC 83172/3   Przemyślanin   Świnoujście 17:36, Międzyzdroje - Wysoka Kamieńska - Golenió   . . .   eworsk - Jarosław - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny 9:34,(27.3.2020)
TLK 37100   "Sudety"   Jelenia Góra (20:56) - Janowice Wielkie (21:07 - 21:09) - ... - Warszawa Centralna (6:54 - 7:09) - Warszawa Wschodnia (7:15)(27.3.2020)
Sv 1      Depo(27.3.2020)
IC 58100/1   Albatros   Gdańsk Główny 5:28, Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Oliwa - Sopot -   . . .   hociwel - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Główny 11:04,(27.3.2020)
EC 73395   Krasnal   Warszawa Wsch Wrocław-Gł(27.3.2020)
Os 3703      Zimnica nad Zmyjavou 8:42-Rudava 9:24(27.3.2020)
Os 3702      Rudava 6:35-Kúťany 7:58(27.3.2020)
Os 6222      Umeľany 15:06-Kfľujáňovo 15:34(27.3.2020)
Os 9906      Čierna 7:04-Kišivároš 8:56(27.3.2020)
Os 9914      Čierna 14:04-Kišivároš 15:56(27.3.2020)
Os 9911      Kišivároš 14:16-Čierna 15:58(27.3.2020)
Os 3702      Rudava 6:34-Zimnica nad Zmyjavou 7:20/7:23-Pruty 7:58(27.3.2020)
TLK 53005   "Czekolada"   Gdynia Główna (22:05) - Sopot (22:13 - 22:14) - ... - Mysłowice (6:53 - 6:55) - Katowice (7:07)(27.3.2020)
Ex 120      Praha 10.20 - Paříž 22.14(27.3.2020)
2   OBB   Austria Osterreich(27.3.2020)
1   DB   Germany Deutschland(27.3.2020)
TLK 18001   "Wrocławnianin"   Gdynia Główna (20:51) - Sopot (20:59 - 21:01) - ... - Wrocław Mikołajów (7:40 - 7:44) - Wrocław Główny (7:50)(27.3.2020)
EN 16   Al Maroc   Amsterdam Centraal 19:00, Bruxelles-Midi/Brussel Zuid 21:48-22:00, Marne-la-Vallée Chessy TGV 23:48-23:55, ... Kenitra 03:52-03:57, Casablanca Voyageurs 05:37-05:40, Marrakech 9:25(27.3.2020)
Os 6809   U1   Kadaň-Prunéřov 21:00, Málkov 21:06, Chomutov 21:11 - 21:13, ... Choratice 22:55, Vilsnice 22:57, Děčín hl.n. 23:01(27.3.2020)
Os 6805   U1   Kadaň-Prunéřov 15:00, Málkov 15:06, Chomutov 15:11 - 15:13, ... Choratice 16:55, Vilsnice 16:57, Děčín hl.n. 17:01(27.3.2020)
977   Vysočina   Praha Smíchov- Brno Hl.n.(27.3.2020)
EC 213   Košický expres   Praha hlavní nádraží - Pardubice hlavní nádraží - Olomouc hlavní nádraží - ... - Púchov - Žilina - Košice(27.3.2020)
Os 6803   U1   Kadaň-Prunéřov 9:00, Málkov 9:06, Chomutov 9:11 - 9:13, ... Choratice 10:55, Vilsnice 10:57, Děčín hl.n. 11:01(27.3.2020)
Os 6801   U1   Kadaň-Prunéřov 3:00, Málkov 3:06, Chomutov 3:11 - 3:13, ... Choratice 4:55, Vilsnice 4:57, Děčín hl.n. 5:01(27.3.2020)
naklad CFR 47 44518   Adam Houšt´   Budapest Komarom(27.3.2020)
Vectron DB 170 6684   Adam Houšt´   Dresden Leipzig(27.3.2020)
DLB 654 3602   Adam Houšt´   Chomutov Vejprty(27.3.2020)
EC 73395   Krasnal   Warszawa Wsch Wrocław-Gł(27.3.2020)
Os 69503      Legnica 5.05, Rzeszotary - Raszówka - Gorzelin - Chróstnik - Lubin - Lubin Stadion - Koźlice - Rynarcice - Rudna Miasto - Rudna Gwizanów - Grębocice- Głogów 6.24,(27.3.2020)
IC 13200   Karl Dedecius   Łódź Fabryczna - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Radymno - Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny(27.3.2020)
RE 15200   "Nadbrzeże"   Gdynia Główna (17:30) - Sopot (17:38 - 17:39) - ... - Warszawa Centralna (21:55 - 22:11) - Warszawa Zachodnia (22:15)(27.3.2020)
TLK 43172/3   Wenus   Częstochowa 04:02, Kraków Główny 05:40-06:00, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 06:46-06:51, ... Nowy Targ 09:00-09:05, Poronin 09:18-09:20, Zakopane 09:30(27.3.2020)
TLK 43172/3   Wenus   Częstochowa 04:02, Kraków Główny 05:40-06:00, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 06:46-06:51, ... Nowy Targ 09:00-09:05, Poronin 09:18-09:20, Zakopane 09:30(27.3.2020)
TLK 43172/3   Wenus   Częstochowa 04:02, Kraków Główny 05:40-06:00, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 06:46-06:51, ... Nowy Targ 09:00-09:05, Poronin 09:18-09:20, Zakopane 09:30(27.3.2020)
TLK 54172/3   Wenus   Gdynia Główna 20:00, Sopot 20:07-20:08, Gdańsk Oliwa 20:12-20:13, ... Ustroń Polana 07:37-07:38, Wisła Uzdrowisko 07:47-07:52, Wisła Głębce 08:00(27.3.2020)
TLK 54172/3   Wenus   Gdynia Główna 20:00, Sopot 20:07-20:08, Gdańsk Oliwa 20:12-20:13, ... Ustroń Polana 07:37-07:38, Wisła Uzdrowisko 07:47-07:52, Wisła Głębce 08:00(27.3.2020)
TLK 54172/3   Wenus   Gdynia Główna 20:00, Sopot 20:07-20:08, Gdańsk Oliwa 20:12-20:13, ... Ustroń Polana 07:37-07:38, Wisła Uzdrowisko 07:47-07:52, Wisła Głębce 08:00(27.3.2020)
iR 58201   "Bryza"   Gdynia Główna (18:32) - Rumia (18:42 - 18:43) - ... - 21:07) - Ustronie Morskie (21:23) - Kołobrzeg (21:35)(27.3.2020)
EC 679   Unia Europejska   Warszawa Wschodnia 17.12, Poznań Główny - Berlin Hauptbahnof - Bruksells Midii 9.23,(27.3.2020)
96990      Gdynia Główna (9:15) - Gdynia Stadion (9:18 - 9:19) - ... - Mękiciał (11:30) - Powałki (11:40) - Chojnice (11:50)(27.3.2020)
Os 8877 S7      Beroun (22:50) - Karlštejn (22:57-22:58) - Praha-Radotín (23:21) - Praha-Smíchov (23:33-23:35) - Praha hl.n (23:42)(27.3.2020)
Sp 8875 S7      Praha hl.n (14:42) - Praha-Smíchov (14:47, 14:49) - Černošice (15:02, 15:03) - Dobřichovice (15:10) - Řevnice (15:13) - Karlštejn (15:18)- Beroun (15:25)(27.3.2020)
IC 151/110   "Wiener Schnitzel"   Hel (18:55) - Władysławowo (19:12 - 19:15) - Puck (19:16 - 19:32) - Gdynia Główna (19:52)(27.3.2020)
Sz 3259      Görökezte Alacsonyabb állomás 13.18 - Görökezte Városi - Farváros - ... - Keckescemeteréty - Notorhyáza - Ukurmáta 15.2(27.3.2020)
Sz 3259      Görökezte Alacsonyabb állomás 13.18 - Görökezte Városi - Farváros - ... - Keckescemeteréty - Notorhyáza - Ukurmáta 15.26(27.3.2020)
Sz 6317      Fehérgyarmat 6:12, Mátészalka - Nyírbátor - Nyíradony - Debrecen 8:49,(27.3.2020)
IC 607   Délibáb   Záhony 7:40, Debrecen - Budapest-Nyugati 11:37,(27.3.2020)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































694.92
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?