vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků sci-fi -

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
EC 147   Rysy   Zakopane 7:00 - Wadowice 10:30 - Bielsko Biała Główna 11:30 - ... - Warszawa Wschodnia 19:20 - Warszawa Centralna 19:25 - Warszawa Zachodnia 19:30(24.10.2020)
EX 34637/37   Ołobok   Praha hl.n. 9.15 - Praha Libeň 9.21 9.22 - Kolín 9.53 9.54 - ... - Warszawa Zachodnia 17.53 17.55 - Warszawa Centralna 17.59 18.05 - Warszawa Wschodnia 18.11(24.10.2020)
1388   Ploučnice   Liberec (12:28) - Jablonné v Podještědí (13:07 - 13:08) - ... - Děčín hl.n. (14:12 - 14:14) - Ústí nad Labem hl.n. (14:33)(24.10.2020)
1388   Ploučnice   Liberec (12:28) - Jablonné v Podještědí (13:07 - 13:08) - ... - Děčín hl.n. (14:12 - 14:14) - Ústí nad Labem hl.n. (14:33)(24.10.2020)
EC 146   Podhalanin   Zakopane 19:00 - Wadowice 22:30 - Bielsko Biała Główna 23:30 - ... - Świebodzin 11:15 - Rzepin 11:45 - Szczecin Główny 12:15(24.10.2020)
Ic 568      Hotel hlavní nádraží-studna-cesko rakouské-Rakousko velké jezero a zpět(24.10.2020)
TLK 23200   "Roztocze"   Hrubieszów Miasto (6:35) - Werbkowice (6:49 - 6:50) - ... - Warszawa Centralna (12:10 - 12:15) - Warszawa Zachodnia (12:20)(24.10.2020)
Ex 124   Valašský expres   Púchov, Horní Lideč, Vsetín, ... Pardubice hl.n., Kolín. Praha-Libeň, Praha hl.n.(24.10.2020)
IC 23104/6302   "Hetman"   Hrubieszów Miasto (5:25) - Werbkowice (5:39 - 5:40) - ... - Oława (13:55 - 13:56) - Wrocław Główny (14:15)(24.10.2020)
698   Labe   Praha hln 5:47 Praha Holešovice 5:56 Praha Podbaba 6:00 Kral   . . .   vosice 6:57 6:59 Ústí nad Labem hln 7:15 7:15 Děčín hln 7:33(24.10.2020)
Sv stoja      stan.Suchá Hora(24.10.2020)
Sv stoja      stan.Suchá Hora(24.10.2020)
Sv stoja      stan.Suchá Hora(24.10.2020)
Sv stoja      stan.Suchá Hora(24.10.2020)
22903      Zawada (16:05) - Mokre (16:08) - Zamość (16:15 - ... - Werbkowice (17:07) - Metelin (17:13) - Hrubieszów Miasto (17:20)(24.10.2020)
EX 459 METROPOL      OSTRAVA HL.N PRAHA HL.N OLOMOUC HL.N(24.10.2020)
IC 44      -(24.10.2020)
Rj 1022   Regiojet   Opava výchov Ostrava Svinov Hranice na Moravě Přerov Hulín Hodonín Břeclav(24.10.2020)
766      Opava Východ Skrochovice Krnov Milotice nad Opavou Bruntál Valšov Olomouc hln(24.10.2020)
Sv 9604881      Depo(24.10.2020)
22902      Hrubieszów Miasto (12:25) - Metelin (12:32) - Werbkowice (12:39 - ... - 13:29) - Mokre (13:32) - Zawada (13:40)(24.10.2020)
22901      Zawada (10:20) - Mokre (10:28) - Zamość (10:31 - ... - 11:32) - Metelin (11:38) - Hrubieszów Miasto (11:45)(24.10.2020)
22900      Hrubieszów Miasto (6:25) - Metelin (6:32) - Werbkowice (6:39 - ... - 7:29) - Mokre (7:32) - Zawada (7:40)(24.10.2020)
Sv 9604881      Depo(24.10.2020)
Sv 848744/8449488      Depo(24.10.2020)
62200   "Lubelszczyzna"   Lublin Główny (19:50) - Lublin Północny (19:52) - Świdnik Mi   . . .   22:53 - 22:54) - Metelin (23:01) - Hrubieszów Miasto (23:07)(24.10.2020)
62202      Lublin Główny (15:50) - Lublin Północny (15:52) - Świdnik Mi   . . .   18:53 - 18:54) - Metelin (19:01) - Hrubieszów Miasto (19:07)(24.10.2020)
62204      Lublin Główny (11:50) - Lublin Północny (11:52) - Świdnik Mi   . . .   14:53 - 14:54) - Metelin (15:01) - Hrubieszów Miasto (15:07)(24.10.2020)
KM 10805      W-wa Wileńska 6:40, W-wa Zacisze Wilno 6:44-6:44, Ząbki 6:47-6:47, ... Kobyłka 6:57-6:57, Wołomin 7:00-7:01, Wołomin Słoneczna 7:03(24.10.2020)
ICE 891      Berlin-Gesundbrunnen 23:51, Berlin Hbf 0:11, Berlin Südkreuz 0:18, Lutherstadt Wittenberg 0:57, Bitterfeld 1:15, Leipzig Hbf 1:31(24.10.2020)
IC 75102/3   Kopernik   Poznań Główny - Gniezno - Mogilno - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - Gdynia Główna(24.10.2020)
EN 478   Kopernikus   Praha hl.n. - Praha-Holešovice -Ústí nad Labem hl.n. - Děčín hl.n. - ... - Bochum Hbf - Essen Hbf - Düsseldorf Hbf(24.10.2020)
EN/ICN 353   Ovidius   Szombathely(15:05) - Budapest Keleti(19:13-19:30) - Curtici(0:24-0:45) - ... - Craiova - Bucureşti Nord(10:43-11:05) - Constanţa(13:53)(24.10.2020)
Os 9870      Hotel hlavní nádraží-lipenka-muzeum-zleb-silov-studna-zamek ponorka-rozhledna a zámek vysoký-elektrárna-Pavlov-Rostoky u Pavlova a u Vesnice-Vesnice-Vesnice(24.10.2020)
605   Dargov   Bratislava hl. st. 10:13, Trnava 10:41-10:43, Žilina 12:40-12:44, Poprad-Tatry 14:38-14:40, Kysak 15:39-15:41, Košice 15:53(24.10.2020)
Sp 1611      Letovice Skalice nad Svitavou Blansko Brno hln Brno Slatina Ponětovice Slavkov u Brna(24.10.2020)
ROJ 32148      Sandomierz 6:35, Skwarki - Żerniki - Żerniki Małe - Rudawa - Brzeziny - Turów - Psie Pole - Swoszowice - Tumlin - Dębica 7:37,(24.10.2020)
ROJ 33147      Rudawa 6:00, Żerniki Małe - Żerniki - Skwarki - Sandomierz 6:23,(24.10.2020)
NEX 55442      Praha hln Ostrava hln(24.10.2020)
654      Bratislava hl st Kúty Břeclav Hodonín Moravský Písek Staré M   . . .   uchdol nad Odrou Studénka Ostrava Svinov Ostrava hln Bohumín(24.10.2020)
16690      Budapest-Nyugati pu. - Budapest-Zugló - Köbánya alsó - ... - Cegléd - Abony - Szolnok(24.10.2020)
694   Labe   Praha hl.n. (07:47) - Praha-Holešovice (07:55 - 07:56) - ... - Lovosice (08:57 - 08:59) - Ústí nad Labem hl.n. (09:15)(24.10.2020)
EC 145   Jan Paweł II   Wadowice 7:00 - Kraków Główny 8:30 - Lublin Główny 12:30 - Siedlce 14:00 Warszawa Centralna 15:00(24.10.2020)
EC 144   Witold Pilecki   Katowice 7:40 - Oświęcim 8:20 - Kraków Główny 9:50 - Lublin Główny 13:50 - Warszawa Centralna 15:50(24.10.2020)
Ex 118   Warta   Praha hl.n. 9.15 - Praha Libeň 9.21 9.22 - Kolín 9.53 9.54 - ... - Warszawa Zachodnia 17.53 17.55 - Warszawa Centralna 17.59 18.05 - WARSZAWA WSCHODNIA 18.11(24.10.2020)
EC 143   Kazimierz Piechowski   Bytom 7:00 - Katowice 7:20 - Oświęcim 8:00 - ... - Gdańsk Główny 18:15 - Sopot 18:25 - Gdynia Główna 18:35(24.10.2020)
Sp 1827      Hradec Králové hl.n. 9.05 - Týniště nad Orlicí 9.29 9.31 - Častolovice 9.40 9.41 - Doudleby nad Orlicí 9.50 9.51 - Letohrad 10.27(24.10.2020)
TLK 35100   Małopolska   Krakow Głowny 15.36 - Tomaszow Mazowiecki 18.08 18.18 - Koluszki 18.38 18.44 - ... - Gdansk Głowna 23.22 23.27 - Sopot 23.45 23.47 - Gdynia Głowna 23.55(24.10.2020)
EC 142   Václav Havel   Warszawa Centralna 21:50 - Dęblin 22:40 - Lublin Główny 23:20 - ... - Katowice 5:00 - Ostrava Svinov 6:40 - Praha hl. n. 9:25(24.10.2020)
Os 94312   RB expres   Degecy nad Vltavou hl.n. 13:15 – Degecy nad Vltavou zastávka   . . .   7 – Türstörung/Sachsen 14:10-14:12 – Zug Fällt Aus Hbf 14:22(24.10.2020)
IC 25195   Roztocze   LUBLIN GŁ. - Nałęczów - Puławy Miasto - ... - Gdańsk Oliwa - Sopot - GDYNIA GŁ.(24.10.2020)
Os 94312   RB expres   Degecy nad Vltavou hl.n. 13:15 – Degecy nad Vltavou zastávka   . . .   7 – Türstörung/Sachsen 14:10-14:12 – Zug fällt aus Hbf 14:22(23.10.2020)
631   Matalík   Praha-Smíchov (18:26) - Praha hl.n. (18:33 - 18:44) - ... - Hranice na Moravě (22:25 - 22:27) - Valašské Meziříčí (22:51)(23.10.2020)
ICE 99   ICE International   Aarhus - Fredericia - Flensburg - ... - Gdańsk Wrzeszcz - Sopot - Gdynia Główna(23.10.2020)
Os 3441      Opava Východ 4:04 Opava Komárov 4:09 Štítina 4:13 Mokré Lazc   . . .   4:26 Děhylov 4:30 Ostrava Třebovice 4:35 Ostrava Svinov 4:39(23.10.2020)
Os 13582      Český Těšín - Ropice - Ropice-Zálesí - ... - Dobratice pod Prašivou - Dobrá u Frýdku-Místku - Frýdek-Místek(23.10.2020)
Os 5970      Brno hl.n. - Brno-Černovice - Brno-Slatina - ... - Kostolná-Záriečie - Trenčín-Zlatovce - Trenčín(23.10.2020)
Sv 848744/8449488      Depo(23.10.2020)
Os 14832      Staré Město u Uherského Hradiště - Uherské Hradiště - Kunovice zastávka - ... - Gbely - Gbely zastávka - Kúty(23.10.2020)
IC 36170   Dolnoślązak   PRZEMYŚL GŁ. - Przemyśl Zasanie - Radymno - ... - Bolesławiec - Węgliniec - ZGORZELEC(23.10.2020)
Ex 174   West-Orient Express   Sofia - Dragoman - Dimitrovgrad - ... - Bratislava hl.st. - Marchegg - Wien-Westbahnhof(23.10.2020)
SKW 99XXX      Wołomin Słoneczna 18:05, Wołomin 18:06-18:07, Kobyłka 18:10-18:10, ... Mosty Kalińskie 18:29-18:30, Okuniew Słoneczna 18:32-18:33, Okuniew 18:34(23.10.2020)
Ex/REX 3719   Starobrno   Brno hl. n. - Břeclav - Kúty - ... - Piešťany - Trenčín-Zlatovce - Trenčín(23.10.2020)
EC 375   Neptun   Aarhus - Skanderborg - Horsens - ... - Břeclav . Wien Hbf - Wien Meidling - Wiener Neustadt Hbf(23.10.2020)
ICE 17   ICE International   Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Wrzeszcz - ... - Hamburg Hauptbahnhof - Hamburg Damntor - Hamburg-Altona(23.10.2020)
925   Priessnitz   Český Těšín,Havířov-střed,Havířov,Ostrava-Kunčice,Ostrava-Ví   . . .   řeh n. Moravě,Hanušovice,Branná,Ramzová,Lipová-Lázně,Jeseník(23.10.2020)
EN 476   Metropol   (București Nord - ) Budapest-Keleti 19.25, Štúrovo 20.37-20.40, Bratislava hl.st. 22.03-22.10, Břeclav 23.01(23.10.2020)
Zr 1922      Prituľany 14:52-Bystrica 18:24(23.10.2020)
Os 3418      Kiszivárosz 13:21-Prapod 15:20(23.10.2020)
EC 125   Silesia-Tatra   Kraków Glówny,Skawina,Oświęcim,Czechowice-Dziedzice,Zebrzydo   . . .   é Nové Mesto,Púchov,Trenčín,Trnava,Bratislava hlavná stanica(23.10.2020)
Os 33391      Fiburewo - Widno - Kontrasa - ... - Przejazdów - Graz - Sucełny(23.10.2020)
Os 3421      Prapod 12:43-Kiszivárosz 14:48(23.10.2020)
510   Aupark   Kiszivárosz 14:05-Bologňa hlavná(23.10.2020)
EIC 8110   Chrobry   3:34 - Szczecin Gł - Stargard - ... - Konin - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna(23.10.2020)
Os 570      Fiburewo - Widno - Kontrasa - ... - Przejazdów - Graz - Sucelny(23.10.2020)
Os 8507      Lipany-Košice(23.10.2020)
EX 46634/6   PolskA   Ostrów Wlkp - Kalisz(23.10.2020)
Os 006786   Jiho tranz   Hotel hlavní nádraží-museu-zleb-silov-studna-zamek ponorka-r   . . .   a u Vesnice-Vesnice a zpět na studnu-Česko rakouské hranice.(23.10.2020)
Os. 98062   KRAKers   Katowice - Kraków Główny(23.10.2020)
SKW 99XXX      Poświętne 8:40, Wola Ręczajska 8:42-8:43, Krubki-Górki 8:45-8:46, ... Ostrowik 8:51-8:52, Ossów Kąpielisko 8:55-8:56, Ossów 8:57(23.10.2020)
SKW 99XXX      Poświętne 8:40, Wola Ręczajska 8:42-8:43, Krubki-Górki 8:45-8:46, ... Ostrowik 8:51-8:52, Ossów Kąpielisko 8:55-8:56, Ossów 8:57(23.10.2020)
TLK 15112   Legityna   Plantowo Lodowisko - Plantowo Centralne - Plantowo Głoweje - ... - Powice Ołowice - Powice Główne - Powice Miasto(23.10.2020)
IR 1540      Brașov (16:04) - Sf Gheorghe (16:45 - 16:47) - ... - Târgu Frumos (00:32 - 00:33) - Iași (01:11)(23.10.2020)
IR 21107   Kornel   Żwirowisko Wschodnie - Żwirowisko Główne - Żwirowisko Zachodnie - ... - Dąbki Wschodnie - Plantowo Jasna - Plantowo Główne(23.10.2020)
IC 16170   Sudety   BIAŁYSTOK - Łapy - Czyżew - ... - Marciszów - Janowice Wielkie - JELENIA GÓRA(23.10.2020)
801      Břeclav Zaječí Brno hln Blansko Skalice nad Svitavou Letovice Svitavy Česká Třebová Ústí nad Orlicí Choceň Pardubice hln Kolín Praha Libeň Praha hln(23.10.2020)
Os 14503      Zaječí 6:13 Velké Pavlovice 6:18 Velké Pavlovice zastávka 6:   . . .   č 6:44 6:45 Mutěnice zastávka 6:55 Mutěnice 7:01 Zaječí 7:15(23.10.2020)
IR 21107   Kornel   Żwirowisko Wschodnie - Żwirowisko Główne - Żwirowisko Zachodnie - ... - Dąbki Wschodnie - Plantowo Jasna - Plantowo Główne(23.10.2020)
EC 365/7   Oder   Warszawa Centralna - Berlin Hbf(23.10.2020)
Intersiti 326236/34   Ukraińczyk   Odessa - Kiev(23.10.2020)
1333   Smrk   Jeseník - Gulohaczy - Třemešná ve slezsku - ... - Ostrava hln - Bohumín - Návsí(23.10.2020)
TLK 58230   Stokrotka   Suwałki (06:31) - Olecko (7:10) - Ełk (7:43) - ... - Korsze (9:25) - Czerwonka (10:12) - Olsztyn Główny (10:59)(23.10.2020)
TLK 16172/3   Odra   Suwałki 20:30, Augustów 20:53-20:55, Dąbrowa Białostocka 21:19-21:21, ... Wrocław Nadodrze 07:44-07:46, Wrocław Mikołajów 07:52-07:54, Wrocław Główny 08:00(23.10.2020)
TLK 16172/3   Odra   Suwałki 20:30, Augustów 20:53-20:55, Dąbrowa Białostocka 21:19-21:21, ... Wrocław Nadodrze 07:44-07:46, Wrocław Mikołajów 07:52-07:54, Wrocław Główny 08:00(23.10.2020)
TLK 61172/3   Odra   Wrocław Główny 20:00, Wrocław Mikołajów 20:06-20:08, Wrocław Nadodrze 20:14-20:16, ... Dąbrowa Białostocka 06:39-06:41, Augustów 07:05-07:07, Suwałki 07:30(23.10.2020)
TLK 61172/3   Odra   Wrocław Główny 20:00, Wrocław Mikołajów 20:06-20:08, Wrocław Nadodrze 20:14-20:16, ... Dąbrowa Białostocka 06:39-06:41, Augustów 07:05-07:07, Suwałki 07:30(23.10.2020)
EN 946      Kraków Gł. - Skawina - Mysłowice - ... - Kapfenberg - Bruck a. d. Mur - Graz Hbf(23.10.2020)
EIC 8100   Chrobry   3:12 Szczecin Gł - Stargard - Krzyż Wlkp - ... - Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia(23.10.2020)
EC 390      Leipzig Hbf - Bitterfeld - Lutherstadt Wittenberg Hbf - ... - Padborg st - Kolding st - Odense st(23.10.2020)
OS 5698 OS      VRANOVICE BRNO HL.N BRNO KRALOVE POLE TISNOV(23.10.2020)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































934.24
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?