vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2021 - PREG EN57-20xx

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PREG EN57-20xx

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
27.1.2021 24901      Sędziszów 3:43, Kozłów 3:53, Wolbrom 4:28-4:29, Olkusz 4:57-4:58, Sosnowiec Południowy 5:41, Katowice 5:55
3.7.2021 24901      Sędziszów 3:43, Kozłów 3:53, Wolbrom 4:28-4:29, Olkusz 4:57-4:58, Sosnowiec Południowy 5:41, Katowice 5:55
7.6.2021 24907      Kozłów 9:32, Wolbrom 10:07, Olkusz 10:36, Sosnowiec Południowy 11:19-11:20, Katowice 11:33
8.4.2021 24909      Sędziszów 11:39, Kozłów 11:49-11:50, Wolbrom 12:24-12:25, Olkusz 12:53-12:54, Sosnowiec Południowy 13:41-13:44, Katowice 13:57
22.7.2021 24909      Sędziszów 11:39, Kozłów 11:49-11:50, Wolbrom 12:24-12:25, Olkusz 12:53-12:54, Sosnowiec Południowy 13:41-13:44, Katowice 13:57
25.4.2021 24911      Kielce 14:56, Jędrzejów 15:36, Sędziszów 15:52-15:53, ... Olkusz 17:07-17:11, Sosnowiec Południowy 18:04-18:12, Katowice 18:26
19.8.2021 30509      Kraków Gł. 15:28, Skawina 15:55, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 16:26-16:32, Sucha Beskidzka 17:10
20.2.2021 30709      Trzebinia 16:55, Krzeszowice 17:09, Kraków Gł. 17:37
26.1.2021 30720      Kraków Gł. 23:37, Krzeszowice 0:05-0:07, Trzebinia 0:21
25.5.2021 33152/33153   Jaworzyna   Kraków Gł. 5:30, Kraków Batowice 5:36-5:38, Kraków Nowa Huta 5:49-5:50, ... Nowy Sącz 8:34-8:38, Muszyna 9:48-9:55, Krynica 10:10
19.6.2021 33152/33153   Jaworzyna   Kraków Gł. 5:34, Kraków Batowice 5:36-5:38, Kraków Nowa Huta 5:49-5:50, ... Nowy Sącz 8:34-8:38, Muszyna 9:48-9:55, Krynica 10:10
11.6.2021 sR 33155   Energylandia   Kraków Gł. 8:50, Skawina 9:15-9:16, Zator 9:47
25.6.2021 sR 33155   Energylandia   Kraków Gł. 8:16, Skawina 8:46-8:47, Zator 9:17
8.7.2021 sR 33155   Energylandia   Kraków Gł. 8:50, Skawina 9:15-9:16, Zator 9:47
9.7.2021 sR 33155   Energylandia   Kraków Gł. 8:50, Skawina 9:15-9:16, Zator 9:47
12.7.2021 sR 33155   Energylandia   Kraków Gł. 8:50, Skawina 9:15-9:16, Zator 9:47
13.7.2021 sR 33155   Energylandia   Kraków Gł. 8:50, Skawina 9:15-9:16, Zator 9:47
11.6.2021 sR 33156   Energylandia   Zator 18:10, Skawina 18:42-18:43, Kraków Gł. 19:10
25.6.2021 sR 33156   Energylandia   Zator 18:10, Skawina 18:42-18:43, Kraków Gł. 19:10
8.7.2021 sR 33156   Energylandia   Zator 20:33, Skawina 21:05, Kraków Gł. 21:36
9.7.2021 sR 33156   Energylandia   Zator 20:33, Skawina 21:05, Kraków Gł. 21:36
12.7.2021 sR 33156   Energylandia   Zator 20:33, Skawina 21:05, Kraków Gł. 21:36
13.7.2021 sR 33156   Energylandia   Zator 20:33, Skawina 21:05, Kraków Gł. 21:36
8.8.2021 34308/34309      Kraków Gł. 8:00, Trzebinia 8:43-8:44, Mysłowice 9:10, Katowice 9:26
26.1.2021 34402/34403      Kraków Główny 6:23, Trzebinia 7:05-7:10, Chrzanów 7:20-7:24, Oświęcim 7:58
4.2.2021 34410/34411      Kraków Gł. 15:35, Trzebinia 16:18-16:23, Chrzanów 16:33-16:38, Oświęcim 17:11
20.1.2021 34434/34435      Kraków Gł. 14:40, Krzeszowice 15:06, Trzebinia 15:20, Chrzanów 15:35, Oświęcim 16:12
27.1.2021 34434/34435      Kraków Gł. 14:40, Krzeszowice 15:06, Trzebinia 15:20, Chrzanów 15:35, Oświęcim 16:12
18.6.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 18:30, Oświęcim 18:55-19:03, Mysłowice 19:37-19:47, Katowice 20:03
20.6.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 18:30, Oświęcim 18:55-19:03, Mysłowice 19:37-19:47, Katowice 20:03
25.6.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 18:30, Oświęcim 18:55-19:03, Mysłowice 19:37-19:47, Katowice 20:03
26.6.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
28.6.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
2.7.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
3.7.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
9.7.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
15.7.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
21.7.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
22.7.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
24.7.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
2.8.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
13.8.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
21.8.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
28.8.2021 sR 34503   Energylandia   Zator 20:35, Oświęcim 21:00-21:08, Mysłowice 21:45, Katowice 21:58
10.1.2021 34607   Bolek i Lolek   Kraków Płaszów 10:08, Skawina 10:47-10:48, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 11:28-11:33, ... Andrychów 12:24-12:30, Kęty 12:51-12:52, Bielsko-Biała Gł. 13:20
2.3.2021 34609      Kraków Płaszów 13:13, Skawina 13:52-13:53, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 14:33-14:40, ... Andrychów 15:32-15:37, Kęty 15:58-15:59, Bielsko-Biała Gł. 16:27
27.1.2021 42900      Katowice 6:49, Sosnowiec Południowy 7:02-7:03, Olkusz 7:46, Wolbrom 8:06-8:07, Kozłów 8:46
15.7.2021 42900      Katowice 6:49, Sosnowiec Południowy 7:02-7:03, Olkusz 7:46, Wolbrom 8:06-8:07, Kozłów 8:46
7.6.2021 42906      Katowice 14:17, Sosnowiec Południowy 14:30-14:31, Olkusz 15:15-15:16, Wolbrom 15:37, Kozłów 16:16, Sędziszów 16:26
27.3.2021 42908      Katowice 15:55, Sosnowiec Południowy 16:08-16:10, Olkusz 16:52-16:53, Wolbrom 17:14-17:15, Kozłów 17:47, Sędziszów 17:58
20.6.2021 43212/43213      Cieszyn 15:19, Zebrzydowice 15:43-15:51, Czechowice-Dziedzice 16:28-16:29, ... Chrzanów 18:12-18:13, Trzebinia 18:23-18:28, Kraków Gł. 19:09
22.7.2021 43314/43315      Katowice 15:37, Mysłowice 15:42, Trzebinia 16:24, Kraków Gł. 17:15
27.1.2021 43402/43403      Oświęcim 4:08, Chrzanów 4:41-4:46, Trzebinia 4:58-5:03, Krzeszowice 5:17-5:18, Kraków Gł. 5:53
27.1.2021 43404/43405      Oświęcim 4:57, Chrzanów 5:30-5:35, Trzebinia 5:47-5:56, Krzeszowice 6:10-6:1, Kraków Gł. 6:39
9.2.2021 43422/43423      Oświęcim 19:06, Chrzanów 19:38, Trzebinia 20:04, Krzeszowice 20:16-20:17, Kraków Gł. 20:45
25.2.2021 43422/43423      Oświęcim 19:06, Chrzanów 19:38, Trzebinia 20:04, Krzeszowice 20:16-20:17, Kraków Gł. 20:45
27.2.2021 43422/43423      Oświęcim 19:06, Chrzanów 19:38, Trzebinia 20:04, Krzeszowice 20:16-20:17, Kraków Gł. 20:45
18.6.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 7:54, Mysłowice 8:08-8:15, Oświęcim 8:50-8:58, Zator 9:22
20.6.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 7:54, Mysłowice 8:08-8:15, Oświęcim 8:50-8:58, Zator 9:22
25.6.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 7:54, Mysłowice 8:08-8:15, Oświęcim 8:50-8:58, Zator 9:22
26.6.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
28.6.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
2.7.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
3.7.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
9.7.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
15.7.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
19.7.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
21.7.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
22.7.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
24.7.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
2.8.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
13.8.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
21.8.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
28.8.2021 sR 43504   Energylandia   Katowice 8:22, Mysłowice 8:35, Oświęcim 9:13-9:20, Zator 9:44
7.4.2021 44235      Olkusz 14:36, Sławków 14:52, Sosnowiec Południowy 16:19-15:22, Katowice 15:37
7.6.2021 44235      Olkusz 14:36, Sławków 14:52, Sosnowiec Południowy 16:19-15:22, Katowice 15:37
22.7.2021 44235      Wolbrom 14:10, Olkusz 14:39-14:40, Sławków 14:52, Sosnowiec Południowy 15:23-15:24, Katowice 15:37
7.6.2021 44278      Katowice 12:40, Sosnowiec Południowy 12:53, Sławków 13:20, Olkusz 13:37
24.6.2021 46204/46205      Racibórz 10:40, Sławęcice 11:19-11:26, Kędzierzyn-Koźle 11:33-11:43, ... Brzeg 13:20-13:21, Oława 13:32-13:33, Wrocław Gł. 14:03
15.7.2021 Os 46301   S8   Oświęcim 6:33, Mysłowice 7:12-7:13, Katowice 7:27-7:30, ... Tarnowskie Góry 8:22-8:23, Lubliniec 8:55-9:00, Kluczbork 9:47
13.8.2021 Os 46301   S8   Oświęcim 6:33, Mysłowice 7:12-7:13, Katowice 7:27-7:30, ... Tarnowskie Góry 8:22-8:23, Lubliniec 8:55-9:00, Kluczbork 9:47
3.6.2021 46339      Gliwice 18:54, Strzelce Opolskie 19:29-19:35, Opole Gł. 20:09
26.6.2021 Os 46451   S8   Katowice 5:15, Bytom 5:40-5:41, Tarnowskie Góry 6:07-6:08, Lubliniec 6:39-6:48, Kluczbork 7:30
3.7.2021 Os 46451   S8   Katowice 5:15, Bytom 5:40-5:41, Tarnowskie Góry 6:07-6:08, Lubliniec 6:39-6:48, Kluczbork 7:30
24.7.2021 Os 46451   S8   Katowice 5:15, Bytom 5:40-5:41, Tarnowskie Góry 6:07-6:08, Lubliniec 6:39-6:48, Kluczbork 7:35
9.4.2021 60400      Brzeg 5:39, Opole Gł. 6:15
9.4.2021 60410      Wrocław Gł. 6:53, Oława 7:22-7:23, Brzeg 7:35
8.1.2021 60537      Wrocław Gł. 12:20, Oleśnica 13:04-13:05, Bierutów 13:27, Namysłów 13:43-13:44, Kluczbork 14:27
3.6.2021 64340      Opole Gł. 20:41, Strzelce Opolskie 21:13-21:17, Gliwice 21:55
7.8.2021 67413      Wrocław Gł. 14:43, Brzeg Dolny, Wołów, Scinawa, Głogów, Zielona Góra 17:21
24.8.2021 70400/70401   Łączna   Nowa Sól 6:41, Zielona Góra 7:00-10, Sulechów 7:31-31, ... Opalenica 8:28-29, Poznań Górczyn 8:57-58, Poznań Gł. 9:03
15.7.2021 76516      Ostrów Wielkopolski 16:45, Ostrzeszów 17:11, Kępno 17:26, Kluczbork 18:04
7.8.2021 76544      Ostrów Wielkopolski 12:43, Twardogóra 13:32, Oleśnica 14:07, Wrocław Gł. 14:45
30.12.2020 Os 94223   S8   Oświęcim 18:45, Mysłowice 19:20, Katowice 19:35
8.1.2021 Os 94223   S8   Oświęcim 18:45, Mysłowice 19:20, Katowice 19:35
20.1.2021 Os 94223   S8   Oświęcim 18:45, Mysłowice 19:20, Katowice 19:35
25.2.2021 Os 94223   S8   Oświęcim 18:45, Mysłowice 19:20, Katowice 19:35
11.3.2021 Os 94223   S8   Oświęcim 18:45, Mysłowice 19:20, Katowice 19:35
10.6.2021 Os 94223   S8   Oświęcim 18:53, Mysłowice 19:29, Katowice 19:43
15.7.2021 Os 94252   S8   Katowice 5:26, Mysłowice 5:40, Oświęcim 6:21
Strana: 1 2































651.11
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?