vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2021 - PKPIC ED160 H

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC ED160 H

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* IC 1320/1321   Kazimierz   Łódź Fabr. 07:36 - Tomaszów Mazowiecki - Opoczno Południe - Miechów - Kraków Gł. 10:20
24.12.2020 IC 1320/1321   Kazimierz   Łódź Fabr. 07:36 - Tomaszów Mazowiecki - Opoczno Południe - Miechów - Kraków Gł. 10:20
* IC 1326/1327   Orłowicz   Warszawa Wsch. 07:54 - Warszawa Zach. - Idzikowice (pt) - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 12:42
* IC 1420/1421   Daszyński   Warszawa Wsch. 07:00 - Warszawa Gdańska - Koluszki - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 11:36
* IC 1450/1451   Daszyński   Warszawa Wsch. 07:00 - Warszawa Gdańska - Koluszki - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Zwardoń 13:11
* IC 1520/1521   Warmia   Warszawa Zach. 05:20 - Warszawa Centr.- Warszawa Wsch. - Działdowo - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 08:47
* IC 1522/1523   Mazury   Łódź Fabr. 06:07 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 10:14
11.3.2021 IC 1522/1523   Mazury   Łódź Fabr. 06:07 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gł. 10:14
* IC 1524/1525   Kopernik   Iława Gł. 07:37 - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 09:30
* IC 1524/1525   Kopernik   Warszawa Zach. 05:45 - Warszawa Centralna - Mława - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 09:48
* IC 1526/1527   Moniuszko   Działdowo 09:22 - Iława Gł. - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 12:00
* IC 1526/1527   Moniuszko   Warszawa Zach. 10:40 - Warszawa Centralna - Mława - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 14:43
2.5.2021 IC 1526/1527   Moniuszko   Warszawa Zach. 10:40 - Warszawa Centralna - Mława - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 14:43
* IC 1528/1529   Rejewski   Warszawa Centr. 15:00 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 18:44
* IC 1528/1529   Rejewski   Warszawa Zach. 14:44 - Warszawa Centralna - Mława - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 18:41
* IC 1530/1531   Kujawiak   Warszawa Wsch. 16:19 - Warszawa Centralna - Sochaczew - ... - Toruń Gł. - Solec Kuj. - Bydgoszcz Gł. 19:38
* IC 1530/1531   Kujawiak   Warszawa Zach. 16:56 - Warszawa Centralna - Mława - ... - Jabłonowo Pom. - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 20:58
* IC 1900/1901   Boryna   Warszawa Wsch. 05:59 - Warszawa Centr. / Warszawa Gdańska - Warszawa Zach. - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 07:35
* IC 1902/1903   Telimena   Warszawa Wsch. 07:44 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 09:33
* IC 1904/1905   Prząśniczka   Warszawa Wsch. 08:59 - Warszawa Zach. - Żyrardów - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 10:29
* IC 1906/1907   Rubinstein   Warszawa Wsch. 12:04 (Warszawa Gdańska 12:19) - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 13:59
* IC 1910/1911   Tuwim   Warszawa Wsch. 18:46 - Warszawa Gdańska - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 20:34
* IC 1912/1913   Syrena   Warszawa Wsch. 21:59 - Warszawa Centralna / Warszawa Gdańska - Żyrardów - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 23:35
* IC 3120/3121   Kazimierz   Kraków Gł. 17:28 - Miechów - Opoczno Południe - Tomaszów Mazowiecki - Łódź Fabr. 20:12
* IC 3126/3127   Orłowicz   Kraków Gł. 14:55 - Miechów - Sędziszów - ... - Idzikowice (pt) - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 20:06
* IC 3128/3129   Łokietek   Kraków Gł. 21:31 - Miechów - Opoczno Płd - Grodzisk Maz. - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 00:21
21.2.2021 IC 3128/3129   Łokietek   Kraków Gł. 21:31 - Miechów - Opoczno Płd - Grodzisk Maz. - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 00:21
* IC 3520/3521   Żeromski   Kraków Gł. 06:34 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 14:23
* IC 3520/3521   Żeromski   Kraków Gł. 07:38 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 14:20
2.5.2021 IC 3520/3521   Żeromski   Kraków Gł. 06:34 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 14:23
8.7.2021 IC 3520/3521   Żeromski   Kraków Gł. 06:34 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 14:23
24.7.2021 IC 3520/3521   Żeromski   Kraków Gł. 07:38 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 14:20
* IC 3522/3523   Sienkiewicz   Kraków Gł. 09:50 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 16:31
14.2.2021 IC 3522/3523   Sienkiewicz   Kraków Gł. 09:50 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 16:31
27.6.2021 IC 3522/3523   Sienkiewicz   Kraków Gł. 09:50 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 16:31
29.8.2021 IC 3522/3523   Sienkiewicz   Kraków Gł. 09:50 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 16:31
25.9.2021 IC 3522/3523   Sienkiewicz   Kraków Gł. 09:50 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 16:31
* IC 3524/3525   Kolberg   Kraków Gł. 10:45 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 18:34
8.4.2021 IC 3524/3525   Kolberg   Kraków Gł. 10:45 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 18:34
1.5.2021 IC 3524/3525   Kolberg   Kraków Gł. 10:45 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 18:34
28.7.2021 IC 3524/3525   Kolberg   Kraków Gł. 10:45 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 18:34
29.8.2021 IC 3524/3525   Kolberg   Kraków Gł. 10:45 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 18:34
26.9.2021 IC 3524/3525   Kolberg   Kraków Gł. 10:45 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 18:34
4.10.2021 IC 3524/3525   Kolberg   Kraków Gł. 10:45 - Miechów - Sędziszów - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 18:34
* IC 3526/3527   Orłowicz   Kraków Gł. 14:55 - Miechów - Kielce -Skarżysko-Kamienna - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 22:40
23.7.2021 IC 3526/3527   Orłowicz   Kraków Gł. 14:55 - Miechów - Kielce -Skarżysko-Kamienna - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 22:40
* IC 3530/3531   Sukiennice   Kraków Gł. 09:16 - Miechów - Opoczno Płd. - ... - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 17:19
* IC 3560/3561   Witkacy   Zakopane 06:01 - Nowy Targ - Rabka-Zdrój - ... - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 17:19
12.2.2021 IC 3560/3561   Witkacy   Zakopane 06:01 - Nowy Targ - Rabka-Zdrój - ... - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 17:19
14.2.2021 IC 3560/3561   Witkacy   Zakopane 06:01 - Nowy Targ - Rabka-Zdrój - ... - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 17:19
* IC 3720/3721   Cegielski   Kraków Gł. 14:38 - Miechów - Opoczno Płd. - ... - Pleszew - Jarocin - Poznań Gł. 20:24
2.7.2021 IC 3720/3721   Cegielski   Kraków Gł. 14:38 - Miechów - Opoczno Płd. - ... - Pleszew - Jarocin - Poznań Gł. 20:24
22.8.2021 IC 3720/3721   Cegielski   Kraków Gł. 14:38 - Miechów - Opoczno Płd. - ... - Pleszew - Jarocin - Poznań Gł. 20:24
* IC 3820/3821   Barbakan   Kraków Gł. 05:53 - Miechów - Opoczno Płd. - ... - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Gł. 14:34
* IC 3820/3821   Barbakan   Kraków Gł. 05:53 - Miechów - Opoczno Płd. - ... - Zbąszynek - Rzepin - Szczecin Gł. 14:56
4.5.2021 IC 3820/3821   Barbakan   Kraków Gł. 05:53 - Miechów - Opoczno Płd. - ... - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Gł. 14:34
13.8.2021 IC 3820/3821   Barbakan   Kraków Gł. 05:53 - Miechów - Opoczno Płd. - ... - Zbąszynek - Rzepin - Szczecin Gł. 14:56
* IC 4120/4121   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 15:57 - Pszczyna - Katowice - ... - Koluszki - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 20:48
* IC 4150/4151   Daszyński   Zwardoń 14:18 - Bielsko-Biała Gł. - Pszczyna - ... - Koluszki - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 20:48
* IC 4520/4521   Hutnik   Bielsko-Biała Gł. 03:57 - Pszczyna - Katowice - ... - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 12:56
13.3.2021 IC 4520/4521   Hutnik   Bielsko-Biała Gł. 03:57 - Pszczyna - Katowice - ... - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 12:56
13.7.2021 IC 4520/4521   Hutnik   Bielsko-Biała Gł. 03:57 - Pszczyna - Katowice - ... - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 12:56
21.8.2021 IC 4520/4521   Hutnik   Bielsko-Biała Gł. 03:57 - Pszczyna - Katowice - ... - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 12:56
* IC 4522/4523   Skarbek   Bielsko-Biała Gł. 05:40 - Pszczyna - Katowice - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 12:22
27.1.2021 IC 4522/4523   Skarbek   Bielsko-Biała Gł. 05:40 - Pszczyna - Katowice - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 12:22
27.3.2021 IC 4522/4523   Skarbek   Bielsko-Biała Gł. 05:40 - Pszczyna - Katowice - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 12:22
23.7.2021 IC 4522/4523   Skarbek   Bielsko-Biała Gł. 05:40 - Pszczyna - Katowice - ... - Działdowo - Olsztynek - Olsztyn Gł. 12:22
* IC 5122/5123   Mazury   Olsztyn Gł. 17:32 - Olsztynek - Działdowo - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 21:34
* IC 5124/5125   Kopernik   Bydgoszcz Gł. 19:21 - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - ... - Mława - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 23:19
* IC 5124/5125   Kopernik   Bydgoszcz Gł. 19:21 - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - Iława Gł. - Mława - Warszawa Centralna 23:05
* IC 5126/5127   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 14:12 - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 20:09
* IC 5126/5127   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 15:24 - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - ... - Mława - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 19:25
* IC 5126/5127   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 15:24 - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - Iława Gł. - Mława - Warszawa Centralna 19:17
28.7.2021 IC 5126/5127   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 15:24 - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - Iława Gł. - Mława - Warszawa Centralna 19:17
7.9.2021 IC 5126/5127   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 14:12 - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 20:09
* IC 5128/5129   Rejewski   Bydgoszcz Gł. 10:26 - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - ... - Mława - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 15:12
30.5.2021 IC 5128/5129   Rejewski   Bydgoszcz Gł. 10:26 - Toruń Gł. - Jabłonowo Pom. - ... - Mława - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 15:12
* IC 5130/5131   Kujawiak   Bydgoszcz Gł. 05:28 - Solec Kuj. - Toruń Gł. - ... - Sochaczew - Warszawa Centralna / Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 09:01
* IC 5320/5321   Żeromski   Olsztyn Gł. 13:34 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 21:00
1.4.2021 IC 5320/5321   Żeromski   Olsztyn Gł. 13:34 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 21:00
* IC 5322/5323   Sienkiewicz   Olsztyn Gł. 11:34 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 18:03
8.4.2021 IC 5322/5323   Sienkiewicz   Olsztyn Gł. 11:34 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 18:03
29.8.2021 IC 5322/5323   Sienkiewicz   Olsztyn Gł. 11:34 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 18:03
* IC 5324/5325   Kolberg   Olsztyn Gł. 09:33 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 16:38
8.4.2021 IC 5324/5325   Kolberg   Olsztyn Gł. 09:33 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 16:38
24.7.2021 IC 5324/5325   Kolberg   Olsztyn Gł. 09:33 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 16:38
29.8.2021 IC 5324/5325   Kolberg   Olsztyn Gł. 09:33 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 16:38
26.9.2021 IC 5324/5325   Kolberg   Olsztyn Gł. 09:33 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 16:38
4.10.2021 IC 5324/5325   Kolberg   Olsztyn Gł. 09:33 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 16:38
* IC 5326/5327   Orłowicz   Olsztyn Gł. 04:59 - Olsztynek - Działdowo - ... - Sędziszów - Miechów - Kraków Gł. 12:26
* IC 5328/5329   Warmia   Olsztyn Gł. 19:14 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Włoszczowa Płn. - Miechów - Kraków Gł. 00:42
* IC 5330/5331   Sukiennice   Gdynia Gł. 11:10 - Tczew - Laskowice Pom. - ... - Opoczno Południe - Miechów - Kraków Gł. 19:18
19.10.2021 IC 5330/5331   Sukiennice   Gdynia Gł. 11:10 - Tczew - Laskowice Pom. - ... - Opoczno Południe - Miechów - Kraków Gł. 19:18
* IC 5360/5361   Witkacy   Gdynia Gł. 11:10 - Tczew - Laskowice Pom. - ... - Kalwaria Z.L. - Rabka-Zdrój - Zakopane 22:35
16.8.2021 IC 5360/5361   Witkacy   Gdynia Gł. 11:10 - Tczew - Laskowice Pom. - ... - Kalwaria Z.L. - Rabka-Zdrój - Zakopane 22:35
* IC 5420/5421   Hutnik   Gdynia Gł. 15:00 - Tczew - Laskowice Pom. - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 00:01
15.8.2021 IC 5420/5421   Hutnik   Gdynia Gł. 15:00 - Tczew - Laskowice Pom. - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 00:01
9.9.2021 IC 5420/5421   Hutnik   Gdynia Gł. 15:00 - Tczew - Laskowice Pom. - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 00:01
26.9.2021 IC 5420/5421   Hutnik   Gdynia Gł. 15:00 - Tczew - Laskowice Pom. - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 00:01
* IC 5422/5423   Skarbek   Olsztyn Gł. 15:27 - Olsztynek - Działdowo - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 22:24
Strana: 1 2































751.89
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?