vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2021 - PKPIC B9nopuvz

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuvz

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
10.5.2021 С/IC 51 / 51/36000/36001      Przemyśl Gł. 04:41 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gliwice - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:51
13.5.2021 С/IC 51 / 51/36000/36001      Przemyśl Gł. 04:41 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gliwice - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:51
* С/IC 67 / 67/21010/21011      Kyiv Pas. 19:13 - Dorohusk (04:02/05:32) - Chełm - ... - Puławy Miasto - Dęblin - Warszawa Wsch. 09:02
14.8.2021 С/IC 67 / 67/21010/21011      Kyiv Pas. 19:13 - Dorohusk (04:02/05:32) - Chełm - ... - Puławy Miasto - Dęblin - Warszawa Wsch. 09:02
* IC/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 18:06 - Dęblin - Puławy Miasto - ... - Chełm. - Dorohusk (22:22/23:26) - Kyiv Pas. 11:00
20.5.2021 IC/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 18:06 - Dęblin - Puławy Miasto - ... - Chełm. - Dorohusk (22:22/23:26) - Kyiv Pas. 11:00
27.8.2021 IC/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 18:06 - Dęblin - Puławy Miasto - ... - Chełm. - Dorohusk (22:22/23:26) - Kyiv Pas. 11:00
* С/IC 125Б / 125/11012/11013      Brest Cent. 19:21 - Terespol (18:42/19:28) - Siedlce - Warszawa Zach. 21:54
* IC/С 126/11002/11003 / 126Б      Warszawa Zach. 13:06 - Warszawa Wsch - Siedlce - Terespol (15:32/16:42) - Brest Cent. 18:03
23.1.2021 IC/С 126/11002/11003 / 126Б   Mickiewicz   Warszawa Zach. (13:06) - Warszawa Cent. (13:10-13:15) - Warszawa Wsch. (13:21-13:24) - ... - Chotyłów (15:14-15:15) - Małaszewicze Przyst. (15:24-15:25) - Terespol (15:33)
15.7.2021 IC/С 126/11002/11003 / 126Б   Mickiewicz   Warszawa Zach. (13:06) - Warszawa Cent. (13:10-13:15) - Warszawa Wsch. (13:21-13:24) - ... - Chotyłów (15:14-15:15) - Małaszewicze Przyst. (15:24-15:25) - Terespol (15:33)
* С/IC 127Б / 127/11010/11011      Brest Cent. 13:59 - Terespol (13:17/14:04) - Siedlce - Warszawa Wsch. 16:15
* IC/С 128/11000/11001 / 128Б      Warszawa Zach. 07:25 - Warszawa Cent. - Siedlce - Terespol (10:01/10:46) - Brest Cent. 13:07
5.7.2021 IC/С 128/11000/11001 / 128Б      Warszawa Zach. 07:25 - Warszawa Cent. - Siedlce - Terespol (10:01/10:46) - Brest Cent. 13:07
7.8.2021 IC/С 128/11000/11001 / 128Б      Warszawa Zach. 07:25 - Warszawa Cent. - Siedlce - Terespol (10:01/10:46) - Brest Cent. 13:07
28.6.2021 IC/EC 131/14004/14005 / 131      Terespol 6:19, Warszawa Wschodnia 8:14-8:34, Warszawa Centralna 8:40-8:51, ... Štúrovo 18:17-18:20, Vác 18:54, Budapest-Nyugati 19:20
17.1.2021 IC 1032/1033   Dąbrowska   Warszawa Zach. 09:32 - Warszawa Centr. - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 12:19
* EIC 1340/1341   Tatry   Warszawa Wsch. 06:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. - Chabówka - Zakopane 12:00
27.12.2020 EIC 1340/1341   Tatry   Warszawa Wsch. 06:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. - Chabówka - Zakopane 12:00
13.2.2021 EIC 1340/1341   Tatry   Warszawa Wsch. 06:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. - Chabówka - Zakopane 12:00
14.2.2021 EIC 1340/1341   Tatry   Warszawa Wsch. 06:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. - Chabówka - Zakopane 12:00
7.8.2021 EIC 1340/1341   Tatry   Warszawa Wsch. 06:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. - Chabówka - Zakopane 12:00
* EIC 1342/1343   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. - Chabówka - Zakopane 13:56
* EIC 1410/1411   Ondraszek   Warszawa Wsch. 15:29 - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Bielsko Biała Gł. 19:12
* IC 1420/1421   Daszyński   Warszawa Wsch. 06:54 - Warszawa Centralna / Warszawa Gdańska - Skierniewice - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 11:36
2.6.2021 IC 1420/1421   Daszyński   Warszawa Wsch. 06:54 - Warszawa Centralna / Warszawa Gdańska - Skierniewice - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 11:36
4.8.2021 IC 1420/1421   Daszyński   Warszawa Wsch. 06:54 - Warszawa Centralna / Warszawa Gdańska - Skierniewice - ... - Katowice - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. 11:36
12.9.2021 IC 1422/1423   Pilecki   Białystok 11:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Gliwice - Kędzierzyn-Koźle - Racibórz 19:53
* IC 1450/1451   Daszyński   Warszawa Wsch. 07:00 - Warszawa Gdańska - Skierniewice - ... - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Zwardoń 13:15
8.5.2021 IC 1450/1451   Daszyński   Warszawa Wsch. 07:00 - Warszawa Gdańska - Skierniewice - ... - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Zwardoń 13:28
12.6.2021 IC 1450/1451   Daszyński   Warszawa Wsch. 07:00 - Warszawa Gdańska - Skierniewice - ... - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Zwardoń 13:28
* EIC 1540/1541   Jantar   Warszawa Zach. 07:14 - Warszawa Cent. - Gdańsk Gł. - ... - Gdynia Gł. (10:46/11:15) - Władysławowo - Hel 13:04
10.7.2021 EIC 1540/1541   Jantar   Warszawa Zach. 07:14 - Warszawa Cent. - Gdańsk Gł. - ... - Gdynia Gł. (10:46/11:15) - Władysławowo - Hel 13:04
7.8.2021 EIC 1540/1541   Jantar   Warszawa Zach. 07:14 - Warszawa Cent. - Gdańsk Gł. - ... - Gdynia Gł. (10:46/11:15) - Władysławowo - Hel 13:04
* EIC 1610/1611   Panorama   Warszawa Wsch. 06:14 (09:34) - Warszawa Cent. - CMK - Częstochowa - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:25 (13:36)
3.6.2021 EIC 1610/1611   Panorama   Warszawa Wsch. 06:14 (09:34) - Warszawa Cent. - CMK - Częstochowa - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:25 (13:36)
10.7.2021 IC 1610/1611   Panorama   Warszawa Wsch. 06:14 (09:34) - Warszawa Cent. - CMK - Częstochowa - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:25 (13:36)
* IC 1620/1621   Asnyk   Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Olesnica Rataje - Wrocław Gł. 10:31
* IC 1622/1623   Baczyński   Warszawa Wsch. 06:39 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 11:38
7.6.2021 IC 1622/1623   Baczyński   Warszawa Wsch. 06:39 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 11:38
18.8.2021 IC 1622/1623   Baczyński   Warszawa Wsch. 06:39 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 11:38
* IC 1626/1627   Słowacki   Białystok 07:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 14:54
5.7.2021 IC 1626/1627   Słowacki   Białystok 07:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Łódź Chojny - Ostrów Wlkp. - Wrocław Gł. 14:54
28.8.2021 IC 1626/1627   Słowacki   Białystok 07:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Łódź Chojny - Ostrów Wlkp. - Wrocław Gł. 14:54
16.9.2021 IC 1626/1627   Słowacki   Białystok 07:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Łódź Chojny - Ostrów Wlkp. - Wrocław Gł. 14:54
29.9.2021 IC 1626/1627   Słowacki   Białystok 07:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 14:54
5.4.2021 IC 1630/1631   Nałkowska   Białystok 13:42 - Małkinia - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec - Zgorzelec 22:55
* EIC 1840/1841   Posejdon   Warszawa Zach. 07:20 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 13:41
10.7.2021 EIC 1840/1841   Posejdon   Warszawa Zach. 07:20 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 13:41
7.8.2021 EIC 1840/1841   Posejdon   Warszawa Zach. 07:20 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 13:41
29.8.2021 EIC 1840/1841   Posejdon   Warszawa Zach. 07:20 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 13:41
* EIC 3140/3141   Tatry   Zakopane 13:29 - Chabówka - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:31
8.1.2021 EIC 3140/3141   Tatry   Zakopane 13:29 - Chabówka - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:31
15.1.2021 EIC 3140/3141   Tatry   Zakopane 13:29 - Chabówka - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:31
28.2.2021 EIC 3140/3141   Tatry   Zakopane 13:29 - Chabówka - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:31
6.7.2021 EIC 3140/3141   Tatry   Zakopane 13:29 - Chabówka - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:31
17.8.2021 EIC 3140/3141   Tatry   Zakopane 13:29 - Chabówka - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:31
22.8.2021 EIC 3140/3141   Tatry   Zakopane 13:29 - Chabówka - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:31
27.8.2021 EIC 3140/3141   Tatry   Zakopane 13:29 - Chabówka - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 19:31
* EIC 3142/3143   Morskie Oko   Zakopane 15:31 - Chabówka - Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:06
8.10.2021 EIP 3504/3505      Kraków Gł. 09:57 - CMK - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 15:30
* IC 4120/4121   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 16:23 - Pszczyna - Katowice - ... - Skierniewice - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 21:01
23.7.2021 IC 4120/4121   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 16:23 - Pszczyna - Katowice - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 21:01
10.9.2021 IC 4120/4121   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 16:23 - Pszczyna - Katowice - ... - Skierniewice - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 21:01
27.8.2021 IC 4122/4123   Pilecki   Racibórz 08:47 - Kędzierzyn-Koźle - Gliwice - ... - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 16:19
* IC 4150/4151   Daszyński   Zwardoń 14:18 - Bielsko Biała Gł. - Pszczyna - ... - Skierniewice - Warszawa Gdańska - Warszawa Wsch. 20:36
23.5.2021 IC 4150/4151   Daszyński   Zwardoń (14:20) - Żywiec (15:16-15:21) - Bielsko Biała Główna (15:42-15:49) - ... - Skierniewice (20:02-20:03) - Żyrardów (20:15-20:16) - Warszawa Gdańska (20:45)
12.6.2021 IC 4150/4151   Daszyński   Zwardoń (14:20) - Żywiec (15:16-15:21) - Bielsko Biała Główna (15:42-15:49) - ... - Skierniewice (20:02-20:03) - Żyrardów (20:15-20:16) - Warszawa Gdańska (20:45)
26.6.2021 EIC 4840/4841   Fregata   Bielsko Biała Gł. 04:49 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 14:47
3.7.2021 EIC 4840/4841   Fregata   Bielsko Biała Gł. 04:49 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 14:47
10.7.2021 EIC 4840/4841   Fregata   Bielsko Biała Gł. 04:49 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 14:47
28.8.2021 EIC 4840/4841   Fregata   Bielsko Biała Gł. 04:49 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 14:47
* EIC 5140/5141   Jantar   Hel 16:27 - Władysławowo - Gdynia Gł. (18:06/18:30) - Gdańsk Gł. - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 22:30
5.7.2021 EIC 5140/5141   Jantar   Hel 16:27 - Władysławowo - Gdynia Gł. (18:06/18:30) - Gdańsk Gł. - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 22:30
23.7.2021 EIC 5140/5141   Jantar   Hel 16:27 - Władysławowo - Gdynia Gł. (18:06/18:30) - Gdańsk Gł. - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 22:30
16.8.2021 EIC 5140/5141   Jantar   Hel 16:27 - Władysławowo - Gdynia Gł. (18:06/18:30) - Gdańsk Gł. - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 22:30
27.9.2021 IC 5452/5453   Heweliusz   Gdynia Gł. 11:50 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Wrocław Gł. - Opole Gł - Katowice 19:49
25.9.2021 IC 5602/5603   Heweliusz   Gdynia Gł. 11:50 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 17:27
* EIC 6112/6113   Panorama   Wrocław Gł. 14:39 - Opole Gł.- Częstochowa Gł.- CMK - Warszawa Cent. - Warszawa Wsch. 18:31
29.8.2021 IC 6112/6113   Panorama   Wrocław Gł. 14:39 - Opole Gł.- Częstochowa Gł.- CMK - Warszawa Cent. - Warszawa Wsch. 18:31
* IC 6122/6123   Baczyński   Wrocław Gł. 16:59 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centralna / Warszawa Śródmieście - Warszawa Wsch. 21:41
18.6.2021 IC 6122/6123   Baczyński   Wrocław Gł. 16:59 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centralna / Warszawa Śródmieście - Warszawa Wsch. 21:41
* IC 6126/6127   Słowacki   Wrocław Gł. 13:17 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 20:19
14.7.2021 IC 6126/6127   Słowacki   Wrocław Gł. 13:17 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 20:19
16.9.2021 IC 6126/6127   Słowacki   Wrocław Gł. 13:17 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 20:19
31.8.2021 IC 6200/6201   Oleńka   Wrocław Gł. 04:23 - Opole Gł. - Lubliniec - ... - Dęblin - Puławy Miasto - Lublin Gł. 11:03
* IC 6228/6229   Fredro   Wrocław Gł. 12:05 - Brzeg - Opole Gł. - ... - Dęblin - Puławy Miasto - Lublin Gł. 19:03
18.3.2021 IC 6228/6229   Fredro   Wrocław Gł. 12:05 - Brzeg - Opole Gł. - ... - Dęblin - Puławy Miasto - Lublin Gł. 19:03
13.6.2021 IC 6228/6229   Fredro   Wrocław Gł. 12:05 - Brzeg - Opole Gł. - ... - Dęblin - Puławy Miasto - Lublin Gł. 19:03
15.6.2021 IC 6228/6229   Fredro   Wrocław Gł. 12:05 - Brzeg - Opole Gł. - ... - Dęblin - Puławy Miasto - Lublin Gł. 19:03
16.8.2021 IC 6228/6229   Fredro   Wrocław Gł. 12:05 - Brzeg - Opole Gł. - ... - Dęblin - Puławy Miasto - Lublin Gł. 19:03
25.1.2021 IC 6300/6301   Wyspiański   Wrocław Gł. 06:37 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 12:21
14.6.2021 IC 7300/7301   Ślązak   Poznań Gł. 05:53 - Leszno - Wrocław Gł. - ... - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. 14:09
* EIC 8140/8141   Posejdon   Kołobrzeg 15:48 - Koszalin - Słupsk - ... - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 22:36
10.7.2021 EIC 8140/8141   Posejdon   Kołobrzeg 15:48 - Koszalin - Słupsk - ... - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 22:36
14.8.2021 EIC 8140/8141   Posejdon   Kołobrzeg 15:48 - Koszalin - Słupsk - ... - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 22:36
29.8.2021 EIC 8140/8141   Posejdon   Kołobrzeg 15:48 - Koszalin - Słupsk - ... - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 22:36
15.7.2021 IC 8306/8307   Malczewski   Kołobrzeg 12:38 - Białogard - Szczecinek - ... - Katowice - Trzebinia - Kraków Gł. 21:41
27.6.2021 EIC 8440/8441   Fregata   Kołobrzeg 15:05 - Koszalin - Słupsk - ... - CMK - Katowice - Bielsko Biała Gł. 00:22
4.7.2021 EIC 8440/8441   Fregata   Kołobrzeg 15:05 - Koszalin - Słupsk - ... - CMK - Katowice - Bielsko Biała Gł. 00:22
Strana: 1 2 3 4































689.87
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?