vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2021 - ČD 843

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD 843

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* 1320   Cvilín   Ostrava střed 17:42, Ostrava hl.n. 17:47-17:49, Ostrava-Svinov 17:56-18:00, Opava východ 18:24-18:28, Krnov 18:56
* 1321   Cvilín   Krnov 7:06, Opava východ 7:33-7:37, Ostrava-Svinov 7:57-8:02, Ostrava hl.n. 8:08-8:10, Ostrava střed 8:16
* 1322   Praděd   Ostrava střed 15:40, Ostrava hl.n. 15:45-15:47, Ostrava-Svinov 15:54-16:00, Opava východ 16:24-16:28, Krnov 16:56
* 1322   Praděd   Ostrava střed 15.40, Ostrava-Svinov 15.54-16.00, Opava východ 16.24-16.28, Krnov 16.56-17.05, Valšov 17.42-17.43, Olomouc hl.n. 18.52
* 1323   Praděd   Olomouc hl.n. 7:05, Moravský Beroun 7:49-7:50, Valšov 8:13-8:14, ... Krnov 8:51-9:06, Opava východ 9:33-9:37, Ostrava-Svinov 9:58
* 1324   Praděd   Ostrava střed 13:42, Ostrava hl.n. 13:47-13:49, Ostrava-Svinov 13:56-14:00, ... Valšov 15:42-15:43, Moravský Beroun 16:09-16:10, Olomouc hl.n. 16:52
* 1324   Praděd   Ostrava střed 13.42, Ostrava-Svinov 13.56-14.00, Opava východ 14.24-14.28, Krnov 14.56-15.05, Valšov 15.42-15.43, Olomouc hl.n. 16.52
* 1325   Praděd   Olomouc hl.n. 9:05, Moravský Beroun 9:49-9:50, Valšov 10:13-10:14, ... Ostrava-Svinov 11:57-12:02, Ostrava hl.n. 12:08-12:10, Ostrava střed 12:16
* 1326   Praděd   Ostrava-Svinov 12:00, Opava východ 12:24-12:28, Krnov 12:56-13:05, ... Valšov 13:42-13:43, Moravský Beroun 14:09-14:10, Olomouc hl.n. 14:52
* 1327   Praděd   Olomouc hl.n. 11:05, Moravský Beroun 11:49-11:50, Valšov 12:13-12:14, ... Ostrava-Svinov 13:58-14:03, Ostrava hl.n. 14:09-14:10, Ostrava střed 14:16
* 1328   Praděd   Ostrava střed 9:42, Ostrava hl.n. 9:47-9:49, Ostrava-Svinov 9:56-10:00, ... Valšov 11:42-11:43, Moravský Beroun 12:09-12:10, Olomouc hl.n. 12:52
* 1329   Praděd   Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16
* 1330   Praděd   Ostrava-Svinov 8:00, Opava východ 8:24-8:28, Krnov 8:56-9:05, ... Valšov 9:42-9:43, Moravský Beroun 10:09-10:10, Olomouc hl.n. 10:52
* 1331   Praděd   Olomouc hl.n. 15:05, Moravský Beroun 15:49-15:50, Valšov 16:13-16:14, ... Krnov 16:51-17:06, Opava východ 17:33-17:37, Ostrava-Svinov 17:57
* 1332   Praděd   Ostrava-Svinov 5:55, Opava východ 6:24-6:28, Krnov 6:56-7:05, ... Valšov 7:42-7:43, Moravský Beroun 8:09-8:10, Olomouc hl.n. 8:52
* 1332   Praděd   Ostrava-Svinov 6:00, Opava východ 6:24-6:28, Krnov 6:56-7:05, ... Valšov 7:42-7:43, Moravský Beroun 8:09-8:10, Olomouc hl.n. 8:52
* 1333   Praděd   Olomouc hl.n. 17:05, Moravský Beroun 17:49-17:50, Valšov 18:13-18:14, ... Krnov 18:51-19:06, Opava východ 19:33-19:37, Ostrava-Svinov 20:01
* 1334   Praděd   Krnov 5:05, Bruntál 5:31-5:34, Valšov 5:42-5:43, Moravský Beroun 6:09-6:10, Olomouc hl.n. 6:52
* 1335   Praděd   Olomouc hl.n. 19:05, Moravský Beroun 19:49-19:50, Valšov 20:13-20:14, Bruntál 20:23-20:26, Milotice nad Opavou 20:36-20:37, Krnov 20:51
* Sp 1400      Jeseník 4:57, Lipová Lázně 5:03-5:04, Hanušovice 5:55-5:56, Bludov 6:16-6:17, Šumperk 6:24
* Sp 1413      Olomouc hl.n. 7:56, Červenka 8:10-8:11, Zábřeh na Moravě 8:31-8:32, Hanušovice 8:59-9:02, Lipová Lázně 9:50-9:52, Jeseník 9:59
* Sp 1414      Jeseník 15:43, Lipová Lázně 15:49-15:50, Hanušovice 16:44-16:54, Zábřeh na Moravě 17:22-17:28, Červenka 17:46-17:47, Olomouc hl.n. 18:08
* Sp 1416      Jeseník 17:43, Lipová Lázně 17:49-17:50, Hanušovice 18:44-18:54, Zábřeh na Moravě 19:22-19:28, Červenka 19:46-19:47, Olomouc hl.n. 20:08
* Sp 1419      Šumperk 19:29, Bludov 19:34-19:38, Hanušovice 19:59-20:02, Lipová Lázně 20:53-20:54, Jeseník 21:00
* Sp 1438      Šumperk 6:26, Uničov 7:04-7:05, Šternberk 7:19-7:20, Olomouc hl.n. 7:33
* Sp 1439      Olomouc hl.n. 18:00, Šternberk 18:14-18:15, Uničov 18:30-18:31, Šumperk 19:10
* Sp 1441      Lipová Lázně 5:16, Jeseník 5:24-5:30, Mikulovice 5:50-5:51, Głuchołazy 6:04-6:10, Třemešná ve Slezsku 6:38-6:39, Krnov 6:58
* Sp 1446      Krnov 19:05, Třemešná ve Slezsku 19:24-19:26, Głuchołazy 19:53-19:59, Mikulovice 20:13-20:14, Jeseník 20:36-20:43, Lipová Lázně 20:52
* Sp 1638      Ostrava hl.n. 8:09, Ostrava-Svinov 8:15-8:24, Ostrava-Vítkovice 8:33-8:34, ... Frýdek-Místek 8:59-9:01, Frýdlant nad Ostravicí 9:11-9:15, Frenštát pod Radhoštěm 9:33
* Sp 1956      Děčín hl.n. 7:56, Ústí nad Labem hl.n. 8:13-8:21, Ústí nad Labem západ ... :39-8:40, Louka u Litvínova 9:03-9:08, Moldava v Krušných horách 10:01
* Sp 1957      Moldava v Krušných horách 10:49, Louka u Litvínova 11:40-11:45, Teplice v Čechách 12:07-12:09, Ústí nad Labem západ 12:24-12:25, Ústí nad Labem hl.n. 12:27
* Sp 1958      Ústí nad Labem hl.n. 13:14, Ústí nad Labem západ 13:16-13:17, Teplice v Čechách 13:32-13:33, Louka u Litvínova 13:56-14:01, Moldava v Krušných horách 14:54
* Sp 1959      Moldava v Krušných horách 15:49, Louka u Litvínova 16:40-16:45, Teplic ... západ 17:24-17:25, Ústí nad Labem hl.n. 17:27-17:41, Děčín hl.n. 17:59
* Os 2842      Havířov 6:40, Ostrava-Kunčice 6:50-6:52, Ostrava-Vítkovice 6:56-6:56, Ostrava-Svinov 7:04
* Os 2874      Ostrava-Kunčice 20:52, Ostrava-Vítkovice 20:56-20:57, Ostrava-Svinov 21:04
* Os 2875      Ostrava-Svinov 18:48, Ostrava-Vítkovice 18:55-18:56, Ostrava-Kunčice 19:00
* Os 2877      Ostrava-Svinov 19:48, Ostrava-Vítkovice 19:55-19:56, Ostrava-Kunčice 20:00
* Os 3155      Frýdlant nad Ostravicí 12:43, Frýdek-Místek 12:56-13:00, Ostrava-Kunčice 13:20-13:22, Ostrava hl.n. 13:34
* Os 3441      Opava východ 4:04, Ostrava-Svinov 4:39
* Os 3445      Opava východ 4:28, Ostrava-Svinov 5:02
* Os 3446      Ostrava-Svinov 20:42, Opava východ 21:17
* Os 3447      Opava východ 5:36, Ostrava-Svinov 6:14-6:19, Ostrava-Vítkovice 6:26-6:26, Ostrava-Kunčice 6:30
* Os 3448      Ostrava-Svinov 21:58, Opava východ 22:35
* Os 3452      Ostrava-Svinov 23:35, Opava východ 0:05
* Os 3453      Opava východ 22:43, Ostrava-Svinov 23:13
* Os 3460      Opava východ 4:27, Krnov 5:04
* Os 3463      Krnov 4:31, Opava východ 5:11
* Os 3470      Opava východ 18:54, Krnov 19:36
* Os 3480      Krnov 4:44, Milotice nad Opavou 5:00-5:04, Bruntál 5:14
* Os 3481      Bruntál 6:25, Milotice nad Opavou 6:35-6:37, Krnov 6:53
* Os 3504      Krnov 19:03, Milotice nad Opavou 19:19-19:20, Bruntál 19:31-19:32, ... Moravský Beroun 20:01-20:05, Hrubá Voda 20:25-20:26, Olomouc hl.n. 20:57
* Os 3521      Rýmařov 14:25, Valšov 14:52-14:53, Bruntál 15:01-15:08, Milotice nad Opavou 15:18-15:21, Krnov 15:38-15:41, Opava východ 16:23
* Os 3621      Uničov 4:32, Šumperk 5:12
* Os 3622      Šumperk 3:50, Uničov 4:25-4:30, Šternberk 4:51-4:52, Olomouc hl.n. 5:14
* Os 3624      Šumperk 5:38, Uničov 6:21-6:34, Šternberk 6:56-6:59, Olomouc hl.n. 7:20
* Os 3625      Olomouc hl.n. 5:19, Šternberk 5:38-6:00, Uničov 6:20
* Os 3627      Olomouc hl.n. 5:58, Šternberk 6:17-6:18, Uničov 6:50-6:52, Šumperk 7:35
* Os 3628      Šumperk 7:04, Uničov 7:42-7:44, Šternberk 8:05-8:08, Olomouc hl.n. 8:27
* Os 3629      Olomouc hl.n. 7:47, Šternberk 8:06-8:07, Uničov 8:27-8:31, Šumperk 9:11
* Os 3630      Šumperk 8:31, Uničov 9:13-9:30, Šternberk 9:51-9:54, Olomouc hl.n. 10:13
* Os 3631      Olomouc hl.n. 9:33, Šternberk 9:52-9:53, Uničov 10:13-10:14, Šumperk 10:54
* Os 3632      Šumperk 10:55, Uničov 11:33-11:34, Šternberk 11:55-11:58, Olomouc hl.n. 12:17
* Os 3633      Olomouc hl.n. 11:37, Šternberk 11:56-11:57, Uničov 12:17-12:19, Šumperk 12:59
* Os 3634      Šumperk 13:01, Uničov 13:39-13:40, Šternberk 14:00-14:01, Olomouc hl.n. 14:20
* Os 3635      Olomouc hl.n. 13:40, Šternberk 13:58-14:02, Uničov 14:23-14:33, Šumperk 15:12
* Os 3636      Šumperk 14:32, Uničov 15:14-15:34, Šternberk 15:55-15:58, Olomouc hl.n. 16:17
* Os 3637      Olomouc hl.n. 14:37, Šternberk 14:56-14:57, Uničov 15:17-15:31, Šumperk 16:10
* Os 3638      Šumperk 15:30, Uničov 16:12-16:34, Šternberk 16:55-16:58, Olomouc hl.n. 17:17
* Os 3640      Šumperk 16:30, Uničov 17:12-17:34, Šternberk 17:55-17:58, Olomouc hl.n. 18:19
* Os 3641      Olomouc hl.n. 17:37, Šternberk 17:56-17:57, Uničov 18:17-18:31, Šumperk 19:10
* Os 3642      Šumperk 18:30, Uničov 19:12-19:34, Šternberk 19:55-19:58, Olomouc hl.n. 20:17
* Os 3644      Šumperk 21:00, Uničov 21:38-21:39, Šternberk 22:00-22:01, Olomouc hl.n. 22:20
* Os 3645      Olomouc hl.n. 21:57, Šternberk 22:19-22:20, Uničov 22:40-22:47, Šumperk 23:32
* Os 3647      Olomouc hl.n. 23:37, Šternberk 23:54-23:55, Uničov 0:14-0:17, Šumperk 0:56
* Os 3659      Šumperk 13:13, Bludov 13:19-13:21, Hanušovice 13:52
* Os 3660      Hanušovice 14:18, Bludov 14:51-14:56, Šumperk 15:02
* Os 3661      Šumperk 15:14, Bludov 15:20-15:22, Hanušovice 15:53
* Os 3662      Hanušovice 16:18, Bludov 16:51-16:57, Šumperk 17:04
* Os 3663      Šumperk 17:12, Bludov 17:18-17:22, Hanušovice 17:53
* Os 3664      Hanušovice 18:06, Bludov 18:35-18:43, Šumperk 18:49
* Os 3680      Šumperk 4:32, Uničov 5:15-5:18, Olomouc 5:54
* Os 3681      Olomouc hl.n. 13:58, Šternberk 14:17-14:18, Uničov 14:32-14:33, Šumperk 15:12
* Os 3682      Šumperk 5:38, Uničov 6:21-6:22, Šternberk 6:39-6:40, Olomouc hl.n. 6:58
* Os 3685      Olomouc hl.n. 15:54, Šternberk 16:13-16:14, Uničov 16:30-16:31, Šumperk 17:10
* Os 3687      Olomouc hl.n. 16:54, Šternberk 17:13-17:14, Uničov 17:30-17:31, Šumperk 18:10
* Os 3988      Bystřice pod Hostýnem 3:25, Hulín 3:45-3:46, Přerov 3:58-3:59, Olomouc hl.n. 4:23
* Os 3989      Olomouc hl.n. 21:38, Přerov 22:05-22:06, Hulín 22:17-22:18, Bystřice pod Hostýnem 22:38
* Os 6001      Nový Bor 4:04, Česká Lípa hl.n. 4:18-4:19, Bakov nad Jizerou 5:02-5:02, Mladá Boleslav hl.n. 5:12
* Os 6002      Mladá Boleslav hl.n. 5:21, Bakov nad Jizerou 5:31-5:31, Česká Lípa hl.n. 6:21-6:25, ... Rybniště 7:08-7:09, Krásná Lípa 7:14-7:19, Rumburk 7:25
* Os 6003      Rumburk 4:17, Krásná Lípa 4:22-4:23, Rybniště 4:28-4:28, ... Česká Lípa hl.n. 5:07-5:08, Bakov nad Jizerou 5:54-5:55, Mladá Boleslav hl.n. 6:05
* Os 6004      Mladá Boleslav hl.n. 7:23, Bakov nad Jizerou 7:33-7:33, Česká Lípa hl.n. 8:21-8:25, ... Rybniště 9:07-9:09, Krásná Lípa 9:14-9:15, Rumburk 9:21
* Os 6005      Rumburk 6:37, Krásná Lípa 6:43-6:43, Rybniště 6:48-6:49, ... Česká Lípa hl.n. 7:32-7:37, Bakov nad Jizerou 8:24-8:24, Mladá Boleslav hl.n. 8:34
* Os 6006      Mladá Boleslav hl.n. 9:23, Bakov nad Jizerou 9:33-9:33, Česká Lípa hl.n. 10:21-10:25, ... Rybniště 11:10-11:11, Krásná Lípa 11:16-11:17, Rumburk 11:23
* Os 6007      Rumburk 8:36, Krásná Lípa 8:42-8:42, Rybniště 8:47-8:48, ... Česká Lípa hl.n. 9:32-9:37, Bakov nad Jizerou 10:24-10:24, Mladá Boleslav hl.n. 10:34
* Os 6008      Mladá Boleslav město 11:12, Mladá Boleslav hl.n. 11:18-11:23, Bakov nad Jizerou 11:33-11:33, ... Rybniště 13:08-13:09, Krásná Lípa 13:14-13:19, Rumburk 13:25
* Os 6010      Mladá Boleslav město 13:06, Mladá Boleslav hl.n. 13:12-13:23, Bakov nad Jizerou 13:33-13:33, ... Rybniště 15:09-15:10, Krásná Lípa 15:15-15:19, Rumburk 15:25
* Os 6011      Rumburk 10:39, Krásná Lípa 10:45-10:45, Rybniště 10:50-10:51, ... Bakov nad Jizerou 12:24-12:24, Mladá Boleslav hl.n. 12:34-12:38, Mladá Boleslav město 12:44
* Os 6012      Mladá Boleslav město 15:14, Mladá Boleslav hl.n. 15:20-15:23, Bakov nad Jizerou 15:33-15:33, ... Rybniště 17:08-17:09, Krásná Lípa 17:14-17:20, Rumburk 17:26
* Os 6013      Rumburk 12:37, Krásná Lípa 12:43-12:43, Rybniště 12:48-12:49, ... Česká Lípa hl.n. 13:32-13:37, Bakov nad Jizerou 14:24-14:24, Mladá Boleslav hl.n. 14:34
* Os 6014      Mladá Boleslav hl.n. 17:23, Bakov nad Jizerou 17:33-17:33, Česká Lípa hl.n. 18:21-18:25, ... Rybniště 19:10-19:11, Krásná Lípa 19:16-19:19, Rumburk 19:25
Strana: 1 2































460.87
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?