vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2021 - 12.1.2021

Skutečné řazení  

12.1.2021

Z důvodu opatření proti onemocnění Covid-19 dochází k průběžným změnám ve veřejné dopravě. Aktuální informace o jízdě konkrétních vlaků získáte u jednotlivých dopravců. Níže uvedené řazení nemusí být aktuální.
Strana: 1

ČD

12.1.2021 EC  102 / 102/41002/41003       Wien Hbf 14:10, Břeclav 15:04-15:10, Hodonín 15:21-15:22, ... Rybnik 18:09-18:10, Katowice 18:51-18:54, Warszawa Wschodnia 21:36   (Wien Hbf)
12.1.2021 EC 284   Metropolitan Slovenská strela   Bratislava hl.st. 5:15, Břeclav 6:04-6:07, Brno hl.n. 6:37-6:39, Česká Třebová 7:40-7:41, Pardubice hl.n. 8:16-8:18, Praha hl.n. 9:13
12.1.2021 656   Rožmberk   Jihlava 5:40, Horní Cerekev 6:15-6:16, Jindřichův Hradec 6:56-6:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:27-9:29, Plzeň hl.n. 9:57   (Jihlava - Plzeň hl.n.)
12.1.2021 660   Rožmberk   Brno hl.n. 15:41, Náměšť nad Oslavou 16:28-16:29, Třebíč 16:49-16:50, ... Horažďovice předměstí 21:07-21:09, Nepomuk 21:27-21:29, Plzeň hl.n. 21:57   (Brno hl.n. - Jihlava)
12.1.2021 661   Rožmberk   Plzeň hl.n. 6:03, Nepomuk 6:29-6:31, Horažďovice předměstí 6:49-6:51, ... Třebíč 11:06-11:08, Náměšť nad Oslavou 11:27-11:28, Brno hl.n. 12:14   (Plzeň hl.n. - Jihlava)
12.1.2021 666   Rožmberk   České Budějovice 14:04, Číčenice 14:25-14:26, Protivín 14:31-14:32, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:27-15:29, Plzeň hl.n. 15:57
12.1.2021 667   Rožmberk   Plzeň hl.n. 12:03, Nepomuk 12:29-12:31, Horažďovice předměstí 12:49-12:51, ... Třebíč 17:06-17:08, Náměšť nad Oslavou 17:27-17:28, Brno hl.n. 18:14   (Plzeň hl.n. - České Budějovice)
12.1.2021 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:29-14:31, Horažďovice předměstí 14:49-14:51, ... Třebíč 19:06-19:08, Náměšť nad Oslavou 19:27-19:28, Brno hl.n. 20:31   (Plzeň hl.n. - České Budějovice)
12.1.2021 703   Vltava   Tábor 7:01, Veselí nad Lužnicí 7:22-7:24, České Budějovice 7:51
12.1.2021 794   Střekov   Kolín 7:14, Velký Osek 7:21-7:22, Poděbrady 7:28-7:29, ... Litoměřice město 8:44-8:45, Ústí nad Labem západ 9:07-9:21, Ústí nad Labem hl.n. 9:26   (Poděbrady)
12.1.2021 862   Svitava   Brno hl.n. 16:56, Blansko 17:15-17:16, Skalice nad Svitavou 17:26-17:30, ... Kolín 19:24-19:26, Praha-Libeň 19:55, Praha hl.n. 20:02
12.1.2021 869   Svitava   Praha-Smíchov 11:40, Praha hl.n. 11:47-11:57, Praha-Libeň 12:03-12:04, ... Skalice nad Svitavou 14:30-14:31, Blansko 14:40-14:41, Brno hl.n. 15:02
12.1.2021 872   Svitava   Brno hl.n. 6:56, Blansko 7:15-7:16, Skalice nad Svitavou 7:26-7:30, ... Praha-Libeň 9:55, Praha hl.n. 10:02, Praha-Smíchov 10:12
12.1.2021 879   Svitava   Praha hl.n. 20:56, Kolín 21:31-21:33, Pardubice hl.n. 21:52-21:54, ... Letovice 22:55-22:56, Blansko 23:11-23:12, Brno hl.n. 23:31   (Praha hl.n. - Blansko)
12.1.2021 971   Vysočina   Havlíčkův Brod 5:01, Žďár nad Sázavou 5:27-5:29, Křižanov 5:45-5:46, Tišnov 6:06-6:08, Brno hl.n. 6:40   (Žďár nad Sázavou - Brno hl.n.)
12.1.2021 977   Vysočina   Praha-Smíchov 7:40, Praha hl.n. 7:47-8:04, Praha-Libeň 8:10-8:11, ... Křižanov 10:45-10:46, Tišnov 11:06-11:08, Brno hl.n. 11:40   (Praha-Smíchov)
12.1.2021 983   Vysočina   Praha-Smíchov 13:48, Praha hl.n. 13:55-14:04, Praha-Libeň 14:10-14:11, ... Křižanov 16:45-16:46, Tišnov 17:06-17:08, Brno hl.n. 17:40   (Nová Ves u Leštiny)
12.1.2021 Sp 1697      Plzeň hl.n. 14:58, Nezvěstice 15:11-15:12, Nepomuk 15:29-15:30, Horažďovice předměstí 15:51-16:00, Strakonice 16:18
12.1.2021 Sp 1703   Berounka   Klatovy 10:28, Plzeň hl.n. 11:19-11:22, Ejpovice 11:31-11:32, Rokycany 11:38
12.1.2021 Os 2706      Vrbovce 8:32, Javorník nad Veličkou 8:36, Veselí nad Moravou 8:57-9:05, Sudoměřice nad Moravou 9:22, Hodonín 9:39
12.1.2021 Os 2711      Hodonín 10:17, Rohatec 10:24-10:25, Sudoměřice nad Moravou 10:33-10:33, Veselí nad Moravou 10:52-11:03, Vrbovce 11:29
12.1.2021 Sp 3805   Vltava~Dunaj, S3   České Budějovice 14:03, Rybník 14:52-14:53, Summerau 15:07-15:12, Linz Hbf 16:24   (České Budějovice - Kaplice)
12.1.2021 Os 3881      České Budějovice 13:02, Kaplice 13:38-13:39, Rybník 13:56-13:57, Horní Dvořiště 14:04   (České Budějovice - Kaplice)
12.1.2021 Os 3883      České Budějovice 15:01, Kaplice 15:40-15:41, Rybník 15:58-16:01, Horní Dvořiště 16:08
12.1.2021 Os 4255      Břeclav 9:35, Hodonín 9:55
12.1.2021 Os 4256      Hodonín 10:09, Břeclav 10:28
12.1.2021 Os 5912      Havlíčkův Brod 13:01, Čáslav 13:56-13:57, Kutná Hora hl.n. 14:08-14:09, Kolín 14:20
12.1.2021 Os 5916      Havlíčkův Brod 14:05, Čáslav 15:00-15:01, Kutná Hora hl.n. 15:11-15:12, Kolín 15:22
12.1.2021 Os 5918      Křižanov 14:07, Žďár nad Sázavou 14:24-14:26, Havlíčkův Brod 14:59-15:01, Čáslav 15:56-15:57, Kutná Hora hl.n. 16:08-16:09, Kolín 16:20
12.1.2021 Os 5919      Kolín 16:35, Kutná Hora hl.n. 16:45-16:46, Čáslav 16:56-16:57, Havlíčkův Brod 17:52
12.1.2021 Os 5935      Kolín 14:35, Kutná Hora hl.n. 14:45-14:46, Čáslav 14:56-14:57, Světlá n.S. 15:37
12.1.2021 Os 7821      Plzeň hl.n. 17:41, Ejpovice 17:50-17:50, Rokycany 17:55-17:56, Zdice 18:36-18:36, Beroun 18:46
12.1.2021 Os 7822      Beroun 18:13, Zdice 18:22-18:23, Rokycany 19:01-19:02, Ejpovice 19:08-19:08, Plzeň hl.n. 19:18
12.1.2021 Os 7839      Plzeň hl.n. 11:39, Ejpovice 11:47-11:48, Rokycany 11:55
12.1.2021 Os 8432      Tábor 16:08, Milevsko 16:38-16:40, Písek 17:27   (Milevsko)
12.1.2021 Os 8432      Tábor 16:08, Milevsko 16:38-16:40, Písek 17:27   (Milevsko)
12.1.2021 Os 14505      Zaječí 9:06, Mutěnice 9:56-10:01, Hodonín 10:15   (Mutěnice)
12.1.2021 Os 19920      Praha-Smíchov 17:46, Rudná u Prahy 18:08-18:10, Nučice zastávka 18:16
12.1.2021 Os 19967      Nučice zastávka 17:11, Rudná u Prahy 17:18-17:20, Praha-Smíchov 17:40
12.1.2021 Os 19968      Praha-Smíchov 17:16, Rudná u Prahy 17:38-17:39, Nučice zastávka 17:46

HŽPP

12.1.2021 7707      Divača 16:12, Rakitovec 16:48-16:50, Buzet 16:56   (Buzet)

KSL

12.1.2021 Os 4472      Liptovský Mikuláš 11:44, Kraľovany 12:33-12:45, Vrútky 13:06-13:09, Žilina 13:33-13:47, Čadca 14:25-14:37, Zwardoń 15:10
12.1.2021 Os 4474      Žilina 14:47, Čadca 15:25-15:37, Zwardoń 16:10
12.1.2021 Os 4475      Zwardoń 15:40, Čadca 16:26-16:35, Žilina 17:13
12.1.2021 Os 4477      Zwardoń 16:47, Čadca 17:26-17:35, Žilina 18:13
12.1.2021 Os 94709   S5   Katowice 12:21, Tychy 12:39-12:40, Pszczyna 12:55-12:56, ... Bielsko-Biała Gł. 13:22-13:26, Żywiec 13:53-13:54, Zwardoń 14:50
12.1.2021 Os 94711   S5   Katowice 13:30, Tychy 13:47-13:48, Pszczyna 14:03-14:04, ... Bielsko-Biała Gł. 14:30-14:33, Żywiec 15:00-15:01, Zwardoń 15:56
12.1.2021 Os 94774   S5   Zwardoń 15:26, Żywiec 16:43-16:44, Bielsko-Biała Gł. 17:20-17:23, ... Pszczyna 17:47-17:48, Tychy 18:03-18:04, Katowice 18:22

ÖBB

12.1.2021 EC  102 / 102/41002/41003       Wien Hbf 14:10, Břeclav 15:04-15:10, Hodonín 15:21-15:22, ... Rybnik 18:09-18:10, Katowice 18:51-18:54, Warszawa Wschodnia 21:36   (Wien Hbf)
12.1.2021 720      Wien Hbf 15:42, St. Pölten Hbf 16:13-16:15, Linz Hbf 17:12
12.1.2021 RJX 765   OS 3560 ZSB-VIE / OS 3508 LZS-VIE   Bregenz 05:48 - Feldkirch 06:11-06:13 - Bludenz 06:24-06:26 - ... - Linz Hbf 11:14-11:16 - Wien Hbf 12:30-12:42 - Flughafen Wien 12:57   (Bregenz - Wien Hbf)
12.1.2021 RJX 765   OS 3560 ZSB-VIE / OS 3508 LZS-VIE   Bregenz 05:48 - Feldkirch 06:11-06:13 - Bludenz 06:24-06:26 - ... - Linz Hbf 11:14-11:16 - Wien Hbf 12:30-12:42 - Flughafen Wien 12:57   (Wien Hbf - Flughafen Wien)
12.1.2021 852      Graz Hbf 21:26, Bruck an der Mur 22:01-22:03, Mürzzuschlag 22:32-22:33, Wien Hbf 00:02   (Graz Hbf - Wien Hbf)
12.1.2021 IC 898   Hochkönig   Salzburg Hbf 08:12, Schwarzach-St. Veit 09:09-09:11, Villach Hbf 10:43-10:47, Klagenfurt Hbf 11:13   (Dorfgastein)
12.1.2021 REX 1521   REX3   Wörgl Hbf 14:50 - Kitzbühel 15:24-15:25 - Hochfilzen 15:46-15:47 - Saalfelden 16:04-16:05 - Zell am See 16:14-16:15 - Schwarzach-St.Veit 16:48   (Lend)
12.1.2021 REX 2212   REX2   Payerbach-Reichenau 06:54, Wiener Neustadt Hbf 07:25-07:33, Baden 07:52-07:53, Wien Meidling 08:12-08:14, Wien Floridsdorf 08:39   (Payerbach-Reichenau - Wiener Neustadt Hbf)
12.1.2021 REX 2806   REX4   Wien Franz-Josefs-Bahnhof 07:05 - Tulln an der Donau 07:32-07:33 - Krems an der Donau 08:14
12.1.2021 REX 2814   REX4   Wien Franz-Josefs-Bahnhof 10:05 - Tulln an der Donau 10:32-10:33 - Krems an der Donau 11:14   (Tulln an der Donau)
12.1.2021 SB 3805   Vltava~Dunaj, S3   České Budějovice 14:03, Rybník 14:52-14:53, Summerau 15:07-15:12, Linz Hbf 16:24   (České Budějovice - Kaplice)
12.1.2021 SB 4227   S1/ S4   St.Veit an der Glan 12:12 - Klagenfurt Hbf 12:30-12:32 - Pörtschach am Wörthersee 12:46-12:47 - ... - Villach Hbf 13:09-13:18 - Arnoldstein 13:40-13:41 - Hermagor 14:18
12.1.2021 SB 4820   S4   Hermagor 14:44 - Arnoldstein 15:21-15:22 - Villach Hbf 15:42
12.1.2021 SB 5028   S8   Saalfelden 14:16 - Hochfilzen 14:33-14:34 - St.Johann in Tirol 14:51-14:52 - Kitzbühel 15:00-15:01 - Kirchberg in Tirol 15:10-15:11 - Wörgl Hbf 15:40   (Saalfelden)
12.1.2021 REX 5554      Bludenz 06:33 - Feldkirch 06:53-06:56 - Dornbirn 07:12-07:13 - Bregenz 07:22-07:24 - Bregenz Hafen 07:26-07:26 - Lochau-Hörbranz 07:29   (Bludenz - Lochau-Hörbranz)
12.1.2021 SB 5620   S1   Bludenz 14:09 - Feldkirch 14:29-14:30 - Rankweil 14:35-14:35 - ... - Bregenz Hafen 15:22-15:22 - Lochau-Hörbranz 15:25-15:25 - Lindau Insel 15:33   (Bludenz - Lindau Insel)
12.1.2021 6609   R54   Hainfeld 06:38, St. Pölten 07:25   (Traisen - St. Pölten)
12.1.2021 6704   R55   St. Pölten Hbf 06:47, Schrambach 07:48   (St. Pölten Hbf. - Traisen)
12.1.2021 SB 20582   S45   Wien Handelskai 11:18, Wien Hütteldorf 11:46   (Wien Hütteldorf)
12.1.2021 SB 21016   S40   Wien Franz-Josefs-Bahnhof 09:09, Tulln an der Donau 09:58, Tulln Stadt 10:00
12.1.2021 SB 21018   S40   Wien Franz-Josefs-Bahnhof 09:39, Tulln an der Donau 10:27, Tullnerfeld 10:48, Herzogenburg 11:30, St. Pölten Hbf 11:44
12.1.2021 SB 21022   S40   Wien Franz-Josefs-Bahnhof 10:39, Tulln an der Donau 11:27, Tullnerfeld 11:48, Herzogenburg 12:30, St. Pölten Hbf 12:49   (St. Andrä-Wördern)
12.1.2021 SB 21025   S40   Tulln Stadt 10:05, Tulln an der Donau 10:08, Wien Franz-Josefs-Bahnhof 10:51
12.1.2021 SB 21027   S40   St. Pölten Hbf 09:12, Herzogenburg 09:29, Tullnerfeld 10:25, Tulln an der Donau 10:38, Wien Franz-Josefs-Bahnhof 11:21

PKPIC

12.1.2021 EIC  102 / 102/41002/41003       Wien Hbf 14:10, Břeclav 15:04-15:10, Hodonín 15:21-15:22, ... Rybnik 18:09-18:10, Katowice 18:51-18:54, Warszawa Wschodnia 21:36   (Wien Hbf)
12.1.2021 TLK 45190/45191   Rozewie   Zwardoń 17:12 - Bielsko Biała Gł. - Tychy - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 06:34   (Zwardoń)

PLB

12.1.2021 3320      Zell am See 15:00 - Tischlerhäusl 15:03 - Fürth-Kaprun 15:12 - ... - Bramberg 16:03 - Neukirchen 16:11 - Krimml 16:23   (Zell am See)
12.1.2021 3320      Zell am See 15:00 - Tischlerhäusl 15:03 - Fürth-Kaprun 15:12 - ... - Bramberg 16:03 - Neukirchen 16:11 - Krimml 16:23   (Zell am See)
12.1.2021 3366      Zell am See 14:30 - Tischlerhäusl 14:33 - Fürth-Kaprun 14:42 - Piesendorf 14:45 - Niedernsill 14:55   (Zell am See)

START

12.1.2021 Ex 839   Gemenc   Baja 5:55, Bátaszék 6:14, Szekszárd 6:36, Budapest-Kelenföld 8:29, Budapest-Keleti 8:44

12.1.2021 MO 7707      Divača 16:12, Rakitovec 16:48-16:50, Buzet 16:56   (Buzet)

ZSSK

12.1.2021 EC 284   Metropolitan Slovenská strela   Bratislava hl.st. 5:15, Břeclav 6:04-6:07, Brno hl.n. 6:37-6:39, Česká Třebová 7:40-7:41, Pardubice hl.n. 8:16-8:18, Praha hl.n. 9:13
12.1.2021 Os 2706      Vrbovce 8:32, Javorník nad Veličkou 8:36, Veselí nad Moravou 8:57-9:05, Sudoměřice nad Moravou 9:22, Hodonín 9:39
12.1.2021 Os 2711      Hodonín 10:17, Rohatec 10:24-10:25, Sudoměřice nad Moravou 10:33-10:33, Veselí nad Moravou 10:52-11:03, Vrbovce 11:29
12.1.2021 Os 3406      Margecany 3:47, Spišská Nová Ves 4:28-4:29, Poprad-Tatry 5:07-5:21, ... Kraľovany 7:23-7:25, Vrútky 7:46-7:59, Žilina 8:24
12.1.2021 Os 4472      Liptovský Mikuláš 11:44, Kraľovany 12:33-12:45, Vrútky 13:06-13:09, Žilina 13:33-13:47, Čadca 14:25-14:37, Zwardoń 15:10
12.1.2021 Os 4474      Žilina 14:47, Čadca 15:25-15:37, Zwardoń 16:10
12.1.2021 Os 4475      Zwardoń 15:40, Čadca 16:26-16:35, Žilina 17:13
12.1.2021 Os 4477      Zwardoń 16:47, Čadca 17:26-17:35, Žilina 18:13
12.1.2021 Os 5039      Nové Zámky 23:01, Šurany 23:11-23:12, Nitra 23:44
12.1.2021 Os 6125      Vrútky 15:19, Horná Štubňa 16:07-16:09, Hronská Dúbrava 17:06-17:07, Zvolen os.st. 17:16
12.1.2021 Os 7520      Prievidza 12:41, Horná Štubňa 13:41-13:53, Vrútky 14:41
12.1.2021 Os 7524      Prievidza 14:41, Horná Štubňa 15:41-15:53, Vrútky 16:41
12.1.2021 Os 7526      Zvolen os.st. 15:25, Hronská Dúbrava 15:34-15:35, Horná Štubňa 16:38-16:53, Vrútky 17:41
12.1.2021 Os 7529      Vrútky 18:19, Horná Štubňa 19:07
12.1.2021 Os 7532      Zvolen os.st. 19:05, Hronská Dúbrava 19:14-19:15, Horná Štubňa 20:12-20:24, Vrútky 21:11
Strana: 1































50.4
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?