vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2021 - 10.1.2021

Skutečné řazení  

10.1.2021

Z důvodu opatření proti onemocnění Covid-19 dochází k průběžným změnám ve veřejné dopravě. Aktuální informace o jízdě konkrétních vlaků získáte u jednotlivých dopravců. Níže uvedené řazení nemusí být aktuální.
Strana: 1

ČD

10.1.2021 EC  130 / 130/41004/41005       Budapest-Nyugati 8:40, Vác 9:06, Štúrovo 9:40-9:43, ... Warszawa Centralna 19:03-19:10, Warszawa Wschodnia 19:16-19:18, Terespol 21:16   (Budapest-Nyugati)
10.1.2021 Ex 359   Západní expres   München Hbf 12:43, Freising 13:07-13:08, Landshut (Bay) Hbf 13:27-13:29, ... Plzeň hl.n. 16:47-17:00, Praha-Smíchov 18:12-18:14, Praha hl.n. 18:21   (Beroun)
10.1.2021 760   Berounka   Praha hl.n. 16:13, Praha-Smíchov 16:19-16:21, Beroun 16:54-16:55, ... Rokycany 17:27-17:28, Plzeň hl.n. 17:38-17:40, Klatovy 18:27   (Praha hl.n. - Beroun)
10.1.2021 771   Berounka   Klatovy 15:30, Plzeň hl.n. 16:19-16:22, Rokycany 16:32-16:33, ... Beroun 17:06-17:07, Praha-Smíchov 17:42-17:44, Praha hl.n. 17:51   (Beroun)
10.1.2021 773   Berounka   Klatovy 16:28, Plzeň hl.n. 17:19-17:22, Rokycany 17:32-17:33, ... Beroun 18:06-18:07, Praha-Smíchov 18:42-18:44, Praha hl.n. 18:51   (Beroun)
10.1.2021 775   Berounka   Železná Ruda-Alžbětín 16:17, Špičák 16:28-16:29, Janovice nad Úhlavou 17:07-17:08, ... Beroun 19:06-19:07, Praha-Smíchov 19:42-19:44, Praha hl.n. 19:51   (Beroun - Praha-Smíchov)
10.1.2021 806   Moravan   Olomouc hl.n. 15:04, Přerov 15:20-15:22, Hulín 15:31-15:32, ... Zaječí 16:57-16:58, Šakvice 17:02-17:03, Brno hl.n. 17:24
10.1.2021 879   Svitava   Praha hl.n. 20:56, Kolín 21:31-21:33, Pardubice hl.n. 21:52-21:54, ... Letovice 22:55-22:56, Blansko 23:11-23:12, Brno hl.n. 23:31   (Praha hl.n. - Blansko)
10.1.2021 965   Vysočina   Praha-Smíchov 19:48, Praha hl.n. 19:55-20:04, Praha-Libeň 20:10-20:11, ... Čáslav 21:06-21:08, Světlá nad Sázavou 21:43-21:44, Havlíčkův Brod 21:58   (Praha-Smíchov)
10.1.2021 977   Vysočina   Praha-Smíchov 7:40, Praha hl.n. 7:47-8:04, Praha-Libeň 8:10-8:11, ... Křižanov 10:45-10:46, Tišnov 11:06-11:08, Brno hl.n. 11:40
10.1.2021 Sp 1874      Choceň 12:39, Borohrádek 12:52-12:53, Týniště nad Orlicí 12:59-13:01, ... Václavice 13:30-13:31, Náchod 13:38-13:40, Hronov 13:49   (Choceň - Borohrádek)
10.1.2021 Os 7822      Beroun 18:13, Zdice 18:22-18:23, Rokycany 19:01-19:02, Ejpovice 19:08-19:08, Plzeň hl.n. 19:18   (Beroun)
10.1.2021 Os 8817      Beroun 6:49, Zadní Třebaň 7:01-7:01, Praha-Smíchov 7:34-7:36, Praha hl.n. 7:43
10.1.2021 Os 18827      Lipno nad Vltavou 11:10, Rybník 11:51
10.1.2021 Os 18828      Rybník 11:05, Lipno nad Vltavou 11:47

CFR

10.1.2021 IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30   (Budapest - Curtici)

DB

10.1.2021 ICE 1284   Großglockner   Schwarzach-St. Veit 10:00, Zell am See 10:30-10:35, Wörgl Hbf 12:02-12:20, ... Würzburg Hbf 16:29-16:33, Hannover Hbf 18:58-19:01, Hamburg Hbf 20:38   (Schwarzach-St. Veit - Wörgl Hbf)

HŽPP

10.1.2021 ICN 1522      Split 14:28, Knin 16:01-16:02, Gospić 17:30-17:31, Zagreb GK 20:57

ÖBB

10.1.2021 RJX 765   OS 3560 ZSB-VIE / OS 3508 LZS-VIE   Bregenz 05:48 - Feldkirch 06:11-06:13 - Bludenz 06:24-06:26 - ... - Linz Hbf 11:14-11:16 - Wien Hbf 12:30-12:42 - Flughafen Wien 12:57   (Bregenz - Wien Hbf)
10.1.2021 RJX 765   OS 3560 ZSB-VIE / OS 3508 LZS-VIE   Bregenz 05:48 - Feldkirch 06:11-06:13 - Bludenz 06:24-06:26 - ... - Linz Hbf 11:14-11:16 - Wien Hbf 12:30-12:42 - Flughafen Wien 12:57   (Wien Hbf - Flughafen Wien)
10.1.2021 852      Graz Hbf 21:26, Bruck an der Mur 22:01-22:03, Mürzzuschlag 22:32-22:33, Wien Hbf 00:02   (Graz Hbf - Wien Hbf)
10.1.2021 ICE 1284   Großglockner   Schwarzach-St. Veit 10:00, Zell am See 10:30-10:35, Wörgl Hbf 12:02-12:20, ... Würzburg Hbf 16:29-16:33, Hannover Hbf 18:58-19:01, Hamburg Hbf 20:38   (Schwarzach-St. Veit - Wörgl Hbf)
10.1.2021 REX/R 1519   REX3   Wörgl Hbf 13:52 - Kitzbühel 14:24-14:25 - Hochfilzen 14:46-14:47 - ... - Golling-Abtenau 16:24-16:25 - Salzburg Hbf 16:51-16:58 - Straßwalchen 17:22   (Wörgl Hbf - Salzburg Hbf)
10.1.2021 REX/R 1523   REX3   Wörgl Hbf 15:52 - Kitzbühel 16:24-16:25 - Hochfilzen 16:46-16:47 - ... - Golling-Abtenau 18:24-18:25 - Salzburg Hbf 18:51-18:58 - Straßwalchen 19:22   (Wörgl Hbf - Salzburg Hbf)
10.1.2021 SB 5028   S8   Saalfelden 14:16 - Hochfilzen 14:33-14:34 - St.Johann in Tirol 14:51-14:52 - Kitzbühel 15:00-15:01 - Kirchberg in Tirol 15:10-15:11 - Wörgl Hbf 15:40   (Hochfilzen - Wörgl Hbf)
10.1.2021 SB 5685   S1   Bregenz Hafen 17:41 - Bregenz 17:43-17:44 - Wolfurt 17:52-17:52 - ... - Rankweil 18:23-18:24 - Feldkirch 18:30-18:31 - Bludenz 18:51   (Bregenz Hafen - Bludenz)
10.1.2021 SB 21097   S40   Tulln Stadt 07:05, Tulln an der Donau 07:08, Wien Franz-Josefs-Bahnhof 07:51
10.1.2021 SB 21514   S4   Wiener Neustadt Hbf 11:41 - Wien Meidling 12:50-12:51 - Stockerau 13:43-13:45 - Absdorf-Hippersdorf 14:00
10.1.2021 SB 21554   S4   Wiener Neustadt Hbf 12:41 - Wien Meidling 13:50-13:51 - Stockerau 14:43-14:45 - Absdorf-Hippersdorf 15:00
10.1.2021 SB 29569   S4   Absdorf-Hippersdorf 13:28 - Stockerau 13:43-13:44 - Wien Meidling 14:37-14:39 - Mödling 14:56-15:01 - Leobersdorf 15:30
10.1.2021 SB 29609   S4   Absdorf-Hippersdorf 14:28 - Stockerau 14:43-14:44 - Wien Meidling 15:37-15:39 - Mödling 15:56-16:01 - Leobersdorf 16:30

PKPIC

10.1.2021 IC  130 / 130/41004/41005       Budapest-Nyugati 8:40, Vác 9:06, Štúrovo 9:40-9:43, ... Warszawa Centralna 19:03-19:10, Warszawa Wschodnia 19:16-19:18, Terespol 21:16   (Budapest-Nyugati)
10.1.2021 TLK 36102/36103   Sudety   Kraków Gł. 06:45 - Mysłowice - Katowice - ... - Jaworzyna Śląska - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra 13:37
10.1.2021 IC 60151   Śnieżka   Wrocław Gł. 10:53 - Kłodzko Miasto - Kudowa Zdrój 13:46
10.1.2021 TLK 65100/65101   Kormoran   Polanica Zdrój 10:06 - Kłodzko Gł. - Kamieniec Ząbkowicki - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 21:19   (Polanica Zdrój - Katowice)
10.1.2021 IC 66150   Śnieżka   Kudowa Zdrój 14:53 - Kłodzko Miasto - Wrocław Gł. 18:07

PREG

10.1.2021 34607   Bolek i Lolek   Kraków Płaszów 10:08, Skawina 10:47-10:48, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 11:28-11:33, ... Andrychów 12:24-12:30, Kęty 12:51-12:52, Bielsko-Biała Gł. 13:20

START

10.1.2021 EC  130 / 130/41004/41005       Budapest-Nyugati 8:40, Vác 9:06, Štúrovo 9:40-9:43, ... Warszawa Centralna 19:03-19:10, Warszawa Wschodnia 19:16-19:18, Terespol 21:16   (Budapest-Nyugati)
10.1.2021 IC 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30   (Budapest - Curtici)
10.1.2021 IC 516   Füzér   Budapest-Keleti 17:30, Füzesabony 18:49-18:51, Miskolc-Tiszai 19:27-19:30, Szerencs 19:54-19:58, Sárospatak 20:27, Sátoraljaújhely 20:36   (Budapest-Keleti)
10.1.2021 Sz 2007   S72   Esztergom 6:52, Piliscsaba 7:20-7:21, Pilisvörösvár 7:33-7:34, Budapest-Nyugati 8:09   (Budapest-Nyugati)
10.1.2021 IC 7403   Békés   Békéscsaba 14:20, Szolnok 15:27, Budapest-Keleti 16:50

SV

10.1.2021 PT 2907      Topčider 15:12, Lapovo 17:32-17:42, Niš 20:53   (Palanka)
10.1.2021 Re 3811      Lapovo 11:25, Kraljevo 13:57

ZSSK

10.1.2021 EC  130 / 130/41004/41005       Budapest-Nyugati 8:40, Vác 9:06, Štúrovo 9:40-9:43, ... Warszawa Centralna 19:03-19:10, Warszawa Wschodnia 19:16-19:18, Terespol 21:16   (Budapest-Nyugati)
10.1.2021 952   Fatran   Zvolen os.st. 15:02, Banská Bystrica 15:26-15:34, Vrútky 16:46
10.1.2021 Os 6222      Fiľakovo 15:10, Lučenec 15:26-15:28, Zvolen os.st. 16:40   (Detva)
10.1.2021 Os 7502      Horná Štubňa 4:47, Vrútky 5:35
10.1.2021 Os 7535      Vrútky 21:19, Horná Štubňa 22:07
10.1.2021 Os 8351      Stará Ľubovňa 17:10, Plaveč 17:29
10.1.2021 Os 8352      Plaveč 17:39, Stará Ľubovňa 17:58
Strana: 1































66.91
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?