vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - ZSSK Bdtmee

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ZSSK Bdtmee

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
2.6.2020 344   Fatra   Banská Bystrica 9:34, Vrútky 10:46-10:48, Žilina 11:05-11:27, ... Bohumín 12:53-12:58, Ostrava hl.n. 13:05-13:06, Ostrava-Svinov 13:12
* 814   Slatina   Košice 13:23, Rožňava 14:22-14:23, Tornaľa 14:47-14:48, ... Levice 18:11-18:12, Galanta 19:22-19:25, Bratislava hl. st. 19:58
* 945   Fatra   Žilina 6:55, Vrútky 7:12-7:13, Martin 7:19-7:20, ... Sliač kúpele 8:45-8:46, Zvolen mesto 8:51-8:52, Zvolen osob.st. 8:55
12.10.2020 945   Fatra   Žilina 6:55, Vrútky 7:12-7:13, Martin 7:19-7:20, ... Sliač kúpele 8:45-8:46, Zvolen mesto 8:51-8:52, Zvolen osob.st. 8:55
* 950   Fatra   Banská Bystrica 14:34, Horná Štubňa obec 15:14-15:15, Turčianske Teplice 15:20-15:21, Martin 15:38-15:40, Vrútky 15:46-15:48, Žilina 16:05
28.2.2020 950   Fatra   Banská Bystrica 14:34, Horná Štubňa obec 15:14-15:15, Turčianske Teplice 15:20-15:21, Martin 15:38-15:40, Vrútky 15:46-15:48, Žilina 16:05
2.10.2020 950   Fatra   Banská Bystrica 14:34, Horná Štubňa obec 15:14-15:15, Turčianske Teplice 15:20-15:21, Martin 15:38-15:40, Vrútky 15:46-15:48, Žilina 16:05
10.10.2020 950   Fatra   Banská Bystrica 14:34, Horná Štubňa obec 15:14-15:15, Turčianske Teplice 15:20-15:21, Martin 15:38-15:40, Vrútky 15:46-15:48, Žilina 16:05
* Zr 1640      Košice 7:50, Moldava nad Bodvou 8:13-8:15, Rožňava 8:51-8:53, Plešivec 9:05-9:15, Muráň 10:23
12.7.2020 Zr 1640      Košice 7:50, Moldava nad Bodvou 8:13-8:15, Rožňava 8:51-8:53, Plešivec 9:05-9:15, Muráň 10:23
* Zr 1641      Muráň 15:15, Plešivec 16:20-16:35, Rožňava 16:45-16:46, Moldava nad Bodvou 17:26-17:28, Košice 17:54
12.7.2020 Zr 1641      Muráň 17:15, Plešivec 16:20-16:35, Rožňava 16:45-16:46, Moldava nad Bodvou 17:26-17:28, Košice 17:54
* REX 1737   Karpaty   Bratislava hl. st. 16:36, Bratislava Vinohrady 16:41, Pezinok 16:53, Šenkvice 17:00, Trnava 17:15
28.2.2020 REX 1737   Karpaty   Bratislava hl. st. 16:36, Bratislava Vinohrady 16:41, Pezinok 16:53, Šenkvice 17:00, Trnava 17:15
6.3.2020 REX 1737   Karpaty   Bratislava hl. st. 16:36, Bratislava Vinohrady 16:41, Pezinok 16:53, Šenkvice 17:00, Trnava 17:15
11.5.2020 REX 1760   Poprad   Košice 15:07, Kysak 15:19-15:21, Margecany 15:34-15:37, Spišská Nová Ves 16:09-16:12, Poprad-Tatry 16:30
24.7.2020 REX 1760   Poprad   Košice 15:07, Kysak 15:19-15:21, Margecany 15:34-15:37, Spišská Nová Ves 16:09-16:12, Poprad-Tatry 16:30
* REX 1874   Zámčan   Nové Zámky 5:54, Galanta 6:25, Bratislava hl. st. 7:06
6.11.2020 REX 1874   Zámčan   Nové Zámky 5:54, Galanta 6:25, Bratislava hl. st. 7:06
* REX 1875   Zámčan   Bratislava hl.st. 16:33, Galanta 17:14, Nové Zámky 17:42
6.3.2020 REX 1875   Zámčan   Bratislava hl.st. 16:33, Galanta 17:14, Nové Zámky 17:42
* REX 1902   Kremenec   Humenné 5:28, Brekov 5:33-5:34, Strážske 5:37-5:38, ... Čeľovce 6:20-6:21, Košice predmestie 6:54-6:55, Košice 6:59
19.7.2020 REX 1902   Kremenec   Humenné 5:28, Brekov 5:33-5:34, Strážske 5:37-5:38, ... Čeľovce 6:20-6:21, Košice predmestie 6:54-6:55, Košice 6:59
* REX 1903   Kremenec   Košice 13:01, Košice predmestie 13:04-13:05, Čeľovce 13:41-13:42, ... Strážske 14:22-14:23, Brekov 14:28, Humenné 14:33
14.2.2020 REX 1903   Kremenec   Košice 13:01, Košice predmestie 13:04-13:05, Čeľovce 13:41-13:42, ... Strážske 14:22-14:23, Brekov 14:28, Humenné 14:33
11.9.2020 REX 1903   Kremenec   Košice 13:01, Košice predmestie 13:04-13:05, Čeľovce 13:41-13:42, ... Strážske 14:22-14:23, Brekov 14:28, Humenné 14:33
* REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
21.12.2019 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
22.12.2019 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
14.2.2020 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
16.2.2020 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
10.6.2020 REX 1906   Vihorlat   Humenné 9:28, Brekov 9:33-9:34, Strážske 9:37-9:38, ... Čeľovce 10:20-10:21, Košice predmestie 10:54-10:55, Košice 10:59
10.6.2020 REX 1907   Vihorlat   Košice 15:37, Košice predmestie 15:40-15:41, Čeľovce 16:19-16:22, ... Strážske 17:02-17:03, Brekov 17:08, Humenné 17:13
21.12.2019 REX 1908   Laborec   Humenné 11:28, Brekov 11:33-11:34, Strážske 11:37-11:38, ... Čeľovce 12:20-12:21, Košice predmestie 12:54-12:55, Košice 12:59
22.12.2019 REX 1908   Laborec   Humenné 11:28, Brekov 11:33-11:34, Strážske 11:37-11:38, ... Čeľovce 12:20-12:21, Košice predmestie 12:54-12:55, Košice 12:59
16.7.2020 REX 1908   Laborec   Humenné 11:28, Brekov 11:33-11:34, Strážske 11:37-11:38, ... Čeľovce 12:20-12:21, Košice predmestie 12:54-12:55, Košice 12:59
20.12.2019 REX 1909   Laborec   Košice 17:01, Košice predmestie 17:04-17:05, Čeľovce 17:41-17:42, ... Strážske 18:22-18:23, Brekov 18:28, Humenné 18:33
21.12.2019 REX 1909   Laborec   Košice 17:01, Košice predmestie 17:04-17:05, Čeľovce 17:41-17:42, ... Strážske 18:22-18:23, Brekov 18:28, Humenné 18:33
25.12.2019 REX 1909   Laborec   Košice 17:01, Košice predmestie 17:04-17:05, Čeľovce 17:41-17:42, ... Strážske 18:22-18:23, Brekov 18:28, Humenné 18:33
21.12.2019 REX 1910   Ondava   Humenné 13:28, Brekov 13:33-13:34, Strážske 13:37-13:38, ... Čeľovce 14:20-14:21, Košice predmestie 14:54-14:55, Košice 14:59
25.12.2019 REX 1910   Ondava   Humenné 13:28, Brekov 13:33-13:34, Strážske 13:37-13:38, ... Čeľovce 14:20-14:21, Košice predmestie 14:54-14:55, Košice 14:59
22.7.2020 REX 1910   Ondava   Humenné 13:28, Brekov 13:33-13:34, Strážske 13:37-13:38, ... Čeľovce 14:20-14:21, Košice predmestie 14:54-14:55, Košice 14:59
* REX 1911   Ondava   Košice 19:01, Košice predmestie 19:04-19:05, Čeľovce 19:41-19:42, ... Strážske 20:22-20:23, Brekov 20:28, Humenné 20:33
26.12.2019 REX 1911   Ondava   Košice 19:01, Košice predmestie 19:04-19:05, Čeľovce 19:41-19:42, ... Strážske 20:22-20:23, Brekov 20:28, Humenné 20:33
* REX 1912   Slanec   Humenné 15:28, Brekov 15:33-15:34, Strážske 15:37-15:38, ... Čeľovce 16:20-16:21, Košice predmestie 16:54-16:55, Košice 16:59
26.12.2019 REX 1912   Slanec   Humenné 15:28, Brekov 15:33-15:34, Strážske 15:37-15:38, ... Čeľovce 16:20-16:21, Košice predmestie 16:54-16:55, Košice 16:59
* REX 1914   Poloniny   Humenné 17:28, Brekov 17:33-17:34, Strážske 17:37-17:38, ... Čeľovce 18:20-18:21, Košice predmestie 18:54-18:55, Košice 18:59
* REX 1931      Prešov 6:00, Kysak 6:15-6:17, Košice 6:29
14.9.2020 REX 1931      Prešov 6:00, Kysak 6:15-6:17, Košice 6:29
* REX 1936      Košice 16:14, Kysak 16:26-16:27, Prešov 16:42
9.6.2020 REX 1936      Košice 16:14, Kysak 16:26-16:27, Prešov 16:42
23.7.2020 REX 1936      Košice 16:14, Kysak 16:26-16:27, Prešov 16:42
* Zr 1940      Prešov 7:54, Plaveč 8:48-8:55, Stará Ľubovňa 9:09
12.7.2020 Zr 1940      Prešov 7:54, Plaveč 8:48-8:55, Stará Ľubovňa 9:09
* Zr 1941      Stará Ľubovňa 10:58, Plaveč 11:11-11:20, Prešov 12:15
12.7.2020 Zr 1941      Stará Ľubovňa 10:58, Plaveč 11:11-11:20, Prešov 12:15
* Zr 1942      Prešov 15:54, Plaveč 16:48-16:55, Stará Ľubovňa 17:09
12.7.2020 Zr 1942      Prešov 15:54, Plaveč 16:48-16:55, Stará Ľubovňa 17:09
* Zr 1943      Stará Ľubovňa 17:58, Plaveč 18:11-18:20, Prešov 19:15
12.7.2020 Zr 1943      Stará Ľubovňa 17:58, Plaveč 18:11-18:20, Prešov 19:15
15.7.2020 REX 1965   Tokaj   Košice 16:28, Košice predmestie 16:30-16:32, Michaľany 17:07-17:08, Slovenské Nové Mesto 17:20-17:21, Pribeník 17:46-17:47, Čierna nad Tisou 17:58
* Os 2001      Kúty 3:42, Malacky 4:09, Bratislava hl. st. 4:47
* Os 2009      Kúty 7:22, Malacky 7:49, Bratislava hl. st. 8:30
* Os 2034      Bratislava hl. st. 21:16, Malacky 21:54, Kúty 22:20
* Os 2036      Bratislava hl. st. 22:16, Malacky 22:54, Kúty 23:20
* Os 2040      Nové Zámky 3:18, Galanta 3:59-4:05, Bratislava hl. st. 4:55-5:02, Malacky 5:49
* Os 2600      Trnava 3:46, Smolenice 4:12, Jablonica 4:29-4:30, Senica 4:38-4:40, Šaštín-Stráže 4:56, Kúty 5:07
* Os 2601      Kúty 4:12, Šaštín-Stráže 4:23, Senica 4:39-4:40, Jablonica 4:48-4:49, Smolenice 5:07, Trnava 5:33
* Os 2605      Kúty 6:01, Šaštín-Stráže 6:12, Senica 6:28-6:29, Jablonica 6:37-6:38, Smolenice 6:58, Trnava 7:24
* Os 2606      Trnava 6:32, Smolenice 6:58, Jablonica 7:15-7:16, Senica 7:24-7:27, Šaštín-Stráže 7:44, Kúty 7:55
11.8.2020 Os 2606      Trnava 6:32, Smolenice 6:58, Jablonica 7:15-7:16, Senica 7:24-7:27, Šaštín-Stráže 7:44, Kúty 7:55
* Os 2607      Kúty 6:59, Šaštín-Stráže 7:10, Senica 7:26-7:27, Jablonica 7:35-7:36, Smolenice 7:54, Trnava 8:20
4.1.2020 Os 2607      Kúty 6:59, Šaštín-Stráže 7:10, Senica 7:26-7:27, Jablonica 7:35-7:36, Smolenice 7:54, Trnava 8:20
* Os 2610      Trnava 9:11, Smolenice 9:36, Jablonica 9:53-9:54, Senica 10:02-10:03, Šaštín-Stráže 10:19, Kúty 10:30
* Os 2613      Kúty 9:33, Šaštín-Stráže 9:43, Senica 9:59-10:03, Jablonica 10:11-10:12, Smolenice 10:30, Trnava 10:55
3.2.2020 Os 2613      Kúty 9:33, Šaštín-Stráže 9:43, Senica 9:59-10:03, Jablonica 10:11-10:12, Smolenice 10:30, Trnava 10:55
11.8.2020 Os 2613      Kúty 9:33, Šaštín-Stráže 9:43, Senica 9:59-10:03, Jablonica 10:11-10:12, Smolenice 10:30, Trnava 10:55
5.12.2020 Os 2613      Kúty 9:33, Šaštín-Stráže 9:43, Senica 9:59-10:03, Jablonica 10:11-10:12, Smolenice 10:30, Trnava 10:55
* Os 2614      Trnava 11:11, Smolenice 11:36, Jablonica 11:53 11:54, Senica 12:02-12:03, Šaštín-Stráže 12:19, Kúty 12:30
26.2.2020 Os 2614      Trnava 11:11, Smolenice 11:36, Jablonica 11:53 11:54, Senica 12:02-12:03, Šaštín-Stráže 12:19, Kúty 12:30
11.8.2020 Os 2614      Trnava 11:11, Smolenice 11:36, Jablonica 11:53 11:54, Senica 12:02-12:03, Šaštín-Stráže 12:19, Kúty 12:30
5.12.2020 Os 2614      Trnava 11:11, Smolenice 11:36, Jablonica 11:53 11:54, Senica 12:02-12:03, Šaštín-Stráže 12:19, Kúty 12:30
* Os 2617      Kúty 11:33, Šaštín-Stráže 11:44, Senica 12:00-12:04, Jablonica 12:12-12:13, Smolenice 12:31, Trnava 12:57
* Os 2618      Trnava 13:11, Smolenice 13:36, Jablonica 13:53-13:54, Senica 14:02-14:03, Šaštín-Stráže 14:19, Kúty 14:30
11.8.2020 Os 2618      Trnava 13:11, Smolenice 13:36, Jablonica 13:53-13:54, Senica 14:02-14:03, Šaštín-Stráže 14:19, Kúty 14:30
* Os 2620      Trnava 14:11, Smolenice 14:36, Jablonica 14:53-14:54, Senica 15:02-15:03, Šaštín-Stráže 15:19, Kúty 15:30
19.2.2020 Os 2620      Trnava 14:11, Smolenice 14:36, Jablonica 14:53-14:54, Senica 15:02-15:03, Šaštín-Stráže 15:19, Kúty 15:30
* Os 2621      Kúty 13:33, Šaštín-Stráže 13:44, Senica 14:00-14:05, Jablonica 14:14-14:15, Smolenice 14:36, Trnava 15:01
* Os 2622      Trnava 15:11, Smolenice 15:36, Jablonica 15:53-15:54, Senica 16:02-16:03, Šaštín-Stráže 16:19, Kúty 16:30
* Os 2623      Kúty 14:33, Šaštín-Stráže 14:44, Senica 15:00-15:05, Jablonica 15:14-15:15, Smolenice 15:36, Trnava 16:01
26.2.2020 Os 2623      Kúty 14:33, Šaštín-Stráže 14:44, Senica 15:00-15:05, Jablonica 15:14-15:15, Smolenice 15:36, Trnava 16:01
11.8.2020 Os 2623      Kúty 14:33, Šaštín-Stráže 14:44, Senica 15:00-15:05, Jablonica 15:14-15:15, Smolenice 15:36, Trnava 16:01
* Os 2624      Trnava 16:11, Smolenice 16:36, Jablonica 16:53-16:54, Senica 17:02-17:03, Šaštín-Stráže 17:19, Kúty 17:30
* Os 2625      Kúty 15:33, Šaštín-Stráže 15:44, Senica 16:00-16:05, Jablonica 16:14-16:15, Smolenice 16:36, Trnava 17:01
20.6.2020 Os 2625      Kúty 15:33, Šaštín-Stráže 15:44, Senica 16:00-16:05, Jablonica 16:14-16:15, Smolenice 16:36, Trnava 17:01
11.8.2020 Os 2625      Kúty 15:33, Šaštín-Stráže 15:44, Senica 16:00-16:05, Jablonica 16:14-16:15, Smolenice 16:36, Trnava 17:01
* Os 2626      Trnava 17:11, Smolenice 17:36, Jablonica 17:53-17:54, Senica 18:02-18:03, Šaštín-Stráže 18:19, Kúty 18:30
20.6.2020 Os 2626      Trnava 17:11, Smolenice 17:36, Jablonica 17:53-17:54, Senica 18:02-18:03, Šaštín-Stráže 18:19, Kúty 18:30
* Os 2629      Kúty 17:33, Šaštín-Stráže 17:44, Senica 18:00-18:04, Jablonica 18:12-18:13, Smolenice 18:31, Trnava 18:57
* Os 2630      Trnava 19:11, Smolenice 19:36, Jablonica 19:53-19:54, Senica 20:02-20:03, Šaštín-Stráže 20:19, Kúty 20:30
Strana: 1 2 3 4 5































602.05
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?