vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - ZSSK BDs

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ZSSK BDs

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
* R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
14.1.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
25.7.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
26.7.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
17.8.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
27.9.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
* TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
26.12.2019 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
28.12.2019 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
8.1.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
21.1.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
16.8.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
9.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
15.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
26.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
27.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
2.10.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
14.11.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
6.6.2020 812   Gemeran   Košice 9:23, Rožňava 10:22-10:23, Tornaľa 10:47-10:48, ... Levice 14:11-14:12, Galanta 15:22-15:25, Bratislava hl. st. 15:58
21.2.2020 814   Slatina   Košice 13:23, Rožňava 14:22-14:23, Tornaľa 14:47-14:48, ... Levice 18:11-18:12, Galanta 19:22-19:25, Bratislava hl. st. 19:58
6.3.2020 815   Slatina   Bratislava hl. st. 16:04, Galanta 16:36-16:38, Levice 17:47-17:48, ... Tornaľa 21:09-21:10, Rožňava 21:36-21:37, Košice 22:37
29.6.2020 RR 820   Kraľova hoľa   Margecany 6:48, Gelnica 6:56-6:57, Nálepkovo 7:29-7:30, ... Polomka 9:04-9:05, Brezno 9:28-9:36, Banská Bystrica 10:26
5.7.2020 RR 820   Kraľova hoľa   Margecany 6:48, Gelnica 6:56-6:57, Nálepkovo 7:29-7:30, ... Polomka 9:04-9:05, Brezno 9:28-9:36, Banská Bystrica 10:26
11.8.2020 RR 820   Kraľova hoľa   Margecany 6:48, Gelnica 6:56-6:57, Nálepkovo 7:29-7:30, ... Polomka 9:04-9:05, Brezno 9:28-9:36, Banská Bystrica 10:26
15.8.2020 RR 822   Horehronec   Margecany 14:48, Gelnica 14:56-14:57, Nálepkovo 15:29-15:30, ... Polomka 16:54-16:55, Brezno 17:18-17:20, Banská Bystrica 18:14
28.2.2020 RR 823   Kráľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
4.7.2020 RR 823   Kraľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
10.8.2020 RR 823   Kraľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
29.8.2020 RR 823   Kráľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
15.8.2020 RR 825   Hnilec   Banská Bystrica 7:36, Brezno 8:30-8:31, Polomka 8:54-9:08, ... Nálepkovo 10:35-10:36, Gelnica 11:09-11:10, Margecany 11:19
6.6.2020 845   Vojšín   Bratislava hl. st. 18:04, Galanta 18:36-18:38, Levice 19:47-19:48, Zvolen os. st. 20:56-21:02, Banská Bystrica 21:26
6.8.2020 REX 1703   Vychylovka   Skalité-Serafínov 5:50, Skalité 6:00-6:04, Žilina 6:56
17.8.2020 REX 1703   Vychylovka   Skalité-Serafínov 5:50, Skalité 6:00-6:04, Žilina 6:56
26.7.2020 REX 1726   Zobor   Prievidza 16:29, Topoľčany 17:30-17:31, Leopoldov 18:19-18:34, Bratislava hl.st. 19:24
24.7.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
9.8.2020 Os 2004      Pezinok 5:40, Bratislava hl. st. 6:00-6:16, Malacky 6:54, Kúty 7:20
1.11.2020 Os 2004      Pezinok 5:40, Bratislava hl. st. 6:00-6:16, Malacky 6:54, Kúty 7:20
9.8.2020 Os 2011      Kúty 8:38, Malacky 9:05, Bratislava hl. st. 9:43
9.8.2020 Os 2012      Bratislava hl. st. 10:16, Malacky 10:54, Kúty 11:20
19.2.2020 Os 3019      Bratislava hl. st. 13:18, Pezinok 13:40-13:41, Trnava 14:05-14:07, Leopoldov 14:21
11.10.2020 Os 3402      Poprad-Tatry 3:58, Štrba 4:20-4:21, Liptovský Mikuláš 4:57-5:02, ... Kraľovany 5:49-5:50, Vrútky 6:10-6:11, Žilina 6:30
10.10.2020 Os 3403      Žilina 5:18, Vrútky 5:37-5:45, Kraľovany 6:06-6:07, Ružomberok 6:28-6:32, Liptovský Mikuláš 6:55
26.8.2020 Os 3404      Liptovský Mikuláš 5:51, Ružomberok 6:12-6:14, Kraľovany 6:36-6:37, Vrútky 7:07-7:08, Žilina 7:27
28.9.2020 Os 3404      Liptovský Mikuláš 5:51, Ružomberok 6:12-6:14, Kraľovany 6:36-6:37, Vrútky 7:07-7:08, Žilina 7:27
10.10.2020 Os 3407      Čadca 5:35, Kysucké Nové Mesto 6:00-6:01, Žilina 6:13-6:25, ... Kraľovany 7:22-7:26, Ružomberok 7:47-7:52, Liptovský Mikuláš 8:16
11.10.2020 Os 3411      Žilina 8:34, Vrútky 8:53-8:55, Kraľovany 9:22-9:23, Ružomberok 9:44-9:46, Liptovský Mikuláš 10:09
10.10.2020 Os 3412      Liptovský Mikuláš 9:50, Ružomberok 10:12-10:14, Kraľovany 10:36-10:37, Vrútky 11:07-11:08, Žilina 11:27
11.10.2020 Os 3416      Liptovský Mikuláš 11:41, Ružomberok 12:03-12:10, Kraľovany 12:34-12:37, Vrútky 13:07-13:08, Žilina 13:27
4.9.2020 Os 3421      Žilina 13:34, Vrútky 13:53-13:54, Kraľovany 14:15-14:26, Ružomberok 14:47-14:49, Liptovský Mikuláš 15:13
21.9.2020 Os 3421      Žilina 13:34, Vrútky 13:53-13:54, Kraľovany 14:15-14:26, Ružomberok 14:47-14:49, Liptovský Mikuláš 15:13
29.8.2020 Os 3424      Poprad-Tatry 14:42, Štrba 15:05-15:06, Liptovský Mikuláš 15:42-15:43, ... Kraľovany 16:36-16:37, Vrútky 17:07-17:08, Žilina 17:27
13.9.2020 Os 3424      Poprad-Tatry 14:42, Štrba 15:05-15:06, Liptovský Mikuláš 15:42-15:43, ... Kraľovany 16:36-16:37, Vrútky 17:07-17:08, Žilina 17:27
27.9.2020 Os 3424      Poprad-Tatry 14:42, Štrba 15:05-15:06, Liptovský Mikuláš 15:42-15:43, ... Kraľovany 16:36-16:37, Vrútky 17:07-17:08, Žilina 17:27
6.8.2020 Os 3425      Žilina 15:34, Vrútky 15:53-15:54, Kraľovany 16:14-16:16, Ružomberok 16:38-16:40, Liptovský Mikuláš 17:03-17:05, Liptovský Hrádok 17:17
17.8.2020 Os 3425      Žilina 15:34, Vrútky 15:53-15:54, Kraľovany 16:14-16:16, Ružomberok 16:38-16:40, Liptovský Mikuláš 17:03-17:05, Liptovský Hrádok 17:17
4.9.2020 Os 3426      Liptovský Mikuláš 16:59, Ružomberok 17:21-17:23, Kraľovany 17:45-17:46, Vrútky 18:06-18:07, Žilina 18:27
21.9.2020 Os 3426      Liptovský Mikuláš 16:59, Ružomberok 17:21-17:23, Kraľovany 17:45-17:46, Vrútky 18:06-18:07, Žilina 18:27
24.7.2020 Os 3428      Poprad-Tatry 16:42, Štrba 17:05-17:06, Liptovský Mikuláš 17:42-17:43, ... Kraľovany 18:36-18:37, Vrútky 19:07-19:08, Žilina 19:27
27.9.2020 Os 3429      Žilina 17:34, Vrútky 17:53-17:55, Kraľovany 18:15-18:29, Ružomberok 18:50-18:52, Liptovský Mikuláš 19:16
10.10.2020 Os 3431      Žilina 18:34, Vrútky 18:53-18:55, Kraľovany 19:22-19:23, Ružomberok 19:44-19:46, Liptovský Mikuláš 20:09
10.10.2020 Os 3432      Poprad-Tatry 18:50, Štrba 19:13-19:14, Liptovský Mikuláš 19:52-19:56, ... Kraľovany 20:41-20:51, Vrútky 21:12-21:13, Žilina 21:32
7.8.2020 Os 3440      Liptovský Mikuláš 3:45, Ružomberok 4:06-4:08, Kraľovany 4:30-4:31, Vrútky 4:52
26.8.2020 Os 3441      Vrútky 3:58, Kraľovany 4:18-4:20, Ružomberok 4:42-4:44, Liptovský Mikuláš 5:07
28.9.2020 Os 3441      Vrútky 3:58, Kraľovany 4:18-4:20, Ružomberok 4:42-4:44, Liptovský Mikuláš 5:07
6.8.2020 Os 3445      Žilina 7:26, Vrútky 7:44-7:45, Kraľovany 8:06
17.8.2020 Os 3445      Žilina 7:26, Vrútky 7:44-7:45, Kraľovany 8:06
8.10.2020 Os 3446      Poprad-Tatry 13:29, Štrba 13:52-13:53, Liptovský Mikuláš 14:29-14:31, Ružomberok 14:54-14:56, Kraľovany 15:18-15:19, Vrútky 15:40
6.8.2020 Os 3448      Liptovský Hrádok 18:20 Liptovský Mikuláš 18:33
17.8.2020 Os 3448      Liptovský Hrádok 18:20 Liptovský Mikuláš 18:33
27.9.2020 Os 3450      Poprad-Tatry 20:00, Štrba 20:23-20:27, Liptovský Mikuláš 21:04-21:11, Ružomberok 21:34
27.9.2020 Os 3452      Ružomberok 22:36, Kraľovany 22:57-22:58, Vrútky 23:19
7.8.2020 Os 3472      Vrútky 9:50, Žilina 10:09
6.8.2020 Os 3474      Vrútky 11:55, Žilina 12:14
17.8.2020 Os 3474      Vrútky 11:55, Žilina 12:14
10.10.2020 Os 3482      Liptovský Mikuláš 13:50, Ružomberok 14:12-14:14, Kraľovany 14:36-14:37, Vrútky 15:07-15:08, Žilina 15:27
26.8.2020 Os 3912      Žilina 9:48, Kysucké Nové Mesto 10:01, Krásno nad Kysucou 10:12, Čadca 10:26
10.9.2020 Os 3912      Žilina 9:48, Kysucké Nové Mesto 10:01, Krásno nad Kysucou 10:12, Čadca 10:26
16.9.2020 Os 3912      Žilina 9:48, Kysucké Nové Mesto 10:01, Krásno nad Kysucou 10:12, Čadca 10:26
26.8.2020 Os 3915      Čadca 11:35, Krásno nad Kysucou 11:49, Kysucké Nové Mesto 12:01, Žilina 12:13
10.9.2020 Os 3915      Čadca 11:35, Kysucké Nové Mesto 12:00-12:01, Žilina 12:13
16.9.2020 Os 3915      Čadca 11:35, Kysucké Nové Mesto 12:00-12:01, Žilina 12:13
6.8.2020 Os 3918      Žilina 12:48, Kysucké Nové Mesto 13:01, Krásno nad Kysucou 13:12, Čadca 13:26
17.8.2020 Os 3918      Žilina 12:48, Kysucké Nové Mesto 13:01, Krásno nad Kysucou 13:12, Čadca 13:26
6.8.2020 Os 3921      Čadca 14:35, Krásno nad Kysucou 14:49, Kysucké Nové Mesto 15:01, Žilina 15:13
17.8.2020 Os 3921      Čadca 14:35, Krásno nad Kysucou 14:49, Kysucké Nové Mesto 15:01, Žilina 15:13
13.9.2020 Os 3930      Žilina 18:48, Kysucké Nové Mesto 19:01, Krásno nad Kysucou 19:12, Čadca 19:26
1.10.2020 Os 3934      Martin 20:12, Žilina 20:41 - 20:48, Kysucké Nové Mesto 21:01, Krásno nad Kysucou 21:12, Čadca 21:26
9.8.2020 Os 4602      Nové Zámky 4:28, Šaľa 4:58-4:59, Galanta 5:08-5:09, Senec 5:29-5:30, Bratislava hl. st. 5:58
1.11.2020 Os 4602      Nové Zámky 4:28, Šaľa 4:58-4:59, Galanta 5:08-5:09, Senec 5:29-5:30, Bratislava hl. st. 5:58
* Os 4606      Štúrovo 6:21, Nové Zámky 6:59-7:23, Šaľa 7:52-7:53, Galanta 8:03-8:11, Senec 8:31-8:32, Bratislava hl. st. 8:59
18.8.2020 Os 4607      Bratislava hl. st. 7:09, Senec 7:35-7:36, Galanta 7:56-7:58, Šaľa 8:07-8:08, Nové Zámky 8:38
19.5.2020 Os 4622      Nové Zámky 15:23, Šaľa 15:52-15:53, Galanta 16:03-16:05, Senec 16:25-16:26, Bratislava hl. st. 16:53
6.11.2020 Os 4630      Nové Zámky 19:23, Šaľa 19:52-19:53, Galanta 20:03-20:05, Senec 20:25-20:26, Bratislava hl. st. 20:53
6.2.2020 Os 4729      Bratislava-Petržalka 18:11, Senec 18:51
* Os 4811      Nové Zámky 9:02, Hurbanovo 9:15, Komárno 9:28
* Os 4812      Komárno 10:34, Hurbanovo 10:47, Nové Zámky 11:00
* Os 4815      Nové Zámky 11:02, Hurbanovo 11:15, Komárno 11:28
* Os 4816      Komárno 12:34, Hurbanovo 12:47, Nové Zámky 13:00
26.6.2020 Os 4820      Komárno 14:34, Hurbanovo 14:47, Nové Zámky 15:00
30.6.2020 Os 4820      Komárno 14:34, Hurbanovo 14:47, Nové Zámky 15:00
Strana: 1 2 3































580.53
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?