vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - ZSSK B

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ZSSK B

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2.6.2020 344   Fatra   Banská Bystrica 9:34, Vrútky 10:46-10:48, Žilina 11:05-11:27, ... Bohumín 12:53-12:58, Ostrava hl.n. 13:05-13:06, Ostrava-Svinov 13:12
21.1.2020 346   Fatra   Zvolen os. st. 5:02, Banská Bystrica 5:29-5:34, Vrútky 6:46-6:48, ... Bohumín 8:53-8:55, Ostrava hl.n. 9:02-9:04, Ostrava-Svinov 9:10
* R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
14.1.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
25.7.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
26.7.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
17.8.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
27.9.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
* TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
26.12.2019 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
28.12.2019 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
8.1.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
21.1.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
8.3.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
16.8.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
9.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
15.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
26.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
27.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
2.10.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
14.11.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
11.8.2020 RR 710   Čachtice   Žilina 10:20, Trnava 12:15-12:18, Bratislava hl. st. 12:47
11.7.2020 REX/RR 766   Poráč   Košice 20:27, Kysak 20:39-20:41, Margecany 20:54-20:56, ... Poprad-Tatry 21:46-21:49, Liptovský Mikuláš 22:36-22:38, Žilina 23:42
5.7.2020 812   Gemeran   Košice 9:23, Rožňava 10:22-10:23, Tornaľa 10:47-10:48, ... Levice 14:11-14:12, Galanta 15:22-15:25, Bratislava hl. st. 15:58
5.9.2020 813   Gemeran   Bratislava hl. st. 12:04, Galanta 12:36-12:38, Levice 13:47-13:48, ... Tornaľa 17:09-17:10, Rožňava 17:36-17:37, Košice 18:37
* RR 820   Kraľova hoľa   Margecany 6:48, Gelnica 6:56-6:57, Nálepkovo 7:29-7:30, ... Polomka 9:04-9:05, Brezno 9:28-9:36, Banská Bystrica 10:26
6.7.2020 RR 820   Kraľova hoľa   Margecany 6:48, Gelnica 6:56-6:57, Nálepkovo 7:29-7:30, ... Polomka 9:04-9:05, Brezno 9:28-9:36, Banská Bystrica 10:26
11.7.2020 RR 820   Kraľova hoľa   Margecany 6:48, Gelnica 6:56-6:57, Nálepkovo 7:29-7:30, ... Polomka 9:04-9:05, Brezno 9:28-9:36, Banská Bystrica 10:26
17.7.2020 RR 820   Kraľova hoľa   Margecany 6:48, Gelnica 6:56-6:57, Nálepkovo 7:29-7:30, ... Polomka 9:04-9:05, Brezno 9:28-9:36, Banská Bystrica 10:26
14.9.2020 RR 820   Kraľova hoľa   Margecany 6:48, Gelnica 6:56-6:57, Nálepkovo 7:29-7:30, ... Polomka 9:04-9:05, Brezno 9:28-9:36, Banská Bystrica 10:26
* RR 821   Horehronec   Banská Bystrica 5:36, Brezno 6:25-6:26, Polomka 6:50, ... Nálepkovo 8:31-8:32, Gelnica 9:05-9:06, Margecany 9:15
16.1.2020 RR 821   Horehronec   Banská Bystrica 5:36, Brezno 6:25-6:26, Polomka 6:50, ... Nálepkovo 8:31-8:32, Gelnica 9:05-9:06, Margecany 9:15
14.9.2020 RR 821   Horehronec   Banská Bystrica 5:36, Brezno 6:25-6:26, Polomka 6:50, ... Nálepkovo 8:31-8:32, Gelnica 9:05-9:06, Margecany 9:15
* RR 822   Horehronec   Margecany 14:48, Gelnica 14:56-14:57, Nálepkovo 15:29-15:30, ... Polomka 16:54-16:55, Brezno 17:18-17:20, Banská Bystrica 18:14
16.1.2020 RR 822   Horehronec   Margecany 14:48, Gelnica 14:56-14:57, Nálepkovo 15:29-15:30, ... Polomka 16:54-16:55, Brezno 17:18-17:20, Banská Bystrica 18:14
5.8.2020 RR 822   Horehronec   Margecany 14:48, Gelnica 14:56-14:57, Nálepkovo 15:29-15:30, ... Polomka 16:54-16:55, Brezno 17:18-17:20, Banská Bystrica 18:14
* RR 823   Kraľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
20.2.2020 RR 823   Kráľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
28.2.2020 RR 823   Kráľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
5.7.2020 RR 823   Kraľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
10.7.2020 RR 823   Kraľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
17.7.2020 RR 823   Kraľova hoľa   Banská Bystrica 15:35, Brezno 16:24-16:27, Polomka 16:50-17:04, ... Nálepkovo 18:32-18:33, Gelnica 19:06-19:07, Margecany 19:16
* RR 825   Hnilec   Banská Bystrica 7:36, Brezno 8:30-8:31, Polomka 8:54-9:08, ... Nálepkovo 10:35-10:36, Gelnica 11:09-11:10, Margecany 11:19
29.6.2020 831   Tajov   Bratislava hl. st. 6:04, Galanta 6:36-6:38, Levice 7:47-7:48, Zvolen os. st. 8:56-9:02, Banská Bystrica 9:26
29.6.2020 836   Tekov   Banská Bystrica 10:31, Zvolen os. st. 10:55-11:00, Levice 12:08-12:12, Galanta 13:22-13:25, Bratislava hl. st. 13:58
15.12.2019 840   Urpín   Banská Bystrica 14:31, Zvolen os. st. 14:55-15:00, Levice 16:08-16:12, Galanta 17:22-17:25, Bratislava hl. st. 17:58
5.7.2020 845   Vojšín   Bratislava hl. st. 18:04, Galanta 18:36-18:38, Levice 19:47-19:48, Zvolen os. st. 20:56-21:02, Banská Bystrica 21:26
* REX 1701   Veľká Rača   Skalité-Serafínov 4:40, Skalité 4:50-4:55, Žilina 5:46
27.5.2020 REX 1701   Veľká Rača   Skalité-Serafínov 4:40, Skalité 4:50-4:55, Žilina 5:46
10.6.2020 REX 1701   Veľká Rača   Skalité-Serafínov 4:40, Skalité 4:50-4:55, Žilina 5:46
6.8.2020 REX 1703   Vychylovka   Skalité-Serafínov 5:50, Skalité 6:00-6:04, Žilina 6:56
17.8.2020 REX 1703   Vychylovka   Skalité-Serafínov 5:50, Skalité 6:00-6:04, Žilina 6:56
21.9.2020 REX 1703   Vychylovka   Skalité-Serafínov 5:50, Skalité 6:00-6:04, Žilina 6:56
16.6.2020 REX 1725   Remata   Bratislava hl.st. 14:36, Leopoldov 15:26-15:41, Topoľčany 16:31-16:32, Prievidza 17:27
26.7.2020 REX 1726   Zobor   Prievidza 16:29, Topoľčany 17:30-17:31, Leopoldov 18:19-18:34, Bratislava hl.st. 19:24
* REX 1750   Budatín   Poprad-Tatry 4:18, Štrba 4:42-4:43 Liptovský Mikuláš 5:19-5:21, Ružomberok 5:41-5:46, Kraľovany 6:02-6:03, Vrútky 6:18-6:20, Žilina 6:35
26.8.2020 REX 1750   Budatín   Poprad-Tatry 4:18, Štrba 4:42-4:43 Liptovský Mikuláš 5:19-5:21, Ružomberok 5:41-5:46, Kraľovany 6:02-6:03, Vrútky 6:18-6:20, Žilina 6:35
12.10.2020 REX 1750   Budatín   Poprad-Tatry 4:18, Štrba 4:42-4:43 Liptovský Mikuláš 5:19-5:21, Ružomberok 5:41-5:46, Kraľovany 6:02-6:03, Vrútky 6:18-6:20, Žilina 6:35
29.1.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
6.2.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
13.2.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
17.2.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
6.3.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
27.5.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
26.6.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
8.7.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
24.7.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
17.8.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
26.8.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
9.9.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
24.11.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
11.12.2020 REX 1751   Budatín   Žilina 14:06, Vrútky 14:24-14:26, Kraľovany 14:43-14:47, ... Liptovský Mikuláš 15:24-15:26, Štrba 16:03-16:06, Poprad-Tatry 16:28
* REX 1753   Choč   Žilina 15:54, Vrútky 16:12-16:14, Kraľovany 16:32-16:33, Ružomberok 16:48-16:51, Liptovský Mikuláš 17:11
6.8.2020 REX 1753   Choč   Žilina 15:54, Vrútky 16:12-16:14, Kraľovany 16:32-16:33, Ružomberok 16:48-16:51, Liptovský Mikuláš 17:11
9.9.2020 REX 1753   Choč   Žilina 15:54, Vrútky 16:12-16:14, Kraľovany 16:32-16:33, Ružomberok 16:48-16:51, Liptovský Mikuláš 17:11
11.9.2020 REX 1753   Choč   Žilina 15:54, Vrútky 16:12-16:14, Kraľovany 16:32-16:33, Ružomberok 16:48-16:51, Liptovský Mikuláš 17:11
14.9.2020 REX 1753   Choč   Žilina 15:54, Vrútky 16:12-16:14, Kraľovany 16:32-16:33, Ružomberok 16:48-16:51, Liptovský Mikuláš 17:11
11.2.2020 REX 1762   Lomnica   Košice 17:18, Kysak 17:30-17:32, Margecany 17:45-17:48, Spišská Nová Ves 18:20-18:22, Poprad-Tatry 18:41
16.10.2020 REX 1866   Kamzík   Pezinok 16:11, Bratislava hl.st. 16:26-16:32, Malacky 17:00, Kúty 17:27
22.12.2019 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
22.12.2019 REX 1908   Laborec   Humenné 11:28, Brekov 11:33-11:34, Strážske 11:37-11:38, ... Čeľovce 12:20-12:21, Košice predmestie 12:54-12:55, Košice 12:59
20.12.2019 REX 1909   Laborec   Košice 17:01, Košice predmestie 17:04-17:05, Čeľovce 17:41-17:42, ... Strážske 18:22-18:23, Brekov 18:28, Humenné 18:33
25.12.2019 REX 1909   Laborec   Košice 17:01, Košice predmestie 17:04-17:05, Čeľovce 17:41-17:42, ... Strážske 18:22-18:23, Brekov 18:28, Humenné 18:33
25.12.2019 REX 1910   Ondava   Humenné 13:28, Brekov 13:33-13:34, Strážske 13:37-13:38, ... Čeľovce 14:20-14:21, Košice predmestie 14:54-14:55, Košice 14:59
26.12.2019 REX 1911   Ondava   Košice 19:01, Košice predmestie 19:04-19:05, Čeľovce 19:41-19:42, ... Strážske 20:22-20:23, Brekov 20:28, Humenné 20:33
26.12.2019 REX 1912   Slanec   Humenné 15:28, Brekov 15:33-15:34, Strážske 15:37-15:38, ... Čeľovce 16:20-16:21, Košice predmestie 16:54-16:55, Košice 16:59
9.8.2020 Os 2004      Pezinok 5:40, Bratislava hl. st. 6:00-6:16, Malacky 6:54, Kúty 7:20
9.8.2020 Os 2011      Kúty 8:38, Malacky 9:05, Bratislava hl. st. 9:43
9.8.2020 Os 2012      Bratislava hl. st. 10:16, Malacky 10:54, Kúty 11:20
26.8.2020 Os 3302      Žilina 4:46, Považská Bystrica 5:19-5:21, Púchov 5:37-5:42, Ilava 5:58-5:59, Trenčianska Teplá 6:09-6:11, Trenčín 6:19
26.8.2020 Os 3307      Trenčín 6:26, Trenčianska Teplá 6:33-6:34, Ilava 6:45-6:54, Púchov 7:12-7:22, Považská Bystrica 7:38-7:40, Žilina 8:16
14.8.2020 Os 3310      Žilina 8:41, Považská Bystrica 9:15-9:16, Púchov 9:32-9:42, ... Trenčianska Teplá 10:09-10:11, Trenčín 10:19-10:20, Trenčín-Zlatovce 10:23
26.8.2020 Os 3314      Žilina 10:41, Považská Bystrica 11:15-11:16, Púchov 11:32-11:42, ... Trenčianska Teplá 12:09-12:11, Trenčín 12:19-12:20, Trenčín-Zlatovce 12:23
14.8.2020 Os 3317      Trenčín-Zlatovce 11:36, Trenčín 11:38-11:40, Trenčianska Teplá 11:47-11:49, ... Púchov 12:18-12:26, Považská Bystrica 12:42-12:44, Žilina 13:20
9.10.2020 Os 3320      Žilina 13:41, Považská Bystrica 14:15-14:25, Púchov 14:39-14:42, ... Trenčianska Teplá 15:10-15:11, Trenčín 15:19-15:20, Trenčín-Zlatovce 15:23
26.8.2020 Os 3321      Trenčín-Zlatovce 13:35, Trenčín 13:37-13:40, Trenčianska Teplá 13:47-13:49, ... Púchov 14:18-14:27, Považská Bystrica 14:43-14:45, Žilina 15:20
9.10.2020 Os 3325      Trenčín-Zlatovce 15:36, Trenčín 15:38-15:40, Trenčianska Teplá 15:47-15:49, ... Púchov 16:18-16:20, Považská Bystrica 16:33-16:35, Žilina 17:14
* Os 3400      Liptovský Mikuláš 3:45, Ružomberok 4:06-4:08, Kraľovany 4:30-4:31, Vrútky 4:52-4:55, Žilina 5:14
* Os 3402      Poprad-Tatry 3:58, Štrba 4:20-4:21, Liptovský Mikuláš 4:57-5:02, ... Kraľovany 5:49-5:50, Vrútky 6:10-6:11, Žilina 6:30
14.6.2020 Os 3402      Poprad-Tatry 3:58, Štrba 4:20-4:21, Liptovský Mikuláš 4:57-5:02, ... Kraľovany 5:49-5:50, Vrútky 6:10-6:11, Žilina 6:30
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































623.3
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?