vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - X BUS

Vlaky, ve kterých je řazen vůz X BUS

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
28.12.2019 EC/RJ 132   Gondoliere   Venezia Santa Lucia 09:55 - Venezia Mestre 10:05-10:07 - Udine 11:44-11:46 - ... - Bruck an der Mur 15:44-15:46 - Wien Meidling 17:28-17:30 - Wien Hbf 17:35
* EC/IC 181   Rákoczi / Rákóczi   Košice 17:07, Hidasnémeti 17:28-17:37, Miskolc-Tiszai 19:23-19:37, Füzesabony 20:14-20:15, Budapest-Keleti 21:35
* IC/EC 182   Rákóczi / Rákoczi   Budapest-Keleti 6:30, Füzesabony 7:49-7:51, Miskolc-Tiszai 8:27-8:30, Hidasnémeti 10:20-10:30, Košice 10:52
* IC/EC 186   Hernád / Hornád   Budapest-Keleti 18:30, Füzesabony 19:49-19:51, Miskolc-Tiszai 20:27-20:30, Hidasnémeti 22:20-22:30, Košice 22:52
* EC/IC 187   Hornád / Hernád   Košice 5:05, Hidasnémeti 5:26-5:37, Miskolc-Tiszai 7:23-7:29, Füzesabony 8:06-8:07, Budapest-Keleti 9:30
21.9.2020 SC 240   Pendolino Košičan   Košice 15:00, Kysak 15:11-15:12, Poprad-Tatry 16:05-16:07, ... Kolín 21:43-21:44, Praha-Libeň 22:12-22:13, Praha hl.n. 22:19
21.9.2020 SC 241   Pendolino Košičan   Praha hl.n. 7:08, Praha-Libeň 7:14-7:15, Kolín 7:44-7:45, ... Poprad-Tatry 13:19-13:21, Kysak 14:14-14:15, Košice 14:27
17.10.2020 Ex/ALX 358   Západní expres   Praha hl.n. 9:43, Praha-Smíchov 9:49-9:51, Plzeň hl.n. 10:59-11:10, ... Landshut (Bay) Hbf 14:31-14:32, Freising 14:51-14:52, München Hbf 15:18
9.10.2020 Ex/ALX 360   Západní expres   Praha hl.n. 7:43, Praha-Smíchov 7:49-7:51, Plzeň hl.n. 8:59-9:10, ... Landshut (Bay) Hbf 12:31-12:32, Freising 12:51-12:52, München Hbf 13:18
21.9.2020 600   Mila Sedita   Košice 4:07, Kysak 4:19-4:21, Poprad-Tatry 5:21-5:23, Žilina 7:16-7:20, Trnava 9:15-9:18, Bratislava hl. st. 9:47
* 605   Krušnohor   Cheb 4:28*, Sokolov 4:51-4:52, Chodov 5:01-5:02, ... Ústí nad Labem hl.n. 7:16-7:22, Praha-Holešovice 8:26-8:27, Praha hl.n. 8:36
* 606   Krušnohor   Praha hl.n. 17:26, Praha-Holešovice 17:34-17:35, Ústí nad Labem hl.n. 18:37-18:43, ... Chodov 20:56-20:57, Sokolov 21:06-21:07, Cheb 21:31*
* 607   Krušnohor   Cheb 6:28*, Sokolov 6:51-6:52, Chodov 7:01-7:02, ... Ústí nad Labem hl.n. 9:16-9:22, Praha-Holešovice 10:26-10:27, Praha hl.n. 10:36
* 608   Krušnohor   Praha hl.n. 15:26, Praha-Holešovice 15:34-15:35, Ústí nad Labem hl.n. 16:37-16:43, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:04-19:05, Cheb 19:29*
* 609   Krušnohor   Cheb 8:30*, Sokolov 8:53-8:54, Chodov 9:03-9:04, ... Ústí nad Labem hl.n. 11:16-11:22, Praha-Holešovice 12:26-12:27, Praha hl.n. 12:36
* 610   Krušnohor   Praha hl.n. 13:26, Praha-Holešovice 13:34-13:35, Ústí nad Labem hl.n. 14:37-14:43, ... Chodov 16:54-16:55, Sokolov 17:04-17:05, Cheb 17:29*
* 611   Krušnohor   Cheb 10:30*, Sokolov 10:53-10:54, Chodov 11:03-11:04, ... Ústí nad Labem hl.n. 13:16-13:22, Praha-Holešovice 14:26-14:27, Praha hl.n. 14:36
* 612   Krušnohor   Praha hl.n. 11:26, Praha-Holešovice 11:34-11:35, Ústí nad Labem hl.n. 12:37-12:43, ... Chodov 14:54-14:55, Sokolov 15:04-15:05, Cheb 15:29*
* 613   Krušnohor   Cheb 12:30*, Sokolov 12:53-12:54, Chodov 13:03-13:04, ... Ústí nad Labem hl.n. 15:16-15:22, Praha-Holešovice 16:26-16:27, Praha hl.n. 16:36
* 614   Krušnohor   Praha hl.n. 9:26, Praha-Holešovice 9:34-9:35, Ústí nad Labem hl.n. 10:37-10:43, ... Chodov 12:54-12:55, Sokolov 13:04-13:05, Cheb 13:29*
12.6.2020 614   Krušnohor   Praha hl.n. 9:26, Praha-Holešovice 9:34-9:35, Ústí nad Labem hl.n. 10:37-10:43, ... Chodov 12:54-12:55, Sokolov 13:04-13:05, Cheb 13:29
* 615   Krušnohor   Cheb 14:30*, Sokolov 14:53-14:54, Chodov 15:03-15:04, ... Ústí nad Labem hl.n. 17:16-17:22, Praha-Holešovice 18:26-18:27, Praha hl.n. 18:36
* 616   Krušnohor   Praha hl.n. 7:26, Praha-Holešovice 7:34-7:35, Ústí nad Labem hl.n. 8:37-8:43, ... Chodov 10:54-10:55, Sokolov 11:04-11:05, Cheb 11:29*
* 617   Krušnohor   Cheb 16:30*, Sokolov 16:53-16:54, Chodov 17:03-17:04, ... Ústí nad Labem hl.n. 19:16-19:22, Praha-Holešovice 20:26-20:27, Praha hl.n. 20:36
* 618   Krušnohor   Praha hl.n. 5:17, Praha-Holešovice 5:25-5:26, Kralupy nad Vltavou 5:46-5:47, ... Chodov 8:54-8:55, Sokolov 9:04-9:05, Cheb 9:29*
* 619   Krušnohor   Cheb 18:30*, Sokolov 18:53-18:54, Chodov 19:03-19:04, ... Ústí nad Labem hl.n. 21:16-21:22, Praha-Holešovice 22:26-22:27, Praha hl.n. 22:36
* 620   Krušnohor   Ústí nad Labem hl.n. 4:33, Teplice v Čechách 4:51-4:53, Bílina 5:15-5:19, ... Chodov 6:52-6:53, Sokolov 7:02-7:03, Cheb 7:27*
21.10.2020 763   Berounka   Železná Ruda-Alžbětín 10:17, Špičák 10:28-10:29, Janovice nad Úhlavou 11:07-11:08, ... Beroun 13:06-13:07, Praha-Smíchov 13:38-13:40, Praha hl.n. 13:47
7.12.2020 RJ 797   Hochkönig   Klagenfurt Hbf 14:45 - Villach Hbf 15:13-15:16 - Spittal-Millstättersee 15:38-15:40 - ... - Wien Meidling 20:58-21:00 - Wien Hbf 21:05-21:12 - Flughafen Wien 21:27
10.10.2020 1329   Praděd   Olomouc hl.n. 13:05, Moravský Beroun 13:49-13:50, Valšov 14:13-14:14, ... Ostrava-Svinov 15:57-16:02, Ostrava hl.n. 16:08-16:10, Ostrava střed 16:16
* Sp 1438      Šumperk 6:26, Uničov 7:04-7:05, Šternberk 7:19-7:20, Olomouc hl.n. 7:33
* Sp 1439      Olomouc hl.n. 18:00, Šternberk 18:14-18:15, Uničov 18:29-18:31, Šumperk 19:10
10.10.2020 Sp 1443      Jeseník 9:30, Mikulovice 9:50-9:51, Głuchołazy 10:04-10:10, Třemešná ve Slezsku 10:39-10:40, Krnov 10:58
15.8.2020 REX 1526      Schwarzach-St.Veit 19:12 - Zell am See 19:45-19:46 - Saalfelden 19:56-19:57 - Hochfilzen 20:15-20:16 - Kitzbühel 20:37-20:38 - Wörgl Hbf 21:12
* Sp 1596   Cyklo Brdy   Praha hl.n. 8:36, Praha-Smíchov 8:43-8:44, Beroun 9:16-9:17, ... Příbram 10:09 - 10:15, Březnice 10:35-10:36, Blatná 10:58
* Sp 1597   Cyklo Brdy   Blatná 16:53, Březnice 17:23-17:26, Příbram 17:47-17:51, ... Beroun 18:33-18:40, Praha-Smíchov 19:15-19:18, Praha hl.n. 19:26
8.7.2020 REX 1721   Bojnice   Bratislava hl.st. 6:36, Leopoldov 7:26-7:41, Topoľčany 8:29-8:30, Prievidza 9:28
15.7.2020 REX 1721   Bojnice   Bratislava hl.st. 6:36, Leopoldov 7:26-7:41, Topoľčany 8:29-8:30, Prievidza 9:28
11.10.2020 REX 1721   Bojnice   Bratislava hl.st. 6:36, Leopoldov 7:26-7:41, Topoľčany 8:29-8:30, Prievidza 9:28
12.10.2020 REX 1721   Bojnice   Bratislava hl.st. 6:36, Leopoldov 7:26-7:41, Topoľčany 8:29-8:30, Prievidza 9:28
13.10.2020 REX 1721   Bojnice   Bratislava hl.st. 6:36, Leopoldov 7:26-7:41, Topoľčany 8:29-8:30, Prievidza 9:28
14.10.2020 REX 1721   Bojnice   Bratislava hl.st. 6:36, Leopoldov 7:26-7:41, Topoľčany 8:29-8:30, Prievidza 9:28
26.2.2020 REX 1722   Vtáčnik   Prievidza 8:28, Topoľčany 9:30-9:32, Leopoldov 10:19-10:34, Bratislava hl.st. 11:24
8.7.2020 REX 1722   Vtáčnik   Prievidza 8:28, Topoľčany 9:30-9:32, Leopoldov 10:19-10:34, Bratislava hl.st. 11:24
15.7.2020 REX 1722   Vtáčnik   Prievidza 8:28, Topoľčany 9:30-9:32, Leopoldov 10:19-10:34, Bratislava hl.st. 11:24
11.8.2020 REX 1722   Vtáčnik   Prievidza 8:28, Topoľčany 9:30-9:32, Leopoldov 10:19-10:34, Bratislava hl.st. 11:24
11.10.2020 REX 1722   Vtáčnik   Prievidza 8:28, Topoľčany 9:30-9:32, Leopoldov 10:19-10:34, Bratislava hl.st. 11:24
12.10.2020 REX 1722   Vtáčnik   Prievidza 8:28, Topoľčany 9:30-9:32, Leopoldov 10:19-10:34, Bratislava hl.st. 11:24
13.10.2020 REX 1722   Vtáčnik   Prievidza 8:28, Topoľčany 9:30-9:32, Leopoldov 10:19-10:34, Bratislava hl.st. 11:24
14.10.2020 REX 1722   Vtáčnik   Prievidza 8:28, Topoľčany 9:30-9:32, Leopoldov 10:19-10:34, Bratislava hl.st. 11:24
26.2.2020 REX 1723   Vtáčnik   Bratislava hl.st. 10:36, Leopoldov 11:26-11:41, Topoľčany 12:29-12:30, Prievidza 13:28
11.8.2020 REX 1723   Vtáčnik   Bratislava hl.st. 10:36, Leopoldov 11:26-11:41, Topoľčany 12:29-12:30, Prievidza 13:28
21.9.2020 REX 1761   Poprad   Poprad-Tatry 4:32, Spišská Nová Ves 4:50-4:51, Margecany 5:21-5:24, Kysak 5:38-5:41, Košice 5:53
* Sp 1925   Horácký expres   Okříšky 4:50, Třebíč 5:04-5:06, Studenec 5:20-5:21, Náměšť nad Oslavou 5:27-5:29, Brno hl.n. 6:11
* Sp 1926   Horácký expres   Brno hl.n. 14:38, Náměšť nad Oslavou 15:24-15:29, Studenec 15:35-15:36, Třebíč 15:55
* Sp 1927   Horácký expres   Třebíč 6:06, Studenec 6:20-6:21, Náměšť nad Oslavou 6:27-6:30, Brno hl.n. 7:11
* Sp 1928   Horácký expres   Brno hl.n. 16:38, Náměšť nad Oslavou 17:24-17:29, Studenec 17:35-17:36, Třebíč 17:55
31.5.2020 Sp 1983      Moldava v Krušných horách 15:51, Louka u Litvínova 16:42-16:   . . .   4-17:25, Ústí nad Labem hl.n. 17:27-17:41, Děčín hl.n. 17:59
* Sz 2322   S70   Budapest-Nyugati 6:15, Vác 6:59-7:04, Szob 7:35
* Sz 2326   G70   Budapest-Nyugati 14:25, Vác 15:01-15:04, Szob 15:35
* Sz 2328   G70   Budapest-Nyugati 18:25, Vác 19:01-19:04, Szob 19:35
* Sz 2337   G70   Szob 7:25, Vác 7:56-7:57, Budapest-Nyugati 8:34
* Sz 2366   G70   Budapest-Nyugati 16:25, Vác 17:01-17:04, Szob 17:35
* Sz 2386   G70   Budapest-Nyugati 17:25, Vác 18:01-18:09, Szob 18:40
* Sz 2408   G70   Budapest-Nyugati 20:25, Vác 21:01-21:04, Szob 21:35
3.7.2020 Os 2429      Kutná Hora hl.n. 15:03, Zruč nad Sázavou 16:11
15.10.2020 REX 2512      Wien Hbf 10:16, Wien Simmering 10:21-10:22, Wien Stadlau 10:27-10:28, ... Marchegg 10:59-11:02, Devínska Nová Ves 11:09-11:10, Bratislava hl. st. 11:22
5.12.2020 Os 2614      Trnava 11:11, Smolenice 11:36, Jablonica 11:53 11:54, Senica 12:02-12:03, Šaštín-Stráže 12:19, Kúty 12:30
14.8.2020 2707      Wiener Neustadt Hbf 6:39 - Aspang 7:26-7:29 - Friedberg 7:56-8:02 - Hartberg 8.34-8.35 - Fehring 9.37
* Sz 2910   S21   Ócsa 5:13, Lajosmizse 6:18
* Sz 2911   S21   Lajosmizse 18:41, Dabas 19:15-19:16, Ócsa 19:44-19:45, Kőbánya-Kispest 20:24-20:25, Budapest-Nyugati 20:42
* Sz 2912   S21   Budapest-Nyugati 6:18, Kőbánya-Kispest 6:32-6:33, Ócsa 7:15-7:16, Dabas 7:40-7:41, Lajosmizse 8:18
* Sz 2913   S21   Lajosmizse 14:41, Dabas 15:15-15:16, Ócsa 15:44-15:45, Kőbánya-Kispest 16:24-16:25, Budapest-Nyugati 16:42
* Sz 2914   S21   Budapest-Nyugati 10:18, Kőbánya-Kispest 10:32-10:33, Ócsa 11:15-11:16, Dabas 11:40-11:41, Lajosmizse 12:18
* Sz 2915   S21   Lajosmizse 10:41, Dabas 11:15-11:16, Ócsa 11:44-11:45, Kőbánya-Kispest 12:24-12:25, Budapest-Nyugati 12:42
* Sz 2916   S21   Budapest-Nyugati 14:18, Kőbánya-Kispest 14:32-14:33, Ócsa 15:15-15:16, Dabas 15:40-15:41, Lajosmizse 16:18
* Sz 2917   S21   Lajosmizse 5:41, Dabas 6:15-6:16, Ócsa 6:44-6:45, Kőbánya-Kispest 7:24-7:25, Budapest-Nyugati 7:42
* Sz 2918   S21   Budapest-Nyugati 18:18, Kőbánya-Kispest 18:32-18:33, Ócsa 19:15-19:16, Dabas 19:40-19:41, Lajosmizse 20:18
* Sz 2919   S21   Lajosmizse 2:45, Dabas 3:19-3:20, Ócsa 3:44-3:45, Kőbánya-Kispest 4:24-4:25, Budapest-Nyugati 4:42
* Sz 2920   S21   Budapest-Nyugati 5:18, Kőbánya-Kispest 5:32-5:33, Ócsa 6:15-6:16, Dabas 6:40-6:41, Lajosmizse 7:18
* Sz 2921   S21   Lajosmizse 19:41, Dabas 20:15-20:16, Ócsa 20:44-20:45, Kőbánya-Kispest 21:24-21:25, Budapest-Nyugati 21:42
* Sz 2922   S21   Budapest-Nyugati 7:18, Kőbánya-Kispest 7:32-7:33, Ócsa 8:15-8:16, Dabas 8:40-8:41, Lajosmizse 9:18
* Sz 2923   S21   Lajosmizse 15:41, Dabas 16:15-16:16, Ócsa 16:44-16:45, Kőbánya-Kispest 17:24-17:25, Budapest-Nyugati 17:42
* Sz 2924   S21   Budapest-Nyugati 11:18, Kőbánya-Kispest 11:32-11:33, Ócsa 12:15-12:16, Dabas 12:40-12:41, Lajosmizse 13:18
* Sz 2925   S21   Lajosmizse 11:41, Dabas 12:15-12:16, Ócsa 12:44-12:45, Kőbánya-Kispest 13:24-13:25, Budapest-Nyugati 13:42
* Sz 2928   S21   Budapest-Nyugati 19:18, Kőbánya-Kispest 19:32-19:33, Ócsa 20:15-20:16, Dabas 20:40-20:41, Lajosmizse 21:18
* Sz 2929   S21   Lajosmizse 3:12, Dabas 3:46-3:47, Ócsa 4:11-4:12, Kőbánya-Kispest 4:54-4:55, Budapest-Nyugati 5:12
* Sz 2931   S21   Lajosmizse 20:41, Dabas 21:15-21:16, Ócsa 21:44-21:45, Kőbánya-Kispest 22:24-22:25, Budapest-Nyugati 22:42
* Sz 2932   S21   Budapest-Nyugati 8:18, Kőbánya-Kispest 8:32-8:33, Ócsa 9:15-9:16, Dabas 9:40-9:41, Lajosmizse 10:18
* Sz 2933   S21   Lajosmizse 16:41, Dabas 17:15-17:16, Ócsa 17:44-17:45, Kőbánya-Kispest 18:24-18:25, Budapest-Nyugati 18:42
* Sz 2934   S21   Budapest-Nyugati 12:18, Kőbánya-Kispest 12:32-12:33, Ócsa 13:15-13:16, Dabas 13:40-13:41, Lajosmizse 14:18
* Sz 2935   S21   Lajosmizse 12:41, Dabas 13:15-13:16, Ócsa 13:44-13:45, Kőbánya-Kispest 14:24-14:25, Budapest-Nyugati 14:42
* Sz 2936   S21   Budapest-Nyugati 16:18, Kőbánya-Kispest 16:32-16:33, Ócsa 17:15-17:16, Dabas 17:40-17:41, Lajosmizse 18:18
* Sz 2937   S21   Lajosmizse 6:41, Dabas 7:15-7:16, Ócsa 7:44-7:45, Kőbánya-Kispest 8:24-8:25, Budapest-Nyugati 8:42
* Sz 2938   S21   Budapest-Nyugati 20:18, Kőbánya-Kispest 20:32-20:33, Ócsa 21:15-21:16, Dabas 21:40-21:41, Lajosmizse 22:18
* Sz 2939   S21   Lajosmizse 3:45, Dabas 4:19-4:20, Ócsa 4:44-4:45, Kőbánya-Kispest 5:24-5:25, Budapest-Nyugati 5:42
* Sz 2942   S21   Budapest-Nyugati 9:18, Kőbánya-Kispest 9:32-9:33, Ócsa 10:15-10:16, Dabas 10:40-10:41, Lajosmizse 11:18
* Sz 2944   S21   Budapest-Nyugati 13:18, Kőbánya-Kispest 13:32-13:33, Ócsa 14:15-14:16, Dabas 14:40-14:41, Lajosmizse 15:18
* Sz 2945   S21   Lajosmizse 13:41, Dabas 14:15-14:16, Ócsa 14:44-14:45, Kőbánya-Kispest 15:24-15:25, Budapest-Nyugati 15:42
* Sz 2946   S21   Budapest-Nyugati 17:18, Kőbánya-Kispest 17:32-17:33, Ócsa 18:15-18:16, Dabas 18:40-18:41, Lajosmizse 19:18
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11































472.76
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?