vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - PKPIC WLAB10ouz

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC WLAB10ouz

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
23.12.2019 IC/С 51/6302/6303 / 51      Wrocław Gł. 17:16, Lubliniec 18:49-18:51, Częstochowa Stradom 19:13-19:15, ... Rzeszów Gł. 22:56-23:01, Przemyśl Gł 0:16-0:41, Lvіv 6:10
27.12.2019 IC/С 51/6302/6303 / 51      Wrocław Gł. 17:16, Lubliniec 18:49-18:51, Częstochowa Stradom 19:13-19:15, ... Rzeszów Gł. 22:56-23:01, Przemyśl Gł 0:16-0:41, Lvіv 6:10
20.11.2020 EC/IC 104 / 104/43002/43003      Graz Hbf 5:28, Bruck a. d. Mur 6:03-6:05, Kapfenberg 6:11-6:12, ... Jarosław 17:24-17:25, Przemyśl Zasanie 17:52-17:53, Przemyśl Gł. 17:56
* R/TLK 401 / 401/48070/48071      Bohumín 20:48, Rybnik 21:27-21:29, Knurów 21:48-21:49, ... Rzepin 3:49-3:51, Szczecin Gł. 5:24-5:36, Świnoujście 7:27
* R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
14.1.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
27.9.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
* TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
9.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
15.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
27.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 21:59 - Kutno - Konin - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 08:03
23.12.2019 TLK 60102/60103   Artus   Wrocław Gł. 16:37 - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra 18:27
20.1.2020 TLK 66170/66171   Rozewie   Jelenia Góra 20:51 - Wałbrzych Miasto - Wrocław Gł. 22:40
* TLK 81170/81171   Uznam   Świnoujście 20:22 - Goleniów - Szczecin Gł. - ... - Konin - Kutno - Warszawa Wsch. 06:26
16.12.2019 TLK 83170/83171   Ustronie   Kołobrzeg 19:39 - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Skarżysko Kam. - Kielce - Kraków Gł. 08:52
Strana: 1































538.09
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?