vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2020 - PKPIC WLAB10ou

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC WLAB10ou

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* IC/С  51/6302/6303 / 51       Wrocław Gł. 17:16, Lubliniec 18:49-18:51, Częstochowa Stradom 19:13-19:15, ... Rzeszów Gł. 22:56-23:01, Przemyśl Gł 0:16-0:41, Lvіv 6:10
* С/IC  52 / 52/3602/3603       Lvіv 23:40, Przemyśl Gł 3:15-3:40, Rzeszów Gł. 4.54-4:59, ... Częstochowa Stradom 8:50-8:52, Lubliniec 9:14-9:16, Wrocław Gł. 10:40
* TLK/R  402/54070/54071 / 402       Hel 18:04, Władysławowo 18:53-18:58, Puck 19:11-19:13, ... Wodzislaw Sląski 7:13-7:27, Chałupki 7:43-7:44, Bohumín 7:50
* R/TLK  403 / 403/45070/45071       Bohumín 17:33, Chałupki 17:39-17:40, Wodzislaw Sląski 17:55-17:56, ... Gdynia Gł. 5:16-6:09, Puck 6:41-6:43, Hel 7:48
* TLK/R  404/84072/84073 / 404       Kołobrzeg 22:15, Piła Gł. 0:38-0:40, Poznań Gł. 1:57-2:02, ... Katowice 6:07-6:25, Rybnik 7:51-8:03, Bohumín 8:45
* R/TLK  405 / 405/48072/48073       Bohumín 21:50, Rybnik 22:28-22:30, Katowice 23:13-23:53, ... Poznań Gł. 3:43-3:50, Piła Gł. 5:10-5:17, Kołobrzeg 8:16
* R/TLK  420 / 420/45072/45073       Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
* TLK/R  421/54072/54073 / 421       Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
8.1.2020 TLK/R  421/54072/54073 / 421       Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
21.1.2020 TLK/R  421/54072/54073 / 421       Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
18.2.2020 EIC 1310/1311   Krakus   Warszawa Wsch. 16:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 19:20
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 20:41 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:59
* TLK 35172/35173   Karpaty - BIS   Zakopane 21:44 - Chabówka - Kraków Gł. - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 08:19
* TLK 36170/36171   Pogórze   Przemyśl Gł. 20:14 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 05:00
* TLK 38170/38171   Ustronie   Kraków Gł. 20:35 - Kielce - Skarżysko Kam. - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:18
* TLK 40170/40171   Pirat   (Kołobrzeg 22:15), Katowice 6:40, Bielsko-Biała Gł. 7:31
* TLK 44170/44171   Pirat   Bielsko-Biała Gł. 22:19, Katowice 23:07, (Kołobrzeg 8:16)
* TLK 53170/53171   Karpaty   Gdynia Gł. 18:32 - Tczew - Iława Gł. - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 07:47
* TLK 53172/53173   Karpaty - BIS   Gdynia Gł. 19:28 - Tczew - Iława Gł. - ... - Kraków Gł. - Chabówka - Zakopane 05:50
* TLK 60170/60171   Rozewie   Wrocław Gł. 05:35 - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra 07:35
* TLK 63170/63171   Pogórze   Wrocław Gł. 23:20 - Opole Gł. - Lubliniec - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 08:34
* TLK 66170/66171   Rozewie   Jelenia Góra 20:51 - Wałbrzych Miasto - Wrocław Gł. 22:40
* TLK 83170/83171   Ustronie   Kołobrzeg 19:45 - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Skarżysko Kam. - Kielce - Kraków Gł. 09:09
16.12.2019 TLK 83170/83171   Ustronie   Kołobrzeg 19:39 - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Skarżysko Kam. - Kielce - Kraków Gł. 08:52
Strana: 1































210.79
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?