vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2020 » B9nopuz 111A-20
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - PKPIC B9nopuz 111A-20

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuz 111A-20

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Rok: « 2019
Strana: 1 2
8.2.2020 IC/EC/EC  105/34002/34003 / 105 / 105       Przemyśl Gł. 10:14, Przemyśl Zasanie 10:17-10:18, Jarosław 10:43-10:44, ... Kapfenberg 21:51-21:52, Bruck a. d. Mur 21:56-21:58, Graz Hbf 22:33
* IC 5600/5601   Piast   Gdynia Gł. 05:29 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 11:40
* IC 5602/5603   Pomorzanin   Gdynia Gł. 07:37 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Poznań Gł. - Rawicz - Wrocław Gł. 13:36
20.12.2019 IC 5602/5603   Pomorzanin   Gdynia Gł. 07:36 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Poznań Gł 11:19-11:24. - Rawicz - Wrocław Gł. 13:41
* IC 5604/5605   Heweliusz   Gdynia Gł. 11:34 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 17:28
* IC 5606/5607   Mieszko   Gdynia Gł. 15:26 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 21:55
10.1.2020 IC 5606/5607   Mieszko   Gdynia Gł. 15:26 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 21:55
6.2.2020 IC 5606/5607   Mieszko   Gdynia Gł. 15:26 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 21:55
* IC 5700/5701   Bałtyk   Gdynia Gł. 18:50 - Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. 22:20
10.5.2020 IC 5700/5701   Bałtyk   Gdynia Gł. 18:50 - Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. 22:20
21.6.2020 IC 5700/5701   Bałtyk   Gdynia Gł. 18:50 - Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. 22:20
* IC 6202/6203   Hetman   Wrocław Gł. 13:19- Opole Gł. - Częstochowa Str. - Kraków Gł. - ... - Stalowa Wola Rozwadów - Kraśnik - Lublin Gł. 22:31
* IC 6500/6501   Piast   Wrocław Gł. 14:03 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 20:31
* IC 6502/6503   Pomorzanin   Wrocław Gł. 16:26 Rawicz - Leszno - Poznań Gł. - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 22:23
* IC 6504/6505   Heweliusz   Wrocław Gł. 10:19 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 16:18
* IC 6506/6507   Mieszko   Wrocław Główny 06:06 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Tczew - Gdańsk Gł - Gdynia Gł. 12:30
* IC 6506/6507   Mieszko   Wrocław Główny 06:06 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:30
10.1.2020 IC 6506/6507   Mieszko   Wrocław Główny 06:06 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:30
6.2.2020 IC 6506/6507   Mieszko   Wrocław Główny 06:06 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 12:30
16.5.2020 IC 6506/6507   Mieszko   Wrocław Główny 06:06 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Tczew - Gdańsk Gł - Gdynia Gł. 12:30
* IC 7500/7501   Bałtyk   Gdynia Gł. 18:50 - Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. 22:20
* IC 7500/7501   Bałtyk   Poznań Gł. 05:40 - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 09:07
* IC 16100/16101   Mamry   Białystok 08:49 - Ełk - Korsze - ... - Leszno - Rawicz - Wrocław Gł. 19:57
* IC 16100/16101   Mamry   Olsztyn Gł. 13:42 - Ostróda - Ostróda - ... - Poznań Gł. - Leszno - Rawicz Wrocław Gł. 19:57
14.4.2020 TLK 17106/17107   Konopnicka   Warszawa Wsch. 13:59 - Żyrardów - Skierniewice - ... - Wrocław Gł. - Głogów - Zielona Góra Gł. 20:54
* IC 18100/18101   Gałczyński   Warszawa Wsch. 05:44 - Kutno - Konin- Września - ... - Rzepin - Kostrzyn - Szczecin Gł. 13:07
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:31 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:31
* IC 20110/20111   Hetman   Stalowa Wola Rozw. 21:21 - Biłgoraj - Zawada - Zamość - Hrubieszów Miasto 00:01
* IC 22110/22111   Hetman   Hrubieszów Miasto 03:55 - Zamość - Zawada - Biłgoraj - Stalowa Wola Rozw. 06:35
* IC 23100/23101   Jagiełło   Lublin Gł. 17:13 - Puławy Miasto - Radom - ... - Kielce - Miechów - Kraków Gł. 21:41
* IC 26100/26101   Sztygar   Lublin Gł. 09:5 - Puławy Miasto - Radom - ... - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 17:07
* IC 26102/26103   Morcinek   Lublin Gł. 13:45 - Puławy Miasto - Radom - ... - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 20:48
* IC 26104/26105   Hetman   Lublin Gł. 05:25 - Kraśnik - Stalowa Wola Rozwadów - ... - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 14:36
6.6.2020 IC 26104/26105   Hetman   Lublin Gł. 05:25 - Kraśnik - Stalowa Wola Rozwadów - ... - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 14:36
* IC 28100/28101   Bolko   Lublin Gł. 05:40 - Puławy Miasto - Radom - ... - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 17:18
2.3.2020 IC 28100/28101   Bolko   Lublin Gł. 05:40 - Puławy Miasto - Radom - ... - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 17:18
* IC 32100/32101   Jagiełło   Kraków Gł. 06:30 - Miechów - Kielce - Skarżysko Kamienna Radom - Puławy Miasto - Lublin Gł. 11:03
* IC 36100/36101   Kossak   Kraków Gł. 19:24 - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 22:42
* IC 38100/38101   Mehoffer   Kraków Gł. 13:12 - Częstochowa Str. - Opole Gł. - ... - Zielona Góra - Kostrzyn - Szczecin Gł. 21:34
* IC 38100/38101   Mehoffer   Wrocław Gł. 17:11 - Zielona Góra - Kostrzyn - Szczecin Gł. 22:07
* IC 46105   Korfanty   Katowice 07:32 - Gliwice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:48
28.12.2019 IC 46105   Korfanty   Katowice 07:32 - Gliwice - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:48
* IC 57100/57101   Stoczniowiec   Gdynia Gł. 04:31 - Tczew - Laskowice Pom. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 10:11
* IC 57102/57103   Jeziorak   Olsztyn Gł. 06:57 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 10:25
* IC 57102/57103   Jeziorak   Olsztyn Gł. 06:57 Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 10:25
* IC 57104/57105   Ukiel   Olsztyn Gł. 09:36 - Ostróda - Iława - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 15:01
* IC 57106/57107   Bachus   Gdynia Gł. 13:29 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 19:13
* IC 57108/57109   Lednica   Gdynia Gł. 17:33 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław Gniezno - Poznań Gł. 21:20
* IC 57110/57111   Drwęca   Olsztyn Gł. 17:45 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 21:10
* IC 58100/58101   Albatros   Gdańsk Gł. 05:28 - Gdynia Gł. - Słupsk - ... - Runowo Pom. - Stargard - Szczecin Gł. 10:35
* IC 58102/58103   Żuławy   Olsztyn Gł. 06:03 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Runowo Pom. - Stargard - Szczecin Gł. 13:32
* IC 58106/58107   Gryf   Olsztyn Gł. 14:04 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Gł. 21:27
* IC 58108/58109   Stańczyk   Olsztyn Gł. 16:00 Elblag - Malbork - Tczew - ... - Słupsk - Stargard - Szczecin Gł. 23:24
21.2.2020 IC 58108/58109   Stańczyk   Olsztyn Gł. 16:00 Elblag - Malbork - Tczew - ... - Słupsk - Stargard - Szczecin Gł. 23:24
* IC 61100/61101   Mamry   Wrocław Gł. 07:47 - Rawicz - Leszno - ... - Korsze - Ełk - Białystok 19:03
* IC 61100/61101   Mamry   Wrocław Gł. 08:00 Rawicz - Leszno - Poznań Gł. - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 14:35
4.5.2020 IC 61100/61101   Mamry   Wrocław Gł. 07:47 - Rawicz - Leszno - ... - Korsze - Ełk - Białystok 19:03
* IC 62100/62101   Sztygar   Wrocław Gł. 11:29 - Opole Gł. - Strzelce Op. - ... - Skarżysko Kamienna Radom - Puławy Miasto - Lublin Gł. 18:52
* IC 62102/62103   Morcinek   Wrocław Gł. 07:25 - Opole Gł. - Strzelce Op. - ... - Radom - Puławy Miasto - Lublin Gł. 14:26
15.4.2020 IC 62102/62103   Morcinek   Wrocław Gł. 07:25 - Opole Gł. - Strzelce Op. - ... - Radom - Puławy Miasto - Lublin Gł. 14:26
* IC 63100/63101   Kossak   Wrocław Gł. 05:06 - Opole Gł. - Częstochowa Str. - Kraków Gł. 08:39
* IC 64104   Korfanty   Wrocław Gł. 17:58 Opole Gł. - Strzelce Op. - Gliwice Katowice 20:16
* IC 75100/75101   Stoczniowiec   Zielona Góra Gł. 17:43 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 23:24
* IC 75102/75103   Jeziorak   Poznań Gł. 17:45 - Gniezno - Inowrocław - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 21:23
* IC 75102/75103   Jeziorak   Poznań Gł. 17:45 Gniezno - Inowrocław - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 21:23
* IC 75104/75105   Ukiel   Zielona Góra Gł. 12:35 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 18:22
* IC 75106/75107   Bachus   Zielona Góra Gł. 08:30 - Zbąszynek - Poznan Gł. - ... - Bydgoszcz Gl. - Tczew - Gdynia Gł. 14:35
* IC 75108/75109   Lednica   Poznań Gł. 06:40 - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:25
* IC 75110/75111   Drwęca   Poznań Gł. 06:47 - Gniezno - Inowrocław - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 10:14
* IC 81100/81101   Gałczyński   Szczecin Gł. 15:22 - Kostrzyn - Rzepin - ... - Konin - Kutno - Warszawa Wsch. 22:51
* TLK 81104/81105   Rybak   Szczecin Gł. 10:23 - Stargard - Koszalin - ... - Kętrzyn - Ełk - Białystok 22:33
* IC 82100/82101   Bolko   Szczecin Gł. 10:47 - Kostrzyn - Zielona Góra Gł. - ... - Radom - Puławy Miasto - Lublin Gł. 22:35
20.1.2020 IC 82100/82101   Bolko   Szczecin Gł. 10:47 - Kostrzyn - Zielona Góra Gł. - ... - Radom - Puławy Miasto - Lublin Gł. 22:35
* IC 83100/83101   Mehoffer   Szczecin Gł. 06:29 - Kostrzyn - Zielona Góra Gł. - Wrocław Gł. 11:09
* IC 83100/83101   Mehoffer   Szczecin Gł. 06:35 - Kostrzyn - Zielona Góra Gł. Wrocław Gł. - Opole Gł. - Częstochowa Str. - Kraków Gł. 14:45
27.6.2020 IC 83104/83105   Osterwa   Szczecin Gł. 04:54 - Krzyż - Poznań Gł. - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 17:35
* IC 85100/85101   Albatros   Szczecin Gł. 17:48 - Stargard - Runowo Pom. - ... - Słupsk - Gdynia Gł. - Gdańsk Gł. 22:46
* IC 85102/85103   Żuławy   Szczecin Gł. 14:32 - Stargard - Runowo Pom. - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 21:56
* IC 85106/85107   Gryf   Szczecin Gł. 06:28 - Szczecin Dąbie - Stargard - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 13:56
19.4.2020 IC 85106/85107   Gryf   Szczecin Gł. 06:28 - Szczecin Dąbie - Stargard - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 13:56
* IC 85108/85109   Stańczyk   Szczecin Gł. 04:25 Stargard - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 12:15
21.2.2020 IC 85108/85109   Stańczyk   Szczecin Gł. 04:25 Stargard - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 12:15
Strana: 1 2































361.82

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   StB: R SB

NÖVOG: R   ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN   TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?