vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - PKPIC B9nopuvz

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuvz

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
* С/TLK 67 К / 67/21010/21011   Kiev Express   Dorohusk 05:32 Chełm - Lublin Puławy Miasto - Dęblin - Warszawa Zach. 10:04
* IC/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, Chełm 22:04-22:09, Dorohusk 22:26-23:37
* TLK/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, ... (Jagodin 0.50-2:56, Kovel-Pass. 8:08-8:38), Kyjiv-Pass. 11:00
13.1.2020 TLK/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, ... (Jagodin 0.50-2:56, Kovel-Pass. 8:08-8:38), Kyjiv-Pass. 11:00
* IC 110/14008/14009 / 110      Warszawa Wschodnia 17:24, Warszawa Centralna 17:30-17:40, Warszawa Zachodnia 17:44-17:46, ... Chałupki 21:37-21:43, Ostrava hl.n. 21:56-21:57, Ostrava-Svinov 22:03
* IC 111 / 111/41008/41009      Ostrava-Svinov 5:57, Ostrava hl.n. 6:03-6:04, Chałupki 6:17-6:18, ... Warszawa Zachodnia 10:13-10:16, Warszawa Centralna 10:20-10:30, Warszawa Wschodnia 10:36
* IC/EC 116/14000/14001 / 116      Warszawa Wschodnia 5:04, Warszawa Centralna 5:10-5:15, Warszawa Zachodnia 5:19-5:21, ... Kolín 13:00-13:01, Praha-Libeň 13:32-13:33, Praha hl.n. 13:39
* С/IC 125Б / 125/11012/11013      Terespol 19:36 - Siedlce - Warszawa Wsch.- Warszawa Zach. 22:19
* С/IC 125Б / 125/11012/11013      Brest-centr. 18:56/19:56, Terespol 18:42-19:36, Łuków 20:39-20:40, Warszawa Zach. 22:19
* IC/С 126/11002/11003 / 126Б      Warszawa Zach. 13:01, Łuków 14:33-14:34, Terespol 15:37-16:24, Brest-centr. 18:10/19:10
* IC/С 126/11002/11003 / 126Б      Warszawa Zach.13:01 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Terespol 15:37
* С/IC 127Б / 127/11010/11011      Terespol 15:07 - Siedlce - Warszawa Wsch.- Warszawa Zach. 18:14
* С/IC 127Б / 127/11010/11011      Terespol 15:07 Siedlce - Warszawa Wsch.- Warszawa Zach. 18:14
* С/IC 127Б / 127/11010/11011      Brest-centr. 14:33/15:33, Terespol 14:19-15:12, Łuków 16:16-16:17, Warszawa Zach. 18:04
2.1.2020 С/IC 127Б / 127/11010/11011      Brest-centr. 14:33/15:33, Terespol 14:19-15:12, Łuków 16:16-16:17, Warszawa Zach. 18:04
* IC/С 128/11000/11001 / 128Б      Warszawa Zach. 08:04 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Terespol 11:13
* IC/С 128/11000/11001 / 128Б      Warszawa Zach. 08:04- Warszawa Wsch. - Siedlce Terespol 11:13
* IC/С 128/11000/11001 / 128Б      Warszawa Zach. 8:06, Łuków 9:55-9:57, Terespol 11:00-12:03, Brest-centr. 13:49/14:49
* EC/IC 130 / 130/41004/41005      Budapest-Nyugati 8:40, Vác 9:06, Štúrovo 9:40-9:43, ... Warszawa Centralna 19:05-19:15, Warszawa Wschodnia 19:21-19:24, Terespol 21:17
* IC/EC 131/14004/14005 / 131      Terespol 6:38, Warszawa Wschodnia 8:36-8:39, Warszawa Centralna 8:45-8:52, ... Štúrovo 18:17-18:20, Vác 18:54, Budapest-Nyugati 19:20
6.5.2020 IC/EC 131/14004/14005 / 131      Terespol 6:38, Warszawa Wschodnia 8:36-8:39, Warszawa Centralna 8:45-8:52, ... Štúrovo 18:17-18:20, Vác 18:54, Budapest-Nyugati 19:20
* МНЭ/TLK 303 / 303/10016   Hańcza   Hrodna 15.31 (EEST 16.31), Kuźnica Białostocka, Białystok 17:18
* TLK/МНЭ 304/10015 / 304   Hańcza   Białystok 10:44, Kuźnica Białostocka 11.22-12.32, Hrodna 13.10 (EEST 14.10)
* R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
* TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
15.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
* EIC 1310/1311   Krakus   Warszawa Wsch. 16:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 19:20
18.2.2020 EIC 1310/1311   Krakus   Warszawa Wsch. 16:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 19:20
* EIC 1312/1313   Norwid   Warszawa Wsch. 06:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 09:03
* EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 06:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (09:03/09:23) - Chabówka (10:58/11:18) - Zakopane 12:15
31.12.2019 EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 06:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (09:03/09:23) - Chabówka (10:58/11:18) - Zakopane 12:15
* EIC 1352/1353   Lajkonik   Warszawa Wsch. 16:29 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 22:35
* EIC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:27/10:50) - Chabówka (12:55/13:08) - Zakopane 13:57
21.12.2019 IC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:27/10:50) - Chabówka (12:55/13:08) - Zakopane 13:57
31.12.2019 IC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:27/10:50) - Chabówka (12:55/13:08) - Zakopane 13:57
25.1.2020 IC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:27/10:50) - Chabówka (12:55/13:08) - Zakopane 13:57
* EIC 1410/1411   Ondraszek   Warszawa Wsch. 15:29 - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Bielsko Biała Gł. 19:03
* EIC 1410/1411   Ondraszek   Warszawa Wsch. 15:29 - Warszawa Centr. - CMK - Katowice Bielsko Biała Gł. 19:03
17.1.2020 IC 1420/1421   Daszyński   Białystok 04:12 - Tłuszcz - Warszawa Wsch. - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 12:21
6.2.2020 IC 1420/1421   Daszyński   Białystok 04:12 - Tłuszcz - Warszawa Wsch. - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 12:21
* EIC 1502/1503      Warszawa Zach. 07:20 - Warszawa Cent. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 10:54
* EIC 1540/1541   Jantar   Warszawa Zach. 07:34 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - ... - Gdynia Gł. (11:05/11:40) - Władysławowo - Hel 13:26
* EIC 1602/1603      Warszawa Wsch. 12:54 - Warszawa Cent. - CMK - Częstochowa - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:37
* EIC 1700/1701   Paderewski   Warszawa Wsch. 06:29 - Warszawa Centr. - Konin - Poznań Główny 09:28
22.12.2019 EIC 1700/1701   Paderewski   Warszawa Wsch. 06:29 - Warszawa Centr. - Konin - Poznań Główny 09:28
* EIC 1850/1851   Posejdon   Warszawa Zach. 06:44 - Warszawa Cent. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. -Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 12:49
29.7.2020 EIC 1850/1851   Posejdon   Warszawa Zach. 06:44 - Warszawa Cent. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. -Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 12:49
* EIC 3110/3111   Krakus   Kraków Gł. 06:50 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:51
* EIC 3112/3113   Norwid   Kraków Gł. 17:56 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:41
* EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:40 - Chabówka (15:34/15:51) - Kraków Gł. (17:34/17:56) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:41
27.6.2020 EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:40 - Chabówka (15:34/15:51) - Kraków Gł. (17:34/17:56) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:41
* EIC 3152/3153   Lajkonik   Przemyśl Gł. 03:18 - Rzeszów - Tarnów - ... - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:51
* EIC 3154/3155   Morskie Oko   Zakopane 17:10 - Chabówka (18:11/18:31) - Kraków Gł. (20:24/20:31) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 23:51
6.1.2020 IC 3154/3155   Morskie Oko   Zakopane 17:17 - Chabówka (18:20/18:46) - Kraków Gł. (20:51/21:08) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 23:51
* EIC 3554/3555   Lajkonik   Kraków Gł. 06:50 - CMK - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 13:28
* EIC 3554/3555   Banach   Przemyśl Gł. 09:39 - Rzeszów - Tarnów - ... - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 18:59
21.12.2019 EIC 3554/3555   Banach   Przemyśl Gł. 09:39 - Rzeszów - Tarnów - ... - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 18:59
29.2.2020 EIC 3554/3555   Banach   Przemyśl Gł. 09:39 - Rzeszów - Tarnów - ... - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 18:59
* EIC 4110/4111   Ondraszek   Bielsko Biała Gł. 04:58 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:31
17.12.2019 EIC 4110/4111   Ondraszek   Bielsko Biała Gł. 04:58 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:31
* EIC 4850/4851   Fregata   Bielsko Biała Gł. 04:58 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Gdynia Gł. - Słupsk- Koszalin - Kołobrzeg 15:07
* EIC 4850/4851   Fregata   Bielsko Biała Gł. 04:58 - CMK - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł.11:59
* EIC 5102/5103      Gdynia Gł. 17:26 - Gdańsk Gł. -Warszawa Cent - Warszawa Zach. 20:48
* EIC 5140/5141   Jantar   Hel 15:49 - Władysławowo - Gdynia Gł. (17:26/17:55) - Gdańsk Gł. - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 21:39
27.7.2020 EIC 5140/5141   Jantar   Hel 15:49 - Władysławowo - Gdynia Gł. (17:26/17:55) - Gdańsk Gł. - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 21:39
* EIC 5354/5355   Banach   Gdynia Gł. 09:03 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - ... - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 18:38
* EIC 5354/5355   Lajkonik   Gdynia Gł. 17:00 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. - Kraków Gł. 00:14
15.12.2019 EIC 5354/5355   Banach   Gdynia Gł. 09:03 - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - ... - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 18:38
29.8.2020 IC 5606/5607   Mieszko   Gdynia Gł. 15:26 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 21:55
21.6.2020 IC 5700/5701   Bałtyk   Gdynia Gł. 18:50 - Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. 22:20
* EIC 6101/6100      Wrocław Gł. 17:49 - Opole Gł. - Częstochowa Gł. - CMK - Warszawa Cent. - Warszawa Wsch. 21:41
* EIC 7100/7101   Paderewski   Poznań Gł. 15:26 - Konin - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 18:36
* EIC 8150/8151   Posejdon   Kołobrzeg 15:10 - Koszalin - Słupsk - ... - Gdańsk Gł. - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 21:04
1.7.2020 EIC 8150/8151   Posejdon   Kołobrzeg (15:10) - Koszalin (15:45-15:47) - Słupsk (16:28-16:29) - ... - Warszawa Wschodnia (20:48-20:49) - Warszawa Centralna (20:55-20:59) - Warszawa Zachodnia (21:03)
29.7.2020 EIC 8150/8151   Posejdon   Kołobrzeg (15:10) - Koszalin (15:45-15:47) - Słupsk (16:28-16:29) - ... - Warszawa Wschodnia (20:48-20:49) - Warszawa Centralna (20:55-20:59) - Warszawa Zachodnia (21:03)
29.7.2020 EIC 8150/8151   Posejdon   Kołobrzeg 15:10 - Koszalin - Słupsk - ... - Gdańsk Gł. - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 21:04
* EIC 8152/8153   Posejdon   Kołobrzeg 17:05 - Koszalin - Słupsk - ... - Gdańsk Gł. - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 23:44
* EIC 8450/8451   Fregata   17:41 Gdynia Gł. - Gdańsk Gł. - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Biała Gł. 00:24
* EIC 8450/8451   Fregata   Kołobrzeg 15:05 - Koszalin - Słupsk - ... - CMK - Katowice - Biała Gł. 00:24
22.9.2020 IC 11012   Mickiewicz   Terespol (19:36) - Biała Podlaska (20:06-20:07) - Łuków (20:39-20:40) - ... - Warszawa Wschodnia (22:01-22:04) - Warszawa Centralna (22:10-22:30) - Warszawa Zachodnia (22:34)
* IC 11100/11101   Starzyński   Warszawa Zach. 16:06 - Warszawa Cent. - Siedlce - Terespol 18:44
* IC 11100/11101   Starzyński   Warszawa Zach. 16:06 - Warszawa Cent. - Siedlce Terespol 18:44
* IC 11104/11105   Narew   Warszawa Zach. 12:31 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Łapy Białystok 15:11
* IC 11122/11123   Starzyński   Terespol 10:34 - Siedlce - Warszawa Wsch.- Warszawa Zach. 13:24
* IC 11150/11151   Starzyński   Terespol 05:20 - Siedlce - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 07:54
* IC 11152/11153   Niemcewicz   Warszawa Zach. 20:03 - Warszawa Wsch - Siedlce - Terespol 22:34
23.6.2020 IC 11152/11153   Niemcewicz   Warszawa Zach. (19:59) - Warszawa Cent. (20:03-20:10) - Warszawa Wsch. (20:16-20:18) - ... - Międzyrzec Podl. (21:53-21:54) - Biała Podlaska (22:08-22:09) - Terespol (22:39)
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:47
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:53
12.8.2020 TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:47
* TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15:38 - Białystok - Warszawa Wsch. - Kraków Gł 23:49
* IC 15100/15101   Słowiniec   Warszawa Zach. 08:40 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 12:51
* IC 15102/15103   Kormoran   Warszawa Zach. 17:26 - Warszawa Wsch. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gl. 20:43
* TLK 15106/15107   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:30 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 18:48
* IC 15110/15111   Żubr   Białystok 16:09 - Warszawa Wsch. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 22:07
* TLK 15150/15151   Delfin   Warszawa Zach. 08:40 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 15:06
* IC 15155/15154   Lazur   Łódź Fabryczna 07:13 - Łódź Widzew - Skierniewice - ... - Gdańsk Gł. - Sopot - Gdynia Gł. 13:12
* IC 16150/16151   Śnieżka   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:22
26.12.2019 IC 16150/16151   Śnieżka   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:22
* TLK 17102/17103   Zielonogórzanin   Warszawa Wsch. 19:04 - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 00:42
Strana: 1 2 3































552.83
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?