vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2020 » A9nou 112A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - PKPIC A9nou 112A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9nou 112A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
* TLK/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, ... (Jagodin 0.50-2:56, Kovel-Pass. 8:08-8:38), Kyjiv-Pass. 11:00
13.1.2020 TLK/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, ... (Jagodin 0.50-2:56, Kovel-Pass. 8:08-8:38), Kyjiv-Pass. 11:00
8.3.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
9.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
15.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
27.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
* TLK 1620/1621   Panorama   Warszawa Wsch. 05:19 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:54
* TLK 10106/10107   Żubr   Warszawa Zach. 17:11 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Bialystok 19:34
* TLK 11104/11105   Narew   Warszawa Zach. 12:30 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 15:08
* TLK 12100/12101   Chełmianin   Warszawa Zach. 05:15 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Lublin Gł. - Świdnik Miasto - Chełm 09:21
* TLK 12100/12101   Chełmianin   Warszawa Zach. 05:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Lublin Gł. - Świdnik Miasto - Chełm 09:50
* TLK 12110/12111   Nida   Warszawa Zach. 18:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - Dęblin - Radom - Kielce 22:12
* TLK 12120/12121   Inka   Warszawa Zach. 17:03 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 20:20
* TLK 12122/12123   Tuwim   Warszawa Zach. 10:06 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 13:35
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:47
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:53
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. 08:27
12.8.2020 TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 05:24 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:47
* TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15:38 - Białystok - Warszawa Wsch. - Kraków Gł 23:49
* TLK 13106/13107   San   Warszawa Zach. 16:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Stalowa Wola Rozw. - Przeworsk - Przemyśl Gł. 00:00
2.1.2020 TLK 13106/13107   San   Warszawa Zach. 16:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Stalowa Wola Rozw. - Przeworsk - Przemyśl Gł. 00:00
* TLK 13108/13109   Lubomirski   Warszawa Wsch. 14:29 - Warszawa Zach. - Włoszczowa Północ - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 21:09
* TLK 13108/13109   Lubomirski   Warszawa Wsch. 14:29 - Warszawa Zach. - Włoszczowa Północ - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 21:13
* TLK 13108/13109   Lubomirski   Warszawa Wsch. 14:29 - Warszawa Zach. - Włoszczowa Północ - Kraków Gł. 17:33
* TLK 13152/13153   Sawa   Warszawa Wsch. 04:19 - Opoczno Południe - Włoszczowa Północ - Kraków Gł. 07:36
* TLK 15100/15101   Słowiniec   Warszawa Zach. 08:40 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 12:51
* TLK 15106/15107   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:36 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 18:43
* TLK 15110/15111   Żubr   Białystok 16:20 - Warszawa Wsch. - Kutno - ... - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 23:50
* TLK 15110/15111   Żubr/Noteć   Warszawa Wsch. 18:33 - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Piła Gł. 00:26
* TLK 15118/15119   Kociewie   Łódź Kal. 05:48 - Łódź Widzew - Koluszki - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 09:53
* TLK 15150/15151   Delfin   Warszawa Zach. 08:40 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 15:06
* TLK 15152/15153   Laguna   Łódź Fabryczna 10:59 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 17:23
* TLK 16102/16103   Fredro   Warszawa Wsch. 10:09 - Skierniewice - Piotrków Tryb. - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 14:28
* TLK 16152/16153   Krasiński   Warszawa Wsch. 10:59 - Żyrardów - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:15
* TLK 17100/17101   Warta   Warszawa Wsch. 16:44 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - Gniezno - Poznań Gł. 20:43
* TLK 17102/17103   Zielonogórzanin   Warszawa Wsch. 19:04 - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 00:42
* TLK 17106/17107   Konopnicka   Warszawa Wsch. 13:59 - Żyrardów - Skierniewice - ... - Wrocław Gł. - Głogów - Zielona Góra Gł. 20:54
* TLK 18152/18153   Latarnik   Suwałki 04:38 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 19:47
* TLK 18102/18103   Podlasiak   Suwałki 04:43 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 15:57
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:31 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:31
* TLK 18108/18109   Staszic   Warszawa Wsch. 07:54 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 16:10
* TLK 18112/18113   Noteć   Warszawa Wsch. 16:44 - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 22:06
* TLK 18112/18113   Noteć   Warszawa Wsch. 16:54 - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 21:44
* TLK 18114/18115   Pobrzeże   Łódź Fabryczna 09:08 - Koluszki - Skierniewice - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 18:23
* TLK 18114/18115   Pobrzeże   Warszawa Zach. 10:36 - Warszawa Wsch. - Działdowo - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 18:24
* TLK 18150/18151   Słupia   Łódź Fabryczna 22:29 - Koluszki - Skierniewice - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 07:13
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 21:59 - Kutno - Konin - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 08:03
* TLK 19130/19131   Zosia   Warszawa Wsch. 14:59 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:03
* TLK 19130/19131   Zosia   Warszawa Wsch. 15:04 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:04
* TLK 19132/19133   Jagna   Warszawa Wsch. 15:34 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:26
* TLK 19132/19133   Jagna   Warszawa Wsch. 15:34 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:28
* TLK 19134/19135   Korczak   Warszawa Wsch. 14:39 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łodź Widzew - Łódź Fabryczna 16:43
* TLK 20112/20113   Roztocze   Stalowa Wola Rozwadów 12:00 - Biłgoraj - Zwierzyniec - Zamość 13:40
* TLK 21100/21101   Chełmianin   Chełm 18:10 - Świdnik Miasto - Lublin Gł. - ... - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 22:04
* TLK 21110/21111   Nida   Kielce 04:52 - Radom - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 08:16
* TLK 21110/21111   Nida   Kielce 04:53 - Radom - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 08:49
* TLK 21120/21121   Inka   Lublin Gł. 07:40 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 11:04
* TLK 21122/21123   Tuwim   Lublin Gł. 16:40 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 19:55
* TLK 22112/22113   Roztocze   Zamość 14:20 - Zwierzyniec - Biłgoraj - Stalowa Wola Rozwadów 16:00
17.8.2020 TLK 23102/23103   Wetlina   Lublin Gł. 10:55 - Kraśnik - Stalowa Wola Rozwadów - ... - Jasło - Krosno - Zagórz 16:37
* TLK 24100/24101   Roztocze   Chełm 13:26 - Świdnik Miasto - Lublin Gł. - ... - Trzebinia - Katowice - Gliwice 22:31
* TLK 24100/24101   Roztocze   Chełm 13:27 - Świdnik Miasto - Lublin Gł. - ... - Kraków Gł. - Trzebinia - Katowice 21:59
* TLK 27100/27101   Czartoryski   Lublin Gł. 05:10 - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 08:00
* TLK 28170/28171   Mierzeja   Lublin Gł. 19:20 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Białogard - Koszalin - Kołobrzeg 08:03
* TLK 30100/30101   Małopolska   Kraków Gł. 13:29 - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 17:00
29.12.2019 TLK 30100/30101   Małopolska   Kraków Gł. 13:29 - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 17:00
* TLK 30102/30103   Łukasiewicz   Kraków Gł. 07:00 - Tarnow - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 10:49
* TLK 33102/33103   Łukasiewicz   Przemyśl Gł. 17:33 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. 21:05
* TLK 30166/30167   Pogórze   Stróże 07:25 Jasło - Krosno - Zagórz 10:05
* TLK 30170/30171   Pogórze   Kraków Gł. 05:08 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 09:37
* TLK 31100/31101   Malinowski   Kraków Gł. 19:31 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:36
* TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 15:50 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:41
* TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 16:12 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:41
18.10.2020 TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 16:12 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:41
* TLK 31102/31103   Hańcza   Kraków Gł. 04:33 - Warszawa Wsch. - Białystok - Suwałki 12:52
* TLK 31106/31107   San   Przemyśl Gł. 04:31 - Przeworsk - Stalowa Wola Rozw. - ... - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 11:09
* TLK 31108/31109   Lubomirski   Kraków Gł. 10:25 - Włoszczowa Północ - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 13:26
* TLK 31108/31109   Lubomirski   Przemyśl Gł. 06:58 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Włoszczowa Północ - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 13:36
* TLK 31108/31109   Lubomirski   Przemyśl Gł. 07:00 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Włoszczowa Północ - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 13:36
* TLK 31112/31113   Nosal   Zakopane 08:43 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 15:41
* TLK 31114/31115   Regle   Zakopane 13:15 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 20:41
* TLK 31116/31117   Podhale   Zakopane 16:10 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 23:20
* TLK 31152/31153   Sawa   Kraków Gł. 18:30 - Włoszczowa Północ - Opoczno Południe - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:11
* TLK 33100/33101   Małopolska   Zakopane 11:12 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. 14:57
* TLK 33166/33167   Pogórze   Zagórz 18:35 - Krosno - Jasło - Stróże 21:20
* TLK 33168/33169   Pogórze   Krynica Zdrój 18:53 - Muszyna - Stróże - Tarnów - Kraków Gł. 23:35
* TLK 34100/34101   Matejko   Przemyśl Gł. 04:37 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała Gł. 10:55
* TLK 35100/35101   Małopolska   Krynica Zdrój 10:45 - Muszyna - Nowy Sącz - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 23:40
* TLK 35100/35101   Małopolska   Zakopane 11:49 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 00:07
* TLK 35100/35101   Małopolska   Zakopane 11:49 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 00:13
* TLK 35104/35105   Branicki   Kraków Gł. 07:16 - Tomaszów Mazowiecki - Koluszki - ... - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 21:17
* TLK 35104/35105   Branicki   Kraków Gł. 07:29 - Tomaszów Mazowiecki - Koluszki - ... - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 21:23
* TLK 35104/35105   Branicki   Warszawa Zach. 11:16 - Warszawa Wsch. - Białystok - ... - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 21:23
* TLK 35170/35171   Karpaty   Łódź Widzew 05:00 - Skierniewice - Warszawy Wsch. - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:47
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 20:41 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:59
* TLK 35172/35173   Karpaty - BIS   Zakopane 21:44 - Chabówka - Kraków Gł. - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 08:19
* TLK 35190/35191   Korsarz   Kraków Gł. 20:09 - Trzebina - Mysłowice - ... - Słupsk - Lębork - Łeba 10:06
* TLK 36170/36171   Pogórze   Przemyśl Gł. 20:14 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 05:00
* TLK 37100/37101   Wielkopolanin   Kraków Gł. 15:09 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 21:34
* TLK 37100/37101   Wielkopolanin   Kraków Gł. 15:47 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 21:30
Strana: 1 2 3 4































478.6
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?