vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - LE 480 4

Vlaky, ve kterých je řazen vůz LE 480 4

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* LE 410   LeoExpres   Kraków Gł. osobowy 4:33, Krzeszowice 4:52-4:53, Trzebinia 5:16-5:22, ... Kolín 10:49-10:50, Praha-Libeň 11:20-11:21, Praha hl.n. 11:27
* LE 413   LeoExpres   Praha hl.n. 16:08, Praha-Libeň 16:14-16:15, Kolín 16:45-16:46, ... Jaworzno Szczakowa 21:48-21:49, Trzebinia 22:09-22:12, Kraków Gł. osobowy 23:02
20.7.2020 LE 413   LeoExpress   Praha hl.n. 16:08, Praha-Libeň 16:14-16:15, Kolín 16:45-16:46, ... Jaworzno Szczakowa 21:33-21:34, Trzebinia 21:51-21:54, Kraków Główny 22:52
19.7.2020 LE 1224   LeoExpress   Bohumín 11:54, Ostrava hl. n. 12:00-12:04, Ostrava-Svinov 12:10-12:12, ... Kolín 14:49-14:50, Praha-Libeň 15:20-15:21, Praha hl. n. 15:27
* LE 1226   LeoExpres   Staré Město u Uherského Hradiště 14:25, Otrokovice 14:34-14:36, Hulín 14:43-14:44, ... Kolín 16:49-16:50, Praha-Libeň 17:20-17:21, Praha hl.n. 17:27
* LE 1228   LeoExpres   Karviná hl.n. 14:44, Bohumín 14:53-14:56, Ostrava hl.n. 15:02-15:04, ... Kolín 17:49-17:50, Praha-Libeň 18:20-18:21, Praha hl.n. 18:27
* LE 1232   LeoExpres   Staré Město u Uherského Hradiště 6:25, Otrokovice 6:34-6:36, Hulín 6:43-6:44, ... Kolín 8:49-8:50, Praha-Libeň 9:20-9:21, Praha hl.n. 9:27
15.5.2020 LE 1232      Staré Město u Uherského Hradiště 6:25, Přerov 6:53-7:01, Olomouc hl.n. 7:15-7:17, Pardubice hl.n. 8:30-8:31, Praha hl.n. 9:27
10.7.2020 LE 1232      Staré Město u Uherského Hradiště 6:25, Přerov 6:53-7:01, Olomouc hl.n. 7:15-7:17, Pardubice hl.n. 8:30-8:31, Praha hl.n. 9:27
10.10.2020 LE 1232      Staré Město u Uherského Hradiště 6:25, Přerov 6:53-7:01, Olomouc hl.n. 7:15-7:17, Pardubice hl.n. 8:30-8:31, Praha hl.n. 9:27
* LE 1233   LeoExpres   Praha hl.n. 9:08, Praha-Libeň 9:14-9:15, Kolín 9:45-9:46, ... Hulín 11:49-11:50, Otrokovice 11:57-11:58, Staré Město u Uherského Hradiště 12:07
* LE 1240   LeoExpres   Staré Město u Uherského Hradiště 12:25, Otrokovice 12:34-12:36, Hulín 12:43-12:44, ... Kolín 14:49-14:50, Praha-Libeň 15:20-15:21, Praha hl.n. 15:27
* LE 1241   LeoExpres   Praha hl.n. 17:08, Praha-Libeň 17:14-17:15, Kolín 17:45-17:46, ... Hulín 19:49-19:50, Otrokovice 19:57-19:58, Staré Město u Uherského Hradiště 20:07
* LE 1243   LeoExpres   Praha hl.n. 19:08, Praha-Libeň 19:14-19:15, Kolín 19:45-19:46, ... Hulín 21:48-21:49, Otrokovice 21:56-21:57, Staré Město u Uherského Hradiště 22:06
* LE 1247   LeoExpres   Mosty u Jablunkova 20:40, Český Těšín 20:59-21:00, Karviná hl.n. 21:14-21:15, Bohumín 21:24-21:25, Ostrava hl.n. 21:31-21:33, Ostrava-Svinov 21:39
* EC/LE 1250      Košice 23:11, Prešov 23:37-23:42, Poprad-Tatry 0:50-0:52, ... Olomouc hl. n. 5:15-5:17, Pardubice hl.n. 6:30-6:31, Praha hl.n. 7:27
7.8.2020 LE 1250      Košice 23:11, Prešov 23:37-23:42, Poprad-Tatry 0:50-0:52, ... Olomouc hl. n. 5:15-5:17, Pardubice hl.n. 6:30-6:31, Praha hl.n. 7:27
* LE 1251   LeoExpress   Praha hl.n. 8:09, Praha-Libeň 8:14-8:15, Kolín 8:45-8:46, ... Ostrava hl.n. 11:36-11:38, Bohumín 11:44-11:47, Karviná hl.n. 11:57
* LE 1252   LeoExpres   Bohumín 6:56, Ostrava hl.n. 7:02-7:04, Ostrava-Svinov 7:10-7:12, ... Suchdol nad Odrou 7:27-7:28, Hranice na Moravě 7:39-7:40, Přerov 7:57
* LE 1253   LeoExpres   Praha hl.n. 10:08, Praha-Libeň 10:14-10:15, Kolín 10:45-10:46, ... Ostrava hl.n. 13:36-13:38, Bohumín 13:44-13:47, Karviná hl.n. 13:57
* LE 1254   LeoExpres   Prešov 5:38, Spišská Nová Ves 6:29-6:31, Poprad-Tatry 6:47-6:48, ... Kolín 12:49-12:50, Praha-Libeň 13:20-13:21, Praha hl.n. 13:27
26.7.2020 LE 1254   LeoExpress   Košice 5:07, Prešov 5:35-5:38, Poprad-Tatry 6:47-6:48, ... Pardubice hl.n. 12:30-12:31, Kolín 12:49-12:50, Praha hl.n. 13:27
* LE 1255   LeoExpres   Praha hl.n. 12:08, Praha-Libeň 12:14-12:15, Kolín 12:45-12:46, ... Ostrava-Svinov 15:28-15:30, Ostrava hl.n. 15:36-15:38, Bohumín 15:44
* LE 1256   LeoExpres   Karviná hl.n. 12:40, Bohumín 12:48-12:54, Ostrava hl.n. 13:00-13:02, ... Kolín 15:49-15:50, Praha-Libeň 16:20-16:21, Praha hl.n. 16:27
* LE 1257   LeoExpres   Praha hl.n. 14:08, Praha-Libeň 14:14-14:15, Kolín 14:45-14:46, ... Poprad-Tatry 21:04-21:05, Spišská Nová Ves 21:22-21:23, Prešov 22:14
* LE 1258   LeoExpres   Bohumín 13:56, Ostrava hl.n. 14:02-14:04, Ostrava-Svinov 14:10-14:12, ... Kolín 16:49-16:50, Praha-Libeň 17:20-17:21, Praha hl.n. 17:27
20.7.2020 LE 1258   LeoExpress   Bohumín 13:55, Ostrava hl. n. 14:02-14:04, Ostrava-Svinov 14:10-14:12, ... Kolín 16:49-16:50, Praha-Libeň 17:20, Praha hl. n. 17:27
* LE 1259   LeoExpres   Ústí nad Orlicí 19:46, Zábřeh na Moravě 20:14-20:15, Olomouc hl.n. 20:36-20:41, ... Ostrava-Svinov 21:50-21:52, Ostrava hl.n. 21:58-22:00, Bohumín 22:07
* LE 1260   LeoExpres   Bohumín 15:56, Ostrava hl.n. 16:02-16:04, Ostrava-Svinov 16:10-16:12, ... Kolín 18:49-18:50, Praha-Libeň 19:20-19:21, Praha hl.n. 19:27
* LE 1261   LeoExpres   Přerov 21:41, Hranice na Moravě 21:59-22:00, Suchdol nad Odrou 22:11-22:12, ... Ostrava-Svinov 22:28-22:30, Ostrava hl.n. 22:36-22:38, Bohumín 22:44
* LE 1263   LeoExpres   Praha hl.n. 20:08, Praha-Libeň 20:14-20:15, Kolín 20:45-20:46, ... Poprad-Tatry 2:52-2:53, Spišská Nová Ves 3:10-3:11, Prešov 4:01
* LET 1290   Leo Express Orlice   Lichkov 6:05, Letohrad 6:30-6:32, Ústí nad Orlicí 6:46-6:49, ... Kolín 7:49-7:50, Praha-Libeň 8:20-8:21, Praha hl.n. 8:27
* Os/LET 69335 / 1292      Wrocław Gł. 6:06, Strzelin 6:31-6:32, Henryków 6:42-6:43, ... Kolín 9:49-9:50, Praha-Libeň 10:20-10:21, Praha hl.n. 10:27
* LET/Os 1293 / 69328      Praha hl.n. 18:08, Praha-Libeň 18:14-18:15, Kolín 18:45-18:46, ... Strzelin 22:07-22:08, Boreczek 22:16-22:17, Wrocław Gł. 22:38
21.12.2019 Os 1292/69335   Rumburak   Wrocław Główny 05:58 - Kamieniec Ząbkowicki - Międzylesie- Usti nad Orlici-Praha hl.n. 10:27
Strana: 1































556.66
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?