vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - CFR B 11 2176

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR B 11 2176

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* IR/IC 72   Traianus   Bucureşti Nord 5:10, Craiova 8:28-8:35, Timişoara Nord 14:36-14:41, ... Békéscsaba 16:16-16:20, Szolnok 17:25-17:27, Budapest-Keleti 18:50
14.3.2020 IR/IC 72   Traianus   Bucureşti Nord 5:10, Craiova 8:28-8:35, Timişoara Nord 14:36-14:41, ... Békéscsaba 16:16-16:20, Szolnok 17:25-17:27, Budapest-Keleti 18:50
* IC/IR 73   Traianus   Budapest-Keleti 7:10, Szolnok 8:32-8:34, Békéscsaba 9:39-9:42, ... Timişoara Nord 13:33-13:58, Craiova 20:27-20:35, Bucureşti Nord 23:55
* IR/IC 74   Făgăraş / Fogaras   Braşov 5:25, Sibiu 8:00-8:05, Simeria 10:37-10:49, ... Békéscsaba 15:16-15:20, Szolnok 16:25-16:27, Budapest-Keleti 17:50
26.1.2020 IR/IC 74   Făgăraş / Fogaras   Braşov 5:25, Sibiu 8:00-8:05, Simeria 10:37-10:49, ... Békéscsaba 15:16-15:20, Szolnok 16:25-16:27, Budapest-Keleti 17:50
* IC/IR 75   Fogaras / Făgăraş    Budapest-Keleti 9:10, Szolnok 10:32-10:34, Békéscsaba 11:39-11:42, ... Simeria 18:15-18:27, Sibiu 20:52-21:00, Braşov 23:54
* IR/IC 78   Criş / Kőrös   Timişoara Nord 7:30, Arad 8:18-8:20, Curtici 8:33-8:59, ... Békéscsaba 9:16-9:20, Szolnok 10:25-10:27, Budapest-Keleti 11:50
1.7.2020 IR/IC 78   Criş / Kőrös   Timişoara Nord 7:30, Arad 8:18-8:20, Curtici 8:33-8:59, ... Békéscsaba 9:16-9:20, Szolnok 10:25-10:27, Budapest-Keleti 11:50
3.11.2020 IR/IC 78   Criş / Kőrös   Timişoara Nord 7:30, Arad 8:18-8:20, Curtici 8:33-8:59, ... Békéscsaba 9:16-9:20, Szolnok 10:25-10:27, Budapest-Keleti 11:50
* IC/IR 79   Kőrös / Criş   Budapest-Keleti 15:10, Szolnok 16:32-16:34, Békéscsaba 17:39-17:42, ... Curtici 20:03-20:33, Arad 20:47-20:50, Timişoara Nord 21:38
* IR/Gy/D 346   Dacia   Bucureşti Nord Gr.A 13.20, Braşov 15.41-15.45, Sighişoara 18.27-18.29, ... Győr 7.00-7.02, Hegyeshalom 7.29-7.32, Wien Hbf. 8.21
* D/Gy/IR 347   Dacia   Wien Hbf. 19.42, Hegyeshalom 20.25-20.28, Győr 20.53-20.56, ... Sighişoara 11.22-11.25, Braşov 14.05-14.10, Bucureşti Nord Gr.A 16.34
25.1.2020 D/Gy/IR 347   Dacia   Wien Hbf. 19.42, Hegyeshalom 20.25-20.28, Győr 20.53-20.56, ... Sighişoara 11.22-11.25, Braşov 14.05-14.10, Bucureşti Nord Gr.A 16.34
10.10.2020 D/Gy/IR 347   Dacia   Wien Hbf. 19.42, Hegyeshalom 20.25-20.28, Győr 20.53-20.56, ... Sighişoara 11.22-11.25, Braşov 14.05-14.10, Bucureşti Nord Gr.A 16.34
7.11.2020 D/Gy/IR 347   Dacia   Wien Hbf. 19.42, Hegyeshalom 20.25-20.28, Győr 20.53-20.56, ... Sighişoara 11.22-11.25, Braşov 14.05-14.10, Bucureşti Nord Gr.A 16.34
* IR/IC 472   Ister   Bucureşti Nord Gr.A 17.45, Braşov 20.12-20.24, Sibiu 22.57-23.02, ... Békéscsaba 6.16-6.19, Szolnok 7.25-7.27, Budapest-Keleti 8.50
* IC/IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30
11.1.2020 IC/IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30
26.1.2020 IC/IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30
14.3.2020 IC/IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30
7.7.2020 IC/IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30
15.7.2020 IC/IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30
27.7.2020 IC/IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30
31.8.2020 IC/IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30
24.11.2020 IC/IR 473   Ister   Budapest-Keleti 19.10, Szolnok 20 32-20 34, Békéscsaba 21 40-21 43, ... Sibiu 7.01-7.06, Braşov 9.53-10.06, Bucureşti Nord Gr.A 12.30
13.2.2020 IC 913   Borostyánkő   Szombathely 17:10, Csorna 17:57-17:59, Győr 18:19-18:21, Tatabánya 19:00, Budapest-Kelenföld 19:32-19:34, Budapest-Keleti 19:49
13.2.2020 IC 914   Szent Márton   Budapest-Keleti 12:10, Budapest-Kelenföld 12:23-12:25, Tatabánya 12:56, Győr 13:35-13:38, Csorna 13:59, Szombathely 14:49
* IR 1528      Sibiu 03:55, Făgăraș 05:38-05:40, Brașov 07:20-07:33, ... Sinaia 08:36-08:38, Ploiești Vest 09:31-09:33, București Nord 10:20
* IR 1529      București Nord 16:37, Ploiești Vest 17:22-17:23, Sinaia 18:15-18:16, ... Brașov 19:20-19:32, Făgăraș 21:03-21:04, Sibiu 22:36
* IR 1538      Cluj Napoca 15:38, Războieni 15:02-15:03, Teiuș 15:42-15:46, ... Sinaia 21:16-21:17, Ploiești Vest 22:04-22:06, București Nord 22:47
* IR 1539      Teiuș 20:13, Războieni 20:51-20:53, Cluj Napoca 21:10
* IR 1572      Galați 08:35, Brăila 09:10-09:12, Făurei 09:59-10:01, Buzău 10:40-10:42, Ploiești Sud 11:49-11:51, București Nord 12:46
* IR 1575      București Nord 13:05, Ploiești Sud 13:55-13:57, Buzău 15:02-15:04, Făurei 15:42-15:43, Brăila 16:30-16:32, Galați 17:09
* IR 1580      Constanța 08:25, Medgidia 08:48-08:49, Cernavodă Pod 09:05-09:06, Fetești 09:20-09:21, Ciulnița 09:41-09:42, București Nord 10:41
* IR 1581      București Nord 07:10, Ciulnița 08:07-08:08, Fetești 08:30-08:31, Cernavoda Pod 08:45-08:46, Medgidia 09:03-09:04, Contanța 09:27
* IR 1582      Constanța 14:00, Medgidia 14:23-14:24, Cernavodă Pod 14:40-14:41, Fetești 14:54-14:56, Ciulnița 15:17-15:18, București Nord 16:19
* IR 1583      București Nord 14:00, Ciulnița 15:00-15:01, Fetești 15:22-15:24, Cernavoda Pod 15:37-15:38, Medgidia 15:55-15:56, Contanța 16:20
* IR 1584      Constanța 17:00, Medgidia 17:23-17:24, Cernavodă Pod 17:40-17:41, Fetești 17:54-17:56, Ciulnița 18:17-18:18, București Nord 19:19
* IR 1585      București Nord 17:00, Ciulnița 18:03-18:04, Fetești 18:25-18:26, Cernavodă Pod 18:40-18:41, Medgidia 18:58-18:59, Constanța 19:23
* IR 1592      Craiova 03:00, Caracal 03:47-03:48, Roșiori Nord 04:46-04:48, Videle 05:45-05:46, București Nord 06:45
* IR 1593      București Nord 17:25, Videle 18:16-18:18, Roșiori Nord 19:08-19:10, Caracal 20:05-20:07, Craiova 20:58
* IR 1594      Craiova 04:15, Caracal 05:00-05:02, Roșiori Nord 05:58-06:00, Videle 06:50-06:51, București Nord 07:45
* IR 1595      București Nord 13:45, Videle 14:36-14:37, Roșiori Nord 15:27-15:28, Caracal 16:21-16:22, Craiova 17:06
* IR 1596      Craiova 14:00, Caracal 14:44-14:46, Roșiori Nord 15:40-15:42, Videle 16:28-16:30, București Nord 17:23
* IR 1597      București Nord 19:40, Videle 20:31-20:32, Roșiori Nord 21:28-21:30, Caracal 22:26-22:27, Craiova 23:11
* IR 1623      București Nord 09:55, Ploiești Vest 10:39-10:41, Sinaia 11:30-10:32, ... Brașov 12:38-12:57, Făgăraș 14:12-14:13, Sibiu 15:46
* IR 1624      Sibiu 16:30, Podu Olt 17:06-17:07, Făgăraș 18:11-18:12, Brașov 19:30
* IR 1631      București Nord 07:00, Ploiești Vest 07:40-07:42, Sinaia 08:30-08:32, Predeal 08:56-08:58, Brașov 09:37
* IR 1636      Brașov 14:15, Predeal 14:51-14:53, Sinaia 15:18-15:19, Ploiești Vest 16:15-16:17, București Nord 17:04
* IRN 1638      Cluj Napoca 19:20, Gherla 20:03-20:05, Dej Călători 20:24
* IRN 1639      Dej Călători 06:18, Gherla 06:37-06:38, Cluj Napoca 07:25
2.8.2020 IRN 1639      Dej Călători 06:18, Gherla 06:37-06:38, Cluj Napoca 07:25
* IRN 1641      București Nord 21:00, Ploiești Vest 21:39-21:41, Sinaia 22:31-22:33, ... Dej Călători 06:09-06:32, Jibou 08:13-08:15, Baia Mare 09:20
* IRN 1642      Baia Mare 17:52, Jibou 18:53-19:05, Dej Călători 20:38-20:52, ... Sinaia 04:42-04:43, Ploiești Vest 05:34-05:36, București Nord 06:20
* IRN 1644      Beclean pe Someș 23:06, Sărățel 23:23-23:46, Deda 00:44-00:48, ... Sinaia 06:39-06:41, Ploiești Vest 07:37-07.40, București Nord 08:26
* IR 1645      București Nord 12:15, Ploiești Vest 12:57-12:59, Brașov 14:58-15:10, ... Gheorgheni 18:05-18:06, Deda 19:52-20:13, Târgu Mureș 21:12
* IR 1646      Târgu Mureș 13:35, Deda 14:32-14:45, Gheorgheni 16:18-16:20, ... Brașov 19:27-19:42, Ploiești Vest 21:37-21:39, București Nord 22.25
* IRN 1653      București Nord 21:50, Ploiești Sud 22:40-22:42, Buzău 23:47-23:49, ... Suceava 04:07-04:22, Vama 05:35-05:36, Vatra Dornei Băi 07:06
* IRN 1654      Vatra Dornei Băi 22:05, Vama 23:32-23:33, Suceava 00:42-00:57, ... Buzău 05:17-05:19, Ploiești Sud 06:27-06:29, București Nord 07:23
* IR 1662      Iași 14:08, Vaslui 15:21-15:23, Mărășești 17:17-17:32, Buzău 18:56-18:58, Ploiești Sud 20:05-20:07, București Nord 21:00
* IRN 1667      București Nord 22:50, Ploiești Sud 23:39-23:41, Buzău 00:47-00:49, Tecuci 02:36-02:48, Vaslui 04:12-04:14, Iași 05:24
* IR 1681      București Nord 09:30, Constanța 11:28
* IR 1682      Constanța 12:50, București Nord 14:49
* IR 1683      București Nord 16:00, Constanța 18:00
* IR 1684      Constanța 18:50, Medgidia 19:12-19:13, București Nord 20:51
* IR 1691      București Nord 11:10, Videle 12:01-12:02, Craiova 14:35-14:45, ... Orșova 17:24-17:25, Caransebeș 19:12-19:13, Timișoara Nord 20:49
* IRN 1696      Timișoara Nord 22:20, Caransebeș 00:02-00:18, Drobeta Turnu Severin 02:39-02:42, ... Craiova 04:58-05:10, Videle 07:39-07:41, București Nord 08:32
* IRN 1741      București Nord 19:00, Ploiești Vest 19:42-19:45, Sinaia 20:35-20:37, ... Oradea 07:24-07:34, Valea lui Mihai 08:35-08:36, Satu Mare 09:39
* IRN 1742      Satu Mare 17:00, Valea lui Mihai 18:05-18:06, Oradea 19:10-19:25, ... Sinaia 06:22-06:24, Ploiești Vest 07:16-07:18, București Nord 08:05
* IR 1750      Suceava 05:20, Roman 06:31-06:32, Bacău 07:01-07:02, ... Buzău 09:40-09:41, Ploiești Sud 10:45-10:47, București Nord 11:40
* IR 1751      București Nord 10:50, Ploiești Sud 11:38-11:40, Buzău 12:45-12:47, ... Bacău 15:12-15:20, Verești 16:48-16:55, Suceava 17:08
* IR 1752      Suceava Nord 08:43, Suceava 08:48-08:50, Roman 10:00-10:01, ... Buzău 13:07-13:09, Ploiești Sud 14:14-14:16, București Nord 15:11
* IR 1753      București Nord 13:45, Ploiești Sud 14:33-14:35, Buzău 15:40-15:42, ... Verești 19:45-19:46, Suceava 19:56-19:58, Suceava Nord 20:06
* IR 1754      Suceava 12:45, Verești 12:55-13:07, Bacău 14:41-14:44, ... Buzău 17:10-17:12, Ploiești Sud 18:20-18:22, București Nord 19:18
* IR 1755      București Nord 17:00, Ploiești Sud 17:45-17:47, Buzău 18:53-18:55, Adjud 20:56-20:58, Bacău 21:36-21:44, Suceava 23:24
* IRN 1756      Suceava 22:31, Verești 22:41-22:56, Bacău 00:29-00:44, ... Buzău 03:06-03:26, Ploiești Sud 04:32-04:35, București Nord 05:28
* IRN 1757      București Nord 23:15, Ploiești Sud 00:04-00:06, Buzău 01:11-01:31, ... Bacău 03:54-03:56, Verești 05:25-05:33, Suceava 05:46
* IR 1782      Piteşti(6:00) - Titu(6:54-7:01) - Bucureşti Nord(7:44)
* IRN 1821      București Nord 23:40, Videle 00:31-00:32, Caracal 02:20-02:22, ... Ilia 09:04-09:05, Săvirșin 10:03-10:04, Arad 11:52
* IRN 1822      Arad 18:00, Săvirșin 19:49-19:50, Ilia 20:52-20:55, ... Caracal 03:25-03:27, Videle 05:11-05:13, București Nord 06:04
31.8.2020 IRN 1837      Iași 18:34, Suceava 20:27-20:42, Vatra Dornei Băi 23:24-23:26, ... Lugoj 09:53-09:55, Buziaș 10:24-10:25, Timișoara Nord 11:02
Strana: 1































594.76
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?