vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - ČD B 249

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD B 249

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
16.2.2020 IC/Ex  112/14006/14007 / 112       Warszawa Wschodnia 13:24, Warszawa Centralna 13:30-13:35, Warszawa Zachodnia 13:39-13:41, ... Kolín 21:00-21:01, Praha-Libeň 21:32-21:33, Praha hl.n. 21:39
23.2.2020 IC/EC  116/14000/14001 / 116       Warszawa Wschodnia 5:04, Warszawa Centralna 5:10-5:15, Warszawa Zachodnia 5:19-5:21, ... Kolín 13:00-13:01, Praha-Libeň 13:32-13:33, Praha hl.n. 13:39
1.3.2020 Ex 120   Valašský expres   Púchov 18:08, Vsetín 18:50-18:52, Valašské Meziříčí 19:07-19:09, ... Kolín 22:04-22:05, Praha-Libeň 22:34-22:35, Praha hl.n. 22:41
7.2.2020 Ex 123   Valašský expres   Praha hl.n. 7:23, Praha-Libeň 7:29-7:30, Kolín 8:01-8:02, ... Valašské Meziříčí 10:51-10:53, Vsetín 11:08-11:10, Púchov 11:52
15.2.2020 Ex 123   Valašský expres   Praha hl.n. 7:23, Praha-Libeň 7:29-7:30, Kolín 8:01-8:02, ... Valašské Meziříčí 10:51-10:53, Vsetín 11:08-11:10, Púchov 11:52
8.3.2020 Ex 123   Valašský expres   Praha hl.n. 7:23, Praha-Libeň 7:29-7:30, Kolín 8:01-8:02, ... Valašské Meziříčí 10:51-10:53, Vsetín 11:08-11:10, Púchov 11:52
5.1.2020 Ex 124   Valašský expres   Púchov 14:08, Vsetín 14:50-14:52, Valašské Meziříčí 15:07-15:09, ... Kolín 18:00-18:01, Praha-Libeň 18:32-18:33, Praha hl.n. 18:39
19.1.2020 Ex 124   Valašský expres   Púchov 14:08, Vsetín 14:50-14:52, Valašské Meziříčí 15:07-15:09, ... Kolín 18:00-18:01, Praha-Libeň 18:32-18:33, Praha hl.n. 18:39
23.2.2020 Ex 124   Valašský expres   Púchov 14:08, Vsetín 14:50-14:52, Valašské Meziříčí 15:07-15:09, ... Kolín 18:00-18:01, Praha-Libeň 18:32-18:33, Praha hl.n. 18:39
8.3.2020 Ex 124   Valašský expres   Púchov 14:08, Vsetín 14:50-14:52, Valašské Meziříčí 15:07-15:09, ... Kolín 18:00-18:01, Praha-Libeň 18:32-18:33, Praha hl.n. 18:39
23.2.2020 Ex 125   Valašský expres   Praha hl.n. 9:23, Praha-Libeň 9:29-9:30, Kolín 10:01-10:02, ... Valašské Meziříčí 12:51-12:53, Vsetín 13:08-13:10, Púchov 13:52
8.3.2020 Ex 125   Valašský expres   Praha hl.n. 9:23, Praha-Libeň 9:29-9:30, Kolín 10:01-10:02, ... Valašské Meziříčí 12:51-12:53, Vsetín 13:08-13:10, Púchov 13:52
1.1.2020 Ex 127   Valašský expres   Praha hl.n. 11:23, Praha-Libeň 11:29-11:30, Kolín 12:01-12:02, ... Valašské Meziříčí 14:51-14:53, Vsetín 15:08-15:10, Púchov 15:52
5.1.2020 Ex 128   Valašský expres   Púchov 10:08, Vsetín 10:50-10:52, Valašské Meziříčí 11:07-11:09, ... Kolín 14:00-14:01, Praha-Libeň 14:32-14:33, Praha hl.n. 14:39
10.1.2020 Ex 129   Valašský expres   Praha hl.n. 13:23, Praha-Libeň 13:29-13:30, Kolín 14:01-14:02, ... Valašské Meziříčí 16:51-16:53, Vsetín 17:08-17:10, Púchov 17:52
7.2.2020 Ex 129   Valašský expres   Praha hl.n. 13:23, Praha-Libeň 13:29-13:30, Kolín 14:01-14:02, ... Valašské Meziříčí 16:51-16:53, Vsetín 17:08-17:10, Púchov 17:52
17.3.2020 EC/EC/EC/IC  130 / 130 / 130 / 130/41004/41005       Budapest-Nyugati 8:40, Vác 9:06, Štúrovo 9:40-9:43, ... Warszawa Centralna 19:05-19:15, Warszawa Wschodnia 19:21-19:24, Terespol 21:17
27.12.2019 Ex 140   Ostravan   Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:27, ... Kolín 19:00-19:01, Praha-Libeň 19:32-19:33, Praha hl.n. 19:39
4.1.2020 Ex 140   Ostravan   Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:27, ... Kolín 19:00-19:01, Praha-Libeň 19:32-19:33, Praha hl.n. 19:39
23.2.2020 Ex 140   Ostravan   Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:27, ... Kolín 19:00-19:01, Praha-Libeň 19:32-19:33, Praha hl.n. 19:39
1.3.2020 Ex 140   Ostravan   Žilina 14:27, Čadca 14:54-14:56, Český Těšín 15:26-15:27, ... Kolín 19:00-19:01, Praha-Libeň 19:32-19:33, Praha hl.n. 19:39
27.12.2019 Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8:23, Praha-Libeň 8:29-8:30, Kolín 9:01-9:02, ... Český Těšín 12:30-12:32, Čadca 13:04-13:06, Žilina 13:33
3.1.2020 Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8:23, Praha-Libeň 8:29-8:30, Kolín 9:01-9:02, ... Český Těšín 12:30-12:32, Čadca 13:04-13:06, Žilina 13:33
10.1.2020 Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8:23, Praha-Libeň 8:29-8:30, Kolín 9:01-9:02, ... Český Těšín 12:30-12:32, Čadca 13:04-13:06, Žilina 13:33
28.2.2020 Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8:23, Praha-Libeň 8:29-8:30, Kolín 9:01-9:02, ... Český Těšín 12:30-12:32, Čadca 13:04-13:06, Žilina 13:33
28.12.2019 Ex 142   Ostravan   Žilina 10:27, Čadca 10:54-10:56, Český Těšín 11:26-11:27, ... Kolín 15:00-15:01, Praha-Libeň 15:32-15:33, Praha hl.n. 15:39
7.2.2020 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12:23, Praha-Libeň 12:29-12:30, Kolín 13:01-13:02, ... Český Těšín 16:30-16:32, Čadca 17:04-17:06, Žilina 17:33
* TLK/R  300/34004/34005 / 300       Przemyśl Gł. 14:40, Przemyśl Zasanie 14:43-14:44, Jarosław 15:11-15:12, ... Chałupki 21:30-21:31, Ostrava hl.n. 21:44-21:45, Ostrava-Svinov 21:51
* R/TLK  301 / 301/43004/43005       Ostrava-Svinov 6:10, Ostrava hl.n. 6:16-6:17, Chałupki 6:30-6:33, ... Jarosław 12:47-12:48, Przemyśl Zasanie 13:15-13:16, Przemyśl Gł. 13:19
28.12.2019 R/TLK  301 / 301/43004/43005       Ostrava-Svinov 6:10, Ostrava hl.n. 6:16-6:17, Chałupki 6:30-6:33, ... Jarosław 12:47-12:48, Przemyśl Zasanie 13:15-13:16, Przemyśl Gł. 13:19
28.1.2020 R/TLK  301 / 301/43004/43005       Ostrava-Svinov 6:10, Ostrava hl.n. 6:16-6:17, Chałupki 6:30-6:33, ... Jarosław 12:47-12:48, Przemyśl Zasanie 13:15-13:16, Przemyśl Gł. 13:19
* R/Ex 330   Jižní expres   Linz Hbf 6:35, Linz Franckstr. 6:39-6:40, Pregarten 7:20-7:20, ... Tábor 9:38-9:39, Praha hl.n. 10:56-11:02, Praha-Holešovice 11:10
24.6.2020 R/Ex 330   Jižní expres   Linz Hbf 6:35, Linz Franckstr. 6:39-6:40, Pregarten 7:20-7:20, ... Tábor 9:38-9:39, Praha hl.n. 10:56-11:02, Praha-Holešovice 11:10
* Ex/IC 331   Jižní expres   Praha hl.n. 6:01, Tábor 7:18-7:19, České Budějovice 8:02-8:06, ... Pregarten 9:36-9:37, Linz Franckstr. 10:03-10:03, Linz Hbf 10:07
20.12.2019 Ex/IC 331   Jižní expres   Praha hl.n. 6:01, Tábor 7:18-7:19, České Budějovice 8:02-8:06, ... Pregarten 9:36-9:37, Linz Franckstr. 10:03-10:03, Linz Hbf 10:07
17.1.2020 Ex/IC 331   Jižní expres   Praha hl.n. 6:01, Tábor 7:18-7:19, České Budějovice 8:02-8:06, ... Pregarten 9:36-9:37, Linz Franckstr. 10:03-10:03, Linz Hbf 10:07
* IC/Ex 332   Jižní expres   Linz Hbf 11:52, Linz Franckstr. 11:56-11:57, Kefermarkt 12:33-12:34, ... Tábor 14:38-14:39, Praha hl.n. 15:56-16:02, Praha-Holešovice 16:10
* Ex/IC 333   Jižní expres   Praha-Holešovice 9:46, Praha hl.n. 9:55-10:01, Tábor 11:18-11:19, ... Freistadt 13:17-13:18, Pregarten 13:36-13:37, Linz Hbf 14:07
18.12.2019 Ex/IC 333   Jižní expres   Praha-Holešovice 9:46, Praha hl.n. 9:55-10:01, Tábor 11:18-11:19, ... Freistadt 13:17-13:18, Pregarten 13:36-13:37, Linz Hbf 14:07
* IC/Ex 334   Jižní expres   Linz Hbf 15:52, Linz Franckstr. 15:56-15:57, Kefermarkt 16:33-16:34, ... České Budějovice 17:52-17:57, Tábor 18:38-18:39, Praha hl.n. 19:56
26.12.2019 IC/Ex 334   Jižní expres   Linz Hbf 15:52, Linz Franckstr. 15:56-15:57, Kefermarkt 16:33-16:34, ... České Budějovice 17:52-17:57, Tábor 18:38-18:39, Praha hl.n. 19:56
17.6.2020 IC/Ex 334   Jižní expres   Linz Hbf 15:52, Linz Franckstr. 15:56-15:57, Kefermarkt 16:33-16:34, ... České Budějovice 17:52-17:57, Tábor 18:38-18:39, Praha hl.n. 19:56
* Ex/IC 335   Jižní expres   Praha-Holešovice 13:46, Praha hl.n. 13:55-14:01, Tábor 15:18-15:19, ... Pregarten 17:36-17:37, Linz Franckstr. 18:03-18:03, Linz Hbf 18:07
17.1.2020 Ex/IC 335   Jižní expres   Praha-Holešovice 13:46, Praha hl.n. 13:55-14:01, Tábor 15:18-15:19, ... Pregarten 17:36-17:37, Linz Franckstr. 18:03-18:03, Linz Hbf 18:07
* IC/Ex 336   Jižní expres   Linz Hbf 18:54, Kefermarkt 19:33-19:34, Freistadt 19:43-19:44, ... Tábor 21:46-21:47, Benešov u Prahy 22:24-22:25, Praha hl.n. 23:02
* Ex/IC 337   Jižní expres   Praha-Holešovice 17:46, Praha hl.n. 17:55-18:01, Tábor 19:18-19:19, ... Freistadt 21:17-21:18, Pregarten 21:36-21:37, Linz Hbf 22:07
21.1.2020 ALX/Ex 353   Západní expres   München Hbf 6:43, Freising 7:07-7:08, Landshut (Bay) Hbf 7:27-7:29, ... Domažlice 9:59-10:01, Plzeň hl.n. 10:49-11:00, Praha hl.n. 12:19
2.2.2020 Ex/ALX 356   Západní expres   Praha hl.n. 11:43, Praha-Smíchov 11:49-11:51, Plzeň hl.n. 12:59-13:10, ... Landshut (Bay) Hbf 16:31-16:32, Freising 16:51-16:52, München Hbf 17:18
2.3.2020 Ex/ALX 356   Západní expres   Praha hl.n. 11:43, Praha-Smíchov 11:49-11:51, Plzeň hl.n. 12:59-13:10, ... Landshut (Bay) Hbf 16:31-16:32, Freising 16:51-16:52, München Hbf 17:18
11.3.2020 ALX/Ex 357   Západní expres   München Hbf 10:43, Freising 11:07-11:08, Landshut (Bay) Hbf 11:27-11:29, ... Plzeň hl.n. 14:49-15:00, Praha-Smíchov 16:08-16:10, Praha hl.n. 16:17
4.2.2020 ALX/Ex 359   Západní expres   München Hbf 12:43, Freising 13:07-13:08, Landshut (Bay) Hbf 13:27-13:29, ... Plzeň hl.n. 16:49-17:00, Praha-Smíchov 18:08-18:10, Praha hl.n. 18:17
23.2.2020 ALX/Ex 363   Západní expres   München Hbf 16:43, Freising 17:07-17:08, Landshut (Bay) Hbf 17:27-17:29, ... Plzeň hl.n. 20:49-21:00, Praha-Smíchov 22:08-22:10, Praha hl.n. 22:17
* TLK/R  400/84070/84071 / 400       Świnoujście 21:27, Szczecin Gł. 23:02-23:15, Rzepin 0:46-0:48, ... Knurów 7:07-7:20, Rybnik 7:41-7:53, Bohumín 8:32
7.7.2020 TLK/R  400/84070/84071 / 400       Świnoujście 21:27, Szczecin Gł. 23:02-23:15, Rzepin 0:46-0:48, ... Knurów 7:07-7:20, Rybnik 7:41-7:53, Bohumín 8:32
8.8.2020 TLK/R  400/84070/84071 / 400       Świnoujście 21:27, Szczecin Gł. 23:02-23:15, Rzepin 0:46-0:48, ... Knurów 7:07-7:20, Rybnik 7:41-7:53, Bohumín 8:32
* R/TLK  401 / 401/48070/48071       Bohumín 20:48, Rybnik 21:27-21:29, Knurów 21:48-21:49, ... Rzepin 3:49-3:51, Szczecin Gł. 5:24-5:36, Świnoujście 7:27
* TLK/R  402/54070/54071 / 402       Hel 18:04, Władysławowo 18:53-18:58, Puck 19:11-19:13, ... Wodzislaw Sląski 7:13-7:27, Chałupki 7:43-7:44, Bohumín 7:50
26.7.2020 TLK/R  402/54070/54071 / 402       Hel 18:04, Władysławowo 18:53-18:58, Puck 19:11-19:13, ... Wodzislaw Sląski 7:13-7:27, Chałupki 7:43-7:44, Bohumín 7:50
8.8.2020 TLK/R  402/54070/54071 / 402       Hel 18:04, Władysławowo 18:53-18:58, Puck 19:11-19:13, ... Wodzislaw Sląski 7:13-7:27, Chałupki 7:43-7:44, Bohumín 7:50
* R/TLK  403 / 403/45070/45071       Bohumín 17:33, Chałupki 17:39-17:40, Wodzislaw Sląski 17:55-17:56, ... Gdynia Gł. 5:16-6:09, Puck 6:41-6:43, Hel 7:48
* TLK/R  404/84072/84073 / 404       Kołobrzeg 22:15, Piła Gł. 0:38-0:40, Poznań Gł. 1:57-2:02, ... Katowice 6:07-6:25, Rybnik 7:51-8:03, Bohumín 8:45
8.8.2020 TLK/R  404/84072/84073 / 404       Kołobrzeg 22:15, Piła Gł. 0:38-0:40, Poznań Gł. 1:57-2:02, ... Katowice 6:07-6:25, Rybnik 7:51-8:03, Bohumín 8:45
* R/TLK  405 / 405/48072/48073       Bohumín 21:50, Rybnik 22:28-22:30, Katowice 23:13-23:53, ... Poznań Gł. 3:43-3:50, Piła Gł. 5:10-5:17, Kołobrzeg 8:16
* R/TLK  420 / 420/45072/45073       Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
25.7.2020 R/TLK  420 / 420/45072/45073       Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
26.7.2020 R/TLK  420 / 420/45072/45073       Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
* TLK/R  421/54072/54073 / 421       Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
28.6.2020 SC/IC 512   Pendolino   Bohumín 7:07, Ostrava hl.n. 7:13-7:15, Ostrava-Svinov 7:21-7:23, ... Mariánské Lázně 13:05-13:06, Cheb 13:24-13:26, Františkovy Lázně 13:33
5.1.2020 Ex 521   Valašský expres   Praha hl.n. 17:23, Praha-Libeň 17:29-17:30, Kolín 18:01-18:02, ... Hranice na Moravě 20:27-20:31, Valašské Meziříčí 20:55-20:57, Vsetín 21:13
* Ex 532   Jižní expres   České Budějovice 15:57, Tábor 16:38-16:39, Praha hl.n. 17:56-18:02, Praha-Holešovice 18:10
* Ex 533   Jižní expres   Praha-Holešovice 8:46, Praha hl.n. 8:55-9:01, Tábor 10:18-10:19, České Budějovice 11:02-11:15, Český Krumlov 11:52
* Ex 534   Jižní expres   Český Krumlov 14:07, České Budějovice 14:44-14:57, Tábor 15:38-15:39, Praha hl.n. 16:56-17:02, Praha-Holešovice 17:10
* Ex 535   Jižní expres   Praha-Holešovice 11:46, Praha hl.n. 11:55-12:01, Tábor 13:18-13:19, České Budějovice 14:02
6.7.2020 Ex 535   Jižní expres   Praha-Holešovice 11:46, Praha hl.n. 11:55-12:01, Tábor 13:18-13:19, České Budějovice 14:02
* Ex 536   Jižní expres   České Budějovice 11:57, Tábor 12:38-12:39, Praha hl.n. 13:56-14:02, Praha-Holešovice 14:10
31.7.2020 Ex 536   Jižní expres   České Budějovice 11:57, Tábor 12:38-12:39, Praha hl.n. 13:56-14:02, Praha-Holešovice 14:10
* Ex 537   Jižní expres   Praha-Holešovice 14:46, Praha hl.n. 14:55-15:01, Tábor 16:18-16:19, České Budějovice 17:02
23.12.2019 Ex 537   Jižní expres   Praha-Holešovice 14:46, Praha hl.n. 14:55-15:01, Tábor 16:18-16:19, České Budějovice 17:02
17.6.2020 Ex 537   Jižní expres   Praha-Holešovice 14:46, Praha hl.n. 14:55-15:01, Tábor 16:18-16:19, České Budějovice 17:02
* Ex 538   Jižní expres   České Budějovice 7:57, Tábor 8:38-8:39, Praha hl.n. 9:56-10:02, Praha-Holešovice 10:10
* Ex 539   Jižní expres   Praha-Holešovice 15:46, Praha hl.n. 15:55-16:01, Tábor 17:18-17:19, České Budějovice 18:02
17.1.2020 Ex 539   Jižní expres   Praha-Holešovice 15:46, Praha hl.n. 15:55-16:01, Tábor 17:18-17:19, České Budějovice 18:02
17.6.2020 Ex 539   Jižní expres   Praha-Holešovice 15:46, Praha hl.n. 15:55-16:01, Tábor 17:18-17:19, České Budějovice 18:02
* Ex 540   Budvar   České Budějovice 6:57, Tábor 7:38-7:39, Praha hl.n. 8:56-9:02, Praha-Holešovice 9:10
* Ex 541   Budvar   Praha-Holešovice 16:46, Praha hl.n. 16:55-17:01, Tábor 18:18-18:19, České Budějovice 19:02
* Ex 542   Jižní expres   České Budějovice 5:57, Tábor 6:38-6:39, Praha hl.n. 7:56-8:02, Praha-Holešovice 8:10
* Ex 543   Jižní expres   Praha-Holešovice 18:46, Praha hl.n. 18:55-19:01, Tábor 20:18-20:19, České Budějovice 21:02
* Ex 545   Jižní expres   Praha-Holešovice 19:46, Praha hl.n. 19:55-20:01, Tábor 21:18-21:19, Veselí nad Lužnicí 21:35-21:36, České Budějovice 22:03
15.12.2019 Ex 549   Ostravan   Praha hl.n. 18:23, Praha-Libeň 18:29-18:30, Kolín 19:01-19:02, ... Český Těšín 22:39-22:40, Třinec 22:46-22:47, Návsí 22:58
4.2.2020 Ex 554   Západní expres   Praha hl.n. 19:43, Praha-Smíchov 19:49-19:51, Plzeň hl.n. 20:59
21.6.2020 Ex 555   Západní expres   Cheb 8:33, Mariánské Lázně 8:52-8:54, Planá u Mariánských Lázní 9:03-9:05, Plzeň hl.n. 9:54-10:00, Praha-Smíchov 11:08-11:10, Praha hl.n. 11:17
* 601   Krušnohor   Teplice v Čechách 4:57, Ústí nad Labem hl.n. 5:14-5:22, Lovosice 5:37-5:38, Roudnice nad Labem 5:47-5:48, Praha-Holešovice 6:26-6:27, Praha hl.n. 6:36
15.6.2020 608   Krušnohor   Praha hl.n. 15:26, Praha-Holešovice 15:34-15:35, Ústí nad Labem hl.n. 16:37-16:43, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:04-19:05, Cheb 19:29
25.6.2020 608   Krušnohor   Praha hl.n. 15:26, Praha-Holešovice 15:34-15:35, Ústí nad Labem hl.n. 16:37-16:43, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:04-19:05, Cheb 19:29
27.6.2020 608   Krušnohor   Praha hl.n. 15:26, Praha-Holešovice 15:34-15:35, Ústí nad Labem hl.n. 16:37-16:43, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:04-19:05, Cheb 19:29
22.7.2020 608   Krušnohor   Praha hl.n. 15:26, Praha-Holešovice 15:34-15:35, Ústí nad Labem hl.n. 16:37-16:43, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:04-19:05, Cheb 19:29
26.7.2020 608   Krušnohor   Praha hl.n. 15:26, Praha-Holešovice 15:34-15:35, Ústí nad Labem hl.n. 16:37-16:43, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:04-19:05, Cheb 19:29
13.6.2020 610   Krušnohor   Praha hl.n. 13:26, Praha-Holešovice 13:34-13:35, Ústí nad Labem hl.n. 14:37-14:43, ... Chodov 16:54-16:55, Sokolov 17:04-17:05, Cheb 17:29
25.6.2020 610   Krušnohor   Praha hl.n. 13:26, Praha-Holešovice 13:34-13:35, Ústí nad Labem hl.n. 14:37-14:43, ... Chodov 16:54-16:55, Sokolov 17:04-17:05, Cheb 17:29
7.7.2020 610   Krušnohor   Praha hl.n. 13:26, Praha-Holešovice 13:34-13:35, Ústí nad Labem hl.n. 14:37-14:43, ... Chodov 16:54-16:55, Sokolov 17:04-17:05, Cheb 17:29
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9































446.96

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?