vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2020 » ABfbrdtn 795
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - ČD ABfbrdtn 795

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD ABfbrdtn 795

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
14.3.2020 ALX/Ex 361   Západní expres   München Hbf 14:43, Freising 15:07-15:08, Landshut (Bay) Hbf 15:27-15:29, ... Plzeň hl.n. 18:49-19:00, Praha-Smíchov 20:08-20:10, Praha hl.n. 20:17
* 654   Rožmberk   Brno hl.n. 5:39, Náměšť nad Oslavou 6:26-6:29, Třebíč 6:49-6:50, ... Horažďovice předměstí 11:07-11:09, Nepomuk 11:28-11:29, Plzeň hl.n. 11:57
26.1.2020 921   Krakonoš   Praha hl.n. 6:01, Praha-Libeň 6:07-6:08, Nymburk hl.n. 6:53-6:55, ... Starkoč 8:39-8:40, Trutnov střed 9:15-9:16, Trutnov hl.n. 9:20
* Sp 1468      Pardubice hl.n. 7:41, Hradec Králové hl.n. 7:59
* Sp 1540      Praha Masarykovo nádraží 8:19, Praha-Vysočany 8:26-8:28, Neratovice 8:55-8:59, Všetaty 9:06-9:07, Mladá Boleslav hl.n. 9:45
* Sp 1542      Praha Masarykovo nádraží 14:19, Praha-Vysočany 14:26-14:28, Neratovice 14:55-14:58, ... Bakov nad Jizerou 16:02-16:03, Mnichovo Hradiště 16:12-16:13, Turnov 16:32
5.2.2020 Sp 1542      Praha Masarykovo nádraží 14:19, Praha-Vysočany 14:26-14:28, Neratovice 14:55-14:58, ... Bakov nad Jizerou 16:02-16:03, Mnichovo Hradiště 16:12-16:13, Turnov 16:32
* Sp 1543      Mladá Boleslav město 6:10, Mladá Boleslav hl.n. 6:16-6:20, Všetaty 6:48-6:49, Neratovice 6:56-6:57, Praha-Vysočany 7:28-7:32, Praha Masarykovo nádraží 7:38
* Sp 1546      Praha Masarykovo nádraží 18:19, Praha-Vysočany 18:26-18:28,   . . .   Mladá Boleslav hl.n. 19:45-19:49, Mladá Boleslav město 19:55
15.6.2020 Sp 1546      Praha Masarykovo nádraží 18:19, Praha-Vysočany 18:26-18:28,   . . .   Mladá Boleslav hl.n. 19:45-19:49, Mladá Boleslav město 19:55
17.6.2020 Sp 1546      Praha Masarykovo nádraží 18:19, Praha-Vysočany 18:26-18:28,   . . .   Mladá Boleslav hl.n. 19:45-19:49, Mladá Boleslav město 19:55
* Sp 1547      Turnov 15:24, Mnichovo Hradiště 15:41-15:42, Bakov nad Jizerou 15:50-15:51, ... Neratovice 16:57-16:58, Praha-Vysočany 17:28-17:32, Praha Masarykovo nádraží 17:38
15.6.2020 Sp 1547      Turnov 15:24, Mnichovo Hradiště 15:41-15:42, Bakov nad Jizerou 15:50-15:51, ... Neratovice 16:57-16:58, Praha-Vysočany 17:28-17:32, Praha Masarykovo nádraží 17:38
17.6.2020 Sp 1547      Turnov 15:24, Mnichovo Hradiště 15:41-15:42, Bakov nad Jizerou 15:50-15:51, ... Neratovice 16:57-16:58, Praha-Vysočany 17:28-17:32, Praha Masarykovo nádraží 17:38
* Sp 1758      Veselí nad Moravou 4:50, Bzenec 4:59-5:00, Kyjov 5:16-5:18, Brno hl.n. 6:33
* Sp 1762      Bojkovice město 5:55, Újezdec u Luhačovic 6:11-6:11, Uherský Brod 6:15-6:17, ... Bzenec 7:10-7:11, Kyjov 7:27-7:28, Brno hl.n. 8:33
* Sp 1763      Brno hl.n. 9:28, Kyjov 10:31-10:32, Bzenec 10:48-10:49, Veselí nad Moravou 10:58-11:00, Uherské Hradiště 11:18-11:19, Staré Město u Uherského Hradiště 11:25
* Sp 1768      Staré Město u Uherského Hradiště 12:33, Uherské Hradiště 12:39-12:40, Veselí nad Moravou 12:59-13:01, Bzenec 13:10-13:11, Kyjov 13:27-13:28, Brno hl.n. 14:33
* Sp 1773      Brno hl.n. 17:28, Kyjov 18:31-18:32, Bzenec 18:48-18:49, ... Uherský Brod 19:43-19:45, Újezdec u Luhačovic 19:49-19:49, Bojkovice 20:03
* Sp 1778      Uherské Hradiště 20:41, Veselí nad Moravou 20:59-21:01, Bzenec 21:10-21:11, Kyjov 21:27-21:28, Brno hl.n. 22:33
* Sp 1800      Trutnov hl.n. 4:17, Kunčice nad Labem 4:50-4:51, Martinice v Krkonoších 5:01-5:02, ... Chlumec nad Cidlinou 6:25-6:35, Velký Osek 7:00-7:01, Kolín 7:10
* Sp 1802      Trutnov hl.n. 6:14, Kunčice nad Labem 6:47-6:48, Martinice v Krkonoších 6:57-6:59, ... Chlumec nad Cidlinou 8:25-8:35, Velký Osek 9:00-9:01, Kolín 9:10
* Sp 1807      Kolín 8:42, Velký Osek 8:51-8:52, Chlumec nad Cidlinou 9:20-9:32, ... Martinice v Krkonoších 10:58-11:04, Kunčice nad Labem 11:13-11:14, Trutnov hl.n. 11:50
* Sp 1810      Trutnov hl.n. 12:09, Kunčice nad Labem 12:44-12:45, Martinice v Krkonoších 12:54-12:57, ... Chlumec nad Cidlinou 14:25-14:35, Velký Osek 15:00-15:01, Kolín 15:10
* Sp 1812      Trutnov hl.n. 12:11, Kunčice nad Labem 12:44-12:45, Martinice v Krkonoších 12:54-12:57, ... Chlumec nad Cidlinou 14:25-14:35, Velký Osek 15:00-15:01, Kolín 15:10
* Sp 1817      Čáslav 16:22, Kutná Hora hl.n. 16:30-16:31, Kolín 16:40-16:42, ... Martinice v Krkonoších 18:58-19:06, Kunčice nad Labem 19:15-19:16, Trutnov hl.n. 19:50
* Sp 1825      Hradec Králové hl.n. 7:05, Týniště nad Orlicí 7:27-7:31, Častolovice 7:40-7:41, Doudleby nad Orlicí 7:50-7:51, Letohrad 8:27
* Sp 1826      Letohrad 7:29, Doudleby nad Orlicí 8:09-8:10, Častolovice 8:18-8:19, Týniště nad Orlicí 8:28-8:30, Hradec Králové hl.n. 8:52
* Sp 1827      Hradec Králové hl.n. 9:05, Týniště nad Orlicí 9:29-9:31, Častolovice 9:40-9:41, Doudleby nad Orlicí 9:50-9:51, Letohrad 10:27
* Sp 1828      Letohrad 8:33, Doudleby nad Orlicí 9:09-9:10, Častolovice 9:18-9:19, Týniště nad Orlicí 9:28-9:30, Hradec Králové hl.n. 9:52
* Sp 1829      Hradec Králové hl.n. 11:05, Týniště nad Orlicí 11:27-11:31, Častolovice 11:40-11:41, Doudleby nad Orlicí 11:50-11:51, Letohrad 12:31
* Sp 1830      Letohrad 11:33, Doudleby nad Orlicí 12:09-12:10, Častolovice 12:18-12:19, Týniště nad Orlicí 12:28-12:30, Hradec Králové hl.n. 12:52
* Sp 1831      Hradec Králové hl.n. 13:05, Týniště nad Orlicí 13:27-13:31, Častolovice 13:40-13:41, Doudleby nad Orlicí 13:50-13:51, Letohrad 14:31
* Sp 1832      Letohrad 13:33, Doudleby nad Orlicí 14:09-14:10, Častolovice 14:18-14:19, Týniště nad Orlicí 14:28-14:30, Hradec Králové hl.n. 14:52
* Sp 1834      Letohrad 15:33, Doudleby nad Orlicí 16:09-16:10, Častolovice 16:18-16:19, Týniště nad Orlicí 16:28-16:30, Hradec Králové hl.n. 16:52
4.4.2020 Sp 1834      Letohrad 15:33, Doudleby nad Orlicí 16:09-16:10, Častolovice 16:18-16:19, Týniště nad Orlicí 16:28-16:30, Hradec Králové hl.n. 16:52
* Sp 1835      Hradec Králové hl.n. 15:05, Týniště nad Orlicí 15:28-15:31, Častolovice 15:40-15:41, Doudleby nad Orlicí 15:50-15:51, Letohrad 16:31
1.4.2020 Sp 1835      Hradec Králové hl.n. 15:05, Týniště nad Orlicí 15:28-15:31, Častolovice 15:40-15:41, Doudleby nad Orlicí 15:50-15:51, Letohrad 16:31
2.4.2020 Sp 1835      Hradec Králové hl.n. 15:05, Týniště nad Orlicí 15:28-15:31, Častolovice 15:40-15:41, Doudleby nad Orlicí 15:50-15:51, Letohrad 16:31
* Sp 1836      Letohrad 17:33, Doudleby nad Orlicí 18:09-18:10, Častolovice 18:18-18:19, Týniště nad Orlicí 18:28-18:30, Hradec Králové hl.n. 18:52
31.3.2020 Sp 1836      Letohrad 17:33, Doudleby nad Orlicí 18:09-18:10, Častolovice 18:18-18:19, Týniště nad Orlicí 18:28-18:30, Hradec Králové hl.n. 18:52
* Sp 1837      Hradec Králové hl.n. 19:05, Týniště nad Orlicí 19:27-19:31, Častolovice 19:40-19:41, Doudleby nad Orlicí 19:50-19:51, Letohrad 20:27
* Sp 1838      Starkoč 5:40, Václavice 5:44-5:48, Náchod 5:56-6:00, Teplice nad Metují 6:28-6:29, Meziměstí 6:38-6:41, Broumov 6:56
* Sp 1839      Broumov 4:07, Meziměstí 4:21-4:24, Teplice nad Metují 4:33-4:34, Náchod 5:00-5:01, Václavice 5:09-5:12, Starkoč 5:16
* Sp 1840      Starkoč 6:42, Václavice 6:46-6:50, Náchod 6:57-7:00, Teplice nad Metují 7:28-7:29, Meziměstí 7:38-7:41, Broumov 7:56
* Sp 1841      Broumov 5:02, Meziměstí 5:16-5:21, Teplice nad Metují 5:30-5:31, Náchod 5:59-6:04, Václavice 6:11-6:14, Starkoč 6:18
* Sp 1842      Starkoč 7:42, Václavice 7:46-7:49, Náchod 7:56-8:00, Teplice nad Metují 8:28-8:29, Meziměstí 8:38-8:41, Broumov 8:56
* Sp 1843      Broumov 6:02, Meziměstí 6:16-6:19, Teplice nad Metují 6:28-6:31, Náchod 6:59-7:04, Václavice 7:11-7:14, Starkoč 7:18
* Sp 1844      Starkoč 8:42, Václavice 8:46-8:49, Náchod 8:56-9:00, Teplice nad Metují 9:28-9:29, Meziměstí 9:38-9:41, Broumov 9:56
* Sp 1845      Broumov 7:02, Meziměstí 7:16-7:19, Teplice nad Metují 7:28-7:31, Náchod 7:58-8:04, Václavice 8:11-8:14, Starkoč 8:18
* Sp 1846      Starkoč 9:42, Václavice 9:46-9:49, Náchod 9:56-10:00, Teplice nad Metují 10:28-10:29, Meziměstí 10:38-10:41, Broumov 10:56
* Sp 1847      Broumov 8:02, Meziměstí 8:16-8:19, Teplice nad Metují 8:28-8:31, Náchod 8:58-9:04, Václavice 9:11-9:14, Starkoč 9:18
* Sp 1848      Starkoč 10:42, Václavice 10:46-10:49, Náchod 10:56-11:00, Teplice nad Metují 11:28-11:29, Meziměstí 11:38-11:41, Broumov 11:56
* Sp 1849      Broumov 9:02, Meziměstí 9:16-9:19, Teplice nad Metují 9:28-9:31, Náchod 9:58-10:04, Václavice 10:11-10:14, Starkoč 10:18
* Sp 1850      Starkoč 11:42, Václavice 11:46-11:49, Náchod 11:56-12:00, Teplice nad Metují 12:28-12:29, Meziměstí 12:38-12:41, Broumov 12:56
* Sp 1851      Broumov 10:02, Meziměstí 10:16-10:19, Teplice nad Metují 10:28-10:31, Náchod 10:58-11:04, Václavice 11:11-11:14, Starkoč 11:18
* Sp 1852      Starkoč 12:42, Václavice 12:46-12:49, Náchod 12:56-13:00, Teplice nad Metují 13:28-13:29, Meziměstí 13:38-13:41, Broumov 13:56
* Sp 1853      Broumov 11:02, Meziměstí 11:16-11:19, Teplice nad Metují 11:28-11:31, Náchod 11:58-12:04, Václavice 12:11-12:14, Starkoč 12:18
* Sp 1854      Starkoč 13:42, Václavice 13:46-13:49, Náchod 13:56-14:00, Teplice nad Metují 14:28-14:29, Meziměstí 14:38-14:41, Broumov 14:56
* Sp 1855      Broumov 12:02, Meziměstí 12:16-12:19, Teplice nad Metují 12:28-12:31, Náchod 12:58-13:04, Václavice 13:11-13:14, Starkoč 13:18
* Sp 1856      Starkoč 14:42, Václavice 14:46-14:49, Náchod 14:56-15:00, Teplice nad Metují 15:28-15:29, Meziměstí 15:38-15:41, Broumov 15:56
* Sp 1857      Broumov 13:02, Meziměstí 13:16-13:19, Teplice nad Metují 13:28-13:31, Náchod 13:58-14:04, Václavice 14:11-14:14, Starkoč 14:18
* Sp 1858      Starkoč 15:42, Václavice 15:46-15:49, Náchod 15:56-16:00, Teplice nad Metují 16:28-16:29, Meziměstí 16:38-16:41, Broumov 16:56
* Sp 1859      Broumov 14:02, Meziměstí 14:16-14:19, Teplice nad Metují 14:28-14:31, Náchod 14:58-15:04, Václavice 15:11-15:14, Starkoč 15:18
* Sp 1860      Starkoč 16:42, Václavice 16:46-16:49, Náchod 16:56-17:00, Teplice nad Metují 17:28-17:29, Meziměstí 17:38-17:41, Broumov 17:56
* Sp 1861      Broumov 15:02, Meziměstí 15:16-15:19, Teplice nad Metují 15:28-15:31, Náchod 15:58-16:04, Václavice 16:11-16:14, Starkoč 16:18
* Sp 1862      Starkoč 17:42, Václavice 17:46-17:49, Náchod 17:56-18:00, Teplice nad Metují 18:28-18:29, Meziměstí 18:38-18:41, Broumov 18:56
26.1.2020 Sp 1862      Starkoč 17:42, Václavice 17:46-17:49, Náchod 17:56-18:00, Teplice nad Metují 18:28-18:29, Meziměstí 18:38-18:41, Broumov 18:56
* Sp 1863      Broumov 16:02, Meziměstí 16:16-16:19, Teplice nad Metují 16:28-16:31, Náchod 16:58-17:04, Václavice 17:11-17:14, Starkoč 17:18
* Sp 1864      Starkoč 18:42, Václavice 18:46-18:49, Náchod 18:56-19:00, Teplice nad Metují 19:28-19:29, Meziměstí 19:38-19:41, Broumov 19:56
* Sp 1865      Broumov 17:02, Meziměstí 17:16-17:19, Teplice nad Metují 17:28-17:31, Náchod 17:58-18:04, Václavice 18:11-18:14, Starkoč 18:18
* Sp 1866      Starkoč 19:42, Václavice 19:45-19:48, Náchod 19:56-20:00, Teplice nad Metují 20:27-20:30, Meziměstí 20:39-20:42, Broumov 20:56
* Sp 1867      Broumov 18:02, Meziměstí 18:16-18:19, Teplice nad Metují 18:28-18:31, Náchod 18:59-19:04, Václavice 19:11-19:14, Starkoč 19:18
* Sp 1868      Starkoč 20:42, Václavice 20:46-20:49, Náchod 20:56-21:00, Teplice nad Metují 21:29-21:31, Meziměstí 21:40-21:43, Broumov 21:57
* Sp 1869      Broumov 20:02, Meziměstí 20:16-20:19, Teplice nad Metují 20:28-20:31, ... Jaroměř 21:39-21:41, Smiřice 21:47-21:48, Hradec Králové hl.n. 21:57
* Sp 1887      Trutnov hl.n. 5:42, Trutnov střed 5:45-5:46, Starkoč 6:20-6:21, ... Smiřice 6:48-6:49, Hradec Králové hl.n. 6:58-7:04, Pardubice hl.n. 7:25
* Sp 1889   Stachelberg   Trutnov hl.n. 7:43, Trutnov střed 7:46-7:47, Starkoč 8:22-8:23, Jaroměř 8:41-8:42, Hradec Králové hl.n. 8:56
* Sp 1894   Stachelberg   Hradec Králové hl.n. 17:03, Jaroměř 17:17-17:18, Starkoč 17:39-17:40, Trutnov střed 18:13-18:13, Trutnov hl.n. 18:17
* Sp 1898      Hradec Králové hl.n. 22:09, Smiřice 22:17-22:18, Jaroměř 22:26-22:27, Starkoč 22:46-22:47, Trutnov střed 23:18-23:19, Trutnov hl.n. 23:23
* Sp 1929      Jihlava 15:34, Okříšky 15:59-16:00, Třebíč 16:15
24.2.2020 Os 4056      Brno hl.n. 16:44, Brno-Židenice 16:47-16:48, Blansko 17:10-17:10, Rájec-Jestřebí 17:18
* Os 4115      Brno hl.n. 10:15, Blažovice 10:41-10:42, Kyjov 11:37-11:38, Bzenec 11:55-11:56, Veselí nad Moravou 12:04-12:06, Uherské Hradiště 12:31
* Os 4117      Brno hl.n. 12:15, Blažovice 12:41-12:42, Kyjov 13:37-13:38, Bzenec 13:55-13:56, Veselí nad Moravou 14:04-14:06, Uherské Hradiště 14:31
* Os 4119      Brno hl.n. 14:14, Blažovice 14:41-14:42, Kyjov 15:37-15:38, Bzenec 15:55-15:56, Veselí nad Moravou 16:04-16:06, Uherské Hradiště 16:31
* Os 4147      Brno hl.n. 14:48, Brno-Židenice 14:52-14:56, Blažovice 15:13-15:13, Nemotice 15:53
* Os 4121      Brno hl.n. 16:14, Blažovice 16:41-16:42, Kyjov 17:37-17:38, ... Veselí nad Moravou 18:04-18:06, Uherské Hradiště 18:27-18:40, Staré Město u Uherského Hradiště 18:46
* Os 4153      Brno hl.n. 17:48, Brno-Židenice 17:52-17:56, Blažovice 18:11-18:12, Kyjov 19:05
* Os 4123      Brno hl.n. 18:15, Blažovice 18:41-18:42, Kyjov 19:37-19:38, Bzenec 19:55-19:56, Veselí nad Moravou 20:04-20:06, Uherské Hradiště 20:31
* Os 4125      Brno hl.n. 20:15, Blažovice 20:41-20:42, Kyjov 21:37-21:38, Bzenec 21:55-21:56, Veselí nad Moravou 22:04
* Os 4101      Brno hl.n. 4:14, Kyjov 5:31-5:32, Bzenec 5:50-5:51, Veselí nad Moravou 6:00-6:03, Uherské Hradiště 6:24
* Os 4107      Brno hl.n. 6:12, Brno-Židenice 6:16-6:22, Blažovice 6:42-6:42, ... Bzenec 7:55-7:56, Veselí nad Moravou 8:04-8:06, Uherské Hradiště 8:31
* Os 4111      Brno hl.n. 8:12, Brno-Židenice 8:16-8:20, Blažovice 8:41-8:42, ... Bzenec 9:55-9:56, Veselí nad Moravou 10:04-10:06, Uherské Hradiště 10:27
* Os 4132      Kunovice 6:37, Uherské Hradiště 6:40
* Os 4152      Nemotice 16:11, Blažovice 16:49-16:50, Brno-Židenice 17:10
* Os 4156      Nemotice 19:11, Nesovice 19:20
* Os 4122      Staré Město u Uherského Hradiště 19:04, Uherské Hradiště 19:10-19:20, Kunovice 19:23-19:29, Veselí nad Moravou 19:48
* Os 4114      Uherské Hradiště 11:30, Kunovice 11:33-11:37, Veselí nad Moravou 11:56-11:57, ... Kyjov 12:23-12:25, Blažovice 13:22-13:23, Brno hl.n. 13:48
* Os 4116      Uherské Hradiště 13:30, Kunovice 13:33-13:37, Veselí nad Moravou 13:56-13:57, ... Kyjov 14:23-14:25, Blažovice 15:22-15:23, Brno hl.n. 15:48
* Os 4118      Uherské Hradiště 15:30, Kunovice 15:33-15:37, Veselí nad Moravou 15:56-15:57, ... Kyjov 16:24-16:25, Blažovice 17:22-17:23, Brno hl.n. 17:48
* Os 4120      Uherské Hradiště 17:30, Kunovice 17:33-17:37, Veselí nad Moravou 17:56-17:57, ... Kyjov 18:23-18:25, Blažovice 19:22-19:23, Brno hl.n. 19:48
Strana: 1 2 3 4 5































399.68

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?