vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - ČD 854

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD 854

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
* 654   Rožmberk   Brno hl.n. 5:39, Náměšť nad Oslavou 6:26-6:29, Třebíč 6:49-6:50, ... Horažďovice předměstí 11:07-11:09, Nepomuk 11:28-11:29, Plzeň hl.n. 11:57
26.1.2020 921   Krakonoš   Praha hl.n. 6:01, Praha-Libeň 6:07-6:08, Nymburk hl.n. 6:53-6:55, ... Starkoč 8:39-8:40, Trutnov střed 9:15-9:16, Trutnov hl.n. 9:20
* Sp 1468      Pardubice hl.n. 7:41, Hradec Králové hl.n. 7:59
* Sp 1480      Pardubice hl.n. 17:45, Hradec Králové hl.n. 18:03
* Sp 1488   Český ráj   Turnov 16:43, Libuň 17:17-17:20, Jičín 17:35-17:37, ... Křinec 18:10-18:11, Praha-Libeň 19:09-19:10, Praha Masarykovo nádraží 19:16
* Sp 1489   Český ráj   Praha Masarykovo nádraží 8:49, Praha-Libeň 8:54-8:55, Křinec 9:56-9:57, ... Jičín 10:31-10:32, Libuň 10:45-10:46, Turnov 11:19
* Sp 1542      Praha Masarykovo nádraží 14:19, Praha-Vysočany 14:26-14:28, Neratovice 14:55-14:58, ... Bakov nad Jizerou 16:02-16:03, Mnichovo Hradiště 16:12-16:13, Turnov 16:32
5.2.2020 Sp 1542      Praha Masarykovo nádraží 14:19, Praha-Vysočany 14:26-14:28, Neratovice 14:55-14:58, ... Bakov nad Jizerou 16:02-16:03, Mnichovo Hradiště 16:12-16:13, Turnov 16:32
* Sp 1544      Praha Masarykovo nádraží 16:19, Praha-Vysočany 16:26-16:28, Neratovice 16:55-16:58, ... Bakov nad Jizerou 17:57-17:57, Mnichovo Hradiště 18:07-18:08, Turnov 18:28
* Sp 1545      Mladá Boleslav město 8:01, Mladá Boleslav hl.n. 8:07-8:09, Všetaty 8:49-8:50, Neratovice 8:57-8:59, Praha-Vysočany 9:28-9:32, Praha Masarykovo nádraží 9:38
* Sp 1546      Praha Masarykovo nádraží 18:19, Praha-Vysočany 18:26-18:28,   . . .   Mladá Boleslav hl.n. 19:45-19:49, Mladá Boleslav město 19:55
15.6.2020 Sp 1546      Praha Masarykovo nádraží 18:19, Praha-Vysočany 18:26-18:28,   . . .   Mladá Boleslav hl.n. 19:45-19:49, Mladá Boleslav město 19:55
17.6.2020 Sp 1546      Praha Masarykovo nádraží 18:19, Praha-Vysočany 18:26-18:28,   . . .   Mladá Boleslav hl.n. 19:45-19:49, Mladá Boleslav město 19:55
* Sp 1547      Turnov 15:24, Mnichovo Hradiště 15:41-15:42, Bakov nad Jizerou 15:50-15:51, ... Neratovice 16:57-16:58, Praha-Vysočany 17:28-17:32, Praha Masarykovo nádraží 17:38
15.6.2020 Sp 1547      Turnov 15:24, Mnichovo Hradiště 15:41-15:42, Bakov nad Jizerou 15:50-15:51, ... Neratovice 16:57-16:58, Praha-Vysočany 17:28-17:32, Praha Masarykovo nádraží 17:38
17.6.2020 Sp 1547      Turnov 15:24, Mnichovo Hradiště 15:41-15:42, Bakov nad Jizerou 15:50-15:51, ... Neratovice 16:57-16:58, Praha-Vysočany 17:28-17:32, Praha Masarykovo nádraží 17:38
* Sp 1560      Praha-Bubny Vltavská 7:05/Praha Masarykovo n. 7:02, Hostivice 7:27-7:29, Kladno 7:40-7:42, Lužná u Rakovníka 8:20-8:21, Rakovník 8:31
* Sp 1562      Praha-Bubny Vltavská 8:05/Praha Masarykovo n. 8:02, Hostivice 8:27-8:29, Kladno 8:41-8:43, Kladno-Ostrovec 8:49
7.6.2020 Sp 1562      Praha-Bubny Vltavská 8:05/Praha Masarykovo n. 8:02, Hostivice 8:27-8:29, Kladno 8:41-8:43, Kladno-Ostrovec 8:49
* Sp 1563      Kladno-Dubí 6:17, Kladno 6:33-6:38, Hostivice 6:51-6:52, Praha-Bubny Vltavská 7:18/Praha Masarykovo n. 7:21
* Sp 1564      Praha-Bubny Vltavská 10:05/Praha Masarykovo n. 10:02, Hostivice 10:27-10:29, Kladno 10:41-10:43, Kladno-Ostrovec 10:49
12.4.2020 Sp 1564      Praha-Bubny Vltavská 10:05, Hostivice 10:27-10:29, Kladno 10:41-10:43, Kladno-Ostrovec 10:49
1.5.2020 Sp 1564      Praha-Bubny Vltavská 10:05, Hostivice 10:27-10:29, Kladno 10:41-10:43, Kladno-Ostrovec 10:49
* Sp 1565      Rakovník západ 6:13, Rakovník 6:16-6:18, Lužná u Rakovníka 6:29-6:29, Kladno 7:11-7:15, Hostivice 7:28-7:30, Praha-Bubny Vltavská 7:50/Praha Masarykovo n. 7:54
* Sp 1568      Praha-Bubny Vltavská 12:05/Praha Masarykovo n. 12:02, Hostivice 12:27-12:29, Kladno 12:41-12:43, Kladno-Ostrovec 12:49
* Sp 1569      Kladno-Ostrovec 9:05, Kladno 9:11-9:15, Hostivice 9:28-9:29, Praha-Bubny Vltavská 9:49/Praha Masarykovo n. 9:52
1.5.2020 Sp 1569      Kladno-Ostrovec 9:05, Kladno 9:11-9:15, Hostivice 9:28-9:29, Praha-Bubny Vltavská 9:49
* Sp 1570      Praha-Bubny Vltavská 14:05/Praha Masarykovo n. 14:02, Hostivice 14:27-14:29, Kladno 14:41-14:43, Kladno-Ostrovec 14:49
* Sp 1571      Kladno-Ostrovec 11:05, Kladno 11:11-11:15, Hostivice 11:28-11:29, Praha-Bubny Vltavská 11:49/Praha Masarykovo n. 11:52
* Sp 1574      Praha-Bubny Vltavská 16:05/Praha Masarykovo n. 16:02, Hostivice 16:27-16:29, Kladno 16:41-16:43, Kladno-Ostrovec 16:49
* Sp 1575      Kladno-Ostrovec 13:05, Kladno 13:12-13:15, Hostivice 13:28-13:29, Praha-Bubny Vltavská 13:49/Praha Masarykovo n. 13:52
* Sp 1576      Praha-Bubny Vltavská 16:21/Praha Masarykovo n. 16:18, Hostivice 16:48-16:53, Kladno 17:08-17:11, Lužná u Rakovníka 17:52-17:53, Rakovník 18:02
27.4.2020 Sp 1576      Praha-Bubny Vltavská 16:21, Hostivice 16:48-16:53, Kladno 17:08-17:11, Lužná u Rakovníka 17:52-17:53, Rakovník 18:02
12.6.2020 Sp 1576      Praha-Bubny Vltavská 16:21/Praha Masarykovo n. 16:18, Hostivice 16:48-16:53, Kladno 17:08-17:11, Lužná u Rakovníka 17:52-17:53, Rakovník 18:02
* Sp 1577      Kladno-Ostrovec 15:05, Kladno 15:12-15:15, Hostivice 15:28-15:29, Praha-Bubny Vltavská 15:49/Praha Masarykovo n. 15:52
* Sp 1579      Kladno-Ostrovec 17:03, Kladno 17:09-17:15, Hostivice 17:28-17:29, Praha-Bubny Vltavská 17:49/Praha Masarykovo n. 17:52
* Sp 1580      Praha-Bubny Vltavská 18:05/Praha Masarykovo n. 18:02, Hostivice 18:27-18:29, Kladno 18:41-18:43, Kladno-Ostrovec 18:49
* Sp 1581      Kladno-Ostrovec 19:03, Kladno 19:10-19:15, Hostivice 19:28-19:29, Praha-Bubny Vltavská 19:49/Praha Masarykovo n. 19:52
* Sp 1582      Praha-Bubny Vltavská 18:21/Praha Masarykovo n. 18:18, Hostivice 18:48-18:53, Kladno 19:08-19:11, Kladno-Ostrovec 19:17
* Sp 1584      Praha-Bubny Vltavská 20:05/Praha Masarykovo n. 20:02, Hostivice 20:27-20:29, Kladno 20:41-20:43, Kladno-Ostrovec 20:49
* Sp 1586      Praha-Bubny Vltavská 21:05/Praha Masarykovo n. 21:02, Hostivice 21:30-21:30, Kladno 21:44
* Sp 1743      Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 6:09, Moravský Krumlov 6:46-6:47, Brno hl.n. 7:25
22.5.2020 Sp 1743      Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 6:09, Moravský Krumlov 6:46-6:47, Brno hl.n. 7:25
25.6.2020 Sp 1743      Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 6:09, Moravský Krumlov 6:46-6:47, Brno hl.n. 7:25
* Sp 1748      Brno hl.n. 17:30, Moravský Krumlov 18:10-18:11, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 18:46
20.5.2020 Sp 1748      Brno hl.n. 17:30, Moravský Krumlov 18:10-18:11, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 18:46
* Sp 1749   Expres Pálava-Podyjí   Brno-Královo Pole 7:37, Brno-Židenice 7:46-7:48, Brno hl.n. 7:52-8:02, ... Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 9:27-9:29, Znojmo 9:53-10:06, Šatov 10:18
23.5.2020 Sp 1749   Expres Pálava-Podyjí   Brno-Královo Pole 7:37, Brno-Židenice 7:46-7:48, Brno hl.n. 7:52-8:02, ... Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 9:27-9:29, Znojmo 9:53-10:06, Šatov 10:18
30.5.2020 Sp 1749   Expres Pálava-Podyjí   Brno-Královo Pole 7:37, Brno-Židenice 7:46-7:48, Brno hl.n. 7:52-8:02, ... Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 9:27-9:29, Znojmo 9:53-10:06, Šatov 10:18
14.6.2020 Sp 1749   Expres Pálava-Podyjí   Brno-Královo Pole 7:37, Brno-Židenice 7:46-7:48, Brno hl.n. 7:52-8:02, ... Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 9:27-9:29, Znojmo 9:53-10:06, Šatov 10:18
18.7.2020 Sp 1749   Expres Pálava-Podyjí   Brno-Královo Pole 7:37, Brno-Židenice 7:46-7:48, Brno hl.n. 7:52-8:02, ... Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 9:27-9:29, Znojmo 9:53-10:06, Šatov 10:18
* Sp 1750   Expres Pálava-Podyjí   Šatov 17:40, Znojmo 17:52-17:58, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 18:22-18:27, ... Brno hl.n. 20:01-20:06, Brno-Židenice 20:09-20:10, Brno-Královo Pole 20:20
25.7.2020 Sp 1750   Expres Pálava-Podyjí   Šatov 17:40, Znojmo 17:52-17:58, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 18:22-18:27, ... Brno hl.n. 20:01-20:06, Brno-Židenice 20:09-20:10, Brno-Královo Pole 20:20
* Sp 1758      Veselí nad Moravou 4:50, Bzenec 4:59-5:00, Kyjov 5:16-5:18, Brno hl.n. 6:33
* Sp 1762      Bojkovice město 5:55, Újezdec u Luhačovic 6:11-6:11, Uherský Brod 6:15-6:17, ... Bzenec 7:10-7:11, Kyjov 7:27-7:28, Brno hl.n. 8:33
* Sp 1763      Brno hl.n. 9:28, Kyjov 10:31-10:32, Bzenec 10:48-10:49, Veselí nad Moravou 10:58-11:00, Uherské Hradiště 11:18-11:19, Staré Město u Uherského Hradiště 11:25
* Sp 1765      Brno hl.n. 11:28, Kyjov 12:31-12:32, Bzenec 12:48-12:49, Veselí nad Moravou 12:58-13:00, Uherské Hradiště 13:18-13:19, Staré Město u Uherského Hradiště 13:25
22.7.2020 Sp 1765      Brno hl.n. 11:28, Kyjov 12:31-12:32, Bzenec 12:48-12:49, Veselí nad Moravou 12:58-13:00, Uherské Hradiště 13:18-13:19, Staré Město u Uherského Hradiště 13:25
* Sp 1768      Staré Město u Uherského Hradiště 12:33, Uherské Hradiště 12:39-12:40, Veselí nad Moravou 12:59-13:01, Bzenec 13:10-13:11, Kyjov 13:27-13:28, Brno hl.n. 14:33
* Sp 1770      Staré Město u Uherského Hradiště 14:33, Uherské Hradiště 14:39-14:40, Veselí nad Moravou 14:59-15:01, Bzenec 15:10-15:11, Kyjov 15:27-15:28, Brno hl.n. 16:33
20.12.2019 Sp 1770      Staré Město u Uherského Hradiště 14:33, Uherské Hradiště 14:39-14:40, Veselí nad Moravou 14:59-15:01, Bzenec 15:10-15:11, Kyjov 15:27-15:28, Brno hl.n. 16:33
* Sp 1773      Brno hl.n. 17:28, Kyjov 18:31-18:32, Bzenec 18:48-18:49, ... Uherský Brod 19:43-19:45, Újezdec u Luhačovic 19:49-19:49, Bojkovice 20:03
* Sp 1778      Uherské Hradiště 20:41, Veselí nad Moravou 20:59-21:01, Bzenec 21:10-21:11, Kyjov 21:27-21:28, Brno hl.n. 22:33
* Sp 1800      Trutnov hl.n. 4:17, Kunčice nad Labem 4:50-4:51, Martinice v Krkonoších 5:01-5:02, ... Chlumec nad Cidlinou 6:25-6:35, Velký Osek 7:00-7:01, Kolín 7:10
* Sp 1801      Kolín 4:52, Velký Osek 5:01-5:02, Chlumec nad Cidlinou 5:27-5:31, ... Martinice v Krkonoších 6:53-6:59, Kunčice nad Labem 7:09-7:10, Trutnov hl.n. 7:41
* Sp 1802      Trutnov hl.n. 6:14, Kunčice nad Labem 6:47-6:48, Martinice v Krkonoších 6:57-6:59, ... Chlumec nad Cidlinou 8:25-8:35, Velký Osek 9:00-9:01, Kolín 9:10
* Sp 1803      Kolín 6:42, Velký Osek 6:51-6:52, Chlumec nad Cidlinou 7:20-7:32, ... Martinice v Krkonoších 8:53-8:57, Kunčice nad Labem 9:07-9:07, Trutnov hl.n. 9:35
* Sp 1804      Trutnov hl.n. 8:09, Kunčice nad Labem 8:44-8:45, Martinice v Krkonoších 8:54-8:57, ... Lázně Bělohrad 9:47-9:47, Ostroměř 9:56-9:59, Chlumec nad Cidlinou 10:25
2.2.2020 Sp 1804      Trutnov hl.n. 8:09, Kunčice nad Labem 8:44-8:45, Martinice v Krkonoších 8:54-8:57, ... Lázně Bělohrad 9:47-9:47, Ostroměř 9:56-9:59, Chlumec nad Cidlinou 10:25
* Sp 1806      Trutnov hl.n. 8:14, Kunčice nad Labem 8:44-8:45, Martinice v Krkonoších 8:54-8:57, ... Chlumec nad Cidlinou 10:25-10:35, Velký Osek 11:00-11:01, Kolín 11:10
* Sp 1807      Kolín 8:42, Velký Osek 8:51-8:52, Chlumec nad Cidlinou 9:20-9:32, ... Martinice v Krkonoších 10:58-11:04, Kunčice nad Labem 11:13-11:14, Trutnov hl.n. 11:50
* Sp 1808      Trutnov hl.n. 10:24, Kunčice nad Labem 10:52-10:53, Martinice v Krkonoších 11:02-11:04, ... Chlumec nad Cidlinou 12:25-12:35, Velký Osek 13:00-13:01, Kolín 13:10
* Sp 1809      Kolín 10:42, Velký Osek 10:51-10:52, Chlumec nad Cidlinou 11:19-11:32, ... Martinice v Krkonoších 12:53-12:57, Kunčice nad Labem 13:07-13:07, Trutnov hl.n. 13:37
* Sp 1810      Trutnov hl.n. 12:09, Kunčice nad Labem 12:44-12:45, Martinice v Krkonoších 12:54-12:57, ... Chlumec nad Cidlinou 14:25-14:35, Velký Osek 15:00-15:01, Kolín 15:10
* Sp 1812      Trutnov hl.n. 12:11, Kunčice nad Labem 12:44-12:45, Martinice v Krkonoších 12:54-12:57, ... Chlumec nad Cidlinou 14:25-14:35, Velký Osek 15:00-15:01, Kolín 15:10
* Sp 1813      Čáslav 12:18, Kutná Hora hl.n. 12:29-12:30, Kolín 12:40-12:42, ... Martinice v Krkonoších 14:58-15:04, Kunčice nad Labem 15:13-15:14, Trutnov hl.n. 15:50
* Sp 1814      Trutnov hl.n. 14:24, Kunčice nad Labem 14:52-14:53, Martinice v Krkonoších 15:02-15:04, ... Chlumec nad Cidlinou 16:25-16:35, Velký Osek 17:00-17:01, Kolín 17:10
* Sp 1815      Čáslav 14:18, Kutná Hora hl.n. 14:29-14:30, Kolín 14:40-14:42, ... Martinice v Krkonoších 16:53-16:57, Kunčice nad Labem 17:07-17:07, Trutnov hl.n. 17:37
* Sp 1816      Trutnov hl.n. 16:09, Kunčice nad Labem 16:44-16:45, Martinice v Krkonoších 16:54-16:57, ... Chlumec nad Cidlinou 18:25-18:35, Velký Osek 19:00-19:01, Kolín 19:10
* Sp 1817      Čáslav 16:22, Kutná Hora hl.n. 16:30-16:31, Kolín 16:40-16:42, ... Martinice v Krkonoších 18:58-19:06, Kunčice nad Labem 19:15-19:16, Trutnov hl.n. 19:50
* Sp 1818      Trutnov hl.n. 16:11, Kunčice nad Labem 16:45-16:45, Martinice v Krkonoších 16:54-16:57, ... Chlumec nad Cidlinou 18:25-18:35, Velký Osek 19:00-19:01, Kolín 19:10
* Sp 1819      Čáslav 18:22, Kutná Hora hl.n. 18:30-18:31, Kolín 18:40-18:42, ... Martinice v Krkonoších 20:53-20:54, Kunčice nad Labem 21:03-21:04, Trutnov hl.n. 21:44
* Sp 1820      Trutnov hl.n. 18:24, Kunčice nad Labem 18:54-18:55, Martinice v Krkonoších 19:04-19:05, ... Lázně Bělohrad 19:47-19:47, Ostroměř 19:56-19:59, Chlumec nad Cidlinou 20:25
* Sp 1823   Dobrošov   Broumov 5:37, Meziměstí 5:50-5:55, Teplice nad Metují 6:03-6:04, ... Starkoč 6:53-6:55, Jaroměř 7:13-7:20, Hradec Králové hl.n. 7:36
* Sp 1824   Dobrošov   Hradec Králové hl.n. 14:24, Jaroměř 14:41-14:43, Starkoč 15:01-15:03, ... Náchod 15:19-15:27, Teplice nad Metují 15:55-15:58, Meziměstí 16:07
* Sp 1825      Hradec Králové hl.n. 7:05, Týniště nad Orlicí 7:27-7:31, Častolovice 7:40-7:41, Doudleby nad Orlicí 7:50-7:51, Letohrad 8:27
* Sp 1826      Letohrad 7:29, Doudleby nad Orlicí 8:09-8:10, Častolovice 8:18-8:19, Týniště nad Orlicí 8:28-8:30, Hradec Králové hl.n. 8:52
* Sp 1827      Hradec Králové hl.n. 9:05, Týniště nad Orlicí 9:29-9:31, Častolovice 9:40-9:41, Doudleby nad Orlicí 9:50-9:51, Letohrad 10:27
* Sp 1828      Letohrad 8:33, Doudleby nad Orlicí 9:09-9:10, Častolovice 9:18-9:19, Týniště nad Orlicí 9:28-9:30, Hradec Králové hl.n. 9:52
* Sp 1829      Hradec Králové hl.n. 11:05, Týniště nad Orlicí 11:27-11:31, Častolovice 11:40-11:41, Doudleby nad Orlicí 11:50-11:51, Letohrad 12:31
* Sp 1830      Letohrad 11:33, Doudleby nad Orlicí 12:09-12:10, Častolovice 12:18-12:19, Týniště nad Orlicí 12:28-12:30, Hradec Králové hl.n. 12:52
* Sp 1831      Hradec Králové hl.n. 13:05, Týniště nad Orlicí 13:27-13:31, Častolovice 13:40-13:41, Doudleby nad Orlicí 13:50-13:51, Letohrad 14:31
* Sp 1832      Letohrad 13:33, Doudleby nad Orlicí 14:09-14:10, Častolovice 14:18-14:19, Týniště nad Orlicí 14:28-14:30, Hradec Králové hl.n. 14:52
* Sp 1834      Letohrad 15:33, Doudleby nad Orlicí 16:09-16:10, Častolovice 16:18-16:19, Týniště nad Orlicí 16:28-16:30, Hradec Králové hl.n. 16:52
4.4.2020 Sp 1834      Letohrad 15:33, Doudleby nad Orlicí 16:09-16:10, Častolovice 16:18-16:19, Týniště nad Orlicí 16:28-16:30, Hradec Králové hl.n. 16:52
* Sp 1835      Hradec Králové hl.n. 15:05, Týniště nad Orlicí 15:28-15:31, Častolovice 15:40-15:41, Doudleby nad Orlicí 15:50-15:51, Letohrad 16:31
1.4.2020 Sp 1835      Hradec Králové hl.n. 15:05, Týniště nad Orlicí 15:28-15:31, Častolovice 15:40-15:41, Doudleby nad Orlicí 15:50-15:51, Letohrad 16:31
2.4.2020 Sp 1835      Hradec Králové hl.n. 15:05, Týniště nad Orlicí 15:28-15:31, Častolovice 15:40-15:41, Doudleby nad Orlicí 15:50-15:51, Letohrad 16:31
* Sp 1836      Letohrad 17:33, Doudleby nad Orlicí 18:09-18:10, Častolovice 18:18-18:19, Týniště nad Orlicí 18:28-18:30, Hradec Králové hl.n. 18:52
31.3.2020 Sp 1836      Letohrad 17:33, Doudleby nad Orlicí 18:09-18:10, Častolovice 18:18-18:19, Týniště nad Orlicí 18:28-18:30, Hradec Králové hl.n. 18:52
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8































445.68

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?