vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - ČD 814

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD 814

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Rok: « 2019
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
18.12.2019 928   Krakonoš   Trutnov hl.n. 10:42, Trutnov střed 10:46-10:47, Starkoč 11:20-11:21, ... Nymburk hl.n. 13:00-13:02, Praha-Libeň 13:42-13:43, Praha hl.n. 13:49
* 1326   Praděd   Ostrava-Svinov 12:00, Opava východ 12:24-12:28, Krnov 12:56-13:05, ... Valšov 13:42-13:43, Moravský Beroun 14:09-14:10, Olomouc hl.n. 14:52
* 1333   Praděd   Olomouc hl.n. 17:05, Moravský Beroun 17:49-17:50, Valšov 18:13-18:14, ... Krnov 18:51-19:06, Opava východ 19:33-19:37, Ostrava-Svinov 20:01
* 1362   Ještěd   Pardubice hl.n. 19:03, Hradec Králové hl.n. 19:23-19:26, Jaroměř 19:39-19:43, ... Železný Brod 20:57-20:59, Turnov 21:16-21:20, Liberec 21:55
* 1364   Ještěd   Pardubice hl.n. 17:03, Hradec Králové hl.n. 17:23-17:26, Jaroměř 17:39-17:43, ... Železný Brod 18:57-18:59, Turnov 19:16-19:20, Liberec 19:55
* 1365   Ještěd   Liberec 8:03, Turnov 8:38-8:42, Železný Brod 8:57-8:58, ... Jaroměř 10:14-10:19, Hradec Králové hl.n. 10:33-10:37, Pardubice hl.n. 10:55
* 1366   Ještěd   Pardubice hl.n. 15:03, Hradec Králové hl.n. 15:23-15:26, Jaroměř 15:39-15:43, ... Železný Brod 16:57-16:59, Turnov 17:16-17:20, Liberec 17:55
* 1370   Ještěd   Pardubice hl.n. 11:03, Hradec Králové hl.n. 11:23-11:26, Jaroměř 11:39-11:43, ... Železný Brod 12:57-12:59, Turnov 13:16-13:20, Liberec 13:56
* 1372   Ještěd   Pardubice hl.n. 9:03, Hradec Králové hl.n. 9:23-9:26, Jaroměř 9:39-9:43, ... Železný Brod 10:57-10:59, Turnov 11:16-11:21, Liberec 11:55
* 1374   Ještěd   Pardubice hl.n. 7:03, Hradec Králové hl.n. 7:23-7:26, Jaroměř 7:39-7:43, ... Železný Brod 8:57-8:59, Turnov 9:16-9:20, Liberec 9:55
* Sp 1418      Jeseník 18:46, Lipová Lázně 18:53-18:54, Hanušovice 19:48-19:53, Bludov 20:16-20:22, Zábřeh na Moravě 20:31
* Sp 1420      Jeseník 18:46, Lipová Lázně 18:53-18:54, Hanušovice 19:48-19:53, Zábřeh na Moravě 20:26
* Sp 1440      Opava východ 6:14, Krnov 6:47-7:05, Třemešná ve Slezsku 7:24-7:25, Głuchołazy 7:53-7:59, Mikulovice 8:13-8:14, Jeseník 8:36
1.5.2020 Sp 1440      Opava východ 6:14, Krnov 6:47-7:05, Třemešná ve Slezsku 7:24-7:25, Głuchołazy 7:53-7:59, Mikulovice 8:13-8:14, Jeseník 8:36
* Sp 1442      Krnov 11:05, Třemešná ve Slezsku 11:22-11:25, Głuchołazy 11:53-11:59, Mikulovice 12:13-12:14, Jeseník 12:36
* Sp 1443      Jeseník 9:30, Mikulovice 9:50-9:51, Głuchołazy 10:04-10:10, Třemešná ve Slezsku 10:39-10:40, Krnov 10:58
24.6.2020 Sp 1443      Jeseník 9:30, Mikulovice 9:50-9:51, Głuchołazy 10:04-10:10, Třemešná ve Slezsku 10:39-10:40, Krnov 10:58
* Sp 1444      Krnov 15:05, Třemešná ve Slezsku 15:22-15:23, Głuchołazy 15:53-15:59, Mikulovice 16:13-16:14, Jeseník 16:36
16.4.2020 Sp 1444      Krnov 15:05, Třemešná ve Slezsku 15:22-15:23, Głuchołazy 15:53-15:59, Mikulovice 16:13-16:14, Jeseník 16:36
27.6.2020 Sp 1444      Krnov 15:05, Třemešná ve Slezsku 15:22-15:23, Głuchołazy 15:53-15:59, Mikulovice 16:13-16:14, Jeseník 16:36
* Sp 1445      Jeseník 13:30, Mikulovice 13:50-13:51, Głuchołazy 14:04-14:10, Třemešná ve Slezsku 14:39-14:40, Krnov 14:58
* Sp 1447      Jeseník 17:30, Mikulovice 17:50-17:51, Głuchołazy 18:04-18:10, ... Krnov 18:58-19:03, Milotice nad Opavou 19:19-19:20, Bruntál 19:31
21.6.2020 Sp 1447      Jeseník 17:30, Mikulovice 17:50-17:51, Głuchołazy 18:04-18:10, ... Krnov 18:58-19:03, Milotice nad Opavou 19:19-19:20, Bruntál 19:31
* Sp 1450      Havlíčkův Brod 5:03, Žďárec u Skutče 6:19-6:20, Chrudim 6:49-6:50, Pardubice hl.n. 7:15*
* Sp 1451      Pardubice hl.n. 8:00, Chrudim 8:17-8:18, Žďárec u Skutče 8:43-8:44, Hlinsko v Čechách 8:59-9:08, Havlíčkův Brod 9.54*
* Sp 1453      Pardubice hl.n. 11:53, Chrudim 12:11-12:12, Žďárec u Skutče 12:37-12:38, Hlinsko v Čechách 12:53
* Sp 1454      Havlíčkův Brod 8:03, Hlinsko v Čechách 8:53-9:00, Žďárec u Skutče 9:14-9:15, Chrudim 9:41-9:42, Pardubice hl.n. 9:59*
* Sp 1456      Hlinsko v Čechách 12:59, Žďárec u Skutče 13:13-13:14, Chrudim 13:39-13:40, Pardubice hl.n. 14:06
* Sp 1457      Pardubice-Rosice nad Labem 15:08, Chrudim 15:21-15:22, Žďárec u Skutče 15:47-15:48, Havlíčkův Brod 16:53
* Sp 1459      Pardubice hl.n. 15:54, Chrudim 16:12-16:13, Žďárec u Skutče 16:37-16:38, Hlinsko v Čechách 16:55
* Sp 1460      Hlinsko v Čechách 17:04, Žďárec u Skutče 17:18-17:19, Chrudim 17:45-17:47, Pardubice hl.n. 18:06
* Sp 1461      Pardubice-Rosice nad Labem 17:08, Chrudim 17:21-17:21, Žďárec u Skutče 17:47-17:48, Havlíčkův Brod 18:53
* Sp 1490      Jičín 6:27, Kopidlno 6:46-6:47, Křinec 7:03-7:04, Nymburk hl.n. 7:21
* Sp 1491      Nymburk hl.n. 18:20, Veleliby 18:24-18:24, Křinec 18:37-18:38, Kopidlno 18:54-19:01, Jičín 19:23
* Sp 1557      Turnov 4:41, Mnichovo Hradiště 4:58-4:59, Bakov nad Jizerou 5:07-5:08, Mladá Boleslav hl.n. 5:19-5:20, Nymburk hl.n. 5:45
* Sp 1558      Nymburk hl.n. 6:04, Mladá Boleslav hl.n. 6:32-6:33, Bakov nad Jizerou 6:43-6:45, Mnichovo Hradiště 6:54-6:59, Turnov 7:19
19.6.2020 Sp 1558      Nymburk hl.n. 6:04, Mladá Boleslav hl.n. 6:32-6:33, Bakov nad Jizerou 6:43-6:45, Mnichovo Hradiště 6:54-6:59, Turnov 7:19
* Sp 1559      Turnov 4:41, Mnichovo Hradiště 4:58-4:59, Bakov nad Jizerou 5:07-5:08, Mladá Boleslav hl.n. 5:19-5:20, Nymburk hl.n. 5:49
* Sp 1560      Praha-Bubny Vltavská 7:05/Praha Masarykovo n. 7:02, Hostivice 7:27-7:29, Kladno 7:40-7:42, Lužná u Rakovníka 8:20-8:21, Rakovník 8:31
* Sp 1561      Kladno-Dubí 5:16, Kladno 5:33-5:39, Hostivice 5:52-5:53, Praha-Bubny Vltavská 6:14/Praha Masarykovo n. 6:20
* Sp 1562      Praha-Bubny Vltavská 8:05/Praha Masarykovo n. 8:02, Hostivice 8:27-8:29, Kladno 8:41-8:43, Kladno-Ostrovec 8:49
7.6.2020 Sp 1562      Praha-Bubny Vltavská 8:05/Praha Masarykovo n. 8:02, Hostivice 8:27-8:29, Kladno 8:41-8:43, Kladno-Ostrovec 8:49
* Sp 1566      Praha-Bubny Vltavská 11:05/Praha Masarykovo n. 11:02, Hostivice 11:27-11:29, Kladno 11:41-11:43, Kladno-Ostrovec 11:49
* Sp 1567      Kladno-Ostrovec 7:42, Kladno 7:48-7:50, Hostivice 8:03-8:05, Praha-Bubny Vltavská 8:30/Praha Masarykovo n. 8:33
* Sp 1572      Praha-Bubny Vltavská 15:21/Praha Masarykovo n. 15:18, Hostivice 15:48-15:53, Kladno 16:08-16:10, Kladno-Ostrovec 16:16
* Sp 1573      Kralupy nad Vltavou 11:23, Kladno 12:12-12:15, Hostivice 12:28-12:29, Praha-Bubny Vltavská 12:49/Praha Masarykovo n. 12:52
* Sp 1578      Praha-Bubny Vltavská 17:21/Praha Masarykovo n. 17:18, Hostivice 17:48-17:53, Kladno 18:08-18:10, Kladno-Ostrovec 18:16
* Sp 1583      Kralupy nad Vltavou 20:23, Kladno 21:08-21:15, Hostivice 21:28-21:31, Praha-Bubny Vltavská 21:51/Praha Masarykovo n. 21:54
* Sp 1588      Praha-Bubny Vltavská 22:05/Praha Masarykovo n. 22:02, Hostivice 22:27-22:29, Kladno 22:41-22:43, Kladno-Dubí 23:01
* Sp 1650      Přerov 0:16, Hulín 0:29-0:30, Otrokovice 0:42-0:43, Zlín střed 0:57
3.7.2020 Sp 1660      Rožnov pod Radhoštěm 5:01, Valašské Meziříčí 5:21-5:26, Hulín 6:20-6:28, Kroměříž 6:36-6:37, Kojetín 6:49
* Sp 1700   Berounka   Rokycany 5:25, Ejpovice 5:30-5:31, Plzeň hl.n. 5:38-5:40, Klatovy 6:28
* Sp 1831      Hradec Králové hl.n. 13:05, Týniště nad Orlicí 13:27-13:31, Častolovice 13:40-13:41, Doudleby nad Orlicí 13:50-13:51, Letohrad 14:31
* Sp 1833      Týniště nad Orlicí 14:31, Častolovice 14:38-14:40, Doudleby nad Orlicí 14:49-14:50, Letohrad 15:25
* Sp 1839      Broumov 4:07, Meziměstí 4:21-4:24, Teplice nad Metují 4:33-4:34, Náchod 5:00-5:01, Václavice 5:09-5:12, Starkoč 5:16
* Sp 1929      Jihlava 15:34, Okříšky 15:59-16:00, Třebíč 16:15
* Os 2004      Dobříš 6:06, Praha-Vršovice 7:29-7:33, Praha hl.n. 7:37
* Os 2027      Praha hl.n. 21:54, Praha-Vršovice 21:58-22:00, Dobříš 23:25
* Os 2040      Vrané nad Vltavou 8:31, Praha-Vršovice 8:59-9:03, Praha hl.n. 9:07
* Os 2041      Praha-Vršovice 8:00, Vrané nad Vltavou 8:28
* Os 2067      Praha hl.n. 20:24, Praha-Vršovice 20:28-20:30, Dobříš 22:04
* Os 2410      Zruč nad Sázavou 3:49, Kutná Hora hl.n. 4:56
* Os 2411      Kutná Hora hl.n. 5:12, Zruč nad Sázavou 6:37
* Os 2412      Zruč nad Sázavou 3:58, Kutná Hora hl.n. 5:05
* Os 2413      Kutná Hora hl.n. 6:03, Zbraslavice 6:56
* Os 2414      Zruč nad Sázavou 4:49, Kutná Hora hl.n. 5:56
* Os 2416      Zruč nad Sázavou 5:47, Kutná Hora hl.n. 6:54
* Os 2417      Kutná Hora hl.n. 7:03, Zruč nad Sázavou 8:21
* Os 2419      Kutná Hora hl.n. 7:03, Zruč nad Sázavou 8:21
* Os 2420      Zruč nad Sázavou 6:47, Kutná Hora hl.n. 7:57
* Os 2421      Kutná Hora hl.n. 9:03, Zruč nad Sázavou 10:23
* Os 2422      Zruč nad Sázavou 7:34, Kutná Hora hl.n. 8:54
* Os 2423      Kutná Hora hl.n. 11:03, Zruč nad Sázavou 12:10
* Os 2424      Zruč nad Sázavou 9:35, Kutná Hora hl.n. 10:54
4.7.2020 Os 2424      Zruč nad Sázavou 9:35, Kutná Hora hl.n. 10:54
* Os 2425      Kutná Hora hl.n. 13:03, Zruč nad Sázavou 14:25
* Os 2426      Zruč nad Sázavou 11:15, Kutná Hora hl.n. 12:54
* Os 2427      Kolín 13:57, Kutná Hora hl.n. 14:07-14:12, Zbraslavice 14:55
* Os 2428      Zruč nad Sázavou 13:37, Kutná Hora hl.n. 14:54
* Os 2429      Kutná Hora hl.n. 15:03, Zruč nad Sázavou 16:11
* Os 2430      Zbraslavice 14:59, Kutná Hora hl.n. 15:54
* Os 2431      Kutná Hora hl.n. 16:03, Zbraslavice 16:46
* Os 2432      Zruč nad Sázavou 15:15, Kutná Hora hl.n. 16:54
* Os 2433      Kutná Hora hl.n. 17:03, Zruč nad Sázavou 18:10
* Os 2434      Zbraslavice 16:58, Kutná Hora hl.n. 17:54
* Os 2435      Kutná Hora hl.n. 19:03, Zruč nad Sázavou 20:27
* Os 2436      Zruč nad Sázavou 17:15, Kutná Hora hl.n. 18:54
* Os 2437      Kolín 20:51, Kutná Hora hl.n. 21:02-21:03, Zruč nad Sázavou 22:09
* Os 2438      Zruč nad Sázavou 19:35, Kutná Hora hl.n. 20:42-20:43, Kolín 20:54
* Os 2439      Kutná Hora hl.n. 22:58, Zruč nad Sázavou 0:00
* Os 2440      Zruč nad Sázavou 21:18, Kutná Hora hl.n. 22:39-22:40, Kolín 22:51
* Os 2447      Čáslav 7:40, Kutná Hora hl.n. 7:51-7:55, Kutná Hora město 8:02
* Os 2449      Kutná Hora hl.n. 8:03, Kutná Hora město 8:10
* Os 2453      Kutná Hora hl.n. 9:55, Kutná Hora město 10:02
* Os 2454      Kutná Hora město 9:40, Kutná Hora hl.n. 9:48
* Os 2455      Kutná Hora hl.n. 10:00, Kutná Hora město 10:07
* Os 2456      Kutná Hora město 11:40, Kutná Hora hl.n. 11:48
* Os 2457      Kutná Hora hl.n. 11:55, Kutná Hora město 12:02
* Os 2458      Kutná Hora město 13:56, Kutná Hora hl.n. 14:04
* Os 2459      Kolín 13:57, Kutná Hora hl.n. 14:07-14:08, Kutná Hora město 14:15
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20































372.42

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   StB: R SB

NÖVOG: R   ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN   TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?