vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2020 » Trať DÚK-U28
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - Trať DÚK-U28

Rok: « 2019
Strana: 1 2
Os/RB 5262      Děčín hl.n. 7:37, Schöna 7:54
RB/Os 5263      Schöna 8:00, Děčín hl.n. 8:17
Os/RB 5264      Děčín hl.n. 13:37, Schöna 13:54
RB/Os 5265      Schöna 14:00, Děčín hl.n. 14:17
Os/RB 5266      Děčín hl.n. 15:37, Schöna 15:54
RB/Os 5267      Schöna 16:00, Děčín hl.n. 16:17
Os/RB 5268      Děčín hl.n. 17:37, Schöna 17:54
RB/Os 5269      Schöna 18:00, Děčín hl.n. 18:17
Os/RB 5270      Děčín hl.n. 22:41, Schöna 22:59-23:00, Schmilka-Hirschmühle 23:02-23:02, Krippen Hp 23:07-23:07, Bad Schandau 23:10
RB/Os 5271      Bad Schandau 23:50, Krippen Hp 23:52-23:52, Schmilka-Hirschmühle 23:56-23:57, Schöna 23:59-0:00, Děčín hl.n. 0:12
Os/RB 5274   Letní kometa   Ústí nad Labem hl.n. 9:19, Děčín hl.n. 9:34-9:36, Bad Schandau 9:51-9:53, Dresden Hbf 10:21
RB/Os 5275   Letní kometa   Dresden Hbf 17:35, Bad Schandau 18:02-18:04, Děčín hl.n. 18:20-18:22, Ústí nad Labem hl.n. 18:38
Os/RB 5276   Vánoční kometa   Ústí nad Labem hl.n. 9:19, Děčín hl.n. 9:34-9:36, Bad Schandau 9:51-9:53, Dresden Hbf 10:21
RB/Os 5277   Vánoční kometa   Dresden Hbf 15:35, Bad Schandau 16:02-16:04, Děčín hl.n. 16:20-16:25, Ústí nad Labem hl.n. 16:42
Os/RB/Os 5440      Rumburk 5:33, Sebnitz(Sachs) 6:17-6:18, Rathmannsdorf(Pirna) 6:36-6:37, ... Schmilka-Hirschmühle 6:54-6:55, Schöna 6:57-6:58, Děčín hl.n. 7:16
Os/RB/Os 5441      Děčín hl.n. 6:41, Schöna 6:59-7:00, Schmilka-Hirschmühle 7:02-7:02, ... Bad Schandau 7:10-7:18, Sebnitz(Sachs) 7:39-7:41, Rumburk 8:35
Os/RB/Os 5442      Rumburk 7:28, Sebnitz(Sachs) 8:15-8:18, Bad Schandau 8:39-8:48, ... Schmilka-Hirschmühle 8:54-8:55, Schöna 8:57-8:58, Děčín hl.n. 9:16
Os/RB/Os 5443      Děčín hl.n. 8:41, Schöna 8:59-9:00, Schmilka-Hirschmühle 9:02-9:02, ... Bad Schandau 9:10-9:18, Sebnitz(Sachs) 9:39-9:41, Rumburk 10:34
Os/RB/Os 5444      Rumburk 9:28, Sebnitz(Sachs) 10:15-10:18, Bad Schandau 10:39-10:48, ... Schmilka-Hirschmühle 10:54-10:55, Schöna 10:57-10:58, Děčín hl.n. 11:16
Os/RB/Os 5445      Děčín hl.n. 10:41, Schöna 10:59-11:00, Schmilka-Hirschmühle 11:02-11:02, ... Bad Schandau 11:10-11:18, Sebnitz(Sachs) 11:39-11:41, Rumburk 12:34
Os/RB/Os 5446      Rumburk 11:28, Sebnitz(Sachs) 12:15-12:18, Bad Schandau 12:39-12:48, ... Schmilka-Hirschmühle 12:54-12:55, Schöna 12:57-12:58, Děčín hl.n. 13:16
Os/RB/Os 5447      Děčín hl.n. 12:41, Schöna 12:59-13:00, Schmilka-Hirschmühle 13:02-13:02, ... Bad Schandau 13:10-13:18, Sebnitz(Sachs) 13:39-13:41, Rumburk 14:34
Os/RB/Os 5448      Rumburk 13:28, Sebnitz(Sachs) 14:15-14:18, Bad Schandau 14:39-14:48, ... Schmilka-Hirschmühle 14:54-14:55, Schöna 14:57-14:58, Děčín hl.n. 15:16
Os/RB/Os 5449      Děčín hl.n. 14:41, Schöna 14:59-15:00, Schmilka-Hirschmühle 15:02-15:02, ... Bad Schandau 15:10-15:18, Sebnitz(Sachs) 15:39-15:41, Rumburk 16:34
Os/RB/Os 5450      Rumburk 15:28, Sebnitz(Sachs) 16:15-16:18, Bad Schandau 16:39-16:48, ... Schmilka-Hirschmühle 16:54-16:55, Schöna 16:57-16:58, Děčín hl.n. 17:16
Os/RB/Os 5451      Děčín hl.n. 16:41, Schöna 16:59-17:00, Schmilka-Hirschmühle 17:02-17:02, ... Bad Schandau 17:10-17:18, Sebnitz(Sachs) 17:39-17:41, Rumburk 18:35
Os/RB/Os 5452      Rumburk 17:28, Sebnitz(Sachs) 18:15-18:18, Bad Schandau 18:39-18:48, ... Schmilka-Hirschmühle 18:54-18:55, Schöna 18:57-18:58, Děčín hl.n. 19:16
Os/RB/Os 5453      Děčín hl.n. 18:41, Schöna 18:59-19:00, Schmilka-Hirschmühle 19:02-19:02, ... Bad Schandau 19:10-19:18, Sebnitz(Sachs) 19:39-19:41, Rumburk 20:35
Os/RB/Os 5454      Rumburk 19:28, Sebnitz(Sachs) 20:15-20:18, Bad Schandau 20:39-20:48, ... Schmilka-Hirschmühle 20:54-20:55, Schöna 20:57-20:58, Děčín hl.n. 21:16
Os/RB/Os 5455      Děčín hl.n. 20:41, Schöna 20:59-21:00, Schmilka-Hirschmühle 21:02-21:02, ... Bad Schandau 21:10-21:18, Sebnitz(Sachs) 21:39-21:41, Rumburk 22:25
Os/RB 5456      Rumburk 20:38, Sebnitz(Sachs) 21:22
Os/RB/Os 5457      Děčín hl.n. 5:25, Schöna 5:43-5:44, Schmilka-Hirschmühle 5:46-5:46, ... Bad Schandau 5:54-5:55, Sebnitz(Sachs) 6:16-6:27, Rumburk 7:11
Os/RB/Os 5458      Rumburk 4:24, Sebnitz(Sachs) 5:15-5:18, Bad Schandau 5:39-5:48, ... Schmilka-Hirschmühle 5:54-5:55, Schöna 5:57-5:58, Děčín hl.n. 6:16
Os/RB/Os 5459      Děčín hl.n. 5:25, Schöna 5:43-5:44, Schmilka-Hirschmühle 5:46-5:46, ... Bad Schandau 5:54-5:55, Sebnitz(Sachs) 6:16-6:39, Rumburk 7:24
Os 6653      Dolní Poustevna 5:18, Rumburk 5:59-6:05, Krásná Lípa 6:11-6:11, ... Jedlová 6:28-6:29, Děčín východ 7:14-7:15, Děčín hl.n. 7:19
Os 6681      Dolní Poustevna 4:32, Rumburk 5:13
Os 6682      Rumburk 14:06, Dolní Poustevna 14:46
Os 6684      Rumburk 22:26, Dolní Poustevna 23:06
Os 6685      Dolní Poustevna 15:12, Rumburk 15:54
Os 11230      Rumburk 6:05, Dolní Poustevna 6:46
Os 11231      Dolní Poustevna 9:08, Rumburk 9:50
Os 11232      Rumburk 8:00, Dolní Poustevna 8:41
Os 11233      Dolní Poustevna 11:08, Rumburk 11:50
Os 11234      Rumburk 10:00, Dolní Poustevna 10:41
Os 11235      Dolní Poustevna 13:08, Rumburk 13:50
Os 11236      Rumburk 12:00, Dolní Poustevna 12:41
Os 11237      Dolní Poustevna 15:08, Rumburk 15:50
Os 11238      Rumburk 14:00, Dolní Poustevna 14:41
Os 11239      Dolní Poustevna 17:08, Rumburk 17:50
Os 11240      Rumburk 16:00, Dolní Poustevna 16:41
Os 11241      Dolní Poustevna 19:08, Rumburk 19:50
Os 11242      Rumburk 18:00, Dolní Poustevna 18:41
Os 11243      Dolní Poustevna 20:50, Rumburk 21:35
Os 11244      Rumburk 20:00, Dolní Poustevna 20:41
Os 11245      Dolní Poustevna 22:50, Rumburk 23:35
Os 11246      Rumburk 22:00, Dolní Poustevna 22:41
Os 11248      Rumburk 23:55, Dolní Poustevna 0:36
Os 11249      Dolní Poustevna 7:08, Rumburk 7:50
Os 11300      Děčín hl.n. 4:44, Dolní Žleb 4:57
Os 11301      Dolní Žleb 5:02, Děčín hl.n. 5:16
Os 11302      Děčín hl.n. 5:25, Dolní Žleb 5:39
Os 11303      Dolní Žleb 5:42, Děčín hl.n. 5:56
Os 11304      Děčín hl.n. 6:41, Dolní Žleb 6:55
Os 11305      Dolní Žleb 6:58, Děčín hl.n. 7:12
Os 11306      Děčín hl.n. 8:41, Dolní Žleb 8:55
Os 11307      Dolní Žleb 8:58, Děčín hl.n. 9:12
Os 11308      Děčín hl.n. 10:41, Dolní Žleb 10:55
Os 11309      Dolní Žleb 10:58, Děčín hl.n. 11:12
Os 11310      Děčín hl.n. 12:41, Dolní Žleb 12:55
Os 11311      Dolní Žleb 12:58, Děčín hl.n. 13:12
Os 11312      Děčín hl.n. 14:41, Dolní Žleb 14:55
Os 11313      Dolní Žleb 14:58, Děčín hl.n. 15:12
Os 11314      Děčín hl.n. 16:41, Dolní Žleb 16:55
Os 11315      Dolní Žleb 16:58, Děčín hl.n. 17:12
Os 11316      Děčín hl.n. 18:41, Dolní Žleb 18:55
Os 11317      Dolní Žleb 18:58, Děčín hl.n. 19:12
Os 11318      Děčín hl.n. 20:41, Dolní Žleb 20:55
Os 11319      Dolní Žleb 20:58, Děčín hl.n. 21:12
Os 11316      Děčín hl.n. 18:41, Dolní Žleb 18:55
Os 21000      Děčín hl.n. 4:44, Dolní Žleb 4:57
Os 21001      Dolní Žleb 5:02, Děčín hl.n. 5:16
Os/RB 23930      Mikulášovice dol.n. 5:42, Sebnitz(Sachs) 5:56
RB/Os 23931      Sebnitz(Sachs) 8:02, Rumburk 8:47
Os/RB 23932      Rumburk 7:11, Sebnitz(Sachs) 7:56
RB/Os 23933      Sebnitz(Sachs) 10:02, Rumburk 10:47
Os/RB 23934      Rumburk 9:11, Sebnitz(Sachs) 9:56
RB/Os 23935      Sebnitz(Sachs) 12:02, Rumburk 12:47
Os/RB 23936      Rumburk 11:11, Sebnitz(Sachs) 11:56
RB/Os 23937      Sebnitz(Sachs) 14:02, Rumburk 14:48
Os/RB 23938      Rumburk 13:11, Sebnitz(Sachs) 13:56
RB/Os 23939      Sebnitz(Sachs) 16:02, Rumburk 16:47
Os/RB 23940      Rumburk 15:11, Sebnitz(Sachs) 15:56
RB/Os 23941      Sebnitz(Sachs) 18:02, Rumburk 18:47
Os/RB 23942      Rumburk 17:11, Sebnitz(Sachs) 17:56
RB/Os 23943      Sebnitz(Sachs) 20:02, Rumburk 20:47
Os/RB 23944      Rumburk 19:11, Sebnitz(Sachs) 19:56
RB/Os 23945      Sebnitz(Sachs) 22:02, Rumburk 22:52
Os/RB 23946      Rumburk 20:51, Sebnitz(Sachs) 21:36
Os/RB 23947      Děčín hl.n. 4:59, Schöna 5:17-5:18, Schmilka-Hirschmühle 5:20-5:20, Krippen Hp 5:25-5:25, Bad Schandau 5:28
Os/RB 23948      Rumburk 4:04, Sebnitz(Sachs) 4:50
Strana: 1 2































150.81

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   StB: R SB

NÖVOG: R   ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN   TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?