vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2020 » Trať CZ-270
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - Trať CZ-270

Strana: 1 2 3
Ex 120   Valašský expres   Púchov 18:08, Vsetín 18:50-18:52, Valašské Meziříčí 19:07-19:09, ... Kolín 22:04-22:05, Praha-Libeň 22:34-22:35, Praha hl.n. 22:41
Ex 122   Valašský expres   Púchov 16:08, Vsetín 16:50-16:52, Valašské Meziříčí 17:07-17:09, ... Kolín 20:00-20:01, Praha-Libeň 20:32-20:33, Praha hl.n. 20:39
Ex 123   Valašský expres   Praha hl.n. 7:23, Praha-Libeň 7:29-7:30, Kolín 8:01-8:02, ... Valašské Meziříčí 10:51-10:53, Vsetín 11:08-11:10, Púchov 11:52
Ex 124   Valašský expres   Púchov 14:08, Vsetín 14:50-14:52, Valašské Meziříčí 15:07-15:09, ... Kolín 18:00-18:01, Praha-Libeň 18:32-18:33, Praha hl.n. 18:39
Ex 125   Valašský expres   Praha hl.n. 9:23, Praha-Libeň 9:29-9:30, Kolín 10:01-10:02, ... Valašské Meziříčí 12:51-12:53, Vsetín 13:08-13:10, Púchov 13:52
Ex 126   Valašský expres   Púchov 12:08, Vsetín 12:50-12:52, Valašské Meziříčí 13:07-13:09, ... Kolín 16:00-16:01, Praha-Libeň 16:32-16:33, Praha hl.n. 16:39
Ex 127   Valašský expres   Praha hl.n. 11:23, Praha-Libeň 11:29-11:30, Kolín 12:01-12:02, ... Valašské Meziříčí 14:51-14:53, Vsetín 15:08-15:10, Púchov 15:52
Ex 128   Valašský expres   Púchov 10:08, Vsetín 10:50-10:52, Valašské Meziříčí 11:07-11:09, ... Kolín 14:00-14:01, Praha-Libeň 14:32-14:33, Praha hl.n. 14:39
Ex 129   Valašský expres   Praha hl.n. 13:23, Praha-Libeň 13:29-13:30, Kolín 14:01-14:02, ... Valašské Meziříčí 16:51-16:53, Vsetín 17:08-17:10, Púchov 17:52
EC/IC 130 / 130/41004/41005      Budapest-Nyugati 8:40, Vác 9:06, Štúrovo 9:40-9:43, ... Warszawa Centralna 19:05-19:15, Warszawa Wschodnia 19:21-19:24, Terespol 21:17
IC/EC 131/14004/14005 / 131      Terespol 6:38, Warszawa Wschodnia 8:36-8:39, Warszawa Centralna 8:45-8:52, ... Štúrovo 18:17-18:20, Vác 18:54, Budapest-Nyugati 19:20
Ex 220   Valašský expres   Žilina 7:28, Púchov 8:06-8:08, Vsetín 8:50-8:52, ... Kolín 12:00-12:01, Praha-Libeň 12:32-12:33, Praha hl.n. 12:39
Ex 221   Valašský expres   Praha hl.n. 15:23, Praha-Libeň 15:29-15:30, Kolín 16:01-16:02, ... Vsetín 19:08-19:10, Púchov 19:52-19:53, Žilina 20:32
SC 240   Pendolino Košičan   Košice 15:00, Kysak 15:11-15:12, Poprad-Tatry 16:05-16:07, ... Kolín 21:43-21:44, Praha-Libeň 22:12-22:13, Praha hl.n. 22:19
SC 241   Pendolino Košičan   Praha hl.n. 7:08, Praha-Libeň 7:14-7:15, Kolín 7:44-7:45, ... Poprad-Tatry 13:19-13:21, Kysak 14:14-14:15, Košice 14:27
SC 242   Pendolino Košičan   Košice 5:00, Kysak 5:11-5:12, Poprad-Tatry 6:05-6:07, ... Pardubice hl.n. 11:22-11:23, Praha-Libeň 12:12-12:13, Praha hl.n. 12:19
SC 243   Pendolino Košičan   Praha hl.n. 15:40, Praha-Libeň 15:46-15:47, Pardubice hl.n. 16:33-16:34, ... Poprad-Tatry 21:55-21:57, Kysak 22:52-22:53, Košice 23:05
EN 13013/4/5/6 / 408 / 408/41012/41013      Nice Ville 9.29, Monaco-Monte Carlo 9.42-9.44, Ventimiglia 10.09-10.40, ... Smolensk 7.09-7.13, Vjazma 8.56-9.19, Moskva-Bel. 11.44
EN 409/14012/14013 / 409 / 13017/8/9/20 /      Moskva-Bel. 18.17, Vjazma 21.09-21.32, Smolensk 23.10-23.15, ... Ventimiglia 17.15-17.43, Monaco-Monte Carlo 18.07-18.09, Nice Ville 18.30
LE 410   LeoExpres   Kraków Gł. osobowy 4:33, Krzeszowice 4:52-4:53, Trzebinia 5:16-5:22, ... Kolín 10:49-10:50, Praha-Libeň 11:20-11:21, Praha hl.n. 11:27
LE 413   LeoExpres   Praha hl.n. 16:08, Praha-Libeň 16:14-16:15, Kolín 16:45-16:46, ... Jaworzno Szczakowa 21:48-21:49, Trzebinia 22:09-22:12, Kraków Gł. osobowy 23:02
LE 413   LeoExpress   Praha hl.n. 16:08, Praha-Libeň 16:14-16:15, Kolín 16:45-16:46, ... Jaworzno Szczakowa 21:33-21:34, Trzebinia 21:51-21:54, Kraków Główny 22:52
NJ/IC/NJ 456 / 456/47010/47011 / 456      Wien Hbf 22.10, Břeclav 23.07-23.50, Ostrava hl.n. 1.30-1.32, ... Berlin Ostbf. 9.35-9.41, Berlin Hbf. 9.48-9.53, Berlin-Charlottenburg 9.59
NJ/IC/NJ 457 / 457/74010/74011 / 457      Berlin-Charlottenburg 18.22, Berlin Hbf. 18.30-18.43, Berlin Ostbf. 18.50-18.53, ... Ostrava hl.n. 2.27-2.30, Břeclav 4.10-5.49, Wien Hbf 7.00
SC 500   Pendolino   Ostrava hl.n. 17:15, Ostrava-Svinov 17:21-17:23, Olomouc hl.n. 18:12-18:14, Pardubice hl.n. 19:22-19:23, Praha-Libeň 20:12-20:13, Praha hl.n. 20:19
SC/IC 504   Pendolino   Ostrava hl.n. 15:15, Ostrava-Svinov 15:21-15:23, Olomouc hl.n. 16:12-16:14, ... Lázně Kynžvart 21:12-21:13, Cheb 21:26-21:30, Karlovy Vary 22:08
IC/SC 505   Pendolino   Karlovy Vary 5:52, Cheb 6:30-6:34, Lázně Kynžvart 6:47-6:48, ... Olomouc hl.n. 11:43-11:45, Ostrava-Svinov 12:36-12:38, Ostrava hl.n. 12:44
SC 506   Pendolino   Ostrava hl.n. 13:15, Ostrava-Svinov 13:21-13:23, Olomouc hl.n. 14:12-14:14, Pardubice hl.n. 15:22-15:23, Praha-Libeň 16:12-16:13, Praha hl.n. 16:19
SC 507   Pendolino   Praha hl.n. 11:40, Praha-Libeň 11:46-11:47, Pardubice hl.n. 12:33-12:34, Olomouc hl.n. 13:43-13:45, Ostrava-Svinov 14:36-14:38, Ostrava hl.n. 14:44
SC 509   Pendolino   Praha hl.n. 13:40, Praha-Libeň 13:46-13:47, Pardubice hl.n. 14:33-14:34, Olomouc hl.n. 15:43-15:45, Ostrava-Svinov 16:36-16:38, Ostrava hl.n. 16:44
SC/IC 512   Pendolino   Bohumín 7:07, Ostrava hl.n. 7:13-7:15, Ostrava-Svinov 7:21-7:23, ... Mariánské Lázně 13:05-13:06, Cheb 13:24-13:26, Františkovy Lázně 13:33
IC/SC 515   Pendolino   Františkovy Lázně 14:27, Cheb 14:34-14:36, Mariánské Lázně 14:53-14:55, ... Ostrava-Svinov 20:36-20:38, Ostrava hl.n. 20:44-20:46, Bohumín 20:52
IC 516   Pendolino   Bohumín 5:07, Ostrava hl.n. 5:13-5:15, Ostrava-Svinov 5:21-5:23, ... Pardubice hl.n. 7:22-7:23, Praha-Libeň 8:12-8:13, Praha hl.n. 8:19
SC 516   Pendolino   Bohumín 5:07, Ostrava hl.n. 5:13-5:15, Ostrava-Svinov 5:21-5:23, ... Pardubice hl.n. 7:22-7:23, Praha-Libeň 8:12-8:13, Praha hl.n. 8:19
IC 517   Pendolino   Praha hl.n. 19:40, Praha-Libeň 19:46-19:47, Pardubice hl.n. 20:33-20:34, ... Ostrava-Svinov 22:36-22:38, Ostrava hl.n. 22:44-22:46, Bohumín 22:52
SC 517   Pendolino   Praha hl.n. 19:40, Praha-Libeň 19:46-19:47, Pardubice hl.n. 20:33-20:34, ... Ostrava-Svinov 22:36-22:38, Ostrava hl.n. 22:44-22:46, Bohumín 22:52
Ex 520   Valašský expres   Vsetín 6:51, Valašské Meziříčí 7:06-7:08, Hranice na Moravě 7:30-7:32, ... Kolín 10:00-10:01, Praha-Libeň 10:32-10:33, Praha hl.n. 10:39
Ex 521   Valašský expres   Praha hl.n. 17:23, Praha-Libeň 17:29-17:30, Kolín 18:01-18:02, ... Hranice na Moravě 20:27-20:31, Valašské Meziříčí 20:55-20:57, Vsetín 21:13
Ex 522   Valašský expres   Vsetín 4:52, Valašské Meziříčí 5:07-5:09, Hranice na Moravě 5:32-5:33, ... Kolín 8:00-8:01, Praha-Libeň 8:32-8:33, Praha hl.n. 8:39
Ex 523   Valašský expres   Praha hl.n. 19:23, Praha-Libeň 19:29-19:30, Kolín 20:01-20:02, ... Hranice na Moravě 22:27-22:28, Valašské Meziříčí 22:51-22:53, Vsetín 23:08
Ex 524   Přerovský zubr   Přerov 3:55, Olomouc hl.n. 4:09-4:11, Zábřeh na Moravě 4:32-4:33, ... Kolín 5:59-6:01, Praha-Libeň 6:32-6:33, Praha hl.n. 6:39
Ex 525   Přerovský zubr   Praha hl.n. 21:26, Praha-Libeň 21:32-21:33, Kolín 22:05-22:06, ... Zábřeh na Moravě 23:33-23:34, Olomouc hl.n. 23:55-23:57, Přerov 0:11
640   Hukvaldy   Bohumín 20:00, Ostrava hl.n. 20:07-20:09, Ostrava-Svinov 20:15-20:17, ... Kolín 23:06-23:07, Praha-Libeň 23:37-23:38, Praha hl.n. 23:44
641   Hukvaldy   Praha hl.n. 4:23, Praha-Libeň 4:29-4:30, Kolín 5:01-5:02, ... Ostrava-Svinov 7:51-7:53, Ostrava hl.n. 7:59-8:01, Bohumín 8:08
800   Moravan   Olomouc hl.n. 21:09, Přerov 21:22-21:24, Hulín 21:33-21:34, ... Staré Město u Uherského Hradiště 21:53-21:56, Hodonín 22:14-22:15, Břeclav 22:27
801   Moravan   Břeclav 5:30, Hodonín 5:42-5:43, Staré Město u Uherského Hradiště 6:01-6:04, ... Hulín 6:22-6:24, Přerov 6:33-6:35, Olomouc hl.n. 6:51
802   Moravan   Olomouc hl.n. 19:09, Přerov 19:22-19:24, Hulín 19:33-19:34, ... Zaječí 20:58-20:59, Šakvice 21:03-21:04, Brno hl.n. 21:24
803   Moravan   Brno hl.n. 6:36, Šakvice 6:55-6:56, Zaječí 7:01-7:02, ... Hulín 8:22-8:24, Přerov 8:33-8:35, Olomouc hl.n. 8:51
804   Moravan   Olomouc hl.n. 17:09, Přerov 17:22-17:24, Hulín 17:33-17:34, ... Zaječí 18:58-18:59, Šakvice 19:03-19:04, Brno hl.n. 19:24
805   Moravan   Brno hl.n. 8:36, Šakvice 8:55-8:56, Zaječí 9:01-9:02, ... Hulín 10:22-10:24, Přerov 10:33-10:35, Olomouc hl.n. 10:49
806   Moravan   Olomouc hl.n. 15:09, Přerov 15:22-15:24, Hulín 15:33-15:34, ... Zaječí 16:58-16:59, Šakvice 17:03-17:04, Brno hl.n. 17:24
807   Moravan   Brno hl.n. 10:36, Šakvice 10:55-10:56, Zaječí 11:01-11:02, ... Hulín 12:22-12:24, Přerov 12:33-12:35, Olomouc hl.n. 12:49
808   Moravan   Olomouc hl.n. 13:09, Přerov 13:22-13:24, Hulín 13:33-13:34, ... Zaječí 14:58-14:59, Šakvice 15:03-15:04, Brno hl.n. 15:24
809   Moravan   Brno hl.n. 12:36, Šakvice 12:55-12:56, Zaječí 13:01-13:02, ... Hulín 14:22-14:24, Přerov 14:33-14:35, Olomouc hl.n. 14:49
810   Moravan   Olomouc hl.n. 11:09, Přerov 11:23-11:25, Hulín 11:33-11:34, ... Zaječí 12:58-12:59, Šakvice 13:03-13:04, Brno hl.n. 13:24
811   Moravan   Brno hl.n. 14:36, Šakvice 14:55-14:56, Zaječí 15:01-15:02, ... Hulín 16:23-16:24, Přerov 16:33-16:35, Olomouc hl.n. 16:49
812   Moravan   Olomouc hl.n. 9:09, Přerov 9:22-9:24, Hulín 9:33-9:34, ... Zaječí 10:58-10:59, Šakvice 11:03-11:04, Brno hl.n. 11:24
813   Moravan   Brno hl.n. 16:36, Šakvice 16:55-16:56, Zaječí 17:01-17:02, ... Hulín 18:22-18:24, Přerov 18:33-18:35, Olomouc hl.n. 18:49
814   Moravan   Olomouc hl.n. 7:09, Přerov 7:22-7:24, Hulín 7:33-7:34, ... Zaječí 8:58-8:59, Šakvice 9:03-9:04, Brno hl.n. 9:24
815   Moravan   Brno hl.n. 18:36, Šakvice 18:55-18:56, Zaječí 19:01-19:02, ... Hulín 20:22-20:24, Přerov 20:33-20:35, Olomouc hl.n. 20:49
880   Slovácký expres   Luhačovice 18:07, Uherský Brod 18:25-18:26, Uherské Hradiště 18:45-18:48, ... Hulín 19:25-19:29, Přerov 19:39-19:41, Olomouc hl.n. 19:56
881   Slovácký expres   Olomouc hl.n. 5:58, Přerov 6:13-6:15, Hulín 6:24-6:26, ... Uherský Brod 7:19-7:23, Újezdec u Luhačovic 7:27-7:28, Luhačovice 7:41
882   Slovácký expres   Luhačovice 16:31, Újezdec u Luhačovic 16:45-16:45, Uherský Brod 16:50-17:08, ... Kolín 20:24-20:26, Praha-Libeň 20:55-20:56, Praha hl.n. 21:02
883   Slovácký expres   Praha hl.n. 4:57, Praha-Libeň 5:03-5:04, Kolín 5:36-5:38, ... Uherský Brod 8:52-9:00, Újezdec u Luhačovic 9:04-9:05, Luhačovice 9:18
884   Slovácký expres   Luhačovice 14:31, Újezdec u Luhačovic 14:45-14:45, Uherský Brod 14:50-15:08, ... Kolín 18:24-18:26, Praha-Libeň 18:55-18:56, Praha hl.n. 19:02
885   Slovácký expres   Praha hl.n. 6:57, Praha-Libeň 7:03-7:04, Kolín 7:36-7:38, ... Uherský Brod 10:52-11:00, Újezdec u Luhačovic 11:04-11:05, Luhačovice 11:18
886   Slovácký expres   Luhačovice 12:31, Újezdec u Luhačovic 12:45-12:45, Uherský Brod 12:50-13:08, ... Praha-Libeň 16:55-16:56, Praha hl.n. 17:02-17:06, Praha-Smíchov 17:12
887   Slovácký expres   Praha hl.n. 8:57, Praha-Libeň 9:03-9:04, Kolín 9:36-9:38, ... Uherský Brod 12:52-13:00, Újezdec u Luhačovic 13:04-13:05, Luhačovice 13:18
888   Slovácký expres   Luhačovice 10:31, Újezdec u Luhačovic 10:45-10:45, Uherský Brod 10:50-11:08, ... Praha-Libeň 14:55-14:56, Praha hl.n. 15:02-15:06, Praha-Smíchov 15:12
889   Slovácký expres   Praha-Smíchov 10:44, Praha hl.n. 10:51-10:57, Praha-Libeň 11:03-11:04, ... Uherský Brod 14:52-15:00, Újezdec u Luhačovic 15:04-15:05, Luhačovice 15:18
890   Slovácký expres   Luhačovice 8:31, Újezdec u Luhačovic 8:45-8:45, Uherský Brod 8:50-9:08, ... Praha-Libeň 12:55-12:56, Praha hl.n. 13:02-13:07, Praha-Smíchov 13:13
891   Slovácký expres   Praha-Smíchov 12:45, Praha hl.n. 12:52-12:57, Praha-Libeň 13:03-13:04, ... Uherský Brod 16:52-17:00, Újezdec u Luhačovic 17:04-17:05, Luhačovice 17:18
892   Slovácký expres   Veselí nad Moravou 7:12, Uherské Hradiště 7:25-7:26, Staré Město u Uherského Hradiště 7:32-7:43, ... Praha-Libeň 10:55-10:56, Praha hl.n. 11:02-11:06, Praha-Smíchov 11:12
893   Slovácký expres   Praha-Smíchov 14:44, Praha hl.n. 14:51-14:57, Praha-Libeň 15:03-15:04, ... Uherský Brod 18:53-18:55, Újezdec u Luhačovic 18:59-19:00, Luhačovice 19:13
894   Zlínský expres   Zlín střed 5:30, Otrokovice 5:43-5:54, Hulín 6:03-6:04, ... Praha-Libeň 8:55-8:56, Praha hl.n. 9:02-9:08, Praha-Smíchov 9:14
895   Slovácký expres   Praha-Smíchov 16:44, Praha hl.n. 16:51-16:57, Praha-Libeň 17:03-17:04, ... Staré Město u Uherského Hradiště 20:15-20:26, Uherské Hradiště 20:32-20:33, Veselí nad Moravou 20:46
896   Slovácký expres   Staré Město u Uherského Hradiště 4:20, Otrokovice 4:31-4:32, Hulín 4:40-4:41, ... Kolín 7:00-7:01, Praha-Libeň 7:32-7:33, Praha hl.n. 7:39
897   Zlínský expres   Praha-Smíchov 18:44, Praha hl.n. 18:51-18:57, Praha-Libeň 19:03-19:04, ... Hulín 21:55-21:56, Otrokovice 22:04-22:14, Zlín střed 22:27
900   Bouzov   Šumperk 20:15, Bludov 20:20-20:22, Zábřeh na Moravě 20:31-20:34, ... Nezamyslice 21:38-21:39, Vyškov na Moravě 21:56-22:00, Brno hl.n. 22:37
901   Bouzov   Brno hl.n. 5:22, Vyškov na Moravě 5:55-5:59, Nezamyslice 6:15-6:20, ... Olomouc hl.n. 6:52-6:56, Zábřeh na Moravě 7:22-7:26, Šumperk 7:41
902   Bouzov   Šumperk 18:09, Zábřeh na Moravě 18:22-18:34, Olomouc hl.n. 19:00-19:06, ... Nezamyslice 19:38-19:39, Vyškov na Moravě 19:56-20:00, Brno hl.n. 20:37
903   Bouzov   Brno hl.n. 7:18, Vyškov na Moravě 7:55-7:59, Nezamyslice 8:15-8:20, ... Olomouc hl.n. 8:52-8:56, Zábřeh na Moravě 9:22-9:26, Šumperk 9:41
904   Bouzov   Šumperk 16:09, Zábřeh na Moravě 16:22-16:34, Olomouc hl.n. 17:00-17:06, ... Nezamyslice 17:38-17:39, Vyškov na Moravě 17:56-18:00, Brno hl.n. 18:43
905   Bouzov   Brno hl.n. 9:18, Vyškov na Moravě 9:55-9:59, Nezamyslice 10:15-10:20, ... Olomouc hl.n. 10:52-10:56, Zábřeh na Moravě 11:22-11:26, Šumperk 11:41
906   Bouzov   Šumperk 14:09, Zábřeh na Moravě 14:22-14:34, Olomouc hl.n. 15:00-15:06, ... Nezamyslice 15:38-15:39, Vyškov na Moravě 15:56-16:00, Brno hl.n. 16:43
907   Bouzov   Brno hl.n. 11:18, Vyškov na Moravě 11:55-11:59, Nezamyslice 12:15-12:20, ... Olomouc hl.n. 12:52-12:56, Zábřeh na Moravě 13:22-13:26, Šumperk 13:41
908   Bouzov   Šumperk 12:09, Zábřeh na Moravě 12:22-12:34, Olomouc hl.n. 13:00-13:06, ... Nezamyslice 13:38-13:39, Vyškov na Moravě 13:56-14:00, Brno hl.n. 14:43
909   Bouzov   Brno hl.n. 13:18, Vyškov na Moravě 13:55-13:59, Nezamyslice 14:15-14:20, ... Olomouc hl.n. 14:52-14:56, Zábřeh na Moravě 15:22-15:26, Šumperk 15:41
910   Bouzov   Šumperk 10:09, Zábřeh na Moravě 10:22-10:34, Olomouc hl.n. 11:00-11:06, ... Nezamyslice 11:38-11:39, Vyškov na Moravě 11:56-12:00, Brno hl.n. 12:42
911   Bouzov   Brno hl.n. 15:18, Vyškov na Moravě 15:55-15:59, Nezamyslice 16:15-16:20, ... Olomouc hl.n. 16:52-16:56, Zábřeh na Moravě 17:22-17:26, Šumperk 17:41
912   Bouzov   Šumperk 8:09, Zábřeh na Moravě 8:22-8:34, Olomouc hl.n. 9:00-9:06, ... Nezamyslice 9:38-9:39, Vyškov na Moravě 9:56-10:00, Brno hl.n. 10:42
913   Bouzov   Brno hl.n. 17:18, Vyškov na Moravě 17:55-17:59, Nezamyslice 18:15-18:20, ... Zábřeh na Moravě 19:23-19:26, Bludov 19:35-19:36, Šumperk 19:43
914   Bouzov   Šumperk 6:11, Bludov 6:16-6:21, Zábřeh na Moravě 6:30-6:31, ... Nezamyslice 7:38-7:39, Vyškov na Moravě 7:56-8:00, Brno hl.n. 8:42
915   Bouzov   Brno hl.n. 19:18, Vyškov na Moravě 19:55-19:59, Nezamyslice 20:15-20:20, ... Červenka 21:07-21:07, Zábřeh na Moravě 21:23-21:26, Šumperk 21:41
916   Bouzov   Olomouc hl.n. 5:58, Prostějov hl.n. 6:14-6:16, Nezamyslice 6:35-6:37, Vyškov na Moravě 6:55-7:00, Brno hl.n. 7:43
917   Bouzov   Brno hl.n. 21:19, Vyškov na Moravě 21:55-21:59, Nezamyslice 22:15-22:16, Prostějov hl.n. 22:29-22:35, Olomouc hl.n. 22:52
LE 1224   LeoExpress   Bohumín 11:54, Ostrava hl. n. 12:00-12:04, Ostrava-Svinov 12:10-12:12, ... Kolín 14:49-14:50, Praha-Libeň 15:20-15:21, Praha hl. n. 15:27
LE 1232      Staré Město u Uherského Hradiště 6:25, Přerov 6:53-7:01, Olomouc hl.n. 7:15-7:17, Pardubice hl.n. 8:30-8:31, Praha hl.n. 9:27
EC/LE 1250      Košice 23:11, Prešov 23:37-23:42, Poprad-Tatry 0:50-0:52, ... Olomouc hl. n. 5:15-5:17, Pardubice hl.n. 6:30-6:31, Praha hl.n. 7:27
LE 1250      Košice 23:11, Prešov 23:37-23:42, Poprad-Tatry 0:50-0:52, ... Olomouc hl. n. 5:15-5:17, Pardubice hl.n. 6:30-6:31, Praha hl.n. 7:27
Strana: 1 2 3































239.38
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?