vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2020 » Trať CZ-190
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - Trať CZ-190

Strana: 1
654   Rožmberk   Brno hl.n. 5:39, Náměšť nad Oslavou 6:28-6:29, Třebíč 6:49-6:50, ... Horažďovice předměstí 11:07-11:09, Nepomuk 11:28-11:29, Plzeň hl.n. 11:57
655   Rožmberk   Plzeň hl.n. 16:03, Nepomuk 16:29-16:31, Horažďovice předměstí 16:50-16:51, ... Třebíč 21:06-21:08, Náměšť nad Oslavou 21:27-21:28, Brno hl.n. 22:14
656   Rožmberk   Jihlava 5:40, Kostelec u Jihlavy 5:57-5:58, Horní Cerekev 6:15-6:16, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:57
657   Bezdrev   Plzeň hl.n. 18:03, Nepomuk 18:29-18:31, Horažďovice předměstí 18:50-18:51, ... Protivín 19:24-19:25, Číčenice 19:32-19:33, České Budějovice 19:54
658   Bezdrev   České Budějovice 6:04, Číčenice 6:25-6:26, Protivín 6:31-6:32, ... Horažďovice předměstí 7:07-7:09, Nepomuk 7:28-7:29, Plzeň hl.n. 7:57
659   Bezdrev   Plzeň hl.n. 20:03, Nepomuk 20:29-20:31, Horažďovice předměstí 20:50-20:51, ... Protivín 21:24-21:25, Číčenice 21:32-21:33, České Budějovice 21:54
660   Rožmberk   Brno hl.n. 15:41, Náměšť nad Oslavou 16:28-16:29, Třebíč 16:49-16:50, ... Horažďovice předměstí 21:07-21:09, Nepomuk 21:28-21:29, Plzeň hl.n. 21:57
661   Rožmberk   Plzeň hl.n. 6:03, Nepomuk 6:29-6:31, Horažďovice předměstí 6:50-6:51, ... Třebíč 11:06-11:08, Náměšť nad Oslavou 11:27-11:28, Brno hl.n. 12:14
662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:41, Náměšť nad Oslavou 14:28-14:29, Třebíč 14:49-14:50, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:57
663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:29-8:31, Horažďovice předměstí 8:50-8:51, ... Třebíč 13:06-13:08, Náměšť nad Oslavou 13:27-13:28, Brno hl.n. 14:14
664   Rožmberk   Brno hl.n. 11:41, Náměšť nad Oslavou 12:28-12:29, Třebíč 12:49-12:50, ... Horažďovice předměstí 17:07-17:09, Nepomuk 17:28-17:29, Plzeň hl.n. 17:57
665   Rožmberk   Plzeň hl.n. 10:03, Nepomuk 10:29-10:31, Horažďovice předměstí 10:50-10:51, ... Třebíč 15:06-15:08, Náměšť nad Oslavou 15:27-15:28, Brno hl.n. 16:14
666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:41, Náměšť nad Oslavou 10:28-10:29, Třebíč 10:49-10:50, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:57
667   Rožmberk   Plzeň hl.n. 12:03, Nepomuk 12:29-12:31, Horažďovice předměstí 12:50-12:51, ... Třebíč 17:06-17:08, Náměšť nad Oslavou 17:27-17:28, Brno hl.n. 18:14
668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:41, Náměšť nad Oslavou 8:28-8:29, Třebíč 8:49-8:50, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:57
669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:29-14:31, Horažďovice předměstí 14:50-14:51, ... Třebíč 19:06-19:08, Náměšť nad Oslavou 19:27-19:28, Brno hl.n. 20:14
1168      Praha hl.n. 9:34, Praha-Smíchov 9:40-9:43, Beroun 10:14-10:15, ... Protivín 12:11-12:12, Číčenice 12:18-12:19, České Budějovice 12:41
1171      České Budějovice 13:12, Zliv 13:23-13:24, Číčenice 13:35-13:36, ... Beroun 15:40-15:45, Praha-Smíchov 16:28, Praha hl.n. 16:36
1172      Praha hl.n. 13:23, Praha-Smíchov 13:29-13:31, Beroun 14:10-14:15, ... Protivín 16:11-16:12, Číčenice 16:18-16:19, České Budějovice 16:41
1174      Praha hl.n. 15:24, Praha-Smíchov 15:30-15:32, Beroun 16:10-16:15, ... Protivín 18:11-18:12, Číčenice 18:18-18:19, České Budějovice 18:41
1178      Praha hl.n. 17:23, Praha-Smíchov 17:29-17:31, Beroun 18:10-18:15, ... Protivín 20:11-20:12, Číčenice 20:18-20:19, České Budějovice 20:41
Sp 1710      Tábor 5:05, Milevsko 5:31-5:32, Písek 6:07-6:08, Putim 6:13-6:13, Ražice 6:17-6:18, Strakonice 6:29
Sp 1711      Strakonice 5:19, Ražice 5:30-5:30, Putim 5:34-5:35, Písek 5:39-5:40, Milevsko 6:19-6:20, Tábor 6:46
Sp 1712      Tábor 7:05, Milevsko 7:31-7:32, Písek 8:07-8:08, Putim 8:13-8:13, Ražice 8:17-8:21, Strakonice 8:32
Sp 1713      Strakonice 7:18, Ražice 7:30-7:30, Putim 7:34-7:35, Písek 7:39-7:40, Milevsko 8:19-8:20, Tábor 8:46
Sp 1714      Tábor 9:05, Milevsko 9:31-9:32, Písek 10:07-10:08, Putim 10:13-10:13, Ražice 10:17-10:21, Strakonice 10:32
Sp 1715      Strakonice 9:19, Ražice 9:30-9:30, Putim 9:34-9:35, Písek 9:39-9:40, Milevsko 10:19-10:20, Tábor 10:46
Sp 1716      Tábor 11:05, Milevsko 11:31-11:32, Písek 12:07-12:08, Putim 12:13-12:13, Ražice 12:17-12:21, Strakonice 12:32
Sp 1717      Strakonice 11:19, Ražice 11:30-11:30, Putim 11:34-11:35, Písek 11:39-11:40, Milevsko 12:19-12:20, Tábor 12:46
Sp 1718      Tábor 13:05, Milevsko 13:31-13:32, Písek 14:08-14:09, Putim 14:13-14:14, Ražice 14:18-14:21, Strakonice 14:32
Sp 1719      Strakonice 13:22, Ražice 13:33-13:33, Putim 13:37-13:38, Písek 13:42-13:43, Milevsko 14:20-14:21, Tábor 14:47
Sp 1720      Tábor 15:05, Milevsko 15:31-15:32, Písek 16:07-16:08, Putim 16:13-16:13, Ražice 16:17-16:21, Strakonice 16:32
Sp 1721      Strakonice 15:19, Ražice 15:30-15:30, Putim 15:34-15:35, Písek 15:39-15:40, Milevsko 16:19-16:20, Tábor 16:46
Sp 1722      Tábor 17:05, Milevsko 17:31-17:32, Písek 18:07-18:08, Putim 18:13-18:13, Ražice 18:17-18:21, Strakonice 18:32
Sp 1723      Strakonice 17:19, Ražice 17:30-17:30, Putim 17:34-17:35, Písek 17:39-17:40, Milevsko 18:19-18:20, Tábor 18:46
Sp 1724      Tábor 19:05, Milevsko 19:31-19:32, Písek 20:07-20:08, Putim 20:13-20:13, Ražice 20:17-20:21, Strakonice 20:32
Sp 1725      Strakonice 19:19, Ražice 19:30-19:30, Putim 19:34-19:35, Písek 19:39-19:40, Milevsko 20:19-20:20, Tábor 20:46
Os 8000      České Budějovice 6:13, Dívčice 6:34-6:35, Číčenice 6:42-6:43, Protivín 6:51-7:07, Ražice 7:15-7:18, Strakonice 7:30
Os 8001      Strakonice 4:54, Ražice 5:10-5:10, Protivín 5:20-5:21, Číčenice 5:28-5:29, Dívčice 5:35-5:35, České Budějovice 5:54
Os 8002      České Budějovice 8:42, Dívčice 9:03-9:03, Číčenice 9:10-9:11, Protivín 9:18-9:26, Ražice 9:35-9:36, Strakonice 9:50
Os 8003      Strakonice 5:54, Ražice 6:07-6:08, Protivín 6:15-6:16, Číčenice 6:24-6:34, Dívčice 6:41-6:42, České Budějovice 7:03
Os 8004      České Budějovice 10:42, Dívčice 11:03-11:03, Číčenice 11:10-11:11, Protivín 11:18-11:26, Ražice 11:35-11:36, Strakonice 11:50
Os 8005      Strakonice 8:06, Ražice 8:19-8:20, Protivín 8:29-8:33, Číčenice 8:42-8:42, Dívčice 8:50-8:51, České Budějovice 9:11
Os 8006      České Budějovice 12:42, Dívčice 13:03-13:03, Číčenice 13:10-13:11, Protivín 13:18-13:26, Ražice 13:35-13:36, Strakonice 13:50
Os 8007      Strakonice 10:06, Ražice 10:19-10:20, Protivín 10:28-10:33, Číčenice 10:41-10:41, Dívčice 10:49-10:49, České Budějovice 11:09
Os 8008      České Budějovice 14:42, Dívčice 15:02-15:02, Číčenice 15:09-15:10, Protivín 15:17-15:25, Ražice 15:34-15:34, Strakonice 15:47
Os 8009      Strakonice 12:07, Ražice 12:20-12:20, Protivín 12:28-12:33, Číčenice 12:41-12:41, Dívčice 12:49-12:49, České Budějovice 13:09
Os 8010      České Budějovice 16:47, Dívčice 17:06-17:07, Číčenice 17:14-17:16, Protivín 17:23-17:26, Ražice 17:34-17:35, Strakonice 17:48
Os 8011      Strakonice 14:02, Ražice 14:15-14:21, Protivín 14:29-14:33, ... Dívčice 14:49-14:49, České Budějovice 15:07-15:10, České Velenice 15:57
Os 8012      České Velenice 16:03, České Budějovice 16:49-16:52, Dívčice 17:10-17:10, ... Protivín 17:25-17:26, Ražice 17:34-17:35, Strakonice 17:48
Os 8013      Strakonice 14:07, Ražice 14:20-14:21, Protivín 14:29-14:33, Číčenice 14:41-14:41, Dívčice 14:48-14:49, České Budějovice 15:09
Os 8014      České Budějovice 18:42, Dívčice 19:03-19:03, Číčenice 19:10-19:11, Protivín 19:18-19:26, Ražice 19:35-19:36, Strakonice 19:50
Os 8015      Strakonice 16:02, Ražice 16:15-16:21, Protivín 16:29-16:33, ... Dívčice 16:49-16:49, České Budějovice 17:06-17:10, České Velenice 17:57
Os 8016      České Budějovice 22:57, Dívčice 23:18-23:18, Číčenice 23:26-23:26, Protivín 23:35-23:35, Ražice 23:45-23:46, Strakonice 23:58
Os 8017      Strakonice 16:07, Ražice 16:20-16:21, Protivín 16:29-16:43, Číčenice 16:51-16:52, Dívčice 16:59-17:00, České Budějovice 17:21
Os 8019      Strakonice 18:07, Ražice 18:20-18:20, Protivín 18:28-18:33, Číčenice 18:41-18:41, Dívčice 18:48-18:49, České Budějovice 19:09
Os 8040      Číčenice 4:52, Protivín 5:00-5:01, Ražice 5:10-5:13, Strakonice 5:34
Os 8041      Písek 19:17, Putim 19:20-19:21, Ražice 19:25-19:41, ... Číčenice 19:59-19:59, Dívčice 20:07-20:08, České Budějovice 20:30
Os 8042      Protivín 12:54, Ražice 13:03-13:04, Strakonice 13:21
Os 8043      Strakonice 14:36, Ražice 14:54-14:55, Protivín 15:05
Os 8044      Protivín 16:38, Ražice 16:47-16:48, Strakonice 17:04
Os 8045      Strakonice 22:30, Ražice 22:43-22:43, Protivín 22:52
Os 8046      Protivín 21:50, Ražice 21:58-21:59, Strakonice 22:12
Os 8049      Strakonice 17:32, Ražice 17:49-17:50, Protivín 18:00
Os 8050      České Budějovice 4:39, Dívčice 5:00
Os 8051      Dívčice 5:07, České Budějovice 5:27
Os 8052      České Budějovice 5:35, Dívčice 5:59
Os 8053      Dívčice 6:10, České Budějovice 6:29
Os 8054      České Budějovice 6:34, Dívčice 6:56
Os 8055      Dívčice 7:07, České Budějovice 7:27
Os 8056      České Budějovice 7:29, Dívčice 7:49
Os 8057      Dívčice 8:10, České Budějovice 8:30
Os 8058      České Budějovice 14:27, Dívčice 14:50
Os 8059      Dívčice 15:00, České Budějovice 15:21
Os 8060      České Budějovice 15:29, Dívčice 15:49
Os 8061      Dívčice 16:09, České Budějovice 16:30
Os 8062      České Budějovice 16:33, Dívčice 16:54
Os 8063      Dívčice 17:06, České Budějovice 17:27
Os 8064      České Budějovice 17:38, Dívčice 18:00
Os 8065      Dívčice 18:09, České Budějovice 18:30
Os 8071      Strakonice 4:50, Ražice 5:03-5:04, Protivín 5:13-5:14, Číčenice 5:23-5:23, Dívčice 5:31-5:32, České Budějovice 5:52
Os 8073      Strakonice 5:49, Ražice 6:02-6:02, Protivín 6:11-6:12, Číčenice 6:20-6:20, Dívčice 6:27-6:28, České Budějovice 6:48
Os 8080      České Budějovice 20:13, Zliv 20:27
Os 8082      České Budějovice 22:08, Zliv 22:21
Os 8083      Zliv 21:23, České Budějovice 21:36
Os 8085      Zliv 22:41, České Budějovice 22:54
Strana: 1































194.66

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?