vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - PKPIC EU07

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EU07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* IC/С 51/6302/6303 / 51      Wrocław Gł. 17:16, Lubliniec 18:49-18:51, Częstochowa Stradom 19:13-19:15, ... Rzeszów Gł. 22:56-23:01, Przemyśl Gł 0:16-0:41, Lvіv 6:10
23.12.2019 IC/С 51/6302/6303 / 51      Wrocław Gł. 17:16, Lubliniec 18:49-18:51, Częstochowa Stradom 19:13-19:15, ... Rzeszów Gł. 22:56-23:01, Przemyśl Gł 0:16-0:41, Lvіv 6:10
* С/IC 52 / 52/3602/3603      Lvіv 23:40, Przemyśl Gł 3:15-3:40, Rzeszów Gł. 4.54-4:59, ... Częstochowa Stradom 8:50-8:52, Lubliniec 9:14-9:16, Wrocław Gł. 10:40
* EC/IC 100 / 100/44000/44001      Wien Hbf 18:10, Břeclav 19:04-19:12, Hodonín 19:23-19:24, ... Gliwice 22:31-22:32, Zabrze 22:40-22:41, Katowice 22:56
* IC/EC 101/40000/40001 / 101      Katowice 4:57, Zabrze 5:10-5:11, Gliwice 5:18-5:19, ... Hodonín 8:33-8:34, Břeclav 8:45-8:55, Wien Hbf 9:49
* EC/IC 104 / 104/43002/43003      Graz Hbf 5:28, Bruck a. d. Mur 6:03-6:05, Kapfenberg 6:11-6:12, ... Jarosław 17:24-17:25, Przemyśl Zasanie 17:52-17:53, Przemyśl Gł. 17:56
15.12.2019 EC/IC 104 / 104/43002/43003      Graz Hbf 5:28, Bruck a. d. Mur 6:03-6:05, Kapfenberg 6:11-6:12, ... Jarosław 17:24-17:25, Przemyśl Zasanie 17:52-17:53, Przemyśl Gł. 17:56
28.9.2020 EC/IC 104 / 104/43002/43003      Graz Hbf 5:28, Bruck a. d. Mur 6:03-6:05, Kapfenberg 6:11-6:12, ... Jarosław 17:24-17:25, Przemyśl Zasanie 17:52-17:53, Przemyśl Gł. 17:56
* IC/EC 105/34002/34003 / 105      Przemyśl Gł. 10:14, Przemyśl Zasanie 10:17-10:18, Jarosław 10:43-10:44, ... Kapfenberg 21:51-21:52, Bruck a. d. Mur 21:56-21:58, Graz Hbf 22:33
23.2.2020 IC/EC 105/34002/34003 / 105      Przemyśl Gł. 10:14, Przemyśl Zasanie 10:17-10:18, Jarosław 10:43-10:44, ... Kapfenberg 21:51-21:52, Bruck a. d. Mur 21:56-21:58, Graz Hbf 22:33
25.8.2020 IC/EC 105/34002/34003 / 105      Przemyśl Gł. 10:14, Przemyśl Zasanie 10:17-10:18, Jarosław 10:43-10:44, ... Kapfenberg 21:51-21:52, Bruck a. d. Mur 21:56-21:58, Graz Hbf 22:33
* IC/EC 114/34004/34005 / 114      Kraków Gł. osobowy 10:15, Krzeszowice 10:36-10:37, Trzebinia 11:00-11:01, ... Kolín 17:00-17:01, Praha-Libeň 17:32-17:34, Praha hl.n. 17:40
28.2.2020 IC/EC 114/34004/34005 / 114      Kraków Gł. osobowy 10:15, Krzeszowice 10:36-10:37, Trzebinia 11:00-11:01, ... Kolín 17:00-17:01, Praha-Libeň 17:32-17:34, Praha hl.n. 17:40
17.8.2020 IC/EC 114/34004/34005 / 114      Kraków Gł. osobowy 10:15, Krzeszowice 10:36-10:37, Trzebinia 11:00-11:01, ... Kolín 17:00-17:01, Praha-Libeň 17:32-17:34, Praha hl.n. 17:40
8.11.2020 IC/EC 114/34004/34005 / 114      Kraków Gł. osobowy 10:15, Krzeszowice 10:36-10:37, Trzebinia 11:00-11:01, ... Kolín 17:00-17:01, Praha-Libeň 17:32-17:34, Praha hl.n. 17:40
* EC/IC 115 / 115/43004/43005      Praha hl.n. 10:23, Praha-Libeň 10:29-10:30, Kolín 11:01-11:02, ... Trzebinia 16:56-16:57, Krzeszowice 17:20-17:21, Kraków Gł. osobowy 17:42
7.1.2020 EC/IC 115 / 115/43004/43005      Praha hl.n. 10:23, Praha-Libeň 10:29-10:30, Kolín 11:01-11:02, ... Trzebinia 16:56-16:57, Krzeszowice 17:20-17:21, Kraków Gł. osobowy 17:42
31.1.2020 EC/IC 115 / 115/43004/43005      Praha hl.n. 10:23, Praha-Libeň 10:29-10:30, Kolín 11:01-11:02, ... Trzebinia 16:56-16:57, Krzeszowice 17:20-17:21, Kraków Gł. osobowy 17:42
25.8.2020 EC/IC 115 / 115/43004/43005      Praha hl.n. 10:23, Praha-Libeň 10:29-10:30, Kolín 11:01-11:02, ... Trzebinia 16:56-16:57, Krzeszowice 17:20-17:21, Kraków Gł. osobowy 17:42
26.9.2020 EC/IC 115 / 115/43004/43005      Praha hl.n. 10:23, Praha-Libeň 10:29-10:30, Kolín 11:01-11:02, ... Trzebinia 16:56-16:57, Krzeszowice 17:20-17:21, Kraków Gł. osobowy 17:42
* TLK/R 300/34004/34005 / 300      Przemyśl Gł. 14:40, Przemyśl Zasanie 14:43-14:44, Jarosław 15:11-15:12, ... Chałupki 21:30-21:31, Ostrava hl.n. 21:44-21:45, Ostrava-Svinov 21:51
* R/TLK 301 / 301/43004/43005      Ostrava-Svinov 6:10, Ostrava hl.n. 6:16-6:17, Chałupki 6:30-6:33, ... Jarosław 12:47-12:48, Przemyśl Zasanie 13:15-13:16, Przemyśl Gł. 13:19
28.12.2019 R/TLK 301 / 301/43004/43005      Ostrava-Svinov 6:10, Ostrava hl.n. 6:16-6:17, Chałupki 6:30-6:33, ... Jarosław 12:47-12:48, Przemyśl Zasanie 13:15-13:16, Przemyśl Gł. 13:19
* МНЭ/TLK 303 / 303/10016   Hańcza   Grodna 15.31 (EEST 16.31), Kuźnica Białostocka, Białystok 17:18
* TLK/МНЭ 304/10015 / 304   Hańcza   Białystok 10:44, Kuźnica Białostocka 11.22-12.32, Grodna 13.10 (EEST 14.10)
* TLK/R 402/54070/54071 / 402      Hel 18:04, Władysławowo 18:53-18:58, Puck 19:11-19:13, ... Wodzislaw Sląski 7:13-7:27, Chałupki 7:43-7:44, Bohumín 7:50
8.8.2020 TLK/R 402/54070/54071 / 402      Hel 18:04, Władysławowo 18:53-18:58, Puck 19:11-19:13, ... Wodzislaw Sląski 7:13-7:27, Chałupki 7:43-7:44, Bohumín 7:50
* R/TLK 403 / 403/45070/45071      Bohumín 17:33, Chałupki 17:39-17:40, Wodzislaw Sląski 17:55-17:56, ... Gdynia Gł. 5:16-6:09, Puck 6:41-6:43, Hel 7:48
17.7.2020 IC 406 / 406/41010/41011   Chopin   Bohumín 3.18, Chałupki 3.24-3.25, Katowice 4.34-4.37, Kraków Gł. 6.05-6.35, Warszawa C. 9.16-9.25, Warszawa Wsch. 9.31
17.7.2020 IC 406 / 406/41010/41011   Chopin   Bohumín 3.18, Chałupki 3.24-3.25, Katowice 4.34-4.37, Kraków Gł. 6.52
27.9.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
28.12.2019 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
* EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 06:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (09:03/09:23) - Chabówka (10:58/11:18) - Zakopane 12:15
31.12.2019 EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 06:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (09:03/09:23) - Chabówka (10:58/11:18) - Zakopane 12:15
* EIC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:27/10:50) - Chabówka (12:55/13:08) - Zakopane 13:57
21.12.2019 IC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:27/10:50) - Chabówka (12:55/13:08) - Zakopane 13:57
31.12.2019 IC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:27/10:50) - Chabówka (12:55/13:08) - Zakopane 13:57
25.1.2020 IC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:27/10:50) - Chabówka (12:55/13:08) - Zakopane 13:57
* EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:40 - Chabówka (15:34/15:51) - Kraków Gł. (17:34/17:56) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:41
27.6.2020 EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:40 - Chabówka (15:34/15:51) - Kraków Gł. (17:34/17:56) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:41
* EIC 3154/3155   Morskie Oko   Zakopane 17:10 - Chabówka (18:11/18:31) - Kraków Gł. (20:24/20:31) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 23:51
* TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15:38 - Białystok - Warszawa Wsch. - Kraków Gł 23:49
* TLK 13106/13107   San   Warszawa Zach. 16:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Stalowa Wola Rozw. - Przeworsk - Przemyśl Gł. 00:00
2.1.2020 TLK 13106/13107   San   Warszawa Zach. 16:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Stalowa Wola Rozw. - Przeworsk - Przemyśl Gł. 00:00
* TLK 24100/24101   Roztocze   Chełm 13:26 - Świdnik Miasto - Lublin Gł. - ... - Trzebinia - Katowice - Gliwice 22:31
* TLK 24100/24101   Roztocze   Chełm 13:27 - Świdnik Miasto - Lublin Gł. - ... - Kraków Gł. - Trzebinia - Katowice 21:59
6.6.2020 IC 26104/26105   Hetman   Lublin Gł. 05:25 - Kraśnik - Stalowa Wola Rozwadów - ... - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 14:36
* TLK 30100/30101   Małopolska   Kraków Gł. 13:33 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 18:15
* TLK 30102/30103   Łukasiewicz   Kraków Gł. 06:57 - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 10:26
* TLK 30102/30103   Łukasiewicz   Kraków Gł. 07:00 - Tarnow - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 10:49
* TLK 33102/33103   Łukasiewicz   Przemyśl Gł. 17:33 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. 21:05
28.10.2020 TLK 30102/30103   Łukasiewicz   Kraków Gł. 06:57 - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 10:26
* TLK 30150/30151   Malinowski   Kraków Gł. 08:56 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 13:17
* TLK 30170/30171   Pogórze   Kraków Gł. 05:07 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 10:02
* TLK 30170/30171   Pogórze   Kraków Gł. 05:08 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 09:37
* TLK 31102/31103   Hańcza   Kraków Gł. 04:33 - Warszawa Wsch. - Białystok - Suwałki 12:52
* TLK 31106/31107   San   Przemyśl Gł. 04:31 - Przeworsk - Stalowa Wola Rozw. - ... - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 11:09
* TLK 31112/31113   Nosal   Zakopane 08:43 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 15:41
* TLK 31114/31115   Regle   Zakopane 13:15 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 20:41
* TLK 31116/31117   Podhale   Zakopane 16:10 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 23:20
* TLK 33100/33101   Małopolska   Krynica Zdrój 11:05 - Muszyna - Nowy Sącz - Tarnów - Kraków Gł. 15:33
* TLK 33102/33103   Łukasiewicz   Przemyśl Gł. 17:29 - Rzeszów Gł. - Tarnów - Kraków Gł. 20:54
* TLK 33150/33151   Malinowski   Krynica Zdrój 14:21 - Muszyna - Nowy Sącz - Tarnów - Kraków Gł. 19:00
* TLK 33168/33169   Pogórze   Krynica Zdrój 18:53 - Muszyna - Stróże - Tarnów - Kraków Gł. 23:35
* TLK 34100/34101   Matejko   Przemyśl Gł. 04:37 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała Gł. 10:55
* TLK 35100/35101   Małopolska   Krynica Zdrój 10:45 - Muszyna - Nowy Sącz - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 23:40
* TLK 35100/35101   Małopolska   Zakopane 11:49 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 00:07
* TLK 35100/35101   Małopolska   Zakopane 11:49 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 00:13
* TLK 35190/35191   Korsarz   Kraków Gł. 20:09 - Trzebina - Mysłowice - ... - Słupsk - Lębork - Łeba 10:06
* TLK 37100/37101   Wielkopolanin   Kraków Gł. 15:09 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 21:34
* TLK 37100/37101   Wielkopolanin   Kraków Gł. 15:47 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 21:30
12.1.2020 TLK 37100/37101   Wielkopolanin   Kraków Gł. 15:47 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 21:30
18.1.2020 TLK 37100/37101   Wielkopolanin   Kraków Gł. 15:47 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 21:30
1.9.2020 TLK 37100/37101   Wielkopolanin   Kraków Gł. 15:09 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 21:34
11.9.2020 TLK 37100/37101   Wielkopolanin   Kraków Gł. 15:09 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 21:34
4.10.2020 TLK 37100/37101   Wielkopolanin   Kraków Gł. 15:09 - Trzebinia - Mysłowice - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 21:34
* TLK 37104/37105   Pułaski   Kraków Gł. 07:07 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 12:20
* IC 38100/38101   Mehoffer   Kraków Gł. 13:12 - Częstochowa Str. - Opole Gł. - ... - Zielona Góra - Kostrzyn - Szczecin Gł. 21:34
* IC 38100/38101   Mehoffer   Kraków Gł. 13:12 - Częstochowa Str. - Opole Gł. - ... - Zielona Góra - Kostrzyn - Szczecin Gł. 21:34
* IC 38100/38101   Mehoffer   Wrocław Gł. 17:10 - Legnica - Zielona Góra - Kostrzyn - Szczecin Gł. 21:34
* IC 38100/38101   Mehoffer   Wrocław Gł. 17:11 - Zielona Góra - Kostrzyn - Szczecin Gł. 22:07
18.9.2020 IC 38100/38101   Mehoffer   Kraków Gł. 13:12 - Częstochowa Str. - Opole Gł. - ... - Zielona Góra - Kostrzyn - Szczecin Gł. 21:34
* IC 38102/38103   Zefir   Kraków Gł. 05:25 - Częstochowa Str. - Lubliniec - ... - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg 15:48
* IC 38102/38103   Zefir   Kraków Gł. 05:25 - Częstochowa Str. - Lubliniec - ... - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg 16:56
* TLK 38108/38109   Wybicki   Kraków Gł. 10:39 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 21:52
* TLK 38108/38109   Wybicki   Kraków Gł. 11:28 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 21:06
* TLK 38170/38171   Ustronie   Kraków Gł. 20:00 - Kielce - Skarżysko Kam. - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:47
* TLK 38170/38171   Ustronie   Kraków Gł. 20:35 - Kielce - Skarżysko Kam. - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:18
* IC 38172/38173   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 19:19 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Goleniów - Wysoka Kam. - Świnoujście 10:48
* TLK 38190/38191   Bursztyn   Przemyśl Gł. 18:26 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 08:31
* TLK 42100/42101   Roztocze   Gliwice 05:38 - Katowice - Trzebinia - ... - Lublin Gł. - Świdnik Miasto - Chełm 14:42
* TLK 42100/42101   Roztocze   Katowice 06:08 - Trzebinia - Kraków Gł. - ... - Lublin Gł. - Świdnik Miasto - Chełm 14:33
* TLK 43100/43101   Matejko   Bielsko Biała Gł. 13:27 - Tychy - Katowice - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 19:30
29.2.2020 TLK 43100/43101   Matejko   Bielsko Biała Gł. 13:27 - Tychy - Katowice - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 19:30
* IC 48102/48103   Swarożyc   Katowice 05:21 - Gliwice - Strzelce Op. - ... - Goleniów - Wysoka Kam. - Świnoujście 14:10
* TLK 53100/53101   Małopolska   Gdynia Gł. 05:06 - Tczew - Iława Gł. - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 17:20
* TLK 53100/53101   Małopolska   Gdynia Gł. 05:13 - Tczew - Iława Gł. - ... - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 17:32
* TLK 53190/53191   Korsarz   Łeba 20:17 - Lębork - Słupsk - ... - Mysłowice - Trzebinia - Kraków Gł. 09:44
6.11.2020 IC 58108/58109   Stańczyk   Olsztyn Gł. 16:00 - Elbląg - Malbork - ... - Słupsk - Stargard - Szczecin Gł. 23:24
30.8.2020 TLK 63170/63171   Pogórze   Wrocław Gł. 23:20 - Opole Gł. - Lubliniec - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 08:34
Strana: 1 2































508.65
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?