vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2020 - PKPIC EP07

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
* TLK/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, ... (Jagodin 0.50-2:56, Kovel-Pass. 8:08-8:38), Kyjiv-Pass. 11:00
13.1.2020 TLK/С 68/12010/12011 / 68      Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, ... (Jagodin 0.50-2:56, Kovel-Pass. 8:08-8:38), Kyjiv-Pass. 11:00
8.2.2020 IC/EC 105/34002/34003 / 105      Przemyśl Gł. 10:14, Przemyśl Zasanie 10:17-10:18, Jarosław 10:43-10:44, ... Kapfenberg 21:51-21:52, Bruck a. d. Mur 21:56-21:58, Graz Hbf 22:33
18.9.2020 IC/EC 105/34002/34003 / 105      Przemyśl Gł. 10:14, Przemyśl Zasanie 10:17-10:18, Jarosław 10:43-10:44, ... Kapfenberg 21:51-21:52, Bruck a. d. Mur 21:56-21:58, Graz Hbf 22:33
20.9.2020 IC/EC 105/34002/34003 / 105      Przemyśl Gł. 10:14, Przemyśl Zasanie 10:17-10:18, Jarosław 10:43-10:44, ... Kapfenberg 21:51-21:52, Bruck a. d. Mur 21:56-21:58, Graz Hbf 22:33
* С/IC 125Б / 125/11012/11013      Terespol 19:36 - Siedlce - Warszawa Wsch.- Warszawa Zach. 22:19
* С/IC 125Б / 125/11012/11013      Brest-centr. 18:56/19:56, Terespol 18:42-19:36, Łuków 20:39-20:40, Warszawa Zach. 22:19
* IC/С 126/11002/11003 / 126Б      Warszawa Zach. 13:01, Łuków 14:33-14:34, Terespol 15:37-16:24, Brest-centr. 18:10/19:10
* IC/С 126/11002/11003 / 126Б      Warszawa Zach.13:01 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Terespol 15:37
* С/IC 127Б / 127/11010/11011      Terespol 15:07 - Siedlce - Warszawa Wsch.- Warszawa Zach. 18:14
* С/IC 127Б / 127/11010/11011      Terespol 15:07 Siedlce - Warszawa Wsch.- Warszawa Zach. 18:14
* С/IC 127Б / 127/11010/11011      Brest-centr. 14:33/15:33, Terespol 14:19-15:12, Łuków 16:16-16:17, Warszawa Zach. 18:04
* IC/С 128/11000/11001 / 128Б      Warszawa Zach. 08:04 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Terespol 11:13
* IC/С 128/11000/11001 / 128Б      Warszawa Zach. 08:04- Warszawa Wsch. - Siedlce Terespol 11:13
* IC/С 128/11000/11001 / 128Б      Warszawa Zach. 8:06, Łuków 9:55-9:57, Terespol 11:00-12:03, Brest-centr. 13:49/14:49
* TLK/R 400/84070/84071 / 400      Świnoujście 21:27, Szczecin Gł. 23:02-23:15, Rzepin 0:46-0:48, ... Knurów 7:07-7:20, Rybnik 7:41-7:53, Bohumín 8:32
7.7.2020 TLK/R 400/84070/84071 / 400      Świnoujście 21:27, Szczecin Gł. 23:02-23:15, Rzepin 0:46-0:48, ... Knurów 7:07-7:20, Rybnik 7:41-7:53, Bohumín 8:32
8.8.2020 TLK/R 400/84070/84071 / 400      Świnoujście 21:27, Szczecin Gł. 23:02-23:15, Rzepin 0:46-0:48, ... Knurów 7:07-7:20, Rybnik 7:41-7:53, Bohumín 8:32
* R/TLK 401 / 401/48070/48071      Bohumín 20:48, Rybnik 21:27-21:29, Knurów 21:48-21:49, ... Rzepin 3:49-3:51, Szczecin Gł. 5:24-5:36, Świnoujście 7:27
26.7.2020 TLK/R 402/54070/54071 / 402      Hel 18:04, Władysławowo 18:53-18:58, Puck 19:11-19:13, ... Wodzislaw Sląski 7:13-7:27, Chałupki 7:43-7:44, Bohumín 7:50
* TLK/R 404/84072/84073 / 404      Kołobrzeg 22:15, Piła Gł. 0:38-0:40, Poznań Gł. 1:57-2:02, ... Katowice 6:07-6:25, Rybnik 7:51-8:03, Bohumín 8:45
8.8.2020 TLK/R 404/84072/84073 / 404      Kołobrzeg 22:15, Piła Gł. 0:38-0:40, Poznań Gł. 1:57-2:02, ... Katowice 6:07-6:25, Rybnik 7:51-8:03, Bohumín 8:45
* R/TLK 405 / 405/48072/48073      Bohumín 21:50, Rybnik 22:28-22:30, Katowice 23:13-23:53, ... Poznań Gł. 3:43-3:50, Piła Gł. 5:10-5:17, Kołobrzeg 8:16
* R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
14.1.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
25.7.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
26.7.2020 R/TLK 420 / 420/45072/45073      Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
* TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
26.12.2019 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
8.1.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
9.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
15.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
27.9.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
2.10.2020 TLK/R 421/54072/54073 / 421      Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
17.1.2020 IC 1420/1421   Daszyński   Białystok 04:12 - Tłuszcz - Warszawa Wsch. - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 12:21
2.1.2020 EIC 1610/1611   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:39 - Warszawa Centr. - CMK - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21:35
* EIC 1800/1801   Chrobry   Warszawa Wsch. 17:34 - Warszawa Centr. - Kutno - ... - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 23:11
* EIC 1800/1801   Chrobry   Warszawa Wsch. 17:34 - Warszawa Centr. - Kutno - ... - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 23:11
* IC 3604/3605   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 11:37 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 20:42
* IC 3802/3803   Malczewski   Przemyśl Gł. 05:35 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg 19:34
10.5.2020 IC 5700/5701   Bałtyk   Gdynia Gł. 18:50 - Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. 22:20
17.3.2020 D/IC 5945 / 71010 / 71011      Frankfurt (Oder) 15.20 - Warszawa Wschodnia - Białystok - Mockava - Kaunas 5.30 (OEZ)
* IC 6202/6203   Hetman   Wrocław Gł. 13:19 - Opole Gł. - Częstochowa Str. - ... - Stalowa Wola Rozwadów - Kraśnik - Lublin Gł. 22:31
* IC 6202/6203   Hetman   Wrocław Gł. 13:19- Opole Gł. - Częstochowa Str. - Kraków Gł. - ... - Stalowa Wola Rozwadów - Kraśnik - Lublin Gł. 22:31
* IC 6304/6305   Siemiradzki   Jelenia Góra 07:09 - Wałbrzych Gł. - Jaworzyna Śl. - ... - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. 16:24
* EIC 8101/8100   Chrobry   Szczecin Gł. 05:02 - Stargard - Krzyż - ... - Konin - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:26
* IC 8302/8303   Malczewski   Kołobrzeg 08:40 - Białogard - Szczecinek - ... - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. Gł. 22:25
30.7.2020 IC 8302/8303   Malczewski   Kołobrzeg 08:40 - Białogard - Szczecinek - ... - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. Gł. 22:25
* IC 10104/10105   Zamenhof   Warszawa Zach. 12:22 - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Małkinia - Białystok 15:24
* TLK 10106/10107   Żubr   Warszawa Zach. 17:11 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Bialystok 19:34
* IC 10154/10155   Zamenhof   Białystok 16:17 - Małkinia - Tłuszcz - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 19:12
4.8.2020 IC 10154/10155   Zamenhof   Białystok 19:26 - Małkinia - Tłuszcz - Warszawa Wsch. Warszawa Zach. 22:04
22.9.2020 IC 11012   Mickiewicz   Terespol (19:36) - Biała Podlaska (20:06-20:07) - Łuków (20:39-20:40) - ... - Warszawa Wschodnia (22:01-22:04) - Warszawa Centralna (22:10-22:30) - Warszawa Zachodnia (22:34)
* IC 11100/11101   Starzyński   Warszawa Zach. 16:06 - Warszawa Cent. - Siedlce - Terespol 18:44
* IC 11100/11101   Starzyński   Warszawa Zach. 16:06 - Warszawa Cent. - Siedlce Terespol 18:44
* TLK 11104/11105   Narew   Warszawa Zach. 12:30 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 15:08
* IC 11104/11105   Narew   Warszawa Zach. 12:31 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Łapy Białystok 15:11
* IC 11122/11123   Starzyński   Terespol 10:34 - Siedlce - Warszawa Wsch.- Warszawa Zach. 13:24
* TLK 11122/11123   Niemcewicz   Warszawa Zach. 20:26 - Siedlce - Łukow - Terespol 23:01
* IC 11150/11151   Starzyński   Terespol 05:20 - Siedlce - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 07:54
* TLK 11152/11153   Niemcewicz   Terespol 11:32 - Łuków - Siedlce Warszawa Zach. 14:53
* TLK 11152/11153   Niemcewicz   Terespol 11:32 Łuków - Siedlce Warszawa Zach. 14:45
* IC 11152/11153   Niemcewicz   Warszawa Zach. 20:03 - Warszawa Wsch - Siedlce - Terespol 22:34
23.6.2020 IC 11152/11153   Niemcewicz   Warszawa Zach. (19:59) - Warszawa Cent. (20:03-20:10) - Warszawa Wsch. (20:16-20:18) - ... - Międzyrzec Podl. (21:53-21:54) - Biała Podlaska (22:08-22:09) - Terespol (22:39)
* TLK 12100/12101   Chełmianin   Warszawa Zach. 05:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Lublin Gł. - Świdnik Miasto - Chełm 09:50
* TLK 12110/12111   Nida   Warszawa Zach. 18:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - Dęblin - Radom - Kielce 22:12
* IC 12120/12121   Inka   Warszawa Zach. 17:03 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 20:20
* TLK 12122/12123   Tuwim   Warszawa Zach. 10:06 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 13:35
12.3.2020 TLK 12122/12123   Tuwim   Warszawa Zach. (10:07) - Warszawa Cent. (10:11-10:25) - Warszawa Wsch. (10:31-10:36) - ... - Parczew (12:53-12:54) - Lubartów (13:15-13:16) - Lublin Gł. (13:36)
* TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15:38 - Białystok - Warszawa Wsch. - Kraków Gł 23:49
* TLK 14100/14101   Górnik   Łódź Kaliska 07:50 - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Zawiercie - Katowice 10:49
27.4.2020 TLK 14100/14101   Górnik   Łódź Kaliska 07:50 - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Zawiercie - Katowice 10:49
25.5.2020 TLK 14100/14101   Górnik   Łódź Kaliska 07:50 - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Zawiercie - Katowice 10:49
29.5.2020 TLK 14100/14101   Górnik   Łódź Kaliska 07:50 - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Zawiercie - Katowice 10:49
* TLK 14102/14103   Wysocki   Warszawa Wsch. 20:54 - Warszawa Centr. - Włoszczowa Północ - Zawiercie - Katowice - Gliwice 00:29
31.1.2020 TLK 14102/14103   Wysocki   Warszawa Wsch. 20:54 - Warszawa Centr. - Włoszczowa Północ - Zawiercie - Katowice - Gliwice 00:29
* IC 15102/15103   Kormoran   Warszawa Zach. 17:26 - Warszawa Wsch. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gl. 20:43
* IC 15110/15111   Żubr   Białystok 16:09 - Warszawa Wsch. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 22:07
* TLK 15110/15111   Żubr   Białystok 16:20 - Warszawa Wsch. - Kutno - ... - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 23:50
* TLK 15114/15115   Nogat   Warszawa Zach. 16:36 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 22:09
* TLK 15118/15119   Kociewie   Łódź Kal. 05:48 - Łódź Widzew - Koluszki - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 09:53
* TLK 15122/15123   Podlasiak   Białystok 21:19 - Grajewo - Ełk 22:42
* TLK 15122/15123   Podlasiak   Białystok 21:35 - Grajewo - Ełk 23:02
* TLK 15152/15153   Laguna   Łódź Fabryczna 10:59 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 17:23
* IC 16100/16101   Mamry   Białystok 08:49 - Ełk - Korsze - ... - Leszno - Rawicz - Wrocław Gł. 19:57
* IC 16100/16101   Mamry   Olsztyn Gł. 13:42 - Ostróda - Ostróda - ... - Poznań Gł. - Leszno - Rawicz Wrocław Gł. 19:57
* IC 16150/16151   Śnieżka   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:22
26.12.2019 IC 16150/16151   Śnieżka   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:22
* TLK 16152/16153   Krasiński   Warszawa Wsch. 10:59 - Żyrardów - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:15
* TLK 17100/17101   Warta   Warszawa Wsch. 16:44 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - Gniezno - Poznań Gł. 20:43
* TLK 17102/17103   Zielonogórzanin   Warszawa Wsch. 19:04 - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 00:42
* TLK 18152/18153   Latarnik   Suwałki 04:38 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 19:47
* TLK 18102/18103   Podlasiak   Suwałki 04:43 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 15:57
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:31 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:31
* TLK 18108/18109   Staszic   Warszawa Wsch. 07:54 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 16:10
* TLK 18112/18113   Noteć   Warszawa Wsch. 16:54 - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 21:44
* TLK 18114/18115   Pobrzeże   Łódź Fabryczna 09:08 - Koluszki - Skierniewice - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 18:23
* TLK 18114/18115   Pobrzeże   Warszawa Zach. 10:36 - Warszawa Wsch. - Działdowo - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 18:24
* TLK 18150/18151   Słupia   Łódź Fabryczna 22:29 - Koluszki - Skierniewice - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 07:13
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 21:59 - Kutno - Konin - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 08:03
Strana: 1 2 3 4 5 6































513.02
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?