vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2020 - PKPIC EP07

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
* TLK/С  68/12010/12011 / 68       Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, ... (Jagodin 0.50-2:56, Kovel-Pass. 8:08-8:38), Kyjiv-Pass. 11:00
13.1.2020 TLK/С  68/12010/12011 / 68       Warszawa Zach. 17:50*, Dęblin 19:35-19:36, Lublin 20:57-21:00, ... (Jagodin 0.50-2:56, Kovel-Pass. 8:08-8:38), Kyjiv-Pass. 11:00
8.2.2020 IC/EC/EC  105/34002/34003 / 105 / 105       Przemyśl Gł. 10:14, Przemyśl Zasanie 10:17-10:18, Jarosław 10:43-10:44, ... Kapfenberg 21:51-21:52, Bruck a. d. Mur 21:56-21:58, Graz Hbf 22:33
* С/IC  125Б / 125/11012/11013       Brest-centr. 18:56/19:56, Terespol 18:42-19:36, Łuków 20:39-20:40, Warszawa Zach. 22:19
* IC/С  126/11002/11003 / 126Б       Warszawa Zach. 13:01, Łuków 14:33-14:34, Terespol 15:37-16:24, Brest-centr. 18:10/19:10
* С/IC  127Б / 127/11010/11011       Brest-centr. 14:33/15:33, Terespol 14:19-15:12, Łuków 16:16-16:17, Warszawa Zach. 18:04
* IC/С  128/11000/11001 / 128Б       Warszawa Zach. 8:06, Łuków 9:55-9:57, Terespol 11:00-12:03, Brest-centr. 13:49/14:49
* TLK/R  400/84070/84071 / 400       Świnoujście 21:27, Szczecin Gł. 23:02-23:15, Rzepin 0:46-0:48, ... Knurów 7:07-7:20, Rybnik 7:41-7:53, Bohumín 8:32
* R/TLK  401 / 401/48070/48071       Bohumín 20:48, Rybnik 21:27-21:29, Knurów 21:48-21:49, ... Rzepin 3:49-3:51, Szczecin Gł. 5:24-5:36, Świnoujście 7:27
* TLK/R  404/84072/84073 / 404       Kołobrzeg 22:15, Piła Gł. 0:38-0:40, Poznań Gł. 1:57-2:02, ... Katowice 6:07-6:25, Rybnik 7:51-8:03, Bohumín 8:45
* R/TLK  405 / 405/48072/48073       Bohumín 21:50, Rybnik 22:28-22:30, Katowice 23:13-23:53, ... Poznań Gł. 3:43-3:50, Piła Gł. 5:10-5:17, Kołobrzeg 8:16
* R/TLK  420 / 420/45072/45073       Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
14.1.2020 R/TLK  420 / 420/45072/45073       Žilina 16:27, Zwardoń 17:16-17:31, Bielsko-Biała Gł. 19:22-19:25, ... Bydgoszcz Gł. 4:39-4:57, Gdańsk Gł. 6:42-6:45, Gdynia Gł. 7:12
* TLK/R  421/54072/54073 / 421       Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
26.12.2019 TLK/R  421/54072/54073 / 421       Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
8.1.2020 TLK/R  421/54072/54073 / 421       Gdynia Gł. 21:17, Gdańsk Gł. 21:48-21:51, Bydgoszcz Gł. 23:37-23:42, ... Bielsko-Biała Gł. 8:44-9:10, Zwardoń 10:39-10:53, Žilina 11:44
17.1.2020 IC 1420/1421   Daszyński   Białystok 04:12 - Tłuszcz - Warszawa Wsch. - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 12:21
2.1.2020 EIC 1610/1611   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:39 - Warszawa Centr. - CMK - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21:35
* EIC 1800/1801   Chrobry   Warszawa Wsch. 17:34 - Warszawa Centr. - Kutno - ... - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 23:11
* IC 3604/3605   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 11:37 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 20:42
* IC 3802/3803   Malczewski   Przemyśl Gł. 05:35 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Szczecinek - Białogard - Kołobrzeg 19:34
* IC 6202/6203   Hetman   Wrocław Gł. 13:19- Opole Gł. - Częstochowa Str. - Kraków Gł. - ... - Stalowa Wola Rozwadów - Kraśnik - Lublin Gł. 22:31
* IC 6304/6305   Siemiradzki   Jelenia Góra 07:09 - Wałbrzych Gł. - Jaworzyna Śl. - ... - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. 16:24
* EIC 8101/8100   Chrobry   Szczecin Gł. 05:02 - Stargard - Krzyż - ... - Konin - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:26
* IC 8302/8303   Malczewski   Kołobrzeg 08:40 - Białogard - Szczecinek - ... - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. Gł. 22:25
* TLK 10106/10107   Żubr   Warszawa Zach. 17:11 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Bialystok 19:34
* IC 11100/11101   Starzyński   Warszawa Zach. 16:06 - Warszawa Cent. - Siedlce Terespol 18:44
* TLK 11104/11105   Narew   Warszawa Zach. 12:30 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 15:08
* IC 11104/11105   Narew   Warszawa Zach. 12:31 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Łapy Białystok 15:11
* TLK 11122/11123   Niemcewicz   Warszawa Zach. 20:26 - Siedlce - Łukow - Terespol 23:01
* IC 11150/11151   Starzyński   Terespol 05:20 - Siedlce - Warszawa Cent. - Warszawa Zach. 07:54
* TLK 11152/11153   Niemcewicz   Terespol 11:32 Łuków - Siedlce Warszawa Zach. 14:45
* TLK 12100/12101   Chełmianin   Warszawa Zach. 05:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Lublin Gł. - Świdnik Miasto - Chełm 09:50
* TLK 12110/12111   Nida   Warszawa Zach. 18:51 - Warszawa Wsch. - Pilawa - Dęblin - Radom - Kielce 22:12
* IC 12120/12121   Inka   Warszawa Zach. 17:03 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 20:20
* TLK 12122/12123   Tuwim   Warszawa Zach. 10:06 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Łuków - Lublin Gł. 13:35
12.3.2020 TLK 12122/12123   Tuwim   Warszawa Zach. (10:07) - Warszawa Cent. (10:11-10:25) - Warszawa Wsch. (10:31-10:36) - ... - Parczew (12:53-12:54) - Lubartów (13:15-13:16) - Lublin Gł. (13:36)
* TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15:38 - Białystok - Warszawa Wsch. - Kraków Gł 23:49
* TLK 14100/14101   Górnik   Łódź Kaliska 07:50 - Łódź Widzew - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Zawiercie - Katowice 10:49
* TLK 14102/14103   Wysocki   Warszawa Wsch. 20:54 - Warszawa Centr. - Włoszczowa Północ - Zawiercie - Katowice - Gliwice 00:29
31.1.2020 TLK 14102/14103   Wysocki   Warszawa Wsch. 20:54 - Warszawa Centr. - Włoszczowa Północ - Zawiercie - Katowice - Gliwice 00:29
* IC 15102/15103   Kormoran   Warszawa Zach. 17:26 - Warszawa Wsch. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gl. 20:43
* IC 15110/15111   Żubr   Białystok 16:09 - Warszawa Wsch. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 22:07
* TLK 15110/15111   Żubr   Białystok 16:20 - Warszawa Wsch. - Kutno - ... - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 23:50
* TLK 15114/15115   Nogat   Warszawa Zach. 16:36 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 22:09
* TLK 15122/15123   Podlasiak   Białystok 21:19 - Grajewo - Ełk 22:42
* IC 16100/16101   Mamry   Białystok 08:49 - Ełk - Korsze - ... - Leszno - Rawicz - Wrocław Gł. 19:57
* IC 16150/16151   Śnieżka   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:22
26.12.2019 IC 16150/16151   Śnieżka   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:22
* TLK 16152/16153   Krasiński   Warszawa Wsch. 10:59 - Żyrardów - Skierniewice - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:15
* TLK 17100/17101   Warta   Warszawa Wsch. 16:44 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - Gniezno - Poznań Gł. 20:43
* TLK 17102/17103   Zielonogórzanin   Warszawa Wsch. 19:04 - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 00:42
* TLK 18102/18103   Podlasiak   Suwałki 04:43 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 15:57
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:31 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:31
* TLK 18108/18109   Staszic   Warszawa Wsch. 07:54 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 16:10
* TLK 18112/18113   Noteć   Warszawa Wsch. 16:54 - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 21:44
* TLK 18114/18115   Pobrzeże   Łódź Fabryczna 09:08 - Koluszki - Skierniewice - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 18:23
* TLK 18150/18151   Słupia   Łódź Fabryczna 22:29 - Koluszki - Skierniewice - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 07:13
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 21:59 - Kutno - Konin - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 08:03
* TLK 19130/19131   Zosia   Warszawa Wsch. 14:59 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:03
* TLK 19132/19133   Jagna   Warszawa Wsch. 15:34 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:28
* TLK 19134/19135   Korczak   Warszawa Wsch. 14:39 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łodź Widzew - Łódź Fabryczna 16:43
* TLK 21100/21101   Chełmianin   Chełm 18:10 - Świdnik Miasto - Lublin Gł. - ... - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 22:04
* TLK 21110/21111   Nida   Kielce 04:52 - Radom - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 08:16
* TLK 21120/21121   Inka   Lublin Gł. 07:40 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 11:04
* TLK 21122/21123   Tuwim   Lublin Gł. 16:40 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 19:55
* IC 23100/23101   Jagiełło   Lublin Gł. 17:13 - Puławy Miasto - Radom - ... - Kielce - Miechów - Kraków Gł. 21:41
* TLK 24100/24101   Roztocze   Chełm 13:27 - Świdnik Miasto - Lublin Gł. - ... - Kraków Gł. - Trzebinia - Katowice 21:59
* TLK 25100/25101   Kochanowski   Chełm 10:40 - Świdnik - Lublin - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 18:46
* IC 26100/26101   Sztygar   Lublin Gł. 09:5 - Puławy Miasto - Radom - ... - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 17:07
* IC 26102/26103   Morcinek   Lublin Gł. 13:45 - Puławy Miasto - Radom - ... - Strzelce Op. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 20:48
* IC 26104/26105   Hetman   Lublin Gł. 05:25 - Kraśnik - Stalowa Wola Rozwadów - ... - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 14:36
* TLK 27100/27101   Czartoryski   Lublin Gł. 05:10 - Puławy Miasto - Dęblin - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 08:00
* TLK 27102/27103   Wetlina   Lublin Gł. 17:50 - Puławy Miasto - Dęblin - ... - Kutno - Konin - Poznań Gł. 23:26
* IC 28100/28101   Bolko   Lublin Gł. 05:40 - Puławy Miasto - Radom - ... - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 17:18
2.3.2020 IC 28100/28101   Bolko   Lublin Gł. 05:40 - Puławy Miasto - Radom - ... - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 17:18
* TLK 30100/30101   Małopolska   Kraków Gł. 13:29 - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 17:00
29.12.2019 TLK 30100/30101   Małopolska   Kraków Gł. 13:29 - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 17:00
* TLK 30150/30151   Malinowski   Kraków Gł. 08:56 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 13:17
2.2.2020 TLK 30170/30171   Pogórze   Kraków Gł. 05:08 - Tarnów - Stróże - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 09:37
* TLK 31102/31103   Hańcza   Kraków Gł. 04:33 - Warszawa Wsch. - Białystok - Suwałki 12:52
* TLK 31114/31115   Regle   Zakopane 13:15 - Chabówka - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 20:41
* IC 31150/31150   Oscypek   Zakopane 15:03 - Chabówka (15:55*16:09) - Sucha Beskidzka- Żywiec (18:20/18:43) - ... - Zawiecie - CMK - Warszawa Wsch. 23:46
14.1.2020 IC 31150/31150   Oscypek   Zakopane 15:04 - Chabówka (15:08/16:22) - Sucha Beskidzka - ... - Zawiecie - CMK - Warszawa Wsch. 23:46
* IC 32100/32101   Jagiełło   Kraków Gł. 06:30 - Miechów - Kielce - Skarżysko Kamienna Radom - Puławy Miasto - Lublin Gł. 11:03
* TLK 33100/33101   Małopolska   Zakopane 11:12 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. 14:57
* TLK 33150/33151   Malinowski   Krynica Zdrój 14:21 - Muszyna - Nowy Sącz - Tarnów - Kraków Gł. 19:00
* TLK 33175   Karpaty - BIS   Krakow Gł. 02:40 - Chabówka - Zakopane 07:01
1.3.2020 TLK 34100/34101   Matejko   Przemyśl Gł. 04:37 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała Gł. 10:55
* TLK 35102/35103   Witos   Przemyśl Gł. 13:18 - Przeworsk - Leżajsk - ... - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:24
* TLK 35104/35105   Branicki   Kraków Gł. 07:29 - Tomaszów Mazowiecki - Koluszki - ... - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 21:23
* TLK 35158/35159   Halny   Zakopane 10:39 - Chabówka - Żywiec - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 22:28
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 20:41 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:59
* TLK 35172/35173   Karpaty - BIS   Zakopane 21:44 - Chabówka - Kraków Gł. - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 08:19
* TLK 36170/36171   Pogórze   Przemyśl Gł. 20:14 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 05:00
* TLK 38104/38105   Osterwa   Przemyśl Gł. 10:37 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 22:07
* TLK 38106/38107   Zamoyski   Przemyśl Gł. 05:27 - Przeworsk - Leżajsk - ... - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 16:53
* IC 38172/38173   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 19:19 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Goleniów - Wysoka Kam. - Świnoujście 10:48
* TLK 38194/38195   Podhalanin   Zakopane 21:15 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Zbąszynek - Kostrzyn - Szczecin Gł. 10:04
20.1.2020 TLK 38194/38195   Podhalanin   Zakopane 21:15 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Zbąszynek - Kostrzyn - Szczecin Gł. 10:04
Strana: 1 2 3































239.41
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?