vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 -

Skutečné řazení  

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
28.10.2020 923   Krakonoš   Praha hl.n. 8:11, Praha-Libeň 8:17-8:18, Nymburk hl.n. 8:53-8:55, ... Starkoč 10:39-10:40, Trutnov střed 11:15-11:16, Trutnov hl.n. 11:20(28.10.2020)
28.10.2020 934   Krakonoš   Trutnov hl.n. 4:40, Trutnov střed 4:44-4:44, Starkoč 5:18-5:19, ... Nymburk hl.n. 7:00-7:02, Praha-Libeň 7:42-7:43, Praha hl.n. 7:49(28.10.2020)
28.10.2020 EC 275   Metropolitan   Praha hl.n. 7:44, Kolín 8:18-8:19, Pardubice hl.n. 8:38-8:40, ... Szob 13:31-13:32, Vác 13:53-13:54, Budapest-Nyugati 14:20(28.10.2020)
28.10.2020 616   Krušnohor   Praha hl.n. 7:26, Praha-Holešovice 7:34-7:35, Ústí nad Labem hl.n. 8:37-8:43, ... Chodov 10:54-10:55, Sokolov 11:04-11:05, Cheb 11:29(28.10.2020)
28.10.2020 885   Slovácký expres   Praha hl.n. 6:57, Praha-Libeň 7:03-7:04, Kolín 7:36-7:38, ... Uherský Brod 10:52-11:00, Újezdec u Luhačovic 11:04-11:05, Luhačovice 11:18(28.10.2020)
28.10.2020 Ex 524   Přerovský zubr   Přerov 3:55, Olomouc hl.n. 4:09-4:11, Zábřeh na Moravě 4:32-4:33, ... Kolín 5:59-6:01, Praha-Libeň 6:32-6:33, Praha hl.n. 6:39(28.10.2020)
27.10.2020 Ex 525   Přerovský zubr   Praha hl.n. 21:26, Praha-Libeň 21:32-21:33, Kolín 22:05-22:06, ... Zábřeh na Moravě 23:33-23:34, Olomouc hl.n. 23:55-23:57, Přerov 0:11(28.10.2020)
27.10.2020 953   Hradečan   Praha hl.n. 20:11, Praha-Libeň 20:17-20:18, Nymburk hl.n. 20:53-20:55, Poděbrady 21:01-21:02, Chlumec nad Cidlinou 21:27-21:30, Hradec Králové hl.n. 21:51(28.10.2020)
27.10.2020 922   Krakonoš   Trutnov hl.n. 16:42, Trutnov střed 16:46-16:47, Starkoč 17:20-17:21, ... Nymburk hl.n. 19:00-19:02, Praha-Libeň 19:42-19:43, Praha hl.n. 19:49(28.10.2020)
27.10.2020 Sz 2648   S50   Budapest-Nyugati 23:43, Kőbánya-Kispest 23:58, Monor 0:28, ... Albertirsa 0:44, Cegléd 1:03, Szolnok 1:24(28.10.2020)
27.10.2020 Sz 2775   S50   Monor 13:07, Kőbánya-Kispest 13:35-13:36,Budapest-Nyugati 13:52(28.10.2020)
28.10.2020 EC 173   Hungaria   Hamburg-Altona 6:36, Hamburg Hbf 6:45-6:48, Berlin Hbf 8:55-9:16, ... Štúrovo 19:17-19:20, Vác 19:54, Budapest-Nyugati 20:20(28.10.2020)
28.10.2020 EC 176   Berliner   Praha hl.n. 8:26, Praha-Holešovice 8:34-8:35, Ústí nad Labem hl.n. 9:37-9:39, ... Hamburg Hbf 15:11-15:14, Hamburg Dammtor 15:17-15:19, Hamburg Altona 15:26(28.10.2020)
28.10.2020 RJ 257   Vindobona   Berlin Hbf tief 06:17 - Dresden Hbf 08:07-08:10 - Bad Schandau 08:36-08:37 - ... - Mürzzuschlag 16:28-16:30 - Bruck an der Mur 16:56-16:58 - Graz Hbf 17:33(28.10.2020)
28.10.2020 977   Vysočina   Praha-Smíchov 7:48, Praha hl.n. 7:55-8:04, Praha-Libeň 8:10-8:11, ... Křižanov 10:50-10:51, Tišnov 11:11-11:13, Brno hl.n. 11:40(28.10.2020)
28.10.2020 Os 8818      Praha hl.n. 7:48, Praha-Smíchov 7:54-7:55, Řevnice 8:25, Beroun 8:41(28.10.2020)
28.10.2020 Os 9618      Praha Masarykovo nádraží 8:12, Roztoky u Prahy 8:26, Kralupy nad Vltavou 8:45(28.10.2020)
28.10.2020 Os 9621      Kralupy nad Vltavou 9:12, Roztoky u Prahy 9:31, Praha Masarykovo nádraží 9:46(28.10.2020)
19.6.2020 Ex 563   Západní expres   Cheb 18:33, Mariánské Lázně 18:52-18:54, Planá u Mariánských Lázní 19:03-19:05, Plzeň hl.n. 19:54-20:00, Praha-Smíchov 21:08-21:10, Praha hl.n. 21:17(27.10.2020)
27.10.2020 936   Hradečan   Letohrad 5:33, Doudleby nad Orlicí 6:09-6:10, Častolovice 6:19-6:20, ... Nymburk hl.n. 8:00-8:02, Praha-Libeň 8:42-8:43, Praha hl.n. 8:49(27.10.2020)
27.10.2020 PT 2774      Zaječar 15.30 - Prahovo pristanište 17.26(27.10.2020)
27.10.2020 Os 7818      Beroun 16:13, Zdice 16:22-16:23, Rokycany 17:01-17:03, Ejpovice 17:09-17:09, Plzeň hl.n. 17:18(27.10.2020)
27.10.2020 Os 7817      Plzeň hl.n. 15:41, Ejpovice 15:50-15:50, Rokycany 15:56-15:56, Zdice 16:36-16:37, Beroun 16:46(27.10.2020)
27.10.2020 Os 7816      Zdice 15:22, Rokycany 16:01-16:03, Ejpovice 16:09-16:09, Plzeň hl.n. 16:18(27.10.2020)
27.10.2020 Os 27836      Rokycany 15:58, Mirošov město 16:13(27.10.2020)
27.10.2020 771   Berounka   Klatovy 15:30, Plzeň hl.n. 16:19-16:22, Rokycany 16:32-16:33, ... Beroun 17:06-17:07, Praha-Smíchov 17:38-17:40, Praha hl.n. 17:47(27.10.2020)
27.10.2020 763   Berounka   Železná Ruda-Alžbětín 10:17, Špičák 10:28-10:29, Janovice nad Úhlavou 11:07-11:08, ... Beroun 13:06-13:07, Praha-Smíchov 13:38-13:40, Praha hl.n. 13:47(27.10.2020)
27.10.2020 720      Wien Hbf 15.42, St. Pölten Hbf 16.13-16.15, Linz Hbf 17.12(27.10.2020)
27.10.2020 616   Krušnohor   Praha hl.n. 7:26, Praha-Holešovice 7:34-7:35, Ústí nad Labem hl.n. 8:37-8:43, ... Chodov 10:54-10:55, Sokolov 11:04-11:05, Cheb 11:29(27.10.2020)
27.10.2020 885   Slovácký expres   Praha hl.n. 6:57, Praha-Libeň 7:03-7:04, Kolín 7:36-7:38, ... Uherský Brod 10:52-11:00, Újezdec u Luhačovic 11:04-11:05, Luhačovice 11:18(27.10.2020)
27.10.2020 Ex 524   Přerovský zubr   Přerov 3:55, Olomouc hl.n. 4:09-4:11, Zábřeh na Moravě 4:32-4:33, ... Kolín 5:59-6:01, Praha-Libeň 6:32-6:33, Praha hl.n. 6:39(27.10.2020)
26.10.2020 Ex 525   Přerovský zubr   Praha hl.n. 21:26, Praha-Libeň 21:32-21:33, Kolín 22:05-22:06, ... Zábřeh na Moravě 23:33-23:34, Olomouc hl.n. 23:55-23:57, Přerov 0:11(27.10.2020)
26.10.2020 953   Hradečan   Praha hl.n. 20:11, Praha-Libeň 20:17-20:18, Nymburk hl.n. 20:53-20:55, Poděbrady 21:01-21:02, Chlumec nad Cidlinou 21:27-21:30, Hradec Králové hl.n. 21:51(27.10.2020)
26.10.2020 922   Krakonoš   Trutnov hl.n. 16:42, Trutnov střed 16:46-16:47, Starkoč 17:20-17:21, ... Nymburk hl.n. 19:00-19:02, Praha-Libeň 19:42-19:43, Praha hl.n. 19:49(27.10.2020)
27.10.2020 RJ 1033   RegioJet   Praha hl.n. 9:20, Pardubice hl.n. 10:14-10:15, Brno hl.n. 11:46-11:48, Břeclav 12:18-12:20, Wien Hbf 13:22(27.10.2020)
27.10.2020 EC 277   Metropolitan   Praha hl.n. 9:44, Kolín 10:18-10:19, Pardubice hl.n. 10:38-10:40, ... Szob 15:31-15:32, Vác 15:53-15:54, Budapest-Nyugati 16:20(27.10.2020)
27.10.2020 EC 275   Metropolitan   Praha hl.n. 7:44, Kolín 8:18-8:19, Pardubice hl.n. 8:38-8:40, ... Szob 13:31-13:32, Vác 13:53-13:54, Budapest-Nyugati 14:20(27.10.2020)
27.10.2020 RJ 111   Hohe Tauern    München Hbf 08:17 - Rosenheim 08:55-08:57 - Salzburg Hbf 09:59-10:12 - ... - Spittal-Millstättersee 12:18-12:20 - Villach Hbf 12:43-12:47 - Klagenfurt Hbf 13:16(27.10.2020)
15.9.2020 Os 17207      Aš město 16:42, Aš 16:46-16:47, Františkovy Lázně 17:10-17:12, Cheb 17:19(27.10.2020)
23.9.2020 Os 27205      Luby u Chebu 7:28, Tršnice 7:57-7:58, Cheb 8:05(27.10.2020)
30.9.2020 Os 27205      Luby u Chebu 7:28, Tršnice 7:57-7:58, Cheb 8:05(27.10.2020)
24.9.2020 Os 27212      Cheb 14:35, Tršnice 14:41-14:42, Luby u Chebu 15:12(27.10.2020)
25.9.2020 Os 27212      Cheb 14:35, Tršnice 14:41-14:42, Luby u Chebu 15:12(27.10.2020)
1.10.2020 Os 27212      Cheb 14:35, Tršnice 14:41-14:42, Luby u Chebu 15:12(27.10.2020)
16.9.2020 Os 27214      Cheb 16:10, Tršnice 16:15-16:16, Luby u Chebu 16:45(27.10.2020)
30.9.2020 Os 27214      Cheb 16:10, Tršnice 16:15-16:16, Luby u Chebu 16:45(27.10.2020)
2.10.2020 Os 27214      Cheb 16:10, Tršnice 16:15-16:16, Luby u Chebu 16:45(27.10.2020)
19.6.2020 Ex 558   Západní expres   Praha hl.n. 14:43, Praha-Smíchov 14:49-14:51, Plzeň hl.n. 15:59-16:05, Planá u Mariánských Lázní 16:52-16:53, Mariánské Lázně 17:05-17:07, Cheb 17:26(26.10.2020)
25.10.2020 IC 5521   Powiśle   Bydgoszcz Gł. 05:59 - Laskowice Pom. - Tczew - Gdynia Gł. 08:04(26.10.2020)
25.10.2020 2363      Břeclav 18:27 - Gänserndorf 19:14-19:15 - Wien Floridsdorf 19:38-19:39 - Wien Meidling 20:04-20:07 - Baden 20:26-20:27 - Wiener Neustadt Hbf 20:49(26.10.2020)
25.10.2020 Os 4664      Břeclav 17:45, Zaječí 18:01-18:02, Šakvice 18:06-18:07, ... Brno hl.n. 18:49-18:53, Brno-Židenice 18:56-18:57, Tišnov 19:29(26.10.2020)
25.10.2020 Os 4524      Břeclav 18:40, Mikulov na Moravě 19:01-19:02, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 19:25-19:27, Znojmo 19:54(26.10.2020)
25.10.2020 Os 4221      Břeclav 18:35, Hodonín 18:52-18:54, Rohatec 19:00-19:01, ... Otrokovice 19:43-19:45, Hulín 19:56-20:00, Přerov 20:14(26.10.2020)
25.10.2020 RJ 371   Vindobona   Praha hl. n. 14:44 - Pardubice hl. n. 15:37-15:39 - Brno hl. n. 17:19-17:21 - ... - Mürzzuschlag 20:28-20:30 - Bruck an der Mur 20:56-20:58 - Graz Hbf 21:33(26.10.2020)
26.10.2020 Os 7823      Plzeň hl.n. 18:41, Ejpovice 18:50-18:50, Rokycany 18:56-18:56, Zdice 19:36-19:37, Beroun 19:46(26.10.2020)
26.10.2020 Os 27836      Rokycany 15:58, Mirošov město 16:13(26.10.2020)
23.10.2020 Os 27836      Rokycany 15:58, Mirošov město 16:13(26.10.2020)
26.10.2020 668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:41, Náměšť nad Oslavou 8:28-8:29, Třebíč 8:49-8:50, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:57(26.10.2020)
26.10.2020 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:29-14:31, Horažďovice předměstí 14:50-14:51, ... Třebíč 19:06-19:08, Náměšť nad Oslavou 19:27-19:28, Brno hl.n. 20:14(26.10.2020)
26.10.2020 Os 7418      Plzeň hl.n. 15:18, Nýřany 15:38-15:39, Staňkov 16:07-16:16, Domažlice 16:36-16:37, Domažlice město 16:39(26.10.2020)
26.10.2020 Sp 1688      Plzeň hl.n. 15:05, Svojšín 15:43-15:43, Planá u Mariánských Lázní 16:02-16:04, ... Nové Sedlo u Lokte 17:45-17:46, Chodov 17:49-17:50, Karlovy Vary 18:00(26.10.2020)
26.10.2020 Os 7510      Plzeň hl.n. 15:20, Klatovy 16:19(26.10.2020)
26.10.2020 Os 7416      Plzeň hl.n. 14:18, Nýřany 14:36-14:38, Staňkov 15:07-15:07, Domažlice 15:27-15:29, Domažlice město 15:31(26.10.2020)
26.10.2020 Os 7838      Rokycany 14:03, Ejpovice 14:09-14:09, Plzeň hl.n. 14:18-14:20, Přeštice 14:49(26.10.2020)
26.10.2020 Ex 558   Západní expres   Praha hl.n. 14:43, Praha-Smíchov 14:49-14:51, Plzeň hl.n. 15:59-16:05, Planá u Mariánských Lázní 16:52-16:53, Mariánské Lázně 17:05-17:07, Cheb 17:26(26.10.2020)
26.10.2020 Os 27830      Rokycany 13:58, Mirošov město 14:13(26.10.2020)
26.10.2020 Sp 1697      Plzeň hl.n. 14:58, Nezvěstice 15:11-15:12, Nepomuk 15:29-15:30, Horažďovice předměstí 15:52-16:00, Strakonice 16:18(26.10.2020)
26.10.2020 Os 7843      Plzeň hl.n. 15:09, Rokycany 15:23(26.10.2020)
26.10.2020 768   Berounka   Praha hl.n. 12:13, Praha-Smíchov 12:19-12:21, Beroun 12:53-12:54, ... Janovice nad Úhlavou 14:48-14:49, Špičák 15:28-15:29, Železná Ruda-Alžbětín 15:39(26.10.2020)
26.10.2020 767   Berounka   Klatovy 13:30, Plzeň hl.n. 14:19-14:22, Rokycany 14:32-14:33, ... Beroun 15:06-15:07, Praha-Smíchov 15:38-15:40, Praha hl.n. 15:47(26.10.2020)
26.10.2020 Os 7817      Plzeň hl.n. 15:41, Ejpovice 15:50-15:50, Rokycany 15:56-15:56, Zdice 16:36-16:37, Beroun 16:46(26.10.2020)
26.10.2020 Os 7816      Zdice 15:22, Rokycany 16:01-16:03, Ejpovice 16:09-16:09, Plzeň hl.n. 16:18(26.10.2020)
26.10.2020 Sz 2825   Z50   Cegléd 11:48, Monor 12:20-12:21, Kőbánya-Kispest 12:40-12:41, Budapest-Nyugati 12:57(26.10.2020)
26.10.2020 Os 7815      Plzeň hl.n. 14:41, Ejpovice 14:50-14:50, Rokycany 14:56-14:56, Zdice 15:36-15:37, Beroun 15:46(26.10.2020)
26.10.2020 Sz 2916   S21   Budapest-Nyugati 14:18, Kőbánya-Kispest 14:32-14:33, Ócsa 15:15-15:16, Dabas 15:40-15:41, Lajosmizse 16:18(26.10.2020)
26.10.2020 Sz 2944   S21   Budapest-Nyugati 13:18, Kőbánya-Kispest 13:32-13:33, Ócsa 14:15-14:16, Dabas 14:40-14:41, Lajosmizse 15:18(26.10.2020)
26.10.2020 Sz 2755   S50   Monor 12:07, Kőbánya-Kispest 12:35-12:36,Budapest-Nyugati 12:52(26.10.2020)
26.10.2020 Sz 2774   S50   Budapest-Nyugati 13:08, Kőbánya-Kispest 13:22-13:23, Monor 13:52(26.10.2020)
22.10.2020 Os 18839      Lipno nad Vltavou 17:09, Rybník 17:50(26.10.2020)
15.10.2020 Os 18871      Lipno nad Vltavou 21:50, Vyšší Brod klášter 22:07(26.10.2020)
26.10.2020 Os 4727      Letovice 14:58, Skalice nad Svitavou 15:10-15:12, Blansko 15:28-15:31, Brno-Židenice 15:54-15:55, Brno hl.n. 15:59-16:06, Křenovice hor.n. 16:33(26.10.2020)
26.10.2020 Os 4054      Brno hl.n. 16:14, Brno-Židenice 16:17-16:18, Blansko 16:43-16:44, Rájec-Jestřebí 16:54(26.10.2020)
26.10.2020 607   Krušnohor   Cheb 6:28, Sokolov 6:51-6:52, Chodov 7:01-7:02, ... Ústí nad Labem hl.n. 9:16-9:22, Praha-Holešovice 10:26-10:27, Praha hl.n. 10:36(26.10.2020)
26.10.2020 1113      Samedan 7:49, St.Moritz 8:00(26.10.2020)
26.10.2020 4109      Chur 5:10, Thusis 5:41, Tiefencastel 5:57, ... Bergün/Bravuogn 6:30, Preda 6:47, Samedan 7:00(26.10.2020)
26.10.2020 RJX 67      München Hbf 13:30 - Salzburg Hbf 14:58-15:08 - Linz Hbf 16:14-16:16 - ... - Hegyeshalom 18:25-18:28 - Györ 18:53-18:56 - Budapest-Keleti 20:19(26.10.2020)
25.10.2020 EN 463   Kálmán Imre   München Hbf. 23.20, München Ostbf. 23.31, Salzburg Hbf. 1.06-3.50, ... Hegyeshalom 7.23-7.28, Győr 7.53-7.56, Budapest-Keleti 9.24(26.10.2020)
25.10.2020 800   Moravan   Olomouc hl.n. 21:09, Přerov 21:22-21:24, Hulín 21:33-21:34, ... Staré Město u Uherského Hradiště 21:53-21:56, Hodonín 22:14-22:15, Břeclav 22:27(26.10.2020)
25.10.2020 880   Slovácký expres   Luhačovice 18:07, Uherský Brod 18:25-18:26, Uherské Hradiště 18:45-18:48, ... Hulín 19:25-19:29, Přerov 19:39-19:41, Olomouc hl.n. 19:56(26.10.2020)
25.10.2020 884   Slovácký expres   Luhačovice 14:31, Újezdec u Luhačovic 14:45-14:45, Uherský Brod 14:50-15:08, ... Kolín 18:24-18:26, Praha-Libeň 18:55-18:56, Praha hl.n. 19:02(26.10.2020)
25.10.2020 891   Slovácký expres   Praha-Smíchov 12:45, Praha hl.n. 12:52-12:57, Praha-Libeň 13:03-13:04, ... Uherský Brod 16:52-17:00, Újezdec u Luhačovic 17:04-17:05, Luhačovice 17:18(26.10.2020)
26.10.2020 891   Slovácký expres   Praha-Smíchov 12:45, Praha hl.n. 12:52-12:57, Praha-Libeň 13:03-13:04, ... Uherský Brod 16:52-17:00, Újezdec u Luhačovic 17:04-17:05, Luhačovice 17:18(26.10.2020)
26.8.2020 897   Zlínský expres   Praha-Smíchov 18:44, Praha hl.n. 18:51-18:57, Praha-Libeň 19:03-19:04, ... Hulín 21:55-21:56, Otrokovice 22:04-22:14, Zlín střed 22:27(26.10.2020)
26.10.2020 Sz 2844   Z50   Budapest-Nyugati 13:03, Kőbánya-Kispest 13:17-13:18, Monor 13:37-13:38, Cegléd 14:12(26.10.2020)
26.10.2020 R/SB 3009      Attnang-Puchheim 06.07, Wels Hbf 06.34-06.35, Linz Hbf 06.58(26.10.2020)
26.10.2020 3409      Stainach-Irdning 06.11, Bad Aussee 06.47-06.50, Bad Ischl 07.32-07.34, Gmunden 08.20-08.26, Attnang-Puchheim 08.42(26.10.2020)
26.10.2020 REX 3411      Stainach-Irdning 07.13, Bad Aussee 07.48-08.10, Bad Ischl 08.52-08.53, Gmunden 09.30-09.31, Attnang-Puchheim 09.47(26.10.2020)
26.10.2020 3414      Attnang-Puchheim 11.11, Gmunden 11.28-11.32, Bad Ischl 12.18-12.20, Obertraun-Dachsteinhöhlen 12.51(26.10.2020)
26.10.2020 3418      Attnang-Puchheim 13.11, Gmunden 13.28-13.32, Bad Ischl 14.18-14.20, Obertraun-Dachsteinhöhlen 14.51(26.10.2020)
26.10.2020 Os 4204      Přerov 5:40, Hulín 5:54-6:00, Otrokovice 6:11-6:15, ... Rohatec 7:00-7:00, Hodonín 7:06-7:08, Břeclav 7:25(26.10.2020)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































130.13

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX TL Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?