vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 -

Plánované řazení

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
715      Schwarzach-St.Veit 04.23, Mallnitz-Obervellach 05.15-05.16, Villach Hbf 06.05(30.9.2020)
714      Villach Hbf 23.20, Mallnitz-Obervellach 00.13-00.14, Schwarzach-St.Veit 00.58(30.9.2020)
Os 12381      Zlonice 6:51, Straškov 7:20(29.9.2020)
Os 12383      Zlonice 15:08, Straškov 15:36(29.9.2020)
Os 12382      Straškov 15:43, Zlonice 16:09(29.9.2020)
Os 12380      Straškov 14:40, Zlonice 15:06(29.9.2020)
Os 12363      Lužec nad Vltavou 20:05, Vraňany 20:11(29.9.2020)
Os 12361      Lužec nad Vltavou 18:05, Vraňany 18:11(29.9.2020)
Os 12359      Lužec nad Vltavou 17:05, Vraňany 17:11(29.9.2020)
Os 12357      Lužec nad Vltavou 16:05, Vraňany 16:11(29.9.2020)
Os 12355      Lužec nad Vltavou 15:26, Vraňany 15:32(29.9.2020)
Os 12353      Lužec nad Vltavou 6:07, Vraňany 6:13(29.9.2020)
Os 12351      Lužec nad Vltavou 5:08, Vraňany 5:14(29.9.2020)
Os 12362      Vraňany 20:45, Lužec nad Vltavou 20:51(29.9.2020)
Os 12360      Vraňany 18:41, Lužec nad Vltavou 18:47(29.9.2020)
Os 12358      Vraňany 17:41, Lužec nad Vltavou 17:47(29.9.2020)
Os 12356      Vraňany 16:41, Lužec nad Vltavou 16:47(29.9.2020)
Os 12354      Vraňany 15:41, Lužec nad Vltavou 15:47(29.9.2020)
Os 12352      Vraňany 6:20, Lužec nad Vltavou 6:26(29.9.2020)
Os 12350      Vraňany 5:42, Lužec nad Vltavou 5:48(29.9.2020)
Os 26241      Tanvald 5:31, Plavy 5:40(29.9.2020)
Os 26245      Tanvald 11:31, Plavy 11:40(29.9.2020)
Os 26243      Tanvald 7:31, Plavy 7:40(29.9.2020)
Os 26242      Plavy 6:13, Tanvald 6:21(29.9.2020)
Os 26246      Plavy 12:50, Tanvald 12:58(29.9.2020)
RB 28570   RB 76   Rotenburg (Wümme) 6:01 - Verden (Aller) 6:20(28.9.2020)
TLK 17100/17101   Warta   Warszawa Wsch. 16:44 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - Gniezno - Poznań Gł. 20:43(28.9.2020)
Sp 1906   Renesance   Slavonice 7:25, Telč 8:29-8:36, Kostelec u Jihlavy 9:14-9:17, Jihlava 9:36-9:37, Havlíčkův Brod 9:57(28.9.2020)
Sp 1923   Renesance   Havlíčkův Brod 20:03, Jihlava 20:22-20:23, Kostelec u Jihlavy 20:44-20:47, Telč 21:31-21:34, Slavonice 22:26(28.9.2020)
Sp 1923   Renesance   Havlíčkův Brod 20:03, Jihlava 20:22-20:23, Kostelec u Jihlavy 20:44-20:47, Telč 21:31-21:34, Slavonice 22:26(28.9.2020)
Sp 1914   Renesance   Slavonice 13:25, Telč 14:29-14:36, Kostelec u Jihlavy 15:14-15:17, Jihlava 15:36-15:37, Havlíčkův Brod 15:57(28.9.2020)
Sp 1909   Renesance   Havlíčkův Brod 12:03, Jihlava 12:22-12:23, Kostelec u Jihlavy 12:44-12:47, Telč 13:31-13:34, Slavonice 14:26(28.9.2020)
Sp 1909   Renesance   Havlíčkův Brod 12:03, Jihlava 12:22-12:23, Kostelec u Jihlavy 12:44-12:47, Telč 13:31-13:34, Slavonice 14:26(28.9.2020)
Sp 1904   Renesance   Slavonice 5:38, Telč 6:29-6:36, Kostelec u Jihlavy 7:14-7:17, Jihlava 7:36-7:37, Havlíčkův Brod 7:57(28.9.2020)
Sp 1904   Renesance   Slavonice 5:38, Telč 6:29-6:36, Kostelec u Jihlavy 7:14-7:17, Jihlava 7:36-7:37, Havlíčkův Brod 7:57(28.9.2020)
Sp 1914   Renesance   Slavonice 13:25, Telč 14:29-14:36, Kostelec u Jihlavy 15:14-15:17, Jihlava 15:36-15:37, Havlíčkův Brod 15:57(28.9.2020)
Sp 1906   Renesance   Slavonice 7:25, Telč 8:29-8:36, Kostelec u Jihlavy 9:14-9:17, Jihlava 9:36-9:37, Havlíčkův Brod 9:57(28.9.2020)
Sp 1919   Renesance   Havlíčkův Brod 17:03, Jihlava 17:22-17:24, Kostelec u Jihlavy 17:44-17:47, Telč 18:31-18:34, Dačice město 18:58(28.9.2020)
Sp 1902   Renesance   Slavonice 4:32, Telč 5:23-5:36, Kostelec u Jihlavy 6:14-6:17, Jihlava 6:34-6:37, Havlíčkův Brod 6:57*(28.9.2020)
Sp 1902   Renesance   Slavonice 4:32, Telč 5:23-5:36, Kostelec u Jihlavy 6:14-6:17, Jihlava 6:34-6:37, Havlíčkův Brod 6:57*(28.9.2020)
Sp 1921   Renesance   Havlíčkův Brod 18:03, Jihlava 18:22-18:23, Kostelec u Jihlavy 18:44-18:47, Telč 19:31-19:36, Slavonice 20:28(28.9.2020)
Sp 1917   Renesance   Havlíčkův Brod 16:03, Jihlava 16:22-16:23, Kostelec u Jihlavy 16:44-16:47, Telč 17:31-17:34, Slavonice 18:26(28.9.2020)
Sp 1913   Renesance   Havlíčkův Brod 14:03, Jihlava 14:22-14:23, Kostelec u Jihlavy 14:44-14:47, Telč 15:31-15:34, Slavonice 16:26(28.9.2020)
Sp 1907   Renesance   Havlíčkův Brod 10:03, Jihlava 10:22-10:23, Kostelec u Jihlavy 10:44-10:47, Telč 11:31-11:34, Slavonice 12:26(28.9.2020)
Sp 1905   Renesance   Havlíčkův Brod 8:03, Jihlava 8:22-8:23, Kostelec u Jihlavy 8:44-8:47, Telč 9:31-9:34, Slavonice 10:26(28.9.2020)
Sp 1901   Renesance   Havlíčkův Brod 6:03, Jihlava 6:22-6:23, Kostelec u Jihlavy 6:44-6:47, Telč 7:31-7:36, Slavonice 8:28(28.9.2020)
Sp 1920   Renesance   Slavonice 17:25, Telč 18:29-18:36, Kostelec u Jihlavy 19:14-19:17, Jihlava 19:36-19:37, Havlíčkův Brod 19:57(28.9.2020)
Sp 1918   Renesance   Slavonice 15:25, Telč 16:29-16:36, Kostelec u Jihlavy 17:14-17:17, Jihlava 17:36-17:37, Havlíčkův Brod 17:57(28.9.2020)
Sp 1910   Renesance   Slavonice 11:25, Telč 12:29-12:36, Kostelec u Jihlavy 13:14-13:17, Jihlava 13:36-13:37, Havlíčkův Brod 13:57(28.9.2020)
Sp 1908   Renesance   Slavonice 9:25, Telč 10:29-10:36, Kostelec u Jihlavy 11:14-11:17, Jihlava 11:36-11:37, Havlíčkův Brod 11:57(28.9.2020)
Sp 1900   Renesance   Telč 4:36, Kostelec u Jihlavy 5:14-5:17, Jihlava 5:36-5:37, Havlíčkův Brod 5:57*(28.9.2020)
Os 28300      Telč 4:30, Kostelec u Jihlavy 5:07-5:10, Jihlava 5:28-5:29, Dobronín 5:38-5:39, Havlíčkův Brod 5:57*(28.9.2020)
Sz 33512   S780   Aszód 7:43, Galgamácsa 7:56, Nógrádkövesd 8:26-8:30, Balassagyarmat 9:08(27.9.2020)
Sz 33512   S780   Aszód 7:34, Galgamácsa 7:52-7:56, Nógrádkövesd 8:26-8:30, Balassagyarmat 9:08(27.9.2020)
Sz 33512   S780   Aszód 7:34, Galgamácsa 7:52-7:56, Nógrádkövesd 8:26-8:30, Balassagyarmat 9:08(27.9.2020)
Sz 33510   S780   Aszód 5:43, Galgamácsa 5:56, Nógrádkövesd 6:30, Balassagyarmat 7:08(27.9.2020)
Sz 33510   S780   Aszód 5:34, Galgamácsa 5:52-5:56, Nógrádkövesd 6:30, Balassagyarmat 7:08(27.9.2020)
Sz 33510   S780   Aszód 5:34, Galgamácsa 5:52-5:56, Nógrádkövesd 6:30, Balassagyarmat 7:08(27.9.2020)
Sz 33510   S780   Aszód 5:43, Galgamácsa 5:56, Nógrádkövesd 6:30, Balassagyarmat 7:08(27.9.2020)
IC 866   Balaton   Budapest-Déli 14:35, Budapest-Kelenföld 14:42, Székesfehérvár 15:21, ... Fonyód 16:35-16:37, Balatonszentgyörgy 16:57-17:00, Keszthely 17:11(27.9.2020)
Sz 33512   S780   Aszód 7:43, Galgamácsa 7:56, Nógrádkövesd 8:26-8:30, Balassagyarmat 9:08(27.9.2020)
Ex 129   Valašský expres   Praha hl.n. 13:23, Praha-Libeň 13:29-13:30, Kolín 14:01-14:02, ... Valašské Meziříčí 16:51-16:53, Vsetín 17:08-17:10, Horní Lideč 17:33(26.9.2020)
Ex 128   Valašský expres   Horní Lideč 10:33, Vsetín 10:50-10:52, Valašské Meziříčí 11:07-11:09, ... Kolín 14:00-14:01, Praha-Libeň 14:32-14:33, Praha hl.n. 14:39(26.9.2020)
Ex 125   Valašský expres   Praha hl.n. 9:23, Praha-Libeň 9:29-9:30, Kolín 10:01-10:02, ... Valašské Meziříčí 12:51-12:53, Vsetín 13:08-13:10, Horní Lideč 13:27(26.9.2020)
Ex 124   Valašský expres   Horní Lideč 14:33, Vsetín 14:50-14:52, Valašské Meziříčí 15:07-15:09, ... Kolín 18:00-18:01, Praha-Libeň 18:32-18:33, Praha hl.n. 18:39(26.9.2020)
Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:23, Praha-Libeň 5:29-5:30, Kolín 6:01-6:02, ... Valašské Meziříčí 8:51-8:53, Vsetín 9:08-9:10, Horní Lideč 9:27(26.9.2020)
Ex 120   Valašský expres   Horní Lideč 18:33, Vsetín 18:50-18:52, Valašské Meziříčí 19:07-19:09, ... Kolín 22:04-22:05, Praha-Libeň 22:34-22:35, Praha hl.n. 22:41(26.9.2020)
Os 5760      Nový Bydžov 7:44, Chlumec nad Cidlinou 7:55(25.9.2020)
Os 5761      Městec Králové 6:45, Chlumec nad Cidlinou 7:04-7:05, Nový Bydžov 7:14(25.9.2020)
Os 5723      Městec Králové 20:05, Chlumec nad Cidlinou 20:24-20:32, Stará Paka 21:31(25.9.2020)
Os 5721      Městec Králové 18:05, Chlumec nad Cidlinou 18:24-18:32, Stará Paka 19:29(25.9.2020)
Os 5719      Městec Králové 16:05, Chlumec nad Cidlinou 16:24-16:32, Stará Paka 17:29(25.9.2020)
Os 5717      Městec Králové 16:05, Chlumec nad Cidlinou 16:24-16:32, Stará Paka 17:29(25.9.2020)
Os 5713      Městec Králové 12:05, Chlumec nad Cidlinou 12:24-12:32, Stará Paka 13:29(25.9.2020)
Os 5709      Městec Králové 10:05, Chlumec nad Cidlinou 10:24-10:32, Stará Paka 11:29(25.9.2020)
Os 5707      Městec Králové 8:05, Chlumec nad Cidlinou 8:24-8:32, Stará Paka 9:29(25.9.2020)
Os 5705      Městec Králové 6:05, Chlumec nad Cidlinou 6:24-6:32, Stará Paka 7:47(25.9.2020)
Os 5703      Městec Králové 6:05, Chlumec nad Cidlinou 6:24-6:32, Stará Paka 7:28(25.9.2020)
Os 5710      Stará Paka 10:28, Chlumec nad Cidlinou 11:25(25.9.2020)
Os 5724      Stará Paka 20:32, Chlumec nad Cidlinou 21:28(25.9.2020)
Os 5722      Stará Paka 18:28, Chlumec nad Cidlinou 19:25-19:33, Městec Králové 19:52(25.9.2020)
Os 5720      Stará Paka 18:28, Chlumec nad Cidlinou 19:25-19:33, Městec Králové 19:52(25.9.2020)
Os 5718      Lomnice nad Popelkou 16:04, Stará Paka 16:19-16:28, Chlumec nad Cidlinou 17:25-17:33 Městec Králové 17:52(25.9.2020)
Os 5714      Stará Paka 14:28, Chlumec nad Cidlinou 15:25-15:33, Městec Králové 15:52(25.9.2020)
Os 5712      Stará Paka 12:28, Chlumec nad Cidlinou 13:25-13:33, Městec Králové 13:52(25.9.2020)
Os 5708      Stará Paka 10:28, Chlumec nad Cidlinou 11:25-11:33, Městec Králové 11:52(25.9.2020)
Os 5706      Stará Paka 6:28, Chlumec nad Cidlinou 7:25-7:33, Městec Králové 7:52(25.9.2020)
Os 5704      Stará Paka 6:28, Chlumec nad Cidlinou 7:25-7:33, Městec Králové 7:52(25.9.2020)
Os 5702      Stará Paka 6:10, Chlumec nad Cidlinou 7:25-7:33, Městec Králové 7:52(25.9.2020)
Os 5700      Stará Paka 4:24, Chlumec nad Cidlinou 5:25-5:33, Městec Králové 5:52(25.9.2020)
Os 5701      Chlumec nad Cidlinou 4:25, Stará Paka 5:23(25.9.2020)
Os 5543      Hněvčeves 6:55, Hradec Králové hl.n. 7:20(25.9.2020)
Os 5541      Hořice v Podkrkonoší 4:42, Hradec Králové hl.n. 5:20(25.9.2020)
Os 5531      Jičín 17:33, Ostroměř 17:54-18:02, Hradec Králové hl.n. 18:53(25.9.2020)
Os 5529      Jičín 13:33, Ostroměř 13:54-14:02, Hradec Králové hl.n. 14:53(25.9.2020)
Os 5527      Jičín 11:33, Ostroměř 11:54-12:02, Hradec Králové hl.n. 12:53(25.9.2020)
Os 5523      Jičín 5:33, Ostroměř 5:54-6:02, Hradec Králové hl.n. 6:53(25.9.2020)
Os 5521      Jičín 4:30, Ostroměř 4:51-5:02, Hradec Králové hl.n. 5:53(25.9.2020)
Os 5716      Lomnice nad Popelkou 14:04, Stará Paka 14:19-14:28, Chlumec nad Cidlinou 15:25-15:33 Městec Králové 15:52(25.9.2020)
Os 5715      Městec Králové 14:05, Chlumec nad Cidlinou 14:24-14:32, Stará Paka 15:29-15:33, Lomnice nad Popelkou 15:49(25.9.2020)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































99.52

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?