vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - 20.11.2020

Skutečné řazení  

20.11.2020

Z důvodu opatření proti onemocnění Covid-19 dochází k průběžným změnám ve veřejné dopravě. Aktuální informace o jízdě konkrétních vlaků získáte u jednotlivých dopravců. Níže uvedené řazení nemusí být aktuální.
Strana: 1

ČD

20.11.2020 EC  100 / 100/44000/44001       Wien Hbf 18:10, Břeclav 19:04-19:12, Hodonín 19:23-19:24, ... Gliwice 22:31-22:32, Zabrze 22:40-22:41, Katowice 22:56   (Hranice na Moravě - Bohumín)
20.11.2020 341   Fatra   Ostrava-Svinov 6:50, Ostrava hl.n. 6:56-6:58, Bohumín 7:05-7:06, ... Žilina 8:33-8:55, Vrútky 9:12-9:13, Banská Bystrica 10:26   (Čadca - Žilina)
20.11.2020 341   Fatra   Ostrava-Svinov 6:50, Ostrava hl.n. 6:56-6:58, Bohumín 7:05-7:06, ... Žilina 8:33-8:55, Vrútky 9:12-9:13, Banská Bystrica 10:26   (Žilina - Banská Bystrica)
20.11.2020 657   Bezdrev   Plzeň hl.n. 18:03, Nepomuk 18:29-18:31, Horažďovice předměstí 18:50-18:51, ... Protivín 19:24-19:25, Číčenice 19:32-19:33, České Budějovice 19:54   (Plzeň hl.n.)
20.11.2020 668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:41, Náměšť nad Oslavou 8:28-8:29, Třebíč 8:49-8:50, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:57   (Plzeň hl.n.)
20.11.2020 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:29-14:31, Horažďovice předměstí 14:50-14:51, ... Třebíč 19:06-19:08, Náměšť nad Oslavou 19:27-19:28, Brno hl.n. 20:14   (Plzeň hl.n.)
20.11.2020 773   Berounka   Klatovy 16:30, Plzeň hl.n. 17:19-17:22, Rokycany 17:32-17:33, ... Beroun 18:06-18:07, Praha-Smíchov 18:38-18:40, Praha hl.n. 18:47
20.11.2020 Sp 1688      Plzeň hl.n. 15:05, Svojšín 15:43-15:43, Planá u Mariánských Lázní 16:02-16:04, ... Nové Sedlo u Lokte 17:45-17:46, Chodov 17:49-17:50, Karlovy Vary 18:00
20.11.2020 Sp 1689      Karlovy Vary 14:13, Chodov 14:22-14:23, Nové Sedlo u Lokte 14:26-14:27, ... Mariánské Lázně 15:40-15:42, Planá u Mariánských Lázní 15:52-15:54, Plzeň hl.n. 16:53
20.11.2020 Sp 1690      Plzeň hl.n. 17:05, Svojšín 17:45-17:45, Planá u Mariánských Lázní 18:07-18:08, Mariánské Lázně 18:18
20.11.2020 Sp 1696      Strakonice 5:42, Horažďovice předměstí 6:00-6:04, Nepomuk 6:30-6:31, Nezvěstice 6:48-6:49, Plzeň hl.n. 7:02
20.11.2020 Sp 1697      Plzeň hl.n. 14:58, Nezvěstice 15:11-15:12, Nepomuk 15:29-15:30, Horažďovice předměstí 15:52-16:00, Strakonice 16:18
20.11.2020 Os 3924      Valašské Meziříčí (22:24) - Kroměříž (23:32)
20.11.2020 Os 4717      Letovice 9:58, Skalice nad Svitavou 10:10-10:12, Blansko 10:28-10:31, Brno-Židenice 10:54-10:55, Brno hl.n. 10:59-11:06, Křenovice hor.n. 11:33
20.11.2020 Os 7416      Plzeň hl.n. 14:18, Nýřany 14:36-14:38, Staňkov 15:07-15:07, Domažlice 15:27-15:29, Domažlice město 15:31
20.11.2020 Os 7418      Plzeň hl.n. 15:18, Nýřany 15:38-15:39, Staňkov 16:07-16:16, Domažlice 16:36-16:37, Domažlice město 16:39
20.11.2020 Os 7422      Plzeň hl.n. 17:18, Nýřany 17:37-17:38, Staňkov 18:14-18:16, Domažlice 18:33
20.11.2020 Os 7510      Plzeň hl.n. 15:20, Klatovy 16:19
20.11.2020 Os 7531      Přeštice 13:09, Plzeň hl.n. 13:39-13:41, Ejpovice 13:50-13:50, Rokycany 13:56-13:56, Zdice 14:37
20.11.2020 Os 7811      Plzeň hl.n. 12:41, Ejpovice 12:50-12:50, Rokycany 12:56-12:56, Zdice 13:36-13:37, Beroun 13:46
20.11.2020 Os 7812      Beroun 12:13, Zdice 12:22-12:23, Rokycany 13:01-13:03, Ejpovice 13:09-13:10, Plzeň hl.n. 13:20
20.11.2020 Os 7838      Rokycany 14:03, Ejpovice 14:09-14:09, Plzeň hl.n. 14:18-14:20, Přeštice 14:49
20.11.2020 Os 7843      Plzeň hl.n. 15:09, Rokycany 15:23
20.11.2020 Os 17812      Plzeň hl.n. 15:05, Ejpovice 15:15-15:18, Chrásť u Plzně 15:24-15:25, Stupno 15:43-15:48, Radnice 15:59
20.11.2020 Os 17842      Plzeň hl.n. 14:12, Ejpovice 14:22-14:26, Chrásť u Plzně 14:36, Chrásť u Plzně zástávka 14:39
20.11.2020 Os 27321      Bezdružice 14:02, Konstantinovy Lázně 14:05-14:06, Trpísty 14:30-14:31, Pňovany 14:45-14:47, Plzeň hl.n. 15:16
20.11.2020 Os 27322      Plzeň hl.n. 14:45, Pňovany 15:14-15:16, Trpísty 15:29-15:30, Konstantinovy Lázně 15:53-15:54, Bezdružice 15:58
20.11.2020 Os 27830      Rokycany 13:58, Mirošov město 14:13
20.11.2020 Os 27840      Rokycany 17:34, Příkosice 17:55
20.11.2020 Os 28322      Slavonice 15:25, Telč 16:29   (Slavonice- Telč)

GySEV

20.11.2020 IC 916   Répce   Budapest-Keleti 16:10, Budapest-Kelenföld 16:23-16:25, Tatabánya 16:56, ... Csorna 17:59, Szombathely 18:49-19:06, Szentgotthárd 19:54

ÖBB

20.11.2020 EC  100 / 100/44000/44001       Wien Hbf 18:10, Břeclav 19:04-19:12, Hodonín 19:23-19:24, ... Gliwice 22:31-22:32, Zabrze 22:40-22:41, Katowice 22:56   (Hranice na Moravě - Bohumín)
20.11.2020 REX 1500      Salzburg Hbf 04:35 - Golling-Abtenau 04:59 - Bischofshofen 05:22-05:23 - ... - Wörgl Hbf 07:47-07:49 - Jenbach 08:08-08:09 - Innsbruck Hbf 08:33   (Bischfoshofen - Innsbruck Hbf)
20.11.2020 REX 1503      Wörgl Hbf 05:42 - Kitzbühel 06:19-06:20 - Hochfilzen 06:45-06:46 - ... - Bischofshofen 08:02-08:04 - Golling-Abtenau 08:24-08:25 - Salzburg Hbf 08:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
20.11.2020 REX 1504      Salzburg Hbf 07:08 - Golling-Abtenau 07:33-07:34 - Bischofshofen 07:55-07:56 - ... - Hochfilzen 09:12-09:13 - Kitzbühel 09:35-09:35 - Wörgl Hbf 10:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
20.11.2020 REX 1508      Salzburg Hbf 09:08 - Golling-Abtenau 09:33-09:34 - Bischofshofen 09:55-09:56 - ... - Hochfilzen 11:12-11:13 - Kitzbühel 11:35 - Wörgl Hbf 12:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
20.11.2020 REX 1510      Schwarzach-St.Veit 11:12 - Zell am See 11:44-11:45 - Saalfelden 11:54-11:55 - Hochfilzen 12:12-12:13 - Kitzbühel 12:35-12:35 - Wörgl Hbf 13:09   (Wörgl Hbf - Schwarzach-St. Veit)
20.11.2020 REX 1511      Wörgl Hbf 09:52 - Kitzbühel 10:24-10:25 - Hochfilzen 10:46-10:47 - ... - Bischofshofen 12:02-12:04 - Golling-Abtenau 12:24-12:25 - Salzburg Hbf 12:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
20.11.2020 REX 1515      Wörgl Hbf 11:52 - Kitzbühel 12:24-12:25 - Hochfilzen 12:46-12:47 - ... - Bischofshofen 14:02-14:04 - Golling-Abtenau 14:24-14:25 - Salzburg Hbf 14:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
20.11.2020 REX 1516      Salzburg Hbf 13:08 - Golling-Abtenau 13:33-13:34 - Bischofshofen 13:55-13:56 - ... - Hochfilzen 15:12-15:13 - Kitzbühel 15:35-15:35 - Wörgl Hbf 16:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
20.11.2020 REX/R 1519      Wörgl Hbf 13:52 - Kitzbühel 14:24-14:25 - Hochfilzen 14:46-14:47 - ... - Golling-Abtenau 16:24-16:25 - Salzburg Hbf 16:51-16:58 - Straßwalchen 17:22   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
20.11.2020 REX 1520      Salzburg Hbf 15:08 - Golling-Abtenau 15:33-15:34 - Bischofshofen 15:55-15:56 - ... - Hochfilzen 17:12-17:13 - Kitzbühel 17:35-17:35 - Wörgl Hbf 18:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
20.11.2020 REX 1521      Wörgl Hbf 14:50 - Kitzbühel 15:24-15:25 - Hochfilzen 15:46-15:47 - Saalfelden 16:04-16:05 - Zell am See 16:14-16:15 - Schwarzach-St.Veit 16:48   (Wörgl Hbf - Schwarzach-St. Veit)
20.11.2020 REX 1524      Salzburg Hbf 17:08 - Golling-Abtenau 17:33-17:34 - Bischofshofen 17:55-17:56 - ... - Hochfilzen 19:13-19:14 - Kitzbühel 19:35 - Wörgl Hbf 20:09   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
20.11.2020 REX 1527      Wörgl Hbf 17:52 - Kitzbühel 18:24-18:25 - Hochfilzen 18:46-18:47 - ... - Bischofshofen 20:02-20:04 - Golling-Abtenau 20:24-20:25 - Salzburg Hbf 20:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
20.11.2020 REX 1535      Wörgl Hbf 20:52 - Kitzbühel 21:24-21:25 - Hochfilzen 21:46-21:47 - Saalfelden 22:04-22:05 - Zell am See 22:14-22:15 - Schwarzach-St.Veit 22:48   (Wörgl Hbf - Schwarzach-St. Veit)
20.11.2020 REX 1551      Saalfelden 04:58 - Zell am See 05:07-05:08 - Schwarzach-St.Veit 05:41-05:42 - Bischofshofen 05:56-05:58 - Golling-Abtenau 06:19-06:20 - Salzburg Hbf 06:45   (Saalfelden - Bischofshofen)
20.11.2020 REX 1552      Salzburg Hbf 17:43 - Golling-Abtenau 18:11-18:12 - Bischofshofen 18:35-18:37 - Schwarzach-St.Veit 18:52-18:53 - Zell am See 19:28-19:29 - Saalfelden 19:41   (Bischfoshofen - Saalfelden)
20.11.2020 5296      Schwarzach-St.Veit 22:19 - Zell am See 22:54-22:55 - Saalfelden 23:07   (Schwarzach-St. Veit - Saalfelden)
20.11.2020 REX/SB 7589   S1   Wolfsberg 04:58 - Bleiburg 05:33-05:34 - Klagenfurt Hbf 06:14-06:17 - Pörtschach am Wörthersee 06:32-06:33 - Velden am Wörthersee 06:41 - Villach Hbf 06:57
20.11.2020 SB 25731   S3   Freilassing 20:07 - Salzburg Taxham Europark 20:12 - Salzburg Hbf 20:19-20:21 - ... - Bischofshofen 21:22-21:24 - St.Johann im Pongau 21:33-21:34 - Schwarzach-St.Veit 21:39   (Bischofshofen - Schwarzach-St. Veit)
20.11.2020 SB 25754   S3   Schwarzach-St.Veit 05:54 - St.Johann im Pongau 05:59-06:00 - Bischofshofen 06:08-06:10 - ... - Salzburg Hbf 07:10-07:12 - Salzburg Taxham Europark 07:18 - Freilassing 07:24   (Schwarzach-St. Veit - Bischofshofen)

PKPIC

20.11.2020 IC  100 / 100/44000/44001       Wien Hbf 18:10, Břeclav 19:04-19:12, Hodonín 19:23-19:24, ... Gliwice 22:31-22:32, Zabrze 22:40-22:41, Katowice 22:56   (Hranice na Moravě - Bohumín)

START

20.11.2020 IC 181   Rákoczi / Rákóczi   Košice 18:02, Hidasnémeti 18:23-18:33, Forró-Encs 18:50-18:51, ... Miskolc-Tiszai 19:26-19:29, Füzesabony 20:06-20:07, Budapest-Keleti 21:30
20.11.2020 IC 182   Rákóczi / Rákoczi   Budapest-Keleti 6:30, Füzesabony 7:49-7:51, Miskolc-Tiszai 8:27-8:30, ... Forró-Encs 9:05-9:06, Hidasnémeti 9:25-9:37, Košice 9:59
20.11.2020 IC 186   Hernád / Hornád   Budapest-Keleti 18:30, Füzesabony 19:49-19:51, Miskolc-Tiszai 20:27-20:30, ... Forró-Encs 21:05-21:06, Hidasnémeti 21:25-21:37, Košice 21:59   (Miskolc – Košice)
20.11.2020 IC 187   Hornád / Hernád   Košice 6:02, Hidasnémeti 6:23-6:33, Forró-Encs 6:50-6:51, ... Miskolc-Tiszai 7:26-7:29, Füzesabony 8:06-8:07, Budapest-Keleti 9:30
20.11.2020 IC 916   Répce   Budapest-Keleti 16:10, Budapest-Kelenföld 16:23-16:25, Tatabánya 16:56, ... Csorna 17:59, Szombathely 18:49-19:06, Szentgotthárd 19:54

ZSSK

20.11.2020 EC 181   Rákoczi / Rákóczi   Košice 18:02, Hidasnémeti 18:23-18:33, Forró-Encs 18:50-18:51, ... Miskolc-Tiszai 19:26-19:29, Füzesabony 20:06-20:07, Budapest-Keleti 21:30
20.11.2020 EC 182   Rákóczi / Rákoczi   Budapest-Keleti 6:30, Füzesabony 7:49-7:51, Miskolc-Tiszai 8:27-8:30, ... Forró-Encs 9:05-9:06, Hidasnémeti 9:25-9:37, Košice 9:59
20.11.2020 EC 186   Hernád / Hornád   Budapest-Keleti 18:30, Füzesabony 19:49-19:51, Miskolc-Tiszai 20:27-20:30, ... Forró-Encs 21:05-21:06, Hidasnémeti 21:25-21:37, Košice 21:59   (Miskolc – Košice)
20.11.2020 EC 187   Hornád / Hernád   Košice 6:02, Hidasnémeti 6:23-6:33, Forró-Encs 6:50-6:51, ... Miskolc-Tiszai 7:26-7:29, Füzesabony 8:06-8:07, Budapest-Keleti 9:30
20.11.2020 341   Fatra   Ostrava-Svinov 6:50, Ostrava hl.n. 6:56-6:58, Bohumín 7:05-7:06, ... Žilina 8:33-8:55, Vrútky 9:12-9:13, Banská Bystrica 10:26   (Čadca - Žilina)
20.11.2020 341   Fatra   Ostrava-Svinov 6:50, Ostrava hl.n. 6:56-6:58, Bohumín 7:05-7:06, ... Žilina 8:33-8:55, Vrútky 9:12-9:13, Banská Bystrica 10:26   (Žilina - Banská Bystrica)
20.11.2020 RR/REX 764   Cassovia   Košice 18:07, Kysak 18:19-18:21, Poprad-Tatry 19:20-19:21, Žilina 21:16-21:20, Trenčín 22:43   (Košice)
20.11.2020 835   Tekov   Bratislava hl. st. 10:04, Galanta 10:36-10:38, Levice 11:47-11:48, Zvolen os. st. 12:56-13:02, Banská Bystrica 13:26   (Zvolen os.st. - Banská Bystrica)
20.11.2020 REX 1911   Ondava   Košice 19:01, Košice predmestie 19:04-19:05, Čeľovce 19:41-19:42, ... Strážske 20:22-20:23, Brekov 20:28, Humenné 20:33   (Košice)
20.11.2020 Os 3330      Žilina 18:44, Považská Bystrica 19:17-19:27, Púchov 19:41-19:42, Ilava 19:58-19:59, Trenčianska Teplá 20:09-20:11, Trenčín 20:19
20.11.2020 Os 4804      Komárno 6:34 - Hurbanovo 6:47 - Nové Zámky 7:00
20.11.2020 Os 4805      Nové Zámky 5:50, Hurbanovo 6:04, Komárno 6:17
20.11.2020 Os 4824      Komárno 16:34, Hurbanovo 16:47, Nové Zámky 17:00
20.11.2020 Os 4825      Nové Zámky 16:02, Hurbanovo 16:15, Komárno 16:28
20.11.2020 Os 4826      Komárno 17:34, Hurbanovo 17:47, Nové Zámky 18:00
20.11.2020 Os 4827      Nové Zámky 17:02, Hurbanovo 17:15, Komárno 17:28
20.11.2020 Os 5006      Leopoldov 5:38, Hlohovec 5:43-5:44, Lužianky 6:18-6:19, Nitra 6:29-6:31, Šurany 7:01-7:02, Nové Zámky 7:13
20.11.2020 Os 5011      Nové Zámky 9:15, Šurany 9:26-9:28, Nitra 10:00-10:12, Lužianky 10:23-10:24, Topoľčany 11:00-11:02, Prievidza 12:13
20.11.2020 Os 5024      Prievidza 13:40, Topoľčany 14:43-15:04*, Lužianky 15:37-15:45, Nitra 15:56-16:03, Šurany 16:34-16:35, Nové Zámky 16:46
20.11.2020 Os 5027      Nové Zámky 17:15, Šurany 17:26-17:28, Nitra 18:00-18:12, Lužianky 18:23-18:24, Topoľčany 19:00
20.11.2020 Os 5028      Prievidza 15:37, Topoľčany 16:52-17:04, Lužianky 17:38-17:46, Nitra 17:56-18:03, Šurany 18:34-18:35, Nové Zámky 18:46
20.11.2020 Os 5034      Zbehy 20:08, Lužianky 20:14-20:25, Nitra 20:36-21:22, Šurany 22:01-22:02, Nové Zámky 22:13
20.11.2020 Os 5042      Prievidza 4:02, Topoľčany 5:09-5:11, Lužianky 5:45-5:50, Nitra 6:00
20.11.2020 Os 5047      Nitra 6:42, Lužianky 6:52, Topoľčany 7:33
20.11.2020 Os 5100      Nitra 4:12, Lužianky 4:22-4:24, Hlohovec 4:50-4:51, Leopoldov 4:58
20.11.2020 Os 5172      Nové Zámky 18:20, Šurany 18:32-16:36, Nitra 19:22-19:33, Lužianky 19:43-19:44, Zbehy 19:50
20.11.2020 Os 5521      Topoľčany 14:11*, Prievidza 15:25
20.11.2020 Os 5537      Topoľčany 22:23, Prievidza 23:26
20.11.2020 Os 7820      Košice 14:24, Kysak 14:40-14:41, Margecany 15:01-15:02, Spišská Nová Ves 15:43-15:58, Poprad-Tatry 16:25
20.11.2020 Os 7826      Košice 17:27, Kysak 17:43-17:45, Margecany 18:04-18:06, Spišská Nová Ves 18:47-18:48, Poprad-Tatry 19:16
20.11.2020 Os 7829      Poprad-Tatry 16:46, Spišská Nová Ves 17:14-17:16, Margecany 17:59-18:01, Kysak 18:24-18:25, Košice 18:41
20.11.2020 Os 8526      Košice 17:36, Kysak 17:52-17:53, Prešov 18:15-18:19, Lipany 19:00   (Košice)
20.11.2020 Os 8827      Košice 17:16, Košice predmestie 17:18-17:19, Michaľany 18:07-18:08, Slovenské Nové Mesto 18:20-18:21, Pribeník 18:46-18:47, Čierna nad Tisou 18:59
Strana: 1































111.22

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX TL Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?