vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - 19.11.2020

Skutečné řazení  

19.11.2020

Z důvodu opatření proti onemocnění Covid-19 dochází k průběžným změnám ve veřejné dopravě. Aktuální informace o jízdě konkrétních vlaků získáte u jednotlivých dopravců. Níže uvedené řazení nemusí být aktuální.
Strana: 1

ČD

19.11.2020 865   Svitava   Praha-Smíchov 7:44, Praha hl.n. 7:51-7:57, Praha-Libeň 8:03-8:04, ... Skalice nad Svitavou 10:30-10:31, Blansko 10:40-10:41, Brno hl.n. 11:02
19.11.2020 Sp 1505   Sázava   Praha hl.n. 15:55, Praha-Vršovice 15:59-16:00, Čerčany 16:40-16:41, Benešov u Prahy 16:49   (Praha Masarykovo n.)
19.11.2020 Sp 2131      České Velenice 19:01, Gmünd NÖ 19:05-19:08, Heiligenstadt 21:22-21:23, Wien Franz-Josefs-Bf 21:28
19.11.2020 Os 3718      Nezamyslice 9:40, Prostějov hl.n. 9:58-10:00, Olomouc hl.n. 10:26-10:33, ... Bludov 11:18-11:20, Šumperk 11:26-11:28, Kouty nad Desnou 12:06   (Nezamyslice)
19.11.2020 Os 3822      Nezamyslice 12:24, Kojetín 12:35-12:40, Přerov 13:01-13:05, Olomouc hl.n. 13:27   (Nezamyslice)
19.11.2020 Os 4144      Kyjov 4:55, Blažovice 5:52-5:53, Brno hl.n. 6:20
19.11.2020 Os 4634      Břeclav 5:45, Zaječí 6:01-6:02, Šakvice 6:07-6:07, ... Brno hl.n. 6:49-6:53, Brno-Židenice 6:56-6:57, Tišnov 7:29
19.11.2020 Os 4742      Křenovice hor.n. 5:54, Brno hl.n. 6:26-6:29, Brno-Židenice 6:33-6:33, Blansko 6:56-7:01, Skalice nad Svitavou 7:18
19.11.2020 Os 7812      Beroun 12:13, Zdice 12:22-12:23, Rokycany 13:01-13:03, Ejpovice 13:09-13:10, Plzeň hl.n. 13:20
19.11.2020 Os 7838      Rokycany 14:03, Ejpovice 14:09-14:09, Plzeň hl.n. 14:18-14:20, Přeštice 14:49
19.11.2020 Os 14522      Čejč 5:22, Zaječí 5:54
19.11.2020 Os 27206      Cheb 10:00, Tršnice 10:05-10:06, Luby u Chebu 10:35   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27208      Cheb 12:00, Tršnice 12:05-12:06, Luby u Chebu 12:35   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27209      Luby u Chebu 12:45, Tršnice 13:14-13:15, Cheb 13:22   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27212      Cheb 14:35, Tršnice 14:41-14:42, Luby u Chebu 15:12   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27213      Luby u Chebu 15:21, Tršnice 15:51-15:52, Cheb 15:59   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27214      Cheb 16:10, Tršnice 16:15-16:16, Luby u Chebu 16:45   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27215      Luby u Chebu 16:57, Tršnice 17:26-17:27, Cheb 17:33   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27216      Cheb 18:10, Tršnice 18:15-18:16, Luby u Chebu 18:45   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27217      Luby u Chebu 19:10, Tršnice 19:39-19:40, Cheb 19:46   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27218      Cheb 19:58, Tršnice 20:04-20:05, Luby u Chebu 20:36   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27219      Luby u Chebu 20:47, Tršnice 21:16-21:17, Cheb 21:24   (Luby u Chebu)
19.11.2020 Os 27830      Rokycany 13:58, Mirošov město 14:13
19.11.2020 Os 27835      Mirošov město 14:44, Rokycany 15:00

ÖBB

19.11.2020 REX 1500      Salzburg Hbf 04:35 - Golling-Abtenau 04:59 - Bischofshofen 05:22-05:23 - ... - Wörgl Hbf 07:47-07:49 - Jenbach 08:08-08:09 - Innsbruck Hbf 08:33   (Bischfoshofen - Innsbruck Hbf)
19.11.2020 REX 1503      Wörgl Hbf 05:42 - Kitzbühel 06:19-06:20 - Hochfilzen 06:45-06:46 - ... - Bischofshofen 08:02-08:04 - Golling-Abtenau 08:24-08:25 - Salzburg Hbf 08:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
19.11.2020 REX 1504      Salzburg Hbf 07:08 - Golling-Abtenau 07:33-07:34 - Bischofshofen 07:55-07:56 - ... - Hochfilzen 09:12-09:13 - Kitzbühel 09:35-09:35 - Wörgl Hbf 10:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
19.11.2020 REX 1508      Salzburg Hbf 09:08 - Golling-Abtenau 09:33-09:34 - Bischofshofen 09:55-09:56 - ... - Hochfilzen 11:12-11:13 - Kitzbühel 11:35 - Wörgl Hbf 12:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
19.11.2020 REX 1511      Wörgl Hbf 09:52 - Kitzbühel 10:24-10:25 - Hochfilzen 10:46-10:47 - ... - Bischofshofen 12:02-12:04 - Golling-Abtenau 12:24-12:25 - Salzburg Hbf 12:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
19.11.2020 REX 1515      Wörgl Hbf 11:52 - Kitzbühel 12:24-12:25 - Hochfilzen 12:46-12:47 - ... - Bischofshofen 14:02-14:04 - Golling-Abtenau 14:24-14:25 - Salzburg Hbf 14:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
19.11.2020 REX 1516      Salzburg Hbf 13:08 - Golling-Abtenau 13:33-13:34 - Bischofshofen 13:55-13:56 - ... - Hochfilzen 15:12-15:13 - Kitzbühel 15:35-15:35 - Wörgl Hbf 16:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
19.11.2020 REX/R 1519      Wörgl Hbf 13:52 - Kitzbühel 14:24-14:25 - Hochfilzen 14:46-14:47 - ... - Golling-Abtenau 16:24-16:25 - Salzburg Hbf 16:51-16:58 - Straßwalchen 17:22   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
19.11.2020 REX 1520      Salzburg Hbf 15:08 - Golling-Abtenau 15:33-15:34 - Bischofshofen 15:55-15:56 - ... - Hochfilzen 17:12-17:13 - Kitzbühel 17:35-17:35 - Wörgl Hbf 18:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
19.11.2020 REX 1524      Salzburg Hbf 17:08 - Golling-Abtenau 17:33-17:34 - Bischofshofen 17:55-17:56 - ... - Hochfilzen 19:13-19:14 - Kitzbühel 19:35 - Wörgl Hbf 20:09   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
19.11.2020 REX 1527      Wörgl Hbf 17:52 - Kitzbühel 18:24-18:25 - Hochfilzen 18:46-18:47 - ... - Bischofshofen 20:02-20:04 - Golling-Abtenau 20:24-20:25 - Salzburg Hbf 20:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
19.11.2020 REX 1535      Wörgl Hbf 20:52 - Kitzbühel 21:24-21:25 - Hochfilzen 21:46-21:47 - Saalfelden 22:04-22:05 - Zell am See 22:14-22:15 - Schwarzach-St.Veit 22:48   (Wörgl Hbf - Schwarzach-St. Veit)
19.11.2020 REX 1552      Salzburg Hbf 17:43 - Golling-Abtenau 18:11-18:12 - Bischofshofen 18:35-18:37 - Schwarzach-St.Veit 18:52-18:53 - Zell am See 19:28-19:29 - Saalfelden 19:41   (Bischfoshofen - Saalfelden)
19.11.2020 REX 2131      České Velenice 19:01, Gmünd NÖ 19:05-19:08, Heiligenstadt 21:22-21:23, Wien Franz-Josefs-Bf 21:28
19.11.2020 ASTB 9608      Mallnitz-Obervellach 08.50, Böckstein 09.01   (Böckstein)
19.11.2020 ASTB 9610      Mallnitz-Obervellach 09.50, Böckstein 10.01   (Böckstein)
19.11.2020 ASTB 9612      Mallnitz-Obervellach 10.50, Böckstein 11.01   (Mallnitz-Obervellach)
19.11.2020 ASTB 9614      Mallnitz-Obervellach 11.50, Böckstein 12.01   (Mallnitz-Obervellach)
19.11.2020 SB 25703   S3   Freilassing 06:07 - Salzburg Taxham Europark 06:12 - Salzburg Hbf 06:19-06:21 - ... - Schwarzach-St.Veit 07:39-07:41 - Zell am See 08:15-08:16 - Saalfelden 08:29   (Bischfoshofen - Saalfelden)
19.11.2020 SB 25706   S3   Saalfelden 05:20 - Zell am See 05:32-05:33 - Schwarzach-St.Veit 06:08-06:24 - ... - Salzburg Hbf 07:40-07:42 - Salzburg Taxham Europark 07:48 - Freilassing 07:54   (Saalfelden - Bischofshofen)
19.11.2020 SB 25712   S3   Saalfelden 08:34 - Zell am See 08:46-08:47 - Schwarzach-St.Veit 09:22-09:24 - ... - Salzburg Hbf 10:40-10:42 - Salzburg Taxham Europark 10:48 - Freilassing 10:54   (Saalfelden - Bischofshofen)
19.11.2020 SB 25754   S3   Schwarzach-St.Veit 05:54 - St.Johann im Pongau 05:59-06:00 - Bischofshofen 06:08-06:10 - ... - Salzburg Hbf 07:10-07:12 - Salzburg Taxham Europark 07:18 - Freilassing 07:24   (Schwarzach-St. Veit - Bischofshofen)

START

19.11.2020 IC 181   Rákoczi / Rákóczi   Košice 18:02, Hidasnémeti 18:23-18:33, Forró-Encs 18:50-18:51, ... Miskolc-Tiszai 19:26-19:29, Füzesabony 20:06-20:07, Budapest-Keleti 21:30
19.11.2020 IC 182   Rákóczi / Rákoczi   Budapest-Keleti 6:30, Füzesabony 7:49-7:51, Miskolc-Tiszai 8:27-8:30, ... Forró-Encs 9:05-9:06, Hidasnémeti 9:25-9:37, Košice 9:59

ZSSK

19.11.2020 EC 181   Rákoczi / Rákóczi   Košice 18:02, Hidasnémeti 18:23-18:33, Forró-Encs 18:50-18:51, ... Miskolc-Tiszai 19:26-19:29, Füzesabony 20:06-20:07, Budapest-Keleti 21:30
19.11.2020 EC 182   Rákóczi / Rákoczi   Budapest-Keleti 6:30, Füzesabony 7:49-7:51, Miskolc-Tiszai 8:27-8:30, ... Forró-Encs 9:05-9:06, Hidasnémeti 9:25-9:37, Košice 9:59
19.11.2020 607   AndreaShop.sk   Bratislava hl. st. 12:13, Trnava 12:41-12:43, Žilina 14:40-14:44, Poprad-Tatry 16:38-16:40, Kysak 17:39-17:41, Košice 17:53
19.11.2020 RR/REX 764   Cassovia   Košice 18:07, Kysak 18:19-18:21, Poprad-Tatry 19:20-19:21, Žilina 21:16-21:20, Trenčín 22:43   (Košice)
19.11.2020 REX 1911   Ondava   Košice 19:01, Košice predmestie 19:04-19:05, Čeľovce 19:41-19:42, ... Strážske 20:22-20:23, Brekov 20:28, Humenné 20:33   (Košice)
19.11.2020 Os 3406      Margecany 3:48, Spišská Nová Ves 4:29-4:40, Poprad-Tatry 5:10-5:29, ... Kraľovany 7:23-7:25, Vrútky 7:45-7:55, Žilina 8:14
19.11.2020 Os 3910      Žilina 8:48, Kysucké Nové Mesto 9:01, Krásno nad Kysucou 9:12, Čadca 9:26
19.11.2020 Os 3913      Čadca 10:35, Krásno nad Kysucou 10:49, Kysucké Nové Mesto 11:01, Žilina 11:13
19.11.2020 Os 4802      Komárno 5:35 - Chotín 5:41- Hurbanovo 5:48 - Nové Zámky 6:09
19.11.2020 Os 4803      Nové Zámky 4:56, Hurbanovo 5:10, Komárno 5:23
19.11.2020 Os 5000      Nitra 3:37, Šurany 4:07-4:14, Nové Zámky 4:25
19.11.2020 Os 5012      Prievidza 7:17, Topoľčany 8:25-9:04, Lužianky 9:37-9:45, Nitra 9:56-10:03, Šurany 10:34-10:35, Nové Zámky 10:46
19.11.2020 Os 5015      Nové Zámky 11:15, Šurany 11:26-11:28, Nitra 12:00-12:12, Lužianky 12:23-12:24, Topoľčany 13:00-13:01, Prievidza 14:16
19.11.2020 Os 5026      Prievidza 14:24, Topoľčany 15:32-15:33, Lužianky 16:12-16:25, Nitra 16:36-16:55, Šurany 17:26-17:30, Nové Zámky 17:41
19.11.2020 Os 5041      Lužianky 4:26, Topoľčany 5:06-5:47, Prievidza 7:09
19.11.2020 Os 5100      Nitra 4:12, Lužianky 4:22-4:24, Hlohovec 4:50-4:51, Leopoldov 4:58
19.11.2020 Os 6427      Moldava nad Bodvou mesto 17:07, Moldava nad Bodvou 17:08-17:09, Haniska pri Košiciach 17:34-17:35, Košice predmestie 17:45-17:46, Košice 17:49
19.11.2020 Os 6428      Košice 18:28, Košice predmestie 18:30, Haniska pri Košiciach 18:40-18:41, Moldava nad Bodvou 19:06, Moldava nad Bodvou mesto 19:08   (Košice)
19.11.2020 Os 7825      Žilina 11:46, Vrútky 12:05-12:06, Kraľovany 12:27-12:28, ... Margecany 15:59-16:01, Kysak 16:24-16:25, Košice 16:41
19.11.2020 Os 7826      Košice 17:27, Kysak 17:43-17:45, Margecany 18:04-18:06, Spišská Nová Ves 18:47-18:48, Poprad-Tatry 19:16
19.11.2020 Os 8826      Čierna nad Tisou 16:04, Pribeník 16:14-16:15, Slovenské Nové Mesto 16:45-16:46, Michaľany 16:56-16:57, Košice predmestie 17:50-17:51, Košice 17:54   (Košice)
Strana: 1































123.33

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX TL Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?