vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Řazení vlaků 2020 - 18.11.2020

Skutečné řazení  

18.11.2020

Z důvodu opatření proti onemocnění Covid-19 dochází k průběžným změnám ve veřejné dopravě. Aktuální informace o jízdě konkrétních vlaků získáte u jednotlivých dopravců. Níže uvedené řazení nemusí být aktuální.
Strana: 1

ARR

18.11.2020 1161      České Budějovice 4:55, Číčenice 5:18-5:19, Protivín 5:25-5:32, ... Beroun 7:40-7:45, Praha-Smíchov 8:25-8:26, Praha hl.n. 8:33
18.11.2020 1164      Praha hl.n. 7:23, Praha-Smíchov 7:29-7:31, Beroun 8:10-8:15, ... Protivín 10:11-10:12, Číčenice 10:18-10:19, České Budějovice 10:41

ČD

18.11.2020 Ex 553   Západní expres   Plzeň hl.n. 7:00, Praha-Smíchov 8:08-8:10, Praha hl.n. 8:17
18.11.2020 758   Berounka   Praha hl.n. 17:13, Praha-Smíchov 17:19-17:21, Beroun 17:53-17:54, ... Rokycany 18:26-18:27, Plzeň hl.n. 18:38-18:40, Klatovy 19:28
18.11.2020 806   Moravan   Olomouc hl.n. 15:09, Přerov 15:22-15:24, Hulín 15:33-15:34, ... Zaječí 16:58-16:59, Šakvice 17:03-17:04, Brno hl.n. 17:24
18.11.2020 820   Moravan   Hodonín 5:26, Břeclav 5:38-5:44, Zaječí 5:56-5:57, Šakvice 6:01-6:02, Brno hl.n. 6:24
18.11.2020 Sp 1660      Rožnov pod Radhoštěm 5:01, Valašské Meziříčí 5:21-5:26, Hulín 6:20-6:28, Kroměříž 6:36-6:37, Kojetín 6:49
18.11.2020 Sp 1757      Česká Třebová 14:50, Svitavy 15:01-15:02, Letovice 15:27-15:29, ... Blansko 15:51-15:53, Brno-Židenice 16:09-16:10, Brno dolní nádraží 16:15
18.11.2020 Os 2721      Hodonín 16:17, Rohatec 16:24-16:25, Sudoměřice nad Moravou 16:33-16:33, Veselí nad Moravou 16:52-17:03, Javorník nad Veličkou zastávka 17:26
18.11.2020 Os 3881      České Budějovice 13:02, Kaplice 13:38-13:39, Rybník 13:57-13:58, Horní Dvořiště 14:05
18.11.2020 Os 3902      Rožnov pod Radhoštěm 5:48, Valašské Meziříčí 6:08-6:30, Hulín 7:24-7:26, Kroměříž 7:34-7:37, Kojetín 7:49
18.11.2020 Os 3907      Kojetín 7:23, Kroměříž 7:35-7:53, Hulín 8:01-8:06, Valašské Meziříčí 9:01-9:11, Rožnov pod Radhoštěm 9:31   (Kojetín - Bystřice p. Hostýnem)
18.11.2020 Os 3909      Kojetín 9:21, Kroměříž 9:33-9:53, Hulín 10:01-10:06, Valašské Meziříčí 11:02-11:11, Rožnov pod Radhoštěm 11:31   (Kojetín - Bystřice p. Hostýnem)
18.11.2020 Os 3909      Kojetín 9:21, Kroměříž 9:33-9:53, Hulín 10:01-10:06, Valašské Meziříčí 11:02-11:11, Rožnov pod Radhoštěm 11:31   (Osíčko - Valašské Meziříčí)
18.11.2020 Os 3910      Rožnov pod Radhoštěm 10:45, Valašské Meziříčí 11:05-11:19, Hulín 12:16-12:26, Kroměříž 12:34-12:37, Kojetín 12:49   (Bystřice p. Hostýnem - Kojetín)
18.11.2020 Os 3953      Kojetín 8:09, Kroměříž 8:21
18.11.2020 Os 4144      Kyjov 4:55, Blažovice 5:52-5:53, Brno hl.n. 6:20
18.11.2020 Os 4150      Nemotice 15:11, Blažovice 15:49-15:50, Brno-Židenice 16:10
18.11.2020 Os 4634      Břeclav 5:45, Zaječí 6:01-6:02, Šakvice 6:07-6:07, ... Brno hl.n. 6:49-6:53, Brno-Židenice 6:56-6:57, Tišnov 7:29
18.11.2020 Os 4742      Křenovice hor.n. 5:54, Brno hl.n. 6:26-6:29, Brno-Židenice 6:33-6:33, Blansko 6:56-7:01, Skalice nad Svitavou 7:18
18.11.2020 Os 7803      Plzeň hl.n. 6:27, Ejpovice 6:35-6:36, Rokycany 6:41-6:43, Zdice 7:21-7:22, Beroun 7:32
18.11.2020 Os 7806      Hořovice 7:35, Rokycany 8:01-8:03, Ejpovice 8:09-8:09, Plzeň hl.n. 8:18-8:09, Plzeň hl.n. 8:18
18.11.2020 Os 7822      Beroun 18:13, Zdice 18:22-18:23, Rokycany 19:01-19:03, Ejpovice 19:09-19:09, Plzeň hl.n. 19:18
18.11.2020 Os 14522      Čejč 5:22, Zaječí 5:54
18.11.2020 Os 27206      Cheb 10:00, Tršnice 10:05-10:06, Luby u Chebu 10:35   (Luby u Chebu)
18.11.2020 Os 27208      Cheb 12:00, Tršnice 12:05-12:06, Luby u Chebu 12:35   (Luby u Chebu)
18.11.2020 Os 27209      Luby u Chebu 12:45, Tršnice 13:14-13:15, Cheb 13:22   (Luby u Chebu)
18.11.2020 Os 27212      Cheb 14:35, Tršnice 14:41-14:42, Luby u Chebu 15:12   (Luby u Chebu)
18.11.2020 Os 27213      Luby u Chebu 15:21, Tršnice 15:51-15:52, Cheb 15:59   (Luby u Chebu)
18.11.2020 Os 27214      Cheb 16:10, Tršnice 16:15-16:16, Luby u Chebu 16:45   (Luby u Chebu)
18.11.2020 Os 27215      Luby u Chebu 16:57, Tršnice 17:26-17:27, Cheb 17:33   (Luby u Chebu)
18.11.2020 Os 27216      Cheb 18:10, Tršnice 18:15-18:16, Luby u Chebu 18:45   (Luby u Chebu)
18.11.2020 Os 27217      Luby u Chebu 19:10, Tršnice 19:39-19:40, Cheb 19:46   (Luby u Chebu)
18.11.2020 Os 27842      Rokycany 18:34, Příkosice 18:55

ÖBB

18.11.2020 EC 164   Transalpin   Graz Hbf 09.45, Selzthal 11.11-11.19, Bischofshofen 12.48-12.50, ... Feldkirch 17.42-17.44, Buchs SG 17.59-18.12, Zürich HB 19.20   (Selzthal - Buchs SG)
18.11.2020 720      Wien Hbf 15.42, St. Pölten Hbf 16.13-16.15, Linz Hbf 17.12
18.11.2020 899      Klagenfurt Hbf 20.45, Villach Hbf 21.13-21.16, Schwarzach-St. Veit 22.48-22.52, Salzburg Hbf 23.48   (Mallnitz-Obervellach)
18.11.2020 REX 1500      Salzburg Hbf 04:35 - Golling-Abtenau 04:59 - Bischofshofen 05:22-05:23 - ... - Wörgl Hbf 07:47-07:49 - Jenbach 08:08-08:09 - Innsbruck Hbf 08:33   (Bischfoshofen - Innsbruck Hbf)
18.11.2020 REX 1503      Wörgl Hbf 05:42 - Kitzbühel 06:19-06:20 - Hochfilzen 06:45-06:46 - ... - Bischofshofen 08:02-08:04 - Golling-Abtenau 08:24-08:25 - Salzburg Hbf 08:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
18.11.2020 REX 1504      Salzburg Hbf 07:08 - Golling-Abtenau 07:33-07:34 - Bischofshofen 07:55-07:56 - ... - Hochfilzen 09:12-09:13 - Kitzbühel 09:35-09:35 - Wörgl Hbf 10:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
18.11.2020 REX 1508      Salzburg Hbf 09:08 - Golling-Abtenau 09:33-09:34 - Bischofshofen 09:55-09:56 - ... - Hochfilzen 11:12-11:13 - Kitzbühel 11:35 - Wörgl Hbf 12:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
18.11.2020 REX 1510      Schwarzach-St.Veit 11:12 - Zell am See 11:44-11:45 - Saalfelden 11:54-11:55 - Hochfilzen 12:12-12:13 - Kitzbühel 12:35-12:35 - Wörgl Hbf 13:09   (Wörgl Hbf - Schwarzach-St. Veit)
18.11.2020 REX 1511      Wörgl Hbf 09:52 - Kitzbühel 10:24-10:25 - Hochfilzen 10:46-10:47 - ... - Bischofshofen 12:02-12:04 - Golling-Abtenau 12:24-12:25 - Salzburg Hbf 12:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
18.11.2020 REX 1513      Wörgl Hbf 10:50 - Kitzbühel 11:24-11:25 - Hochfilzen 11:46-11:47 - Saalfelden 12:04-12:05 - Zell am See 12:14-12:15 - Schwarzach-St.Veit 12:48   (Wörgl Hbf - Schwarzach-St. Veit)
18.11.2020 REX 1515      Wörgl Hbf 11:52 - Kitzbühel 12:24-12:25 - Hochfilzen 12:46-12:47 - ... - Bischofshofen 14:02-14:04 - Golling-Abtenau 14:24-14:25 - Salzburg Hbf 14:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
18.11.2020 REX 1516      Salzburg Hbf 13:08 - Golling-Abtenau 13:33-13:34 - Bischofshofen 13:55-13:56 - ... - Hochfilzen 15:12-15:13 - Kitzbühel 15:35-15:35 - Wörgl Hbf 16:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
18.11.2020 REX/R 1519      Wörgl Hbf 13:52 - Kitzbühel 14:24-14:25 - Hochfilzen 14:46-14:47 - ... - Golling-Abtenau 16:24-16:25 - Salzburg Hbf 16:51-16:58 - Straßwalchen 17:22   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
18.11.2020 REX 1520      Salzburg Hbf 15:08 - Golling-Abtenau 15:33-15:34 - Bischofshofen 15:55-15:56 - ... - Hochfilzen 17:12-17:13 - Kitzbühel 17:35-17:35 - Wörgl Hbf 18:08   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
18.11.2020 REX 1521      Wörgl Hbf 14:50 - Kitzbühel 15:24-15:25 - Hochfilzen 15:46-15:47 - Saalfelden 16:04-16:05 - Zell am See 16:14-16:15 - Schwarzach-St.Veit 16:48   (Wörgl Hbf - Schwarzach-St. Veit)
18.11.2020 REX 1524      Salzburg Hbf 17:08 - Golling-Abtenau 17:33-17:34 - Bischofshofen 17:55-17:56 - ... - Hochfilzen 19:13-19:14 - Kitzbühel 19:35 - Wörgl Hbf 20:09   (Bischfoshofen - Wörgl Hbf)
18.11.2020 REX 1526      Schwarzach-St.Veit 19:12 - Zell am See 19:45-19:46 - Saalfelden 19:56-19:57 - Hochfilzen 20:15-20:16 - Kitzbühel 20:37-20:38 - Wörgl Hbf 21:12   (Schwarzach-St.Veit - Wörgl Hbf)
18.11.2020 REX 1527      Wörgl Hbf 17:52 - Kitzbühel 18:24-18:25 - Hochfilzen 18:46-18:47 - ... - Bischofshofen 20:02-20:04 - Golling-Abtenau 20:24-20:25 - Salzburg Hbf 20:51   (Wörgl Hbf - Bischofshofen)
18.11.2020 REX 1535      Wörgl Hbf 20:52 - Kitzbühel 21:24-21:25 - Hochfilzen 21:46-21:47 - Saalfelden 22:04-22:05 - Zell am See 22:14-22:15 - Schwarzach-St.Veit 22:48   (Wörgl Hbf - Schwarzach-St. Veit)
18.11.2020 REX 1551      Saalfelden 04:58 - Zell am See 05:07-05:08 - Schwarzach-St.Veit 05:41-05:42 - Bischofshofen 05:56-05:58 - Golling-Abtenau 06:19-06:20 - Salzburg Hbf 06:45   (Saalfelden - Bischofshofen)
18.11.2020 REX 1552      Salzburg Hbf 17:43 - Golling-Abtenau 18:11-18:12 - Bischofshofen 18:35-18:37 - Schwarzach-St.Veit 18:52-18:53 - Zell am See 19:28-19:29 - Saalfelden 19:41   (Bischfoshofen - Schwarzach-St. Veit)
18.11.2020 SB 5047   S6   Wörgl Hbf 22:34 - Kirchberg in Tirol 23:03-23:04 - Kitzbühel 23:14-23:15 - St.Johann in Tirol 23:23-23:24 - Hochfilzen 23:42 - Saalfelden 23:59   (Wörgl Hbf - Saalfelden)
18.11.2020 SB 25754   S3   Schwarzach-St.Veit 05:54 - St.Johann im Pongau 05:59-06:00 - Bischofshofen 06:08-06:10 - ... - Salzburg Hbf 07:10-07:12 - Salzburg Taxham Europark 07:18 - Freilassing 07:24   (Schwarzach-St. Veit - Bischofshofen)

RJ

18.11.2020 RGJ 1034   RegioJet   Wien Hbf. 14:39, Břeclav 15:36-15:38, Brno hl.n. 16:07-16:09, Pardubice hl.n. 17:43-17:44, Praha hl.n. 18:13

SBB

18.11.2020 EC 164   Transalpin   Graz Hbf 09.45, Selzthal 11.11-11.19, Bischofshofen 12.48-12.50, ... Feldkirch 17.42-17.44, Buchs SG 17.59-18.12, Zürich HB 19.20   (Selzthal - Buchs SG)

START

18.11.2020 IC 181   Rákoczi / Rákóczi   Košice 18:02, Hidasnémeti 18:23-18:33, Forró-Encs 18:50-18:51, ... Miskolc-Tiszai 19:26-19:29, Füzesabony 20:06-20:07, Budapest-Keleti 21:30
18.11.2020 Sz 9009      Celldömölk 4:35, Veszprém 6:00-6:02, Székesfehérvár 6:41, Budapest-Kelenföld 7:22, Budapest-Déli 7:29

SV

18.11.2020 Re 6424      Novi Sad 14.00 - Vrbas 14.47-14.48 - Sombor 16.23

ZSSK

18.11.2020 EC 181   Rákoczi / Rákóczi   Košice 18:02, Hidasnémeti 18:23-18:33, Forró-Encs 18:50-18:51, ... Miskolc-Tiszai 19:26-19:29, Füzesabony 20:06-20:07, Budapest-Keleti 21:30
18.11.2020 611   Považan   Bratislava hl. st. 16:13, Trnava 16:41-16:43, Žilina 18:40-18:44, Poprad-Tatry 20:38-20:40, Kysak 21:39-21:41, Košice 21:53   (Vrútky)
18.11.2020 RR/REX 764   Cassovia   Košice 18:07, Kysak 18:19-18:21, Poprad-Tatry 19:20-19:21, Žilina 21:16-21:20, Trenčín 22:43   (Košice)
18.11.2020 Os 4802      Komárno 5:35 - Chotín 5:41- Hurbanovo 5:48 - Nové Zámky 6:09
18.11.2020 Os 4803      Nové Zámky 4:56, Hurbanovo 5:10, Komárno 5:23
18.11.2020 Os 4822      Komárno 15:34, Hurbanovo 15:47, Nové Zámky 16:00
18.11.2020 Os 4823      Nové Zámky 15:02, Hurbanovo 15:15, Komárno 15:28
18.11.2020 Os 4826      Komárno 17:34, Hurbanovo 17:47, Nové Zámky 18:00
18.11.2020 Os 4827      Nové Zámky 17:02, Hurbanovo 17:15, Komárno 17:28
18.11.2020 Os 5000      Nitra 3:37, Šurany 4:07-4:14, Nové Zámky 4:25
18.11.2020 Os 5004      Topoľčany 4:21, Lužianky 4:55-5:02, Nitra 5:12-5:19, Šurany 5:54-6:04, Nové Zámky 6:15
18.11.2020 Os 5006      Leopoldov 5:38, Hlohovec 5:43-5:44, Lužianky 6:18-6:19, Nitra 6:29-6:31, Šurany 7:01-7:02, Nové Zámky 7:13
18.11.2020 Os 5011      Nové Zámky 9:15, Šurany 9:26-9:28, Nitra 10:00-10:12, Lužianky 10:23-10:24, Topoľčany 11:00-11:02, Prievidza 12:13
18.11.2020 Os 5012      Prievidza 7:17, Topoľčany 8:25-9:04, Lužianky 9:37-9:45, Nitra 9:56-10:03, Šurany 10:34-10:35, Nové Zámky 10:46
18.11.2020 Os 5019      Nové Zámky 13:15, Šurany 13:26-13:28, Nitra 14:00-14:12, Lužianky 14:23-14:24, Topoľčany 15:00-15:02, Prievidza 16:14
18.11.2020 Os 5020      Prievidza 11:36, Topoľčany 12:49-13:04, Lužianky 13:37-13:45, Nitra 13:56-14:03, Šurany 14:34-14:35, Nové Zámky 14:46
18.11.2020 Os 5024      Prievidza 13:40, Topoľčany 14:43-15:04*, Lužianky 15:37-15:45, Nitra 15:56-16:03, Šurany 16:34-16:35, Nové Zámky 16:46
18.11.2020 Os 5034      Zbehy 20:08, Lužianky 20:14-20:25, Nitra 20:36-21:22, Šurany 22:01-22:02, Nové Zámky 22:13
18.11.2020 Os 5039      Nové Zámky 23:01, Šurany 23:11-23:12, Nitra 23:44
18.11.2020 Os 5048      Prievidza 6:21, Topoľčany 7:24-7:37, Lužianky 8:11-8:25, Nitra 8:36
18.11.2020 Os 5049      Nové Zámky 7:15, Šurany 7:26-7:28, Nitra 8:00-8:12, Lužianky 8:23-8:24, Topoľčany 9:00-9:10, Prievidza 10:20
18.11.2020 Os 5070      Prievidza 17:46, Topoľčany 19:03-19:04, Lužianky 19:38-19:46, Nitra 19:56
18.11.2020 Os 5100      Nitra 4:12, Lužianky 4:22-4:24, Hlohovec 4:50-4:51, Leopoldov 4:58
18.11.2020 Os 5104      Nové Zámky 5:21, Šurany 5:32-5:33, Nitra 6:05-6:06, Lužianky 6:16-6:20, Hlohovec 6:47-6:48, Leopoldov 6:53
18.11.2020 Os 5108      Nové Zámky 6:28, Šurany 6:39-6:40, Nitra 7:17-7:33, Lužianky 7:43-7:45, Hlohovec 8:26-8:27, Leopoldov 8:34
18.11.2020 Os 5111      Leopoldov 9:07, Hlohovec 9:13-9:14, Lužianky 9:41
18.11.2020 Os 5128      Nitra 18:04, Lužianky 18:13-18:14, Hlohovec 18:43-18:44, Leopoldov 18:51
18.11.2020 Os 5149      Zbehy 8:10, Lužianky 8:16
18.11.2020 Os 5168      Nové Zámky 16:20, Šurany 16:31-16:37, Nitra 17:18-17:33, Lužianky 17:43-17:44, Zbehy 17:50
18.11.2020 Os 5172      Nové Zámky 18:20, Šurany 18:32-16:36, Nitra 19:22-19:33, Lužianky 19:43-19:44, Zbehy 19:50
18.11.2020 Os 7528      Horná Štubňa 17:53, Turčianske Teplice 18:02-18:03, Martin 18:31-18:33, Vrútky 18:41
18.11.2020 Os 7830      Košice 19:27, Kysak 19:43-19:45, Margecany 20:04-20:06, Spišská Nová Ves 20:47-20:48, Poprad-Tatry 21:16-21:17, Svit 21:25
18.11.2020 Os 7873      Svit 22:27, Poprad-Tatry 22:34-22:48, Spišská Nová Ves 23:15-23:16, Margecany 23:59
Strana: 1































118.59

Obsah sekce Řazení


2020


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ R Os   ARR: Sp Os  

AŽD: Os   GWTR: R Sp  

DLB: TLX TL Os   KŽC: R Sp Os  

ZSSK: SC RJX RJ EC EN IC Ex R RR REX Zr Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX CJX R SB ASTB HKS

CAT: CAT   WSTBA: RJ

StB: R SB   NÖVOG: R

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE IR RE R S EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ EN IC RE RB AS

PKPIC: EIP EIC EN IC TLK

KMŁ: OsP Os

START: RJX EC EN IC Ex Gy Tv ER IR

GySEV: IC Sz   CRS: RJ

TI: FR AV FA AV FB TGV EC IC EN ICN RV R

TN: EC   NTV: AV

SNCF: TGV ICE FR AV EN

Thello: EC   EIL: ES

: EC EN MV ICS AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB UB

SV: B Re PT BGV

ŽFBH: B P   ŽRS: B P

ŽPCG: B P

: D B IR R

Trainkos: IC TL

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

Vy: R   GA: R   SJN: F

УЗ: ІС+ ІС С

РЖД: Сапсан Стриж

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?