vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2019 - ZSSK Bdmpeer

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ZSSK Bdmpeer

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
22.5.2019 612   Albapura   Košice 16:07, Kysak 16:19-16:21, Poprad-Tatry 17:21-17:23, Žilina 19:16-19:20, Trnava 21:15-21:18, Bratislava hl. st. 21:47
* RR 701   Vápeč   Bratislava hl.st. 5:13, Žilina 7:40
10.12.2018 RR 701   Vápeč   Bratislava hl.st. 5:13, Žilina 7:40
15.1.2019 RR 701   Vápeč   Bratislava hl.st. 5:13, Žilina 7:40
30.10.2019 RR 701   Vápeč   Bratislava hl.st. 5:13, Žilina 7:40
* RR 705   Vršatec   Bratislava hl.st. 9:13, Žilina 11:40
31.10.2019 RR 707   Nimnica   Bratislava hl.st. 11:13, Žilina 13:40
* RR 708   Vápeč   Žilina 8:20, Bratislava hl.st. 10:47
19.8.2019 RR 708   Vápeč   Žilina 8:20, Bratislava hl.st. 10:47
30.10.2019 RR 708   Vápeč   Žilina 8:20, Bratislava hl.st. 10:47
* RR 709   Polom   Bratislava hl.st. 13:13, Žilina 15:40
10.6.2019 RR 709   Polom   Bratislava hl.st. 13:13, Žilina 15:40
30.10.2019 RR 709   Polom   Bratislava hl.st. 13:13, Žilina 15:40
4.11.2019 RR 709   Polom   Bratislava hl.st. 13:13, Žilina 15:40
12.11.2019 RR 709   Polom   Bratislava hl.st. 13:13, Žilina 15:40
26.11.2019 RR 709   Polom   Bratislava hl.st. 13:13, Žilina 15:40
10.6.2019 RR 710   Čachtice   Žilina 10:20, Bratislava hl.st. 12:47
* RR 712   Limbach   Žilina 12:20, Bratislava hl.st. 14:47
31.3.2019 RR 712   Limbach   Žilina 12:20, Bratislava hl.st. 14:47
15.9.2019 RR 712   Limbach   Žilina 12:20, Bratislava hl.st. 14:47
* RR 713   Strážov   Bratislava hl.st. 17:13, Žilina 19:40
* RR 714   Dubeň   Žilina 14:20, Bratislava hl.st. 16:47
1.1.2019 RR 714   Dubeň   Žilina 14:20, Bratislava hl.st. 16:47
28.7.2019 RR 714   Dubeň   Žilina 14:20, Bratislava hl.st. 16:47
29.8.2019 RR 714   Dubeň   Žilina 14:20, Bratislava hl.st. 16:47
23.5.2019 RR 715   Javorina   Bratislava hl.st. 19:13, Trenčín 20:39
* RR 716   Javorník   Žilina 16:20, Bratislava hl.st. 18:47
31.7.2019 RR 716   Javorník   Žilina 16:20, Bratislava hl.st. 18:47
23.8.2019 RR 716   Javorník   Žilina 16:20, Bratislava hl.st. 18:47
30.9.2019 RR 716   Javorník   Žilina 16:20, Bratislava hl.st. 18:47
30.10.2019 RR 716   Javorník   Žilina 16:20, Bratislava hl.st. 18:47
4.11.2019 RR 716   Javorník   Žilina 16:20, Bratislava hl.st. 18:47
12.11.2019 RR 716   Javorník   Žilina 16:20, Bratislava hl.st. 18:47
26.11.2019 RR 716   Javorník   Žilina 16:20, Bratislava hl.st. 18:47
* RR 719   Beckov   Bratislava hl.st. 22:13, Trenčín 23:33
* REX 1720   Bojnice   Prievidza 4:32, Leopoldov 6:18 - 6:33, Bratislava hl. st. 7:24
12.8.2019 REX 1721   Bojnice   Bratislava hl. st. 6:36, Leopoldov 7:26 - 7:41, Prievidza 9:28
* REX 1723   Vtáčnik   Bratislava hl. st. 10:36, Leopoldov 11:26 - 11:41, Prievidza 13:28
27.1.2019 REX 1723   Vtáčnik   Bratislava hl. st. 10:36, Leopoldov 11:26 - 11:41, Prievidza 13:28
27.4.2019 REX 1723   Vtáčnik   Bratislava hl. st. 10:36, Leopoldov 11:26 - 11:41, Prievidza 13:28
19.10.2019 REX 1723   Vtáčnik   Bratislava hl. st. 10:36, Leopoldov 11:26 - 11:41, Prievidza 13:28
12.8.2019 REX 1724   Remata   Prievidza 12:28, Leopoldov 14:19 - 14:33, Bratislava hl. st. 15:24
29.9.2019 REX 1725   Remata   Bratislava hl. st. 14:36, Leopoldov 15:26 - 15:41, Prievidza 17:27
* REX 1726   Zobor   Prievidza 16:28, Leopoldov 18:19 - 18:33, Bratislava hl. st. 19:24
19.10.2019 REX 1726   Zobor   Prievidza 16:28, Leopoldov 18:19 - 18:33, Bratislava hl. st. 19:24
* REX 1727   Zobor   Bratislava hl. st. 18:36, Leopoldov 19:26 - 19:41, Prievidza 21:28
* REX 1731   Tematín   Bratislava hl. st. 4:18, Trenčín 6:17
* REX 1736   Karpaty   Trenčín 6:41, Bratislava hl. st. 8:24
* REX 1739      Kúty 14:38, Pezinok 16:08
12.12.2018 REX 1739      Kúty 14:38, Pezinok 16:08
12.3.2019 REX 1739      Kúty 14:38, Pezinok 16:08
15.8.2019 REX 1760   Poprad   Košice 15:07, Kysak 15:19-15:21, Margecany 15:34-15:37, ... Spišská Nová Ves 16:09-16:12, Smižany 16:15, Poprad-Tatry 16:30
* REX 1761   Poprad   Poprad-Tatry 4:32, Smižany 4:47-4:48, Spišská Nová Ves 4:50-4:51, ... Margecany 5:21-5:24, Kysak 5:38-5:41, Košice 5:53
4.2.2019 REX 1761   Poprad   Poprad-Tatry 4:32, Smižany 4:47-4:48, Spišská Nová Ves 4:50-4:51, ... Margecany 5:21-5:24, Kysak 5:38-5:41, Košice 5:53
28.8.2019 REX 1761   Poprad   Poprad-Tatry 4:32, Smižany 4:47-4:48, Spišská Nová Ves 4:50-4:51, ... Margecany 5:21-5:24, Kysak 5:38-5:41, Košice 5:53
2.9.2019 REX 1761   Poprad   Poprad-Tatry 4:32, Smižany 4:47-4:48, Spišská Nová Ves 4:50-4:51, ... Margecany 5:21-5:24, Kysak 5:38-5:41, Košice 5:53
13.12.2019 REX 1762   Lomnica   Košice 17:18, Kysak 17:30-17:32, Margecany 17:45-17:48, ... Spišská Nová Ves 18:20-18:22, Smižany 18:25-18:26, Poprad-Tatry 18:41
* REX 1864      Bratislava hl. st. 15:32, Kúty 16:27
3.1.2019 REX 1864      Bratislava hl. st. 15:32, Kúty 16:27
30.4.2019 REX 1864      Bratislava hl. st. 15:32, Kúty 16:27
23.5.2019 REX 1864      Bratislava hl. st. 15:32, Kúty 16:27
* REX 1878   Dudváh   Nové Zámky 6:56, Bratislava hl. st. 8:30
* REX 1901   Abov   Košice 11:01, Košice predmestie 11:04-11:05, Čeľovce 11:41-11:42, ... Strážske 12:22-12:23, Brekov 12:28, Humenné 12:33
2.1.2019 REX 1901   Abov   Košice 11:01, Košice predmestie 11:04-11:05, Čeľovce 11:41-11:42, ... Strážske 12:22-12:23, Brekov 12:28, Humenné 12:33
1.2.2019 REX 1901   Abov   Košice 11:01, Košice predmestie 11:04-11:05, Čeľovce 11:41-11:42, ... Strážske 12:22-12:23, Brekov 12:28, Humenné 12:33
13.7.2019 REX 1901   Abov   Košice 11:01, Košice predmestie 11:04-11:05, Čeľovce 11:41-11:42, ... Strážske 12:22-12:23, Brekov 12:28, Humenné 12:33
1.9.2019 REX 1901   Abov   Košice 11:01, Košice predmestie 11:04-11:05, Čeľovce 11:41-11:42, ... Strážske 12:22-12:23, Brekov 12:28, Humenné 12:33
* REX 1902   Kremenec   Humenné 5:28, Brekov 5:33-5:34, Strážske 5:37-5:38, ... Čeľovce 6:20-6:21, Košice predmestie 6:54-6:55, Košice 6:59
* REX 1903   Kremenec   Košice 13:01, Košice predmestie 13:04-13:05, Čeľovce 13:41-13:42, ... Strážske 14:22-14:23, Brekov 14:28, Humenné 14:33
2.1.2019 REX 1903   Kremenec   Košice 13:01, Košice predmestie 13:04-13:05, Čeľovce 13:41-13:42, ... Strážske 14:22-14:23, Brekov 14:28, Humenné 14:33
12.7.2019 REX 1903   Kremenec   Košice 13:01, Košice predmestie 13:04-13:05, Čeľovce 13:41-13:42, ... Strážske 14:22-14:23, Brekov 14:28, Humenné 14:33
18.7.2019 REX 1903   Kremenec   Košice 13:01, Košice predmestie 13:04-13:05, Čeľovce 13:41-13:42, ... Strážske 14:22-14:23, Brekov 14:28, Humenné 14:33
* REX 1904   Starina   Humenné 7:28, Brekov 7:33-7:34, Strážske 7:37-7:38, ... Čeľovce 8:20-8:21, Košice predmestie 8:54-8:55, Košice 8:59
* REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
23.4.2019 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
15.7.2019 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
18.7.2019 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
29.7.2019 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
21.9.2019 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
13.12.2019 REX 1905   Starina   Košice 15:01, Košice predmestie 15:04-15:05, Čeľovce 15:41-15:42, ... Strážske 16:22-16:23, Brekov 16:28, Humenné 16:33
* REX 1908   Laborec   Humenné 11:28, Brekov 11:33-11:34, Strážske 11:37-11:38, ... Čeľovce 12:20-12:21, Košice predmestie 12:54-12:55, Košice 12:59
29.7.2019 REX 1908   Laborec   Humenné 11:28, Brekov 11:33-11:34, Strážske 11:37-11:38, ... Čeľovce 12:20-12:21, Košice predmestie 12:54-12:55, Košice 12:59
* REX 1909   Laborec   Košice 17:01, Košice predmestie 17:04-17:05, Čeľovce 17:41-17:42, ... Strážske 18:22-18:23, Brekov 18:28, Humenné 18:33
3.1.2019 REX 1909   Laborec   Košice 17:01, Košice predmestie 17:04-17:05, Čeľovce 17:41-17:42, ... Strážske 18:22-18:23, Brekov 18:28, Humenné 18:33
22.4.2019 REX 1909   Laborec   Košice 17:01, Košice predmestie 17:04-17:05, Čeľovce 17:41-17:42, ... Strážske 18:22-18:23, Brekov 18:28, Humenné 18:33
* REX 1910   Ondava   Humenné 13:28, Brekov 13:33-13:34, Strážske 13:37-13:38, ... Čeľovce 14:20-14:21, Košice predmestie 14:54-14:55, Košice 14:59
* REX 1911   Ondava   Košice 19:01, Košice predmestie 19:04-19:05, Čeľovce 19:41-19:42, ... Strážske 20:22-20:23, Brekov 20:28, Humenné 20:33
15.7.2019 REX 1911   Ondava   Košice 19:01, Košice predmestie 19:04-19:05, Čeľovce 19:41-19:42, ... Strážske 20:22-20:23, Brekov 20:28, Humenné 20:33
25.11.2019 REX 1911   Ondava   Košice 19:01, Košice predmestie 19:04-19:05, Čeľovce 19:41-19:42, ... Strážske 20:22-20:23, Brekov 20:28, Humenné 20:33
* REX 1912   Slanec   Humenné 15:28, Brekov 15:33-15:34, Strážske 15:37-15:38, ... Čeľovce 16:20-16:21, Košice predmestie 16:54-16:55, Košice 16:59
3.1.2019 REX 1912   Slanec   Humenné 15:28, Brekov 15:33-15:34, Strážske 15:37-15:38, ... Čeľovce 16:20-16:21, Košice predmestie 16:54-16:55, Košice 16:59
2.2.2019 REX 1912   Slanec   Humenné 15:28, Brekov 15:33-15:34, Strážske 15:37-15:38, ... Čeľovce 16:20-16:21, Košice predmestie 16:54-16:55, Košice 16:59
12.7.2019 REX 1912   Slanec   Humenné 15:28, Brekov 15:33-15:34, Strážske 15:37-15:38, ... Čeľovce 16:20-16:21, Košice predmestie 16:54-16:55, Košice 16:59
* REX 1913   Slanec   Košice 21:01, Košice predmestie 21:04-21:05, Čeľovce 21:41-21:42, ... Strážske 22:29-22:30, Brekov 22:35, Humenné 22:40
1.8.2019 REX 1913   Slanec   Košice 21:01, Košice predmestie 21:04-21:05, Čeľovce 21:41-21:42, ... Strážske 22:29-22:30, Brekov 22:35, Humenné 22:40
* REX 1914   Poloniny   Humenné 17:28, Brekov 17:33-17:34, Strážske 17:37-17:38, ... Čeľovce 18:20-18:21, Košice predmestie 18:54-18:55, Košice 18:59
25.12.2018 REX 1914   Poloniny   Humenné 17:28, Brekov 17:33-17:34, Strážske 17:37-17:38, ... Čeľovce 18:20-18:21, Košice predmestie 18:54-18:55, Košice 18:59
15.7.2019 REX 1914   Poloniny   Humenné 17:28, Brekov 17:33-17:34, Strážske 17:37-17:38, ... Čeľovce 18:20-18:21, Košice predmestie 18:54-18:55, Košice 18:59
18.7.2019 REX 1914   Poloniny   Humenné 17:28, Brekov 17:33-17:34, Strážske 17:37-17:38, ... Čeľovce 18:20-18:21, Košice predmestie 18:54-18:55, Košice 18:59
29.7.2019 REX 1914   Poloniny   Humenné 17:28, Brekov 17:33-17:34, Strážske 17:37-17:38, ... Čeľovce 18:20-18:21, Košice predmestie 18:54-18:55, Košice 18:59
Strana: 1 2 3 4 5































477.46
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?