vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - TI BHR 8590

Vlaky, ve kterých je řazen vůz TI BHR 8590

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* EC 139/140   Thello   Nice Ville 8:01, Monaco-Monte-Carlo 8:22-8:24, Ventimiglia 8:52-9:10, ... Voghera 12:06-12:08, Pavia 12:23-12:25, Milano Centrale 12:53.
* EC 141/142   Thello   Milano Centrale 7:10, Pavia 7:33-7:35, Voghera 7:49-7:51, ... Ventimiglia 10:54-11:12, Monaco Montecarlo 11:39-11:41, Nice Ville 12:00.
* EC 143/144   Thello   Milano Centrale 11:10, Pavia 11:33-11:35, Voghera 11:49-11:51, ... Ventimiglia 14:54-15:12, Monaco Montecarlo 15:39-15:41, Nice Ville 16:00.
* EC 147/148   Thello   Marseille St. Charles 15:28, Toulon 16:08-16:17, Saint Raphael - Valescure 17:12-17:14, ... Voghera 22:06-22:08, Pavia 22:23-22:25, Milano Centrale 22:53.
* EC 145/146   Thello   Nice Ville 14:02, Monaco-Monte-Carlo 14:21-14:23, Ventimiglia 14:52-15:10, ... Voghera 18:06-18:08, Pavia 18:23-18:25, Milano Centrale 18:53.
* EC 159/160   Thello   Milano Centrale 15:05, Pavia 15:33-15:35, Voghera 15:49-15:51, ... St. Raphaël Valescure 20:53-20:55, Toulon 21:43-21:45, Marseille St. Charles 22:31.
* IC 501      Sestri Levante 05:05, Levanto 05:20-05:22, Monterosso 05:26-05:28, ... Formia-Gaeta 11:32-11:34, Aversa 12:07-12:09, Napoli Centrale 12:29
* IC 505      Ventimiglia 06:41, Bordighera 06:46-06:48, San Remo 06:56 -06:58, ... Civitavecchia 13:24-13:26, Roma Ostiense 14:20, Roma Termini 14:33
* IC 508      Milano Centrale 07:38, Novara 08:20-08:22, Vercelli 08:36-08:38, Torino Porta Susa 09:18, Torino Porta Nuova 09:30
* IC 509      Torino Porta Nuova 18:50, Torino Porta Susa 18:58, Vercelli 19:44-19:52, Novara 20:07-20:09, Milano Centrale 20:55
* IC 510      Salerno 06:25,Napoli Centrale 07:05-17:31, Aversa 7:47-7:49, Formia-Gaeta 8:20-8:22, ... Asti 16:58-17:00, Torino Lingotto 17:30, Torino Porta Nuova 17:40.
* IC 511      Torino Porta Nuova 10:40, Asti 11.11-11.13, Alessandria 11.34-11.36, ... Aversa 20:09-20:11, Napoli Centrale 20:29-20:45, Salerno 21:24
* IC 518      Roma Termini 15:57, Roma Ostiense 16:07, Civitavecchia 16:45-16:47, ... Sanremo 23:13-23:15, Bordighera 23:22-23:24, Ventimiglia 23:30
* IC 522      Napoli Centrale 17:31, Aversa 17:47-17:53, Formia-Gaeta 18:26-18:28, ... Monterosso 00:22-00:24, Levanto 00:29 -00:31, Sestri Levante 00:49
* IC 531      Perugia 06:40, Perugia Ponte S. Giovanni 06:49-06:51, Assisi 07:01-07:03, ... Orte 08:14-08:16, Roma Tiburtina 08:47, Roma Termini 08:58
* IC 533      Ancona 05:47, Falconara Marittima 05:58-06:00, Jesi 06:12-06:14, ... Terni 08:24-08:26, Orte 08:45-08:47, Roma Termini 09:27
* IC 534      Roma Termini 07:40, Orte 08:15-08:17, Terni 08:40-08:43, ... Jesi 10:58-11:00, Falconara Marittima 11:13-11:15, Ancona 11:25
* IC 540      Roma Termini 15:35, Orte 16:07-16:09, Terni 16:28-16:30, ... Jesi 18:38-18:40, Falconara Marittima 18:53-18:55, Ancona 19:09
* IC 541      Ancona 15:30, Falconara Marittima 15:39-15:41, Jesi 15:52-15:54, ... Terni 18:21-18:23, Orte 18:46-18:48, Roma Termini 19:28
* IC 546      Roma Termini 19:58, Roma Tiburtina 20:08, Orte 20:35-20:37, ... Assisi 21:49-21:51, Perugia Ponte S. Giovanni 22:00-22:02, Perugia 22:13
* IC 580      Terni 05:05, Spoleto 05:30-05:32, Foligno 05:53-05:55, ... Lodi 11:43-11:45, Milano Rogoredo 12:04, Milano Centrale 12:15
* IC 582      Salerno 05:28, Napoli Centrale 06:05-06:31, Aversa 06:46-06:48, Formia 07:20-07:22, Latina 07:58-08:00, Roma Termini 08:34
* IC 583      Milano Centrale 06:50, Milano Rogoredo 07:03, Lodi 07:16-07:18, ... Formia 14:33-14:35, Aversa 15:09-15:11, Napoli Centrale 15:29
* IC 584/585      Trieste Centrale 07:21, Monfalcone 07:44-07:46, Trieste Airport 07:50-07:52, ... Orvieto 14:08-14:10, Orte 14:43-14:49, Roma Termini 15.30
* IC 588/589      Roma Termini 10:30, Orte 11:08-11:10, Orvieto 11:43-11:45, ... Trieste Airport 18:08-18:10, Monfalcone 18:14-18:16, Trieste Centrale 18:39
* IC 590      Napoli Centrale 10:31, Aversa 10:47-10:49, Formia 11:20-11:22, ... Lodi 18:43-18:45, Milano Rogoredo 19:04, Milano Centrale 19:17
* IC 591      Roma Termini 17:26, Latina 17:58-18:00, Formia 18:33-18:35, Aversa 19:09-19:11, Napoli Centrale 19:29-19:50, Salerno 20:30
* IC 592/593      Roma Termini 15:40, Orte 16:15-16:17, Orvieto 16:43-16:45, ... Trieste Airport 23:15-23:17, Monfalcone 23:22-23:24, Trieste Centrale 23:47
* IC 594/595      Trieste Centrale 13:02, Monfalcone 13:25-13:27, Trieste Airport 13:31-13:33, ... Chiusi-Chianciano Terme 19:09-19:11, Orvieto 19:32-19:34, Orte 20:06-20:08,Roma Termini 20:49
* IC 596      Napoli Centrale 14:31, Aversa 14:47-14:49, Formia 15:20-15:22, ... Lodi 22:43-22:45, Milano Rogoredo 23:06, Milano Centrale 23:20
* IC 599      Milano Centrale 17:40, Milano Lambrate 17:50, Milano Rogoredo 18:01, ... Foligno 23:50-23:54, Spoleto 00:09-00:11, Terni 00:35
* IC 604      Pescara Centrale 07:05, Giulianova 07:23-07:25, S. Benedetto Del Tronto 07:37 -07:39, ... Lodi 13:12-13:14, Milano Rogoredo 13:33, Milano Centrale 13:45.
* IC 605      Milano Centrale 07:05, Milano Rogoredo 07:17, Lodi 07:40-07:42, ... Bari Centrale 17:05-17:20, Gioia del Colle 17:52-17:54, Taranto 18:26.
* IC 612      Taranto 10:27, Gioia del Colle 11:00-11:02, Bari Centrale 11:35-11:55, ... Lodi 21:12-21:14, Milano Rogoredo 21:30, Milano Centrale 21:45
* IC 613      Milano Centrale 15:10, Milano Rogoredo 15:21, Lodi15 :40-15:42, ... S. Benedetto Del Tronto 21:15-13:17, Giulianova 21:29-21:31, Pescara Centrale 21:55
* IC 651      Milano Centrale 06.10, Pavia 06.33-06.35, Tortona 06.57-06.59, ... Viareggio 09.58-10.00, Pisa Centrale 10.17-10.20, Livorno Centrale 10.35
* IC 652      La Spezia Centrale 04:55, Monterosso 05:09-05:11, Levanto 05:15-05:17, ... Pavia 07:49-07:51, Milano Rogoredo 08:10, Milano Centrale 08:23
* IC 655/656      Ventimiglia 4:51, Bordighera 04:56-04:58, San Remo 05:06-05:08, ... Voghera 08:06-08:08, Pavia 08:23-08:25, Milano Centrale 9:00.
* IC 657      Milano Centrale 08.10, Pavia 08.33-08.35, Genova Piazza Principe 09.44-09.47, ... Livorno Centrale 12.35-12:55, Follonica 13:59-14:01, Grosseto 14:33.
* IC 658      Livorno Centrale 5:25, Pisa Centrale 5:39-5:42, Viareggio 5:55-5:57, ... Genova P. Principe 8:16-8:19, Pavia 9:25-9:27, Milano Centrale 9:57.
* IC 659/660      Milano Centrale 9:10, Pavia 9:33-9:35, Tortona 9:57-9:59, ... Sanremo 12:39-12:41, Bordighera 12:49-12:51, Ventimiglia 12:58
* IC 659/660      Milano Centrale 9:10, Pavia 9:33-9:35, Tortona 9:57-9:59, ... Sanremo 12:39-12:41, Bordighera 12:49-12:51, Ventimiglia 12:58
* IC 662      Livorno Centrale 6:25, Pisa Centrale 6:39-6:42, Viareggio 6:55-6:57, ... Genova P. Principe 9:16-9:19, Pavia 10:23-10:25, Milano Centrale 10:55.
* IC 665      Milano Centrale 12.10, Pavia 12.33-12.35, Tortona 12:57-12:59, ... Levanto 14.58-15.00, Monterosso 15.05-15.07, La Spezia Centrale 15.21
* IC 666      La Spezia Centrale 10:35, Monterosso 10:53-10:55, Levanto 11:00-11:02, ... Voghera 13:06-13:08, Pavia 13:23-13:25, Milano Centrale 13:53
* IC 669      Milano Centrale 14.05, Milano Rogoredo 14:16, Pavia 14.33-14.35, ... Levanto 16.58-17.00, Monterosso 17.05-17.07, La Spezia Centrale 17.21
* IC 670      Livorno Centrale 11:24, Pisa Centrale 11:39-11:42, Viareggio 11:58-12:00, ... Genova P. Principe 14:16-14:19, Pavia 15:23-15:25, Milano Centrale 15:53.
* IC 673      Milano Centrale 16.05, Milano Rogoredo 16.14-16.16, Pavia 16.33-16.35, ... Viareggio 20.00-20.02, Pisa Centrale 20.17-20.20, Livorno Centrale 20.35
* IC 674      Livorno Centrale 13:24, Pisa Centrale 13:39-13:42, Viareggio 14:00-14:02, ... Genova P. Principe 16:14-16:19, Pavia 17:23-17:25, Milano Centrale 17:53.
* IC 675/676      Milano Centrale 17:05, Milano Rogoredo 17:16, Pavia 7:33-17:35, ... Sanremo 20:39-20:41, Bordighera 20:49-20:51, Ventimiglia 20:58
* IC 679      Milano Centrale 18.05, Milano Rogoredo 18.14-18.16, Pavia 18.33-18.35, ... Viareggio 21.58-22.00, Pisa Centrale 22.17-22.20, Livorno Centrale 22.35
* IC 680      La Spezia Centrale 16:38, Monterosso 16:53-16:55, Levanto 17:00-17:02, ... Tortona 18:58-19:00, Pavia 19:23-19:25, Milano Centrale 20:00.
* IC 681/682      Ventimiglia 17:03, Bordighera 17:09-17:11, San Remo 17:18-17:20, ... Tortona 19:58-20:00, Pavia 20:23-20:25, Milano Centrale 20:53.
* IC 684      Grosseto 16:10, Follonica 16:29-19:31, Cecina 16:58-17:00, ... Genova P. Principe 20:16-20:19, Pavia 21:23-21:25, Milano Centrale 21:53.
* IC 685      Milano Centrale 19.05, Milano Rogoredo 19.14-19.16, Pavia 19.33-19.35, ... Viareggio 23.01-23.03, Pisa Centrale 23.17-23.20, Livorno Centrale 23.35
* IC 687      Milano Centrale 21.10, Pavia 21.33-21.35, Voghera 21:49-21:51, ... Levanto 23.59-00.01, Monterosso 00.05-00.07, La Spezia Centrale 00.21
* IC 689/690      Milano Centrale 20:00, Milano Rogoredo 20:12, Pavia 20:30-20:32, ... Sanremo 23:37-23:39, Bordighera 23:47-23:49, Ventimiglia 23:56
* IC 700      Taranto 08:01, Metaponto 08:33-08:35, Ferrandina-Pomarico-Miglionico 08:59-09:01, ... Formia 13:20-13:22, Latina 13:58-14:00, Roma Termini 14:34
* IC 701      Roma Termini 06:26, Latina 06:58-07:00, Formia 07:33-07:35, ... Ferrandina-Pomarico-Miglionico 11:54-11:56, Metaponto 12:21-12:23, Taranto 12:55
* IC 702      Taranto 13:56, Metaponto 14:28-14:30, Ferrandina-Pomarico-Miglionico 14:52-14:54, ... Formia 19:20-19:22, Latina 19:58-20:00, Roma Termini 20:34
* IC 703      Roma Termini 07:28, Anagni-Fiuggi 08:12-08:12, Frosinone 08:33-08:35, ... Bisceglie 13:26-13:28, Molfetta 13:34-13:36, Bari Centrale 14:00
* IC 704      Bari Centrale 15:55, Molfetta 16:14-16:16, Bisceglie 16:22-16:24, ... Cassino 20:46-20:48, Frosinone 21:18-21:20, Roma Termini 22:20
* IC 705      Roma Termini 16:01, Caserta 18:09-18:12, Benevento 19:03-19:06, ... Bari Centrale 22:12-22:27, Gioia del Colle 22:57-22:59, Taranto 23:32
* IC 707      Roma Termini 15:26, Latina 15:55-15:57, Formia 16:33-16:35, ... Grassano-Garaguso-Tricarico 20:44-20:46, Ferrandina-Pomarico-Miglionico 20:59-21:01, Metaponto 21:24-21:26,Taranto 22:00
* IC 710      Taranto 15:40, Gioia del Colle 16:10-16:12, Bari Centrale 16:49-17:14, ... Benevento 20:00-20:02, Caserta 20:51-20:53, Roma Termini 23:11
* IC 721      Messina Centrale 16:00, Taormina-Giardini 16:38-16:42, Giarre-Riposto 16:56-16:58, ... Lentini 17:46-17:48, Augusta 18:12-18:14, Siracusa 18:33
* IC 722      Siracusa 07:32, Augusta 07:51-07:53, Lentini 08:13-08:15, ... Giarre-Riposto 09:02-09:04, Taormina-Giardini 09:16-09:18, Messina Centrale 09:53
* IC 729      Messina Centrale 20:00, Milazzo 20:20-20:22, Barcellona-Castroreale 20:27-20:29, ... Cefalù 22:12-22:14, Termini Imerese 22:36-22:38, Palermo Centrale 23:05
* IC 730      Palermo Centrale 10:00, Termini Imerese 10:33-10:35, Cefalù 10:55-10:59, ... Barcellona-Castroreale 12:25-12:27, Milazzo 12:32-12:34, Messina Centrale 12:55
* IC 745/746      Ventimiglia 11:03, Bordighera 11:09-11:11, San Remo 11:18-11:20, ... Voghera 14:06-14:08, Pavia 14:23-14:25, Milano Centrale 14:53.
* IC 1502      Reggio di Calabria Centrale 08:10, Villa San Giovanni 08:25-08:28, Gioia Tauro 08:50-08:52, ... Formia 14:20-14:22, Latina 14:58-15:00, Roma Termini 15:34
* IC 1504      Reggio di Calabria Centrale 06:10, Reggio di Calabria Lido 06:15, Villa San Giovanni 06:26-06:29, ... Formia 12:20-12:22, Latina 12:58-13:00, Roma Termini 13:34
* IC 1506      Reggio di Calabria Centrale 10:10, Villa San Giovanni 10:25-10:28, Gioia Tauro 10:50-10:52, ... Formia 16:20-16:22, Latina 16:58-17:00, Roma Termini 17:34
* IC 1521      Roma Termini 16:26, Latina 16:58-17:00, Formia 17:33-17:35, ... Gioia Tauro 23:02-23:04, Villa San Giovanni 23:30-23:33, Reggio di Calabria Centrale 23:47
* IC 1523      Roma Termini 07:26, Latina 07:58-08:00, Formia 08:33-08:35, ... Cefalù 18:31-18:36, Termini Imerese 18:55-18:57, Palermo Centrale 19:25
* IC 1524      Siracusa 10:20, Augusta 10:39-10:41, Lentini 11:01-11:03, ... Formia 20:26-20:28, Latina 21:03- 21:05, Roma Termini 21:38
* IC 1525      Roma Termini 14:26, Latina 14:58-15:00, Formia 15:33-15:35, ... Gioia Tauro 21:20-21:22, Villa San Giovanni 21:46-21:49, Reggio di Calabria Centrale 22:06
* IC 1527      Roma Termini 11:26, Latina 11:58-12:00, Formia 12:33-12:35, ... Lentini 22:00-22:02, Augusta 22:23-22:25, Siracusa 22:50
* IC 1528      Palermo Centrale 07:00, Termini Imerese 07:26-07:28, Cefalù 07:47-07:51, ... Formia 17:20-17:22, Latina 17:58-18:00, Roma Termini 18:34
* IC 1539/1540      Ventimiglia 13:03, Bordighera 13:09-13:11, San Remo 13:18-13:20, ... Voghera 16:06-16:08, Pavia 16:23-16:25, Milano Centrale 16:53.
* IC 1545      Milano Centrale 10:00, Milano Rogoredo 10:12, Lodi 10:27-10:29, ... Ostuni 21:21-21:23, Brindisi 21:42-21:44, Lecce 22:08.
* IC 1546      Lecce 10:05, Brindisi 10:27-10:29, Ostuni 10:48-10:50, ... Lodi 20:41-20:43, Milano Rogoredo 21:04, Milano Centrale 21:15
* IC 1551      Roma Termini 09:26, Latina 09:58-10:00, Formia 10:33-10:35, ... Gioia Tauro 16:16-16:18, Villa San Giovanni 16:43-16:46, Reggio di Calabria Centrale 17:03
* IC 1553      Roma Termini 12:26, Latina 12:58-13:00, Formia 13:33-13:35, ... Gioia Tauro 18:58-19:00, Villa San Giovanni 19:26-19:29, Reggio di Calabria Centrale 19:48
* IC 1560      Reggio di Calabria Centrale 15:10, Villa San Giovanni 15:25-15:28, Gioia Tauro 15:50-15:52, ... Formia 21:20-21:22, Latina 21:58-22:00, Roma Termini 22:34
* IC 1577      Milano Centrale 14:48, Milano Rogoredo 15:01, Lodi 15:13-15:15, ... Formia 22:24-22:26, Aversa 23:00-23:10, Napoli Centrale 23:50
* IC 1590      Reggio di Calabria Centrale 09:00, Reggio di Calabria Lido 09:06, Villa San Giovanni 09:16-09:18, ... Lodi 23:41-23:43, Milano Rogoredo 23:56, Milano Centrale 00:10
* IC 1591      Milano Centrale 06:40, Milano Rogoredo 06:53, Lodi 07:10-07:12, ... Gioia Tauro 21:41-21:43, Villa San Giovanni 22:08-22:11, Reggio di Calabria Centrale 22:29
Strana: 1































471.57

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?