vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » B 2990_GC fb
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - TI B 2990_GC fb

Vlaky, ve kterých je řazen vůz TI B 2990_GC fb

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* IC 501      Sestri Levante 05:05, Levanto 05:20-05:22, Monterosso 05:26-05:28, ... Formia-Gaeta 11:32-11:34, Aversa 12:07-12:09, Napoli Centrale 12:29
* IC 505      Ventimiglia 06:41, Bordighera 06:46-06:48, San Remo 06:56 -06:58, ... Civitavecchia 13:24-13:26, Roma Ostiense 14:20, Roma Termini 14:33
* IC 508      Milano Centrale 07:38, Novara 08:20-08:22, Vercelli 08:36-08:38, Torino Porta Susa 09:18, Torino Porta Nuova 09:30
* IC 509      Torino Porta Nuova 18:50, Torino Porta Susa 18:58, Vercelli 19:44-19:52, Novara 20:07-20:09, Milano Centrale 20:55
* IC 510      Salerno 06:25,Napoli Centrale 07:05-17:31, Aversa 7:47-7:49, Formia-Gaeta 8:20-8:22, ... Asti 16:58-17:00, Torino Lingotto 17:30, Torino Porta Nuova 17:40.
* IC 511      Torino Porta Nuova 10:40, Asti 11.11-11.13, Alessandria 11.34-11.36, ... Aversa 20:09-20:11, Napoli Centrale 20:29-20:45, Salerno 21:24
* IC 518      Roma Termini 15:57, Roma Ostiense 16:07, Civitavecchia 16:45-16:47, ... Sanremo 23:13-23:15, Bordighera 23:22-23:24, Ventimiglia 23:30
* IC 522      Napoli Centrale 17:31, Aversa 17:47-17:53, Formia-Gaeta 18:26-18:28, ... Monterosso 00:22-00:24, Levanto 00:29 -00:31, Sestri Levante 00:49
* IC 531      Perugia 06:40, Perugia Ponte S. Giovanni 06:49-06:51, Assisi 07:01-07:03, ... Orte 08:14-08:16, Roma Tiburtina 08:47, Roma Termini 08:58
* IC 533      Ancona 05:47, Falconara Marittima 05:58-06:00, Jesi 06:12-06:14, ... Terni 08:24-08:26, Orte 08:45-08:47, Roma Termini 09:27
* IC 534      Roma Termini 07:40, Orte 08:15-08:17, Terni 08:40-08:43, ... Jesi 10:58-11:00, Falconara Marittima 11:13-11:15, Ancona 11:25
* IC 540      Roma Termini 15:35, Orte 16:07-16:09, Terni 16:28-16:30, ... Jesi 18:38-18:40, Falconara Marittima 18:53-18:55, Ancona 19:09
* IC 541      Ancona 15:30, Falconara Marittima 15:39-15:41, Jesi 15:52-15:54, ... Terni 18:21-18:23, Orte 18:46-18:48, Roma Termini 19:28
* IC 546      Roma Termini 19:58, Roma Tiburtina 20:08, Orte 20:35-20:37, ... Assisi 21:49-21:51, Perugia Ponte S. Giovanni 22:00-22:02, Perugia 22:13
* IC 580      Terni 05:05, Spoleto 05:30-05:32, Foligno 05:53-05:55, ... Lodi 11:43-11:45, Milano Rogoredo 12:04, Milano Centrale 12:15
* IC 582      Salerno 05:28, Napoli Centrale 06:05-06:31, Aversa 06:46-06:48, Formia 07:20-07:22, Latina 07:58-08:00, Roma Termini 08:34
* IC 583      Milano Centrale 06:50, Milano Rogoredo 07:03, Lodi 07:16-07:18, ... Formia 14:33-14:35, Aversa 15:09-15:11, Napoli Centrale 15:29
* IC 584/585      Trieste Centrale 07:21, Monfalcone 07:44-07:46, Trieste Airport 07:50-07:52, ... Orvieto 14:08-14:10, Orte 14:43-14:49, Roma Termini 15.30
* IC 588/589      Roma Termini 10:30, Orte 11:08-11:10, Orvieto 11:43-11:45, ... Trieste Airport 18:08-18:10, Monfalcone 18:14-18:16, Trieste Centrale 18:39
* IC 590      Napoli Centrale 10:31, Aversa 10:47-10:49, Formia 11:20-11:22, ... Lodi 18:43-18:45, Milano Rogoredo 19:04, Milano Centrale 19:17
* IC 591      Roma Termini 17:26, Latina 17:58-18:00, Formia 18:33-18:35, Aversa 19:09-19:11, Napoli Centrale 19:29-19:50, Salerno 20:30
* IC 592/593      Roma Termini 15:40, Orte 16:15-16:17, Orvieto 16:43-16:45, ... Trieste Airport 23:15-23:17, Monfalcone 23:22-23:24, Trieste Centrale 23:47
* IC 594/595      Trieste Centrale 13:02, Monfalcone 13:25-13:27, Trieste Airport 13:31-13:33, ... Chiusi-Chianciano Terme 19:09-19:11, Orvieto 19:32-19:34, Orte 20:06-20:08,Roma Termini 20:49
* IC 596      Napoli Centrale 14:31, Aversa 14:47-14:49, Formia 15:20-15:22, ... Lodi 22:43-22:45, Milano Rogoredo 23:06, Milano Centrale 23:20
* IC 599      Milano Centrale 17:40, Milano Lambrate 17:50, Milano Rogoredo 18:01, ... Foligno 23:50-23:54, Spoleto 00:09-00:11, Terni 00:35
* IC 605      Milano Centrale 07:05, Milano Rogoredo 07:17, Lodi 07:40-07:42, ... Bari Centrale 17:05-17:20, Gioia del Colle 17:52-17:54, Taranto 18:26.
* IC 612      Taranto 10:27, Gioia del Colle 11:00-11:02, Bari Centrale 11:35-11:55, ... Lodi 21:12-21:14, Milano Rogoredo 21:30, Milano Centrale 21:45
* IC 613      Milano Centrale 15:10, Milano Rogoredo 15:21, Lodi15 :40-15:42, ... S. Benedetto Del Tronto 21:15-13:17, Giulianova 21:29-21:31, Pescara Centrale 21:55
* IC 652      La Spezia Centrale 04:55, Monterosso 05:09-05:11, Levanto 05:15-05:17, ... Pavia 07:49-07:51, Milano Rogoredo 08:10, Milano Centrale 08:23
* IC 655/656      Ventimiglia 4:51, Bordighera 04:56-04:58, San Remo 05:06-05:08, ... Voghera 08:06-08:08, Pavia 08:23-08:25, Milano Centrale 9:00.
* IC 657      Milano Centrale 08.10, Pavia 08.33-08.35, Genova Piazza Principe 09.44-09.47, ... Livorno Centrale 12.35-12:55, Follonica 13:59-14:01, Grosseto 14:33.
* IC 659/660      Milano Centrale 9:10, Pavia 9:33-9:35, Tortona 9:57-9:59, ... Sanremo 12:39-12:41, Bordighera 12:49-12:51, Ventimiglia 12:58
* IC 665      Milano Centrale 12.10, Pavia 12.33-12.35, Tortona 12:57-12:59, ... Levanto 14.58-15.00, Monterosso 15.05-15.07, La Spezia Centrale 15.21
* IC 666      La Spezia Centrale 10:35, Monterosso 10:53-10:55, Levanto 11:00-11:02, ... Voghera 13:06-13:08, Pavia 13:23-13:25, Milano Centrale 13:53
* IC 669      Milano Centrale 14.05, Milano Rogoredo 14:16, Pavia 14.33-14.35, ... Levanto 16.58-17.00, Monterosso 17.05-17.07, La Spezia Centrale 17.21
* IC 680      La Spezia Centrale 16:38, Monterosso 16:53-16:55, Levanto 17:00-17:02, ... Tortona 18:58-19:00, Pavia 19:23-19:25, Milano Centrale 20:00.
* IC 684      Grosseto 16:10, Follonica 16:29-19:31, Cecina 16:58-17:00, ... Genova P. Principe 20:16-20:19, Pavia 21:23-21:25, Milano Centrale 21:53.
* IC 687      Milano Centrale 21.10, Pavia 21.33-21.35, Voghera 21:49-21:51, ... Levanto 23.59-00.01, Monterosso 00.05-00.07, La Spezia Centrale 00.21
* IC 689/690      Milano Centrale 20:00, Milano Rogoredo 20:12, Pavia 20:30-20:32, ... Sanremo 23:37-23:39, Bordighera 23:47-23:49, Ventimiglia 23:56
* IC 700      Taranto 08:01, Metaponto 08:33-08:35, Ferrandina-Pomarico-Miglionico 08:59-09:01, ... Formia 13:20-13:22, Latina 13:58-14:00, Roma Termini 14:34
* IC 701      Roma Termini 06:26, Latina 06:58-07:00, Formia 07:33-07:35, ... Ferrandina-Pomarico-Miglionico 11:54-11:56, Metaponto 12:21-12:23, Taranto 12:55
* IC 702      Taranto 13:56, Metaponto 14:28-14:30, Ferrandina-Pomarico-Miglionico 14:52-14:54, ... Formia 19:20-19:22, Latina 19:58-20:00, Roma Termini 20:34
* IC 703      Roma Termini 07:28, Anagni-Fiuggi 08:12-08:12, Frosinone 08:33-08:35, ... Bisceglie 13:26-13:28, Molfetta 13:34-13:36, Bari Centrale 14:00
* IC 704      Bari Centrale 15:55, Molfetta 16:14-16:16, Bisceglie 16:22-16:24, ... Cassino 20:46-20:48, Frosinone 21:18-21:20, Roma Termini 22:20
* IC 705      Roma Termini 16:01, Caserta 18:09-18:12, Benevento 19:03-19:06, ... Bari Centrale 22:12-22:27, Gioia del Colle 22:57-22:59, Taranto 23:32
* IC 707      Roma Termini 15:26, Latina 15:55-15:57, Formia 16:33-16:35, ... Grassano-Garaguso-Tricarico 20:44-20:46, Ferrandina-Pomarico-Miglionico 20:59-21:01, Metaponto 21:24-21:26,Taranto 22:00
* IC 710      Taranto 15:40, Gioia del Colle 16:10-16:12, Bari Centrale 16:49-17:14, ... Benevento 20:00-20:02, Caserta 20:51-20:53, Roma Termini 23:11
* IC 745/746      Ventimiglia 11:03, Bordighera 11:09-11:11, San Remo 11:18-11:20, ... Voghera 14:06-14:08, Pavia 14:23-14:25, Milano Centrale 14:53.
* IC 1502      Reggio di Calabria Centrale 08:10, Villa San Giovanni 08:25-08:28, Gioia Tauro 08:50-08:52, ... Formia 14:20-14:22, Latina 14:58-15:00, Roma Termini 15:34
* IC 1504      Reggio di Calabria Centrale 06:10, Reggio di Calabria Lido 06:15, Villa San Giovanni 06:26-06:29, ... Formia 12:20-12:22, Latina 12:58-13:00, Roma Termini 13:34
* IC 1506      Reggio di Calabria Centrale 10:10, Villa San Giovanni 10:25-10:28, Gioia Tauro 10:50-10:52, ... Formia 16:20-16:22, Latina 16:58-17:00, Roma Termini 17:34
* IC 1521      Roma Termini 16:26, Latina 16:58-17:00, Formia 17:33-17:35, ... Gioia Tauro 23:02-23:04, Villa San Giovanni 23:30-23:33, Reggio di Calabria Centrale 23:47
* IC 1525      Roma Termini 14:26, Latina 14:58-15:00, Formia 15:33-15:35, ... Gioia Tauro 21:20-21:22, Villa San Giovanni 21:46-21:49, Reggio di Calabria Centrale 22:06
* IC 1539/1540      Ventimiglia 13:03, Bordighera 13:09-13:11, San Remo 13:18-13:20, ... Voghera 16:06-16:08, Pavia 16:23-16:25, Milano Centrale 16:53.
* IC 1551      Roma Termini 09:26, Latina 09:58-10:00, Formia 10:33-10:35, ... Gioia Tauro 16:16-16:18, Villa San Giovanni 16:43-16:46, Reggio di Calabria Centrale 17:03
* IC 1553      Roma Termini 12:26, Latina 12:58-13:00, Formia 13:33-13:35, ... Gioia Tauro 18:58-19:00, Villa San Giovanni 19:26-19:29, Reggio di Calabria Centrale 19:48
* IC 1560      Reggio di Calabria Centrale 15:10, Villa San Giovanni 15:25-15:28, Gioia Tauro 15:50-15:52, ... Formia 21:20-21:22, Latina 21:58-22:00, Roma Termini 22:34
* IC 1577      Milano Centrale 14:48, Milano Rogoredo 15:01, Lodi 15:13-15:15, ... Formia 22:24-22:26, Aversa 23:00-23:10, Napoli Centrale 23:50
* IC 1590      Reggio di Calabria Centrale 09:00, Reggio di Calabria Lido 09:06, Villa San Giovanni 09:16-09:18, ... Lodi 23:41-23:43, Milano Rogoredo 23:56, Milano Centrale 00:10
* IC 1591      Milano Centrale 06:40, Milano Rogoredo 06:53, Lodi 07:10-07:12, ... Gioia Tauro 21:41-21:43, Villa San Giovanni 22:08-22:11, Reggio di Calabria Centrale 22:29
* FB 8801   Frecciabianca   Venezia Santa Lucia 6:55, Venezia Mestre 7:05-7:07, Padova 7:22-7:24, ... Bari Centrale 14:25-14:29, Brindisi 15:21-15:23, Lecce 15:52.
* FB 8802   Frecciabianca   Ancona 5:00, Pesaro 5:26-5:28, Rimini 5:48-5:50, ... Piacenza 8:22-8:24, Milano Rogoredo 8:56-8:58, Milano Centrale 9:10.
* FB 8803   Frecciabianca   Milano Centrale 7:35, Piacenza 8:18-8:20, Parma 8:45-8:47, ... Foggia 14:20-14:24, Barletta 14:51-14:53, Bari Centrale 15:27
* FB 8804   Frecciabianca   Ancona 6:20, Pesaro 6:47-6:49, Rimini 7:07-7:09, ... Piacenza 9:35-9:37, Milano Rogoredo 10:12-10:14, Milano Centrale 10:25.
* FB 8806   Frecciabianca   Pescara Centrale 5:55, Ancona 7:13-7:16, Rimini 8:04-8:06, ... Modena 9:38-9:40, Piacenza 10:39-10:41, Milano Centrale 11:25.
* FB 8809   Frecciabianca   Milano Centrale 10:35,Piacenza 11:18-11:20, Parma 11:45-11:47, Reggio Emilia 12:00-12:02, ... Bari Centrale 18:25-18:40, Gioia del Colle 19:10-19:12, Taranto 19:46.
* FB 8810   Frecciabianca   Bari Centrale 5.32, Barletta 6:04-6:06, Foggia 6.36-6.39, ... Parma 12:09-12:11, Piacenza 12.39-12.41, Milano Centrale 13.25
* FB 8811   Frecciabianca   Milano Centrale 11:35,Piacenza 12:18-12:20, Parma 12:45-12:47, Reggio Emilia 13:00-13:02, ... Bari Centrale 19:25-19:29, Brindisi 20:21-20:23, Lecce 20:52.
* FB 8813   Frecciabianca   Milano Centrale 13:35,Piacenza 14:18-14:20, Parma 14:45-14:47, Reggio Emilia 15:00-15:02, ... Bari Centrale 21:25-21:29, Brindisi 22:21-22:23, Lecce 22:52.
* FB 8814   Frecciabianca   Lecce 6.06, Brindisi 6.27-6.29, Bari Centrale 7.28-7.32, ... Parma 14:09-14:11, Piacenza 14.39-14.41, Milano Centrale 15.25
* FB 8815   Frecciabianca   Venezia Santa Lucia 14:55, Venezia Mestre 15:05-15:07, Padova 15:22-15:24, ... Bari Centrale 22:25-22:29, Brindisi 23:21-23:23, Lecce 23:50.
* FB 8816   Frecciabianca   Lecce 7.06, Brindisi 7.27-7.29, Bari Centrale 8.28-8.32, ... Padova 15.28-15.30, Venezia Mestre 15:53-15:55, Venezia Santa Lucia 16.05
* FB 8818   Frecciabianca   Lecce 8.06, Brindisi 8.27-8.29, Bari Centrale 9.28-9.32, ... Parma 16:09-16:11, Piacenza 16.39-16.41, Milano Centrale 17.25
* FB 8819   Frecciabianca   Milano Centrale 15:35,Piacenza 16:18-16:20, Parma 16:45-16:47, Reggio Emilia 17:00-17:02, ... Foggia 22:35-22:38, Barletta 23:05-23:07, Bari Centrale 23:40.
* FB 8820   Frecciabianca   Taranto 10:19, Gioia del Colle 10:51-10:53, Bari Centrale 11.23-11.32, ... Parma 18:09-18:11, Piacenza 18.39-18.41, Milano Centrale 19.25
* FB 8823   Frecciabianca   Milano Centrale 17:35,Piacenza 18:18-18:20, Parma 18:45-18:47, Reggio Emilia 19:00-19:02, ... S. Benedetto del Tronto 22:25-22:27, Giulianova 22:39-22:41, Pescara Centrale 23:06.
* FB 8824   Frecciabianca   Lecce 11.06, Brindisi 11.27-11.29, Bari Centrale 12.28-12.32, ... Parma 19.09-19.11, Piacenza 19.39-19.41, Milano Centrale 20.25
* FB 8825   Frecciabianca   Milano Centrale 18:35,Piacenza 19:20-19:22, Parma 19:45-19:47, Reggio Emilia 20:00-20:02, ... Rimini 21:50-21:52, Pesaro 22:08-22:10, Ancona 22:44.
* FB 8828   Frecciabianca   Lecce 13.06, Brindisi 13.27-13.29, Bari Centrale 14.28-14.32, ... Padova 21.38-21.40, Venezia Mestre 21:53-21:55, Venezia Santa Lucia 22.05
* FB 8829   Frecciabianca   Milano Centrale 19:35,Piacenza 20:18-20:20, Parma 20:45-20:47, Reggio Emilia 21:00-21:02, ... Rimini 22:38-22:40, Pesaro 22:57-22:59, Ancona 23:33.
* FB 8830   Frecciabianca   Bari Centrale 16.32, Barletta 16.00-16.02, Barletta 17.04-17.06, ... Parma 23.09-23.11, Piacenza 23.39-23.41, Milano Centrale 0.25
* FB 8891   Frecciabianca   Milano Centrale 12:35,Piacenza 13:18-13:20, Parma 13:45-13:47, Reggio Emilia 14:00-14:02, ... Bari Centrale 20:25-20:29, Brindisi 21:27-21:29, Lecce 21:52.
Strana: 1































385.71
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?