vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - PREG EN57

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PREG EN57

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
2.3.2019 Os 2962 / 44852      Bohumín 8:47, Chałupki 8:53-8:57, Wodzisław Śląski 9:17-9:17, Rybnik 9:35-9:36, Katowice 10:32
2.3.2019 10619      Skierniewice 5:36 - Łowicz Główny 6:01/02 - Kutno 6:42
23.5.2019 10621      Skierniewice 7:05 - Łowicz Główny 7:30
9.2.2019 17501      Łódź Kaliska 7:33 - Sieradz 9:03/07 - Kalisz 9:46/47 - Ostrów Wielkopolski 10:09/22 - Jarocin 10:57/58 - Poznań Główny 11:54
10.12.2018 17505      Łódź Kaliska 15:14 - Sieradz 16:25 - Kalisz 17:05 - Ostrów Wielkopolski 17:40 - Jarocin 18:16 - Poznań Główny 19:12
* 30417      Rzeszów Główny 15:54 - Przeworsk 16:31 - Przemyśl Główny 17:33
6.4.2019 30423      Rzeszów Główny 18:07 - Przeworsk 18:44 - Przemyśl Główny 19:40
28.4.2019 30423      Rzeszów Główny 18:07 - Przeworsk 18:44 - Przemyśl Główny 19:40
* 30482      Przemyśl Główny 18:23 - Przeworsk 19:17
15.6.2019 30482      Przemyśl Główny 18:23 - Przeworsk 19:17
* 30506/30507   Rysy   Kraków Płaszów/Główny 12:32 - Kalwaria Zebrzydowska Lanckoro   . . .   - Rabka-Zdrój 15:20/15:27 - Nowy Targ 16:05 - Zakopane 16:35
19.7.2019 30506/30507   Rysy   Kraków Płaszów/Główny 12:32 - Kalwaria Zebrzydowska Lanckoro   . . .   - Rabka-Zdrój 15:20/15:27 - Nowy Targ 16:05 - Zakopane 16:35
21.7.2019 30513      Kraków Główny 20:55 - Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 21:58 - Sucha Beskidzka 22:28
20.7.2019 Os 30567   Podhalańska Kolej Regionalna   Chabówka 17:36 - Nowy Targ 18:12 - Zakopane 18:37
20.7.2019 Os 30594/30595   Podhalańska Kolej Regionalna   Zakopane 15:22 - Nowy Targ 15:49 - Rabka-Zdrój 16:24/16:29 - Chabówka 16:33
5.11.2019 34305/34304      Kraków Gł. 09:20, Trzebinia 10:28, Jaworzno Szczakowa 10:59, Mysłowice 11:14, Katowice 11:31
3.12.2019 34305/34304      Kraków Gł. 09:24, Trzebinia 10:28, Jaworzno Szczakowa 10:59, Mysłowice 11:14, Katowice 11:31
19.11.2019 42902      Katowice 09:05 - Olkusz 10:05 - Sędziszów 11:33
19.11.2019 42904      Katowice 14:22 - Olkusz 15:21 - Sędziszów 16:52
29.11.2019 42906      Katowice 15:58 - Olkusz 16:53 - Sędziszów 18:17
29.11.2019 43302/43303      Katowice 15:50, Mysłowice 16:07, Jaworzno Szczakowa 16:22, Trzebinia 16:51-17:00, Kraków Gł. 18:11
15.6.2019 44389      Tarnowskie Góry 7:00 - Herby Nowe 7:37/38 - Wieluń Dąbrowa 8:36
15.6.2019 44398      Wieluń Dąbrowa 16:15 - Herby Nowe 17:12/13 - Tarnowskie Góry 17:48
29.11.2019 44923      Olkusz 14:25 - Katowice 15:33
5.11.2019 44928      Katowice 12:06 - Olkusz 13:01
3.12.2019 44928      Katowice 12:06 - Olkusz 13:01
13.2.2019 46433      Kędzierzyn-Koźle 17:17 - Opole Główne 18:16 - Brzeg 18:50
15.6.2019 46545/46544      Częstochowa 13:03 - Lubliniec 13:41/51 - Kluczbork 14:33/54 - Oleśnica 16:23/25 - Wrocław Główny 17:05
9.4.2019 50606/50607   Wiślany   Gdynia Główna 9:42 - Sopot 9:51 - Gdańsk Główny 10:04 - Tczew 10:30 - Malbork 10:50 - Elbląg 11:15
8.6.2019 50638/50639      Elbląg 15:43 - Malbork 16:09 - Tczew 16:29 - Gdańsk Gł. 17:03 - Gdynia Gł. 17:28
10.6.2019 50640/50641      Elbląg 16:57 - Malbork 17:23/17:25 - Tczew 17:44 - Gdańsk Gł. 18:17 - Gdynia Gł. 18:42
2.3.2019 51202/51203      Toruń Główny 5:31 - Włocławek 6:18/19 - Kutno 7:06/07 - Zgierz 8:13/14 - Łódź Kaliska 8:26
12.2.2019 57314/57315      Bydgoszcz Główna 14:51 - Inowrocław 15:31 - Mogilno 15:52 - Gniezno 16:14 - Poznań Główny 16:59
28.12.2018 57324/57325      Toruń Główny 12:55 - Inowrocław 13:31 - Mogilno 13:52 - Gniezno 14:15 - Poznań Główny 15:02
25.1.2019 58408/58409      Toruń Wschodni 13:33 - Toruń Główny 13:40/42 - Bydgoszcz Główna 14:29/34 - Piła Główna 15:57
26.4.2019 60589/60588      Wrocław Główny 22:52 - Oleśnica 23:29/30 - Bierutów 23:45
1.1.2019 66285      Wrocław Główny 14:05 - Ścinawa 15:09
1.1.2019 67535/67534      Wrocław Główny 14:13 - Oleśnica 14:54/15:04 - Ostrów Wielkopolski 16:24/29 - Kalisz 16:52
9.12.2018 70409/70408   Gęśnik   Zielona Góra 14:05 - Zbąszynek 14:58 - Nowy Tomyśl 15:19 - Poznań Główny 16:12
12.1.2019 70409/70408   Gęśnik   Zielona Góra 14:05 - Zbąszynek 14:58 - Nowy Tomyśl 15:19 - Poznań Główny 16:12
30.1.2019 75310/75311      Poznań Główny 14:39 - Gniezno 15:24 - Mogilno 15:47 - Inowrocław 16:07
2.9.2019 75310/75311      Poznań Główny 14:39 - Gniezno 15:24 - Mogilno 15:47 - Inowrocław 16:07
9.12.2018 77504      Poznań Główny 16:55 - Jarocin 17:53 - Ostrów Wielkopolski 18:35
15.4.2019 77720      Poznań Główny 20:05 - Leszno 21:39
18.12.2018 78475      Poznań Główny 15:42 - Oborniki Wielkopolskie 16:20/16:21 - Rogoźno Wielkopolskie 16:34/16:41 - Piła Główna 17:29
25.1.2019 78475      Poznań Główny 15:42 - Oborniki Wielkopolskie 16:20/16:21 - Rogoźno Wielkopolskie 16:34/16:41 - Piła Główna 17:29
8.8.2019 78479      Poznań Główny 22:04 - Oborniki Wlkp. 22:44 - Rogoźno Wlkp. 22:57/58 - Piła Główna 23:55
9.12.2018 79608/79609   Rusałka   Poznań Główny 16:38 - Nowy Tomyśl 17:18 - Zbąszynek 17:35 - Zielona Góra 18:20 - Nowa Sól 18:40
12.1.2019 79608/79609   Rusałka   Poznań Główny 16:38 - Nowy Tomyśl 17:18 - Zbąszynek 17:35 - Zielona Góra 18:20 - Nowa Sól 18:40
10.12.2018 79610/79611   Damrot   Poznań Główny 18:50 - Nowy Tomyśl 19:45 - Zbąszynek 20:04 - Zielona Góra 21:09/21:12 - Nowa Sól 21:30
8.7.2019 79610/79611   Damrot   Poznań Główny 18:50 - Nowy Tomyśl 19:45 - Zbąszynek 20:04 - Zielona Góra 21:09/21:12 - Nowa Sól 21:30
21.5.2019 85426      Piła Gł. 11:57 - Bydgoszcz Główna 13:26
25.1.2019 85430      Piła Główna 16:04 - Bydgoszcz Główna 17:29
8.2.2019 87478      Piła Główna 14:42 - Rogoźno Wielkopolskie 15:39/47 - Oborniki Wielkopolskie 16:01 - Poznań Główny 16:40
13.12.2019 87502   Pliszka   Szczecin Główny 12:10 - Szczecin Port Centralny 12:13 - Szczecin Podjuchy 12:19 - ... - Czerwieńsk 14:58 - Zielona Góra Przylep 15:03 - Zielona Góra Główna 15:09
14.7.2019 90837      Olsztyn Główny 18:45 - Korsze 19:42
Strana: 1































460.33
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?