vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - PKPIC ED161 F

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC ED161 F

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* IC 1002/1003   Leśmian   Białystok 18:43 - Łapy - Tłuszcz - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 22:39
15.8.2019 IC 1002/1003   Leśmian   Białystok 18:43 - Łapy - Tłuszcz - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 22:39
* IC 1005/1004   Baczyński   Łódź Fabr. 13:46 - Koluszki - Skierniewice - ... - Tłuszcz - Łapy - Bialystok 17:37
* IC 1010/1011   Niemen   Białystok 07:48 - Łapy - Tłuszcz - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 11:50
* IC 1052/1053   Nałkowska   Warszawa Zach. 14:41 - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy Białystok 17:13
* IC 1057/1056   Dąbrowska   Łódź Fabr. 06:30 - Koluszki - Skierniewice - ... - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy -Białystok 11:15
* IC 1062/1063   Nałkowska   Białystok 10:38 - Łapy - Tłuszcz - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 13:19
* IC 1408/1409   Damrot   Warszawa Wsch. 17:44 - Warszawa Zach. - Żyrardów - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała Gł. 22:35
* IC 1410/1411   Korfanty   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Zach. - Koluszki - ... - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Gł. 10:44
14.6.2019 IC 1410/1411   Korfanty   Warszawa Wsch. 06:04 Warszawa Zach. - Koluszki - Częstochowa - ... - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Gł. 10:44
* IC 1412/1413   Daszyński   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 13:21
* IC 1416/1417   Pilecki   Warszawa Wsch. 15:44 - Warszawa Zach. - Żyrardów - ... - Katowice - Kędzierzyn Koźle - Racibórz 21:31
* IC 1454/1455   Soła   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec - Zwardoń 14:21
* IC 1460/1461   Wisła   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Zach. - Koluszki - ... - Pszczyna - Skoczów - Wisła Uzdrowisko 11:53
* IC 1610/1611   Asnyk   Warszawa Wsch. 05:09 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Odolanów - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 09:58
* IC 1612/1613   Nałkowska   Białystok 10:38 - Łapy - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec 18:52 - Jelenia Góra 20:46
* IC 1614/1615   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 11:19 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Częstochowa - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:03
* IC 1616/1617   Dąbrowska   Białystok 16:43 - Łapy - Tłuszcz - ... - Odolanów - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 00:02
* IC 1620/1621   Orzeszkowa   Warszawa Wsch. 07:04 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 12:02
* IC 1652/1653   Słowacki   Białystok 06:48 - Łapy - Tłuszcz - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 16:41
* IC 1660/1661   Słowacki   Białystok 06:48 - Łapy - Tłuszcz - ... - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 15:36
* IC 1900/1901   Telimena   Warszawa Wsch. 18:04 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 19:43
* IC 1902/1903   Boryna   Warszawa Wsch. 06:09 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 07:39
* IC 1906/1907   Asnyk   Warszawa Wsch. 05:09 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 06:48
* IC 1912/1913   Baczyński   Warszawa Wsch. 12:04 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 13:33
* IC 2102      Lublin 04:22 Puławy Miasto - Dęblin Warszawa Zach. 07:24
* IC 4108/4109   Damrot   Bielsko Biała Gł. 05:14 - Tychy - Katowice - ... - Żyrardów - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 10:16
* IC 4110/4111   Korfanty   Żywiec 16:44 - Bielsko Biała Gł. - Pszczyna - ... - Częstochowa- Koluszki - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 21:56
* IC 4112/4113   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 15:09 - Czechowice-Dziedzice - Pszczyna - ... - Małkinia - Łapy - Białystok 22:15
* IC 4116/4117   Pilecki   Racibórz 06:37 - Kędzierzyn Koźle - Katowice - ... - Żyrardów - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 11:56
* IC 4154/4155   Soła   Zwardoń 15:36 - Żywiec - Bielsko Biała Gł. - ... - Częstochowa- Koluszki - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 21:56
* IC 4160/4161   Wisła   Wisła Uzdrowisko 14:02 - Skoczów - Pszczyna - ... - Małkinia - Łapy - Białystok 22:15
* IC 5610/5611   Słowacki   Ełk 05:10 - Białystok - Łapy - ... - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 15:36
* IC 5652/5653   Słowacki   Ełk 05:10 - Białystok - Łapy - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 16:41
1.1.2019 IC 5652/5653   Słowacki   Ełk 05:10 - Białystok - Łapy - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 16:41
* IC 6111/6110   Asnyk   Wrocław Gł. 17:59 - Oleśnica Rataje - Odolanów - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 22:51
* IC 6112/6113   Nałkowska   Jelenia Góra 04:16 - Bolesławiec - Legnica - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 16:51
2.11.2019 IC 6112/6113   Nałkowska   Jelenia Góra 04:16 - Bolesławiec - Legnica - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 16:51
* IC 6115/6114   Mickiewicz   Wrocław Gł. 10:47 - Opole Gł. - Częstochowa - ... - Żyrardów - Warszawa Centralna - Warszawa Wsch. 15:16
* IC 6117/6116   Dąbrowska   Wrocław Gł. 04:04 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy Białystok 11:15
* IC 6121/6120   Orzeszkowa   Wrocław Gł. 16:00 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 20:51 / Lublin 23:39
* IC 6152/6153   Słowacki   Szklarska Poręba Górna 11:25 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Tłuszcz - Łapy - Białystok 21:18
* IC 6160/6161   Słowacki   Jelenia Góra 12:41 - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. - ... - Tłuszcz - Łapy - Białystok 21:18
* IC 6510/6511   Słowacki   Jelenia Góra 12:41 - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. - ... - Łapy - Białystok - Ełk 22:50
* IC 6552/6553   Słowacki   Szklarska Poręba Górna 11:25 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Łapy - Białystok - Ełk 22:50
1.1.2019 IC 6552/6553   Słowacki   Szklarska Poręba Górna 11:25 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Łapy - Białystok - Ełk 22:50
* IC 9101/9100      Łódź Fabr. 08:27 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 09:55
* IC 9103/9102   Boryna   Łódź Fabr. 20:22 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 21:51
* IC 9107/9106   Syrena   Łódź Fabr. 23:18 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 00:46
* IC 1101/1100   Rzecki   Łódź Fabryczna 16:39 - Łódź Widzew - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 18:21
* IC 10103   Żubr   Warszawa Zachodnia 16:33 - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy - Białystok 19:23
* IC 16170/16171   Karkonosze   Białystok 21:12 - Łapy - Tłuszcz - ... - Węgliniec - Lubań Śląski - Jelenia Góra 07:39
* IC 16190/16191   Karkonosze   Białystok 21:12 - Łapy - Warszawa Wsch. - ... - Lubań Śląski - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 08:35
31.12.2018 IC 16190/16191   Karkonosze   Białystok 21:12 - Łapy - Warszawa Wsch. - ... - Lubań Śląski - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 08:35
* IC 19118/19119   Łęcka   Warszawa Wsch. 14:04 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 15:56
* IC 19160/19161   Wokulski   Warszawa Wsch. 08:34 - Warszawa Zach. - Żyrardów - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 10:24
* IC 61171/61170   Karkonosze   Jelenia Góra 21:25 - Węgliniec - Legnica - ... - - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy -Białystok 08:07
* IC 61190/61191   Karkonosze   Szklarska Poręba Górna 20:26 -Jelenia Góra - Węgliniec - Legnica - ... - Tłuszcz - Łapy - Białystok 08:07
2.1.2019 IC 61190/61191   Karkonosze   Szklarska Poręba Górna 20:26 -Jelenia Góra - Węgliniec - Legnica - ... - Tłuszcz - Łapy - Białystok 08:07
* IC 91119/91118   Łęcka   Łódź Fabr. 12:22 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 14:01
* IC 91161/91160   Wokulski   Łódź Fabr. 11:35 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Żyrardów - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 13:16
Strana: 1































422.92

Našli jste chybu?