vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - PKPIC ED161 C

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC ED161 C

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* IC 1002/1003   Leśmian   Białystok 18:43 - Łapy - Tłuszcz - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 22:39
15.8.2019 IC 1002/1003   Leśmian   Białystok 18:43 - Łapy - Tłuszcz - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 22:39
* IC 1005/1004   Baczyński   Łódź Fabr. 13:46 - Koluszki - Skierniewice - ... - Tłuszcz - Łapy - Bialystok 17:37
* IC 1010/1011   Niemen   Białystok 07:48 - Łapy - Tłuszcz - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 11:50
* IC 1052/1053   Nałkowska   Warszawa Zach. 14:41 - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy Białystok 17:13
* IC 1057/1056   Dąbrowska   Łódź Fabr. 06:30 - Koluszki - Skierniewice - ... - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy -Białystok 11:15
* IC 1062/1063   Nałkowska   Białystok 10:38 - Łapy - Tłuszcz - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 13:19
* IC 1408/1409   Damrot   Warszawa Wsch. 17:44 - Warszawa Zach. - Żyrardów - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała Gł. 22:35
* IC 1410/1411   Korfanty   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Zach. - Koluszki - ... - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Gł. 10:44
14.6.2019 IC 1410/1411   Korfanty   Warszawa Wsch. 06:04 Warszawa Zach. - Koluszki - Częstochowa - ... - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Gł. 10:44
9.12.2019 IC 1410/1411   Korfanty   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Zach. - Koluszki - ... - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Gł. 10:44
* IC 1412/1413   Daszyński   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 13:21
* IC 1416/1417   Pilecki   Warszawa Wsch. 15:44 - Warszawa Zach. - Żyrardów - ... - Katowice - Kędzierzyn Koźle - Racibórz 21:31
* IC 1454/1455   Soła   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec - Zwardoń 14:21
* IC 1460/1461   Wisła   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Zach. - Koluszki - ... - Pszczyna - Skoczów - Wisła Uzdrowisko 11:53
* IC 1610/1611   Asnyk   Warszawa Wsch. 05:09 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Odolanów - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 09:58
* IC 1612/1613   Nałkowska   Białystok 10:38 - Łapy - Tłuszcz - ... - Legnica - Węgliniec 18:52 - Jelenia Góra 20:46
* IC 1614/1615   Mickiewicz   Warszawa Wsch. 11:19 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Częstochowa - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:03
* IC 1616/1617   Dąbrowska   Białystok 16:43 - Łapy - Tłuszcz - ... - Odolanów - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 00:02
* IC 1620/1621   Orzeszkowa   Warszawa Wsch. 07:04 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 12:02
* IC 1652/1653   Słowacki   Białystok 06:48 - Łapy - Tłuszcz - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 16:41
* IC 1660/1661   Słowacki   Białystok 06:48 - Łapy - Tłuszcz - ... - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 15:36
* IC 1900/1901   Telimena   Warszawa Wsch. 18:04 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 19:43
* IC 1902/1903   Boryna   Warszawa Wsch. 06:09 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 07:39
* IC 1906/1907   Asnyk   Warszawa Wsch. 05:09 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 06:48
* IC 1912/1913   Baczyński   Warszawa Wsch. 12:04 - Warszawa Zach. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 13:33
* IC 2102      Lublin 04:22 Puławy Miasto - Dęblin Warszawa Zach. 07:24
* IC 4108/4109   Damrot   Bielsko Biała Gł. 05:14 - Tychy - Katowice - ... - Żyrardów - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 10:16
* IC 4110/4111   Korfanty   Żywiec 16:44 - Bielsko Biała Gł. - Pszczyna - ... - Częstochowa- Koluszki - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 21:56
* IC 4112/4113   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 15:09 - Czechowice-Dziedzice - Pszczyna - ... - Małkinia - Łapy - Białystok 22:15
12.12.2019 IC 4112/4113   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 15:09 - Czechowice-Dziedzice - Pszczyna - ... - Małkinia - Łapy - Białystok 22:15
* IC 4116/4117   Pilecki   Racibórz 06:37 - Kędzierzyn Koźle - Katowice - ... - Żyrardów - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 11:56
* IC 4154/4155   Soła   Zwardoń 15:36 - Żywiec - Bielsko Biała Gł. - ... - Częstochowa- Koluszki - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 21:56
* IC 4160/4161   Wisła   Wisła Uzdrowisko 14:02 - Skoczów - Pszczyna - ... - Małkinia - Łapy - Białystok 22:15
* IC 5610/5611   Słowacki   Ełk 05:10 - Białystok - Łapy - ... - Jaworzyna Śl. - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 15:36
* IC 5652/5653   Słowacki   Ełk 05:10 - Białystok - Łapy - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 16:41
1.1.2019 IC 5652/5653   Słowacki   Ełk 05:10 - Białystok - Łapy - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 16:41
* IC 6111/6110   Asnyk   Wrocław Gł. 17:59 - Oleśnica Rataje - Odolanów - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 22:51
* IC 6112/6113   Nałkowska   Jelenia Góra 04:16 - Bolesławiec - Legnica - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 16:51
2.11.2019 IC 6112/6113   Nałkowska   Jelenia Góra 04:16 - Bolesławiec - Legnica - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 16:51
* IC 6115/6114   Mickiewicz   Wrocław Gł. 10:47 - Opole Gł. - Częstochowa - ... - Żyrardów - Warszawa Centralna - Warszawa Wsch. 15:16
* IC 6117/6116   Dąbrowska   Wrocław Gł. 04:04 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy Białystok 11:15
* IC 6121/6120   Orzeszkowa   Wrocław Gł. 16:00 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 20:51 / Lublin 23:39
* IC 6152/6153   Słowacki   Szklarska Poręba Górna 11:25 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Tłuszcz - Łapy - Białystok 21:18
* IC 6160/6161   Słowacki   Jelenia Góra 12:41 - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. - ... - Tłuszcz - Łapy - Białystok 21:18
* IC 6510/6511   Słowacki   Jelenia Góra 12:41 - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. - ... - Łapy - Białystok - Ełk 22:50
* IC 6552/6553   Słowacki   Szklarska Poręba Górna 11:25 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Łapy - Białystok - Ełk 22:50
1.1.2019 IC 6552/6553   Słowacki   Szklarska Poręba Górna 11:25 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Łapy - Białystok - Ełk 22:50
* IC 9101/9100      Łódź Fabr. 08:27 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 09:55
* IC 9103/9102   Boryna   Łódź Fabr. 20:22 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 21:51
* IC 9107/9106   Syrena   Łódź Fabr. 23:18 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 00:46
* IC 1101/1100   Rzecki   Łódź Fabryczna 16:39 - Łódź Widzew - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 18:21
* IC 10103   Żubr   Warszawa Zachodnia 16:33 - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy - Białystok 19:23
* IC 16170/16171   Karkonosze   Białystok 21:12 - Łapy - Tłuszcz - ... - Węgliniec - Lubań Śląski - Jelenia Góra 07:39
* IC 16190/16191   Karkonosze   Białystok 21:12 - Łapy - Warszawa Wsch. - ... - Lubań Śląski - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 08:35
31.12.2018 IC 16190/16191   Karkonosze   Białystok 21:12 - Łapy - Warszawa Wsch. - ... - Lubań Śląski - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 08:35
* IC 19118/19119   Łęcka   Warszawa Wsch. 14:04 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 15:56
* IC 19160/19161   Wokulski   Warszawa Wsch. 08:34 - Warszawa Zach. - Żyrardów - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 10:24
* IC 61171/61170   Karkonosze   Jelenia Góra 21:25 - Węgliniec - Legnica - ... - - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy -Białystok 08:07
* IC 61190/61191   Karkonosze   Szklarska Poręba Górna 20:26 -Jelenia Góra - Węgliniec - Legnica - ... - Tłuszcz - Łapy - Białystok 08:07
2.1.2019 IC 61190/61191   Karkonosze   Szklarska Poręba Górna 20:26 -Jelenia Góra - Węgliniec - Legnica - ... - Tłuszcz - Łapy - Białystok 08:07
* IC 91119/91118   Łęcka   Łódź Fabr. 12:22 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 14:01
* IC 91161/91160   Wokulski   Łódź Fabr. 11:35 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Żyrardów - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 13:16
Strana: 1































438.8

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?