vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » B9nopuvz 111Arow_ex_Bc
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2019 - PKPIC B9nopuvz 111Arow_ex_Bc

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuvz 111Arow_ex_Bc

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
7.10.2019 IC 1606/1607   Odra   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:47
7.10.2019 IC 1620/1621   Orzeszkowa   Warszawa Wsch. 07:04 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 12:02
14.9.2019 IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:44 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:28
2.11.2019 IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:49
6.7.2019 IC 3702/3703   Wawel   Kraków Gł 14:24 - Miechów - Włoszczowa Północ - ... - Kalisz - Środa Wlkp. - Poznań Gł. 20:40
24.3.2019 IC 5600/5601   Heweliusz   Gdynia Gł. 11:37 Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 17:29
16.4.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:06) - Warszawa Cent. (14:10-14:35) - Warszawa Wsch. (14:41-14:42) - ... - Łuków (15:58-15:59) - Międzyrzec Podlaski (16:15-16:16) - Biała Podlaska (16:31)
17.6.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
17.2.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
* TLK 12010/12011/68   Kiev Express   Warszawa Zach. 16.50, Łuków 18.36-19.05, Lublin 20.27-20.50, ... Jagodin 0.27-3.08, Kovel-Pass. 3.57-4.17), Kyjiv-Pass. 11.05
12.7.2019 TLK 13152/13153   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 18:20
30.11.2019 IC 18155   Parsęta   Łódź Fabr. (05:11) - Łódź Widzew (05:19-05:21) - Koluszki (05:40-05:41) - ... - Słupsk (12:41-12:44) - Koszalin (13:42-13:44) - Kołobrzeg (14:24)
* TLK 21010/21011/67   Kiev Express   Kyjiv-Pass. 18.30, (Kovel-Pass. 1.45-2.05, Jagodin 3.02-5.23, ... Lublin 7.18-7.39, Łuków 9.00-9.25, Warszawa Zach. 11.03
5.5.2019 TLK 68104/68105   Pobrzeże   Wrocław Gł. (06:02) - Oleśnica Rataje (06:36-06:37) - Krotoszyn (07:17-07:18) - ... - Koszalin (18:28-18:31) - Ustronie Morskie (19:02-19:03) - Kołobrzeg (19:35)
3.6.2019 TLK 68104/68105   Pobrzeże   Wrocław Gł. (06:02) - Oleśnica Rataje (06:36-06:37) - Krotoszyn (07:17-07:18) - ... - Koszalin (18:28-18:31) - Ustronie Morskie (19:02-19:03) - Kołobrzeg (19:35)
11.6.2019 TLK 68104/68105   Pobrzeże   Wrocław Gł. (05:14) - Oleśnica Rataje (05:47-05:48) - Krotoszyn (06:33-06:34) - ... - Koszalin (17:32-17:35) - Ustronie Morskie (18:12-18:14) - Kołobrzeg (18:29)
13.6.2019 TLK 68104/68105   Pobrzeże   Wrocław Gł. (05:14) - Oleśnica Rataje (05:47-05:48) - Krotoszyn (06:33-06:34) - ... - Koszalin (17:32-17:35) - Ustronie Morskie (18:12-18:14) - Kołobrzeg (18:29)
17.6.2019 TLK 68104/68105   Pobrzeże   Wrocław Gł. (05:14) - Oleśnica Rataje (05:47-05:48) - Krotoszyn (06:33-06:34) - ... - Koszalin (17:32-17:35) - Ustronie Morskie (18:12-18:14) - Kołobrzeg (18:29)
25.8.2019 IC 81100/81101   Gałczyński   Szczecin Gł. 15.50, Poznań Gł. 18.19-18.34, Gniezno 19.01-19.02, Warszawa Wsch. 22.31
Strana: 1































355.53
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?