vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » B9nopuvz 111Arow
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - PKPIC B9nopuvz 111Arow

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuvz 111Arow

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
1.9.2019 EIC 1354/1355   Lajkonik   Warszawa Wsch. 16:34 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 22:20
30.3.2019 IC 1412/1413   Daszyński   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 13:21
13.4.2019 IC 1412/1413   Daszyński   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 13:21
12.10.2019 IC 1454/1455   Soła   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec - Zwardoń 14:21
11.10.2019 IC 1514/1515   Moniuszko   Warszawa Wsch. 13:49 - Warszawa Zach. - Sochaczew - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 17:24
7.10.2019 IC 1606/1607   Odra   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:47
7.10.2019 IC 1620/1621   Orzeszkowa   Warszawa Wsch. 07:04 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 12:02
2.11.2019 IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:49
* EIC 1810/1811   Chrobry   Poznań Gł. 19:48 - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 22:41
18.10.2019 EIC 1810/1811   Chrobry   Poznań Gł. 19:48 - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 22:41
15.2.2019 EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:37 - Chabówka - Kraków Gł. (17:38/17:51) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
7.4.2019 EIC 3554/3555   Norwid   Kraków Gł. 17:45 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Iława Gł. - Malbork - Gdańsk Gł. Gdynia Gł. 23:53
11.10.2019 IC 3804/3805   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:02 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Głogów - Zielona Góra - Szczecin Gł. 21:59
* EIC 4850/4851   Fregata   Bielsko Biała 04:40 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 15:01
2.7.2019 EIC 5140/5141   Jantar   Hel 15:03 Władysławowo - Gdynia Gł. (16:46/17:03) - Gdańsk Gł. - Warszawa Centralna Warszawa Zach. 20:32
6.4.2019 IC 5600/5601   Heweliusz   Gdynia Gł. 11:37 Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 17:29
22.7.2019 EIC 8100/8101   Posejdon   Kołobrzeg 16:30 - Koszalin - Słupsk - Gdynia Gł. - Gdańsk Gł.- Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 22:44
15.8.2019 EIC 8102   Posejdon   Kołobrzeg (15:12) - Koszalin (15:52-15:54) - Słupsk (16:33-16:34) - ... - Warszawa Wsch. (21:02-21:04) - Warszawa Cent. (21:10-21:15) - Warszawa Zach. (21:19)
* EIC 8110/8111   Chrobry   Szczecin Gł. 04:34 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. -Gniezno- Konin - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:41
1.8.2019 EIC 8110/8111   Chrobry   Szczecin Gł. 04:34 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. -Gniezno- Konin - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:41
* EIC 8450/8451   Fregata   Kołobrzeg 15:12 - Koszalin- Słupsk - Gdynia Gł. - ... - CMK - Katowice - Bielsko Biała 00:37
8.1.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
15.1.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
9.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
10.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
11.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
13.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
15.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
11.10.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:57-10:58) - Terespol (11:06-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (13:49 UTC +1/14:49 UTC +2)
4.6.2019 IC 11018/11019/127   Skaryna   Brest-centr. (14:23) - Terespol (14:09-14:54) - Małaszewicze (15:05-15:06) - ... - Warszawa Wsch. (17:15-17:19) - Warszawa Cent. (17:25-17:35) - Warszawa Zach. (17:39)
15.9.2019 IC 11018/11019/127   Skaryna   Brest-centr. (14:23 UTC+2) - Terespol (14:09-14:54) - Małaszewicze (15:05-15:06) - ... - Warszawa Wsch. (17:15-17:19) - Warszawa Cent. (17:25-17:35) - Warszawa Zach. (17:39)
16.4.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:06) - Warszawa Cent. (14:10-14:35) - Warszawa Wsch. (14:41-14:42) - ... - Łuków (15:58-15:59) - Międzyrzec Podlaski (16:15-16:16) - Biała Podlaska (16:31)
17.6.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
11.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
12.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
24.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
16.8.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
22.8.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
3.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
16.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
30.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
8.11.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
14.11.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
17.2.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
31.5.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
20.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
9.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
11.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
12.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
24.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
16.8.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
22.8.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
3.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
16.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
30.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
2.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
10.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
21.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
30.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:15-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
14.11.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:15-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.11.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:15-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
11.11.2019 IC 14010/14011/407   Chopin   Warszawa Wsch. 19.14, Kraków Gł. 22.31-22.36, Bohumín 1.29
22.9.2019 IC 15110/15111   Łuczniczka / Rejewski   Warszawa Wsch. 19:34 - Warszawa Centr. - Kutno - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:24
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:09 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 07:21
* TLK 37100/37101   Pułaski   Kraków Gł. 05:42 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 10:29
1.9.2019 IC 38192/38193   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:36 - Rzeszów - Kraków Pł. - ... - Krzyż - Szczecin Gł. (08:31/08:48) - Świnoujście 10:13
8.4.2019 IC 41000/41001/117   Praha   Praha hl.n. (14.24) - Praha Liben (14:30-14:31) - Ostrava-Svinov (17:42-17:44) - ... - Warszawa Zach. (22:57-22:58) - Warszawa Cent. (23:03-23:10) - Warszawa Wsch. (23:16)
15.1.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
3.7.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
5.7.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
6.7.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
10.7.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
18.7.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
9.4.2019 IC 44118   Oscypek   Bielsko Biała Gł. 18:32 - Pszczyna - Katowice 19:22
7.10.2019 IC 46100/46101   Szyndzielnia   Bielsko Biała 06:38 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:23
3.10.2019 TLK 53100/53101   Małopolska   Gdynia Gł. 04:55 - Iława Gł. - Działdowo - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 15:58
9.10.2019 TLK 53100/53101   Małopolska   Gdynia Gł. 04:55 - Iława Gł. - Działdowo - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 15:58
* IC 56100/56101   Kormoran   Olsztyn Gł. 06:42 - Nidzica - Działdowo - ... - Zawiercie - Katowice - Wrocław Gł. 16:02
* TLK 58104/58105   Gryf   Olsztyn Gł. 13:36 - Elbląg - Malbork - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 20:49
* IC 65100/65101   Kormoran   Wrocław Gł. 11:38 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Skierniewice - Warszawa Wsch. -Nidzica - Olsztyn Gł. 21:16
* TLK 68104/68105   Pobrzeże   Wrocław Gł. 06:13 - Ostrów Wlkp. - Zduńska Wola - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 18:23
5.5.2019 TLK 68104/68105   Pobrzeże   Wrocław Gł. (06:02) - Oleśnica Rataje (06:36-06:37) - Krotoszyn (07:17-07:18) - ... - Koszalin (18:28-18:31) - Ustronie Morskie (19:02-19:03) - Kołobrzeg (19:35)
* TLK 73100/73101   Pułaski   Poznań Gł. 17:30 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Kraków Gł. 22:19
11.8.2019 IC 81100/81101   Gałczyński   Szczecin Gł. 15.50, Poznań Gł. 18.19-18.34, Gniezno 19.01-19.02, Warszawa Wsch. 22.31
* TLK 81170/81171   Uznam   Świnoujście 20:46 - Goleniów - Szczecin Gł. - ... - Inowrocław Rąbinek - Kutno - Warszawa Wsch. 06:46
* TLK 85104/85105   Gryf   Szczecin Gł. 06:54 - Koszalin - Gdynia Gł. - ... - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 14:01
* TLK 86104/86105   Pobrzeże   Kołobrzeg 09:55 - Koszalin - Słupsk - ... - Zduńska Wola - Ostrów Wlkp. - Wrocław Gł. 21:58
Strana: 1































409.38

Našli jste chybu?