vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » B7nopuvz 111Arow
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2019 - PKPIC B7nopuvz 111Arow

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B7nopuvz 111Arow

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* IC 3602/3603   Wyspiański   Przemyśl Gł. 14:53 - Rzeszów - Tarnów - ... - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł 21:22
7.4.2019 IC 3602/3603   Wyspiański   Przemyśl Gł. 14:53 - Rzeszów - Tarnów - ... - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł 21:22
3.5.2019 IC 3602/3603   Wyspiański   Przemyśl Gł. 14:53 - Rzeszów - Tarnów - ... - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł 21:22
13.7.2019 IC 3602/3603   Wyspiański   Przemyśl Gł. 14:53 - Rzeszów - Tarnów - ... - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł 21:22
* IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
20.8.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
3.10.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
* IC 3700/3701   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 12:57 - Rzeszów - Tarnów -Kraków Gł. - ... - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno Poznań Gł. 22:18
11.11.2019 IC 3700/3701   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 12:57 - Rzeszów - Tarnów -Kraków Gł. - ... - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno Poznań Gł. 22:18
* IC 3804/3805   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:02 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Głogów - Zielona Góra - Szczecin Gł. 21:59
* IC 3806/3807   Malczewski   Przemyśl Gł. 04:37 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Piła Gł. - Białogard (17:34/17:52) - Kołobrzeg 18:21
* IC 3810/3811   Matejko   Przemyśl Gł. 06:53 - Świnoujście 19:21
* IC 6302/6303   Wyspiański   Wrocław Główny 06:33 - Opole Gł. - Lubliniec - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Przemyśl Gł. 12:57
* IC 6304/6305   Chełmoński   Jelenia Góra 10:21 - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. 12:07/12:33 - ... - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. 18:54
* IC 7300/7301   Siemiradzki   Poznań Gł. 05:45 - Leszno - Wrocław Gł. - ... - Kraków Gł. -Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 14:56
3.10.2019 IC 7300/7301   Siemiradzki   Poznań Gł. 05:45 - Leszno - Wrocław Gł. - ... - Kraków Gł. -Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 14:56
* IC 8304/8305   Mehoffer   Szczecin Gł. 06:12 - Zielona Góra - Głogów - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 16:42
* IC 8306/8307   Malczewski   Kołobrzeg 09:30 - Białogard (10:04/10:24) - Piła Gł. - ... - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 23:19
30.3.2019 IC 8306/8307   Malczewski   Kołobrzeg 09:30 - Białogard (10:04/10:24) - Piła Gł. - ... - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 23:19
20.6.2019 IC 8306/8307   Malczewski   Kołobrzeg 09:30 - Białogard (10:04/10:24) - Piła Gł. - ... - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 23:19
* IC 8310/8311   Matejko   Świnoujście 08:19 - Szczecin Gł. - Zielona Góra - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 20:55
7.4.2019 IC 8310/8311   Matejko   Świnoujście 08:19 Szczecin Gł. - Zielona Góra - Głogów - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 20:55
11.11.2019 TLK 18102/18103   Paderewski   Białystok 04:58 - Małkinia - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Gorzów Wlkp. 12:55
* IC 30102/30103   Wisłoka   Kraków Gł. 07:15 - (Kraków Batowice) -Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 10:21
7.4.2019 IC 30116/30117   Galicja   Kraków Gł. 16:50- -Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 20:05
* IC 33102/33103   Wisłoka   Przemyśl Gł. 20:11 - Rzeszów - Tarnów - (Kraków Batowice) - Kraków Gł. 23:15
* IC 36100/36101   Kossak   Kraków Gł. 06:03 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:25
7.10.2019 IC 36100/36101   Kossak   Kraków Gł. 06:03 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:25
* IC 38192/38193   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:36 - Rzeszów - Kraków Pł. - ... - Krzyż - Szczecin Gł. (08:31/08:48) - Świnoujście 10:13
14.1.2019 TLK 41104/41105   Mamry   Katowice 05:59 - Gliwce - Strzelce Opolskie - ... - Kętrzyn - Ełk - Białystok 19:05
* IC 46100/46101   Szyndzielnia   Bielsko Biała 06:38 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:23
* IC 46103/46102   Panorama   Katowice 18:12 - Strzelce Opolskie - Opole Gł. Wrocław Gł. 20:21
* IC 46120/46121   Szyndzielnia   Bielsko Biała 17:34 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21:12
* IC 48101/48100   Barnim   Katowice 07:09 - Strzelce Opolskie - Opole - ... - Krzyż - Szczecin Gł. - Świnoujście 16:16
14.9.2019 IC 48101/48100   Barnim   Katowice 07:09 - Strzelce Opolskie - Opole - ... - Krzyż - Szczecin Gł. - Świnoujście 16:16
* IC 48108/48109   Szkuner   Katowice 12:59 - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - ... - Piła Gł. - Białogard (21:55/22:10) - Kołobrzeg 22:41
* IC 48154/48155   Światowid   Katowice 09:04 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 17:32
* IC 84154/84155   Światowid   Świnoujście 10:20 - Goleniów - Szczecin Gł. - ... - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice 18:57
1.8.2019 IC 48154/48155   Światowid   Katowice 09:04 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 17:32
1.10.2019 TLK 58104/58105   Gryf   Olsztyn Gł. 13:36 - Elbląg - Malbork - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 20:49
* IC 63100/63101   Kossak   Wrocław Gł. 18:35 - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Kraków Gł. 21:54
* IC 64100/64101   Szyndzielnia   Wrocław Gł. 17:38 - Opole Gł. - Kędzierzyn Koźle - Rybnik - Bielsko Biała 21:34
* IC 64102/64103   Panorama   Wrocław Gł. 07:35 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Katowice 09:55
14.6.2019 IC 64102/64103   Panorama   Wrocław Gł. 07:35 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Katowice 09:55
7.10.2019 IC 64102/64103   Panorama   Wrocław Gł. 07:35 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Katowice 09:55
13.12.2018 IC 65100/65101   Kormoran   Wrocław Gł. 11:38 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Skierniewice - Warszawa Wsch. -Nidzica - Olsztyn Gł. 21:16
* IC 80102   Szkuner   Białogard 22:20 - Słupsk 23:21
* IC 80106/80107   Malczewski   Białogard 22:11 - Słupsk 23:09
* IC 80156   Malczewski   Białogard 18:08 - Słupsk - Ustka 19:50
26.9.2019 TLK 81104/81105   Rybak   Szczecin Gł. 10:38 - Stargard - Koszalin - ... - Kętrzyn - Ełk - Białystok 22:44
* IC 83192/83193   Przemyślanin   Świnoujście 18:26 - Szczecin Gł. (19:52/20:22) - Krzyż - ... - Kraków Gł. (05:22/05:38) - Kraków Pł.- Rzeszów - Przemyśl Gł. 08:34
20.1.2019 IC 83192/83193   Przemyślanin   Świnoujście 18:26 - Szczecin Gł. (19:52/20:22) - Krzyż - ... - Kraków Gł. (05:22/05:38) - Kraków Pł.- Rzeszów - Przemyśl Gł. 08:34
4.3.2019 IC 83192/83193   Przemyślanin   Świnoujście 18:26 - Szczecin Gł. (19:52/20:22) - Krzyż - ... - Kraków Gł. (05:22/05:38) - Kraków Pł.- Rzeszów - Przemyśl Gł. 08:34
* IC 84101/84100   Barnim   Świnoujście 12:06 - Szczecin Gł..- Krzyż - Poznań Gł. - ... - Opole - Strzelce Opolskie - Katowice 20:48
* IC 84108/84109   Szkuner   Kołobrzeg 05:00 - Białogard (05:31/05:55) - Piła Gł. - ... - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Katowice 15:00
18.1.2019 IC 84108/84109   Szkuner   Kołobrzeg 05:00 - Białogard (05:31/05:55) - Piła Gł. - ... - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Katowice 15:00
* IC 88100   Słowiniec   Ustka 20:07 - Słupsk 20:22
* IC 88103/88102   Szkuner   Słupsk 05:17 - Białogard 06:31
* IC 88107   Malczewski   Słupsk 09:36 - Białogard 10:38
Strana: 1































484.36
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?