vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » B11mnouz 170A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2019 - PKPIC B11mnouz 170A

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B11mnouz 170A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
3.5.2019 IC 3602/3603   Wyspiański   Przemyśl Gł. 14:53 - Rzeszów - Tarnów - ... - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł 21:22
* IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
20.8.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
3.10.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
* IC 3700/3701   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 12:57 - Rzeszów - Tarnów -Kraków Gł. - ... - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno Poznań Gł. 22:18
11.11.2019 IC 3700/3701   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 12:57 - Rzeszów - Tarnów -Kraków Gł. - ... - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno Poznań Gł. 22:18
* IC 3804/3805   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:02 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Głogów - Zielona Góra - Szczecin Gł. 21:59
11.10.2019 IC 3804/3805   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:02 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Głogów - Zielona Góra - Szczecin Gł. 21:59
* IC 3810/3811   Matejko   Przemyśl Gł. 06:53 - Świnoujście 19:21
* IC 6304/6305   Chełmoński   Jelenia Góra 10:21 - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. 12:07/12:33 - ... - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. 18:54
* IC 7300/7301   Siemiradzki   Poznań Gł. 05:45 - Leszno - Wrocław Gł. - ... - Kraków Gł. -Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 14:56
3.10.2019 IC 7300/7301   Siemiradzki   Poznań Gł. 05:45 - Leszno - Wrocław Gł. - ... - Kraków Gł. -Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 14:56
* IC 8304/8305   Mehoffer   Szczecin Gł. 06:12 - Zielona Góra - Głogów - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 16:42
* IC 8310/8311   Matejko   Świnoujście 08:19 - Szczecin Gł. - Zielona Góra - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 20:55
7.4.2019 IC 8310/8311   Matejko   Świnoujście 08:19 Szczecin Gł. - Zielona Góra - Głogów - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 20:55
* IC 23116/23117   Hetman   Hrubieszów Miasto 05:30 - Zwierzyniec - Zamość - Stalowa Wola Rozwadów - Leżajsk - Rzeszów / Przeworsk
* IC 30102/30103   Wisłoka   Kraków Gł. 07:15 - (Kraków Batowice) -Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 10:21
* IC 32117/32116   Hetman   Rzeszów / Przeworsk - Leżajsk - Stalowa Wola Rozwadów - Zwierzyniec - Zamość Hrubieszów Miasto 22:35
* IC 33102/33103   Wisłoka   Przemyśl Gł. 20:11 - Rzeszów - Tarnów - (Kraków Batowice) - Kraków Gł. 23:15
* IC 36100/36101   Kossak   Kraków Gł. 06:03 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:25
7.10.2019 IC 36100/36101   Kossak   Kraków Gł. 06:03 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:25
* IC 47100/47101   Spodek   Katowice 16:25 - Tarnowskie Góry - Lubliniec - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 20:28
11.8.2019 TLK 47100/47101   Spodek   Katowice 16:25 - Tarnowskie Góry - Lubliniec - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 20:28
5.12.2019 IC 47100/47101   Spodek   Katowice 16:25 - Tarnowskie Góry - Lubliniec - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 20:28
* IC 48101/48100   Barnim   Katowice 07:09 - Strzelce Opolskie - Opole - ... - Krzyż - Szczecin Gł. - Świnoujście 16:16
14.9.2019 IC 48101/48100   Barnim   Katowice 07:09 - Strzelce Opolskie - Opole - ... - Krzyż - Szczecin Gł. - Świnoujście 16:16
* IC 48154/48155   Światowid   Katowice 09:04 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 17:32
* IC 84154/84155   Światowid   Świnoujście 10:20 - Goleniów - Szczecin Gł. - ... - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice 18:57
29.7.2019 IC 48154/48155   Światowid   Katowice 09:04 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 17:32
* IC 63100/63101   Kossak   Wrocław Gł. 18:35 - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Kraków Gł. 21:54
14.6.2019 IC 64102/64103   Panorama   Wrocław Gł. 07:35 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Katowice 09:55
7.10.2019 IC 64102/64103   Panorama   Wrocław Gł. 07:35 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Katowice 09:55
25.8.2019 IC 66100   Barnim   Jelenia Góra 07:25 - Wałbrzych Główny - Jaworzyna Śląska - Wrocław Gł. 09:11
* IC 74100/74101   Spodek   Poznań Gł. 08:00 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Lubliniec - Tarnowskie Góry - Katowice 11:43
5.11.2019 IC 74100/74101   Spodek   Poznań Gł. 08:00 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Lubliniec - Tarnowskie Góry - Katowice 11:43
* IC 84101/84100   Barnim   Świnoujście 12:06 - Szczecin Gł..- Krzyż - Poznań Gł. - ... - Opole - Strzelce Opolskie - Katowice 20:48
Strana: 1































478.46
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?