vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » B11mnouz 136A-IC
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - PKPIC B11mnouz 136A-IC

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B11mnouz 136A-IC

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
9.12.2018 EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
23.12.2018 EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
5.7.2019 EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
1.2.2019 EC 102   Polonia   Wien Hbf 14.10, Břeclav 15.04-15.10, Přerov 16.06-16.08, Ostrava hl.n. 17.00-17.02, Bohumín 17.09-17.22, Warszawa Wsch. 21.21
9.2.2019 EC 103   Polonia   Warszawa Wsch. 6.29, Zebrzydowice 10.14-10.16, Bohumín 10.36-10.51, ... Přerov 11.51-11.53, Břeclav 12.47-12.55, Wien Hbf 13.49
9.3.2019 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.10, Přerov 10.06-10.08, ... Bohumín 11.09-11.20, Zebrzydowice 11.40-11.41, Gdynia Gł. 18.52
25.9.2019 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.10, Přerov 10.06-10.08, ... Bohumín 11.09-11.20, Zebrzydowice 11.40-11.41, Gdynia Gł. 18.52
22.12.2018 EC 105   Sobieski   Gdynia Gł. 11.12, Zebrzydowice 18.07-18.16, Bohumín 18.36-18.51, ... Přerov 19.51-19.53, Břeclav 20.47-20.55, Wien Hbf 21.49
25.12.2018 EC 105   Sobieski   Gdynia Gł. 11.12, Zebrzydowice 18.07-18.16, Bohumín 18.36-18.51, ... Přerov 19.51-19.53, Břeclav 20.47-20.55, Wien Hbf 21.49
17.8.2019 EC 105   Sobieski   Gdynia Gł. 11.12, Zebrzydowice 18.07-18.16, Bohumín 18.36-18.51, ... Přerov 19.51-19.53, Břeclav 20.47-20.55, Wien Hbf 21.49
30.8.2019 EC 105   Sobieski   Gdynia Gł. 11.12, Zebrzydowice 18.07-18.16, Bohumín 18.36-18.51, ... Přerov 19.51-19.53, Břeclav 20.47-20.55, Wien Hbf 21.49
5.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
25.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
26.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
20.8.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
7.4.2019 EC 130   Báthory   Budapest-Nyugati 8.40, Štúrovo 9.40-9.43, Bratislava hl.st. 11.02-11.10, ... Katowice 16.01-16.21, Warszawa Centr. 19.03-19.10, Warszawa Wsch. 19.16
14.4.2019 EC 130   Báthory   Budapest-Nyugati 8.40, Štúrovo 9.40-9.43, Bratislava hl.st. 11.02-11.10, ... Katowice 16.01-16.21, Warszawa Centr. 19.03-19.10, Warszawa Wsch. 19.16
21.9.2019 EC 130   Báthory   Budapest-Nyugati 8.40, Štúrovo 9.40-9.43, Bratislava hl.st. 11.02-11.10, ... Katowice 16.01-16.21, Warszawa Centr. 19.03-19.10, Warszawa Wsch. 19.16
28.9.2019 EC 130   Báthory   Budapest-Nyugati 8.40, Štúrovo 9.40-9.43, Bratislava hl.st. 11.02-11.10, ... Katowice 16.01-16.21, Warszawa Centr. 19.03-19.10, Warszawa Wsch. 19.16
18.10.2019 EC 130   Báthory   Budapest-Nyugati 8.40, Štúrovo 9.40-9.43, Bratislava hl.st. 11.02-11.10, ... Katowice 16.01-16.21, Warszawa Centr. 19.03-19.10, Warszawa Wsch. 19.16
8.11.2019 EC 130   Báthory   Budapest-Nyugati 8.40, Štúrovo 9.40-9.43, Bratislava hl.st. 11.02-11.10, ... Katowice 16.01-16.21, Warszawa Centr. 19.03-19.10, Warszawa Wsch. 19.16
4.1.2019 EC 131   Báthory   Warszawa Wsch. 8.49, Warszawa Centr. 8.55-9.00, Katowice 11.42-12.00, ... Bratislava hl.st. 16.50-16.55, Štúrovo 18.17-18.20, Budapest-Nyugati 19.20
28.2.2019 EC 131   Báthory   Warszawa Wsch. 8.49, Warszawa Centr. 8.55-9.00, Katowice 11.42-12.00, ... Bratislava hl.st. 16.50-16.55, Štúrovo 18.17-18.20, Budapest-Nyugati 19.20
28.9.2019 EC 131   Báthory   Warszawa Wsch. 8.49, Warszawa Centr. 8.55-9.00, Katowice 11.42-12.00, ... Bratislava hl.st. 16.50-16.55, Štúrovo 18.17-18.20, Budapest-Nyugati 19.20
5.10.2019 EC 131   Báthory   Warszawa Wsch. 8.49, Warszawa Centr. 8.55-9.00, Katowice 11.42-12.00, ... Bratislava hl.st. 16.50-16.55, Štúrovo 18.17-18.20, Budapest-Nyugati 19.20
5.8.2019 EN 406   Chopin   Bohumín 3.18, Kraków Gł. 6.17-6.22, Warszawa C. 9.14-9.35, Warszawa Wsch. 9.41
6.11.2019 EN 406   Chopin   Bohumín 3.18, Kraków Gł. 6.17-6.22, Warszawa C. 9.14-9.35, Warszawa Wsch. 9.41
6.7.2019 EN 407   Chopin   Warszawa Wsch. 19.14, Warszawa C. 19.20-19.30, Kraków Gł. 22.31-22.36, Bohumín 1.29
11.12.2018 NJ 457      Berlin-Charlottenburg 18.22, Berlin Hbf. 18.30-18.40, Berlin Ostbf. 18.48-18.51, ... Ostrava hl.n. 2.27-2.30, Břeclav 4.10-5.49, Wien Hbf 7.00
12.11.2019 EN 476   Metropol   Budapest-Nyugati 19.40, Štúrovo 20.37-20.40, Bratislava hl.st. 22.03-22.10, Břeclav 23.01
11.12.2018 EN 477   Metropol   Břeclav 4.59, Bratislava hl.st. 5.50-5.53, Štúrovo 7.12-7.14, Budapest-Keleti 8.35
12.10.2019 IC 1454/1455   Soła   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec - Zwardoń 14:21
11.10.2019 IC 1514/1515   Moniuszko   Warszawa Wsch. 13:49 - Warszawa Zach. - Sochaczew - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 17:24
7.10.2019 IC 1606/1607   Odra   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:47
7.10.2019 IC 1620/1621   Orzeszkowa   Warszawa Wsch. 07:04 - Warszawa Zach. - Skierniewice - ... - Twardogóra - Oleśnica Rataje - Wrocław Gł. 12:02
14.9.2019 IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:49
2.11.2019 IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:49
15.2.2019 EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:37 - Chabówka - Kraków Gł. (17:38/17:51) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
7.4.2019 EIC 3554/3555   Norwid   Kraków Gł. 17:45 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Iława Gł. - Malbork - Gdańsk Gł. Gdynia Gł. 23:53
2.7.2019 EIC 5140/5141   Jantar   Hel 15:03 Władysławowo - Gdynia Gł. (16:46/17:03) - Gdańsk Gł. - Warszawa Centralna Warszawa Zach. 20:32
7.4.2019 IC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 15:05 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Lubliniec . - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:21
11.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
12.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
24.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
16.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
30.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
8.11.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
31.5.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
7.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
20.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
9.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
11.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
12.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
24.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
16.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
30.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.11.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:15-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
26.4.2019 EIC 14002/14003/103   Polonia   Warszawa Wsch. 6.29, Katowice 9.16-9.21, Zebrzydowice 10.14-10.16, Bohumín 10.36-10.51, Wien Hbf 13.49
28.4.2019 IC 14004/14005/131   Batory   Warszawa Wsch. 8.49, Katowice 11.42-12.00, Rybnik 12.43-12.44, Chałupki 13.15-13.16, Bohumín 13.22-13.51, Budapest-Nyugati pu. 19.20
28.9.2019 IC 14004/14005/131   Batory   Warszawa Wsch. 8.49, Katowice 11.42-12.00, Rybnik 12.43-12.44, Chałupki 13.15-13.16, Bohumín 13.22-13.51, Budapest-Nyugati pu. 19.20
27.12.2018 IC 14010/14011/407   Chopin   Warszawa Wsch. 19.14, Kraków Gł. 22.31-22.36, Bohumín 1.29
11.11.2019 IC 14010/14011/407   Chopin   Warszawa Wsch. 19.14, Kraków Gł. 22.31-22.36, Bohumín 1.29
22.9.2019 IC 15110/15111   Łuczniczka / Rejewski   Warszawa Wsch. 19:34 - Warszawa Centr. - Kutno - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:24
9.6.2019 EIC 17006/17007/40      Warszawa Wsch. 16.19, Poznań Gł. 19.24-19.33, Rzepin 20.49-20.52, Frankfurt/Oder 21.12-21.15, Berlin Hbf 22.16
9.10.2019 IC 31104/31105   Banach   Przemyśl Gł. 16:24 - Przeworsk - Stalowa Wola Rozwadów - Sandomierz - Radom - Warszawa Wsch. 22:41
9.4.2019 IC 41004/41005/130   Batory   Budapest-Nyugati pu. 8.40, Bohumín 14.09-14.35, Chałupki 14.41-14.42, Rybnik 15.13-15.18, Katowice 16.01-16.21, Warszawa Wsch. 19.16
29.9.2019 IC 41004/41005/130   Batory   Budapest-Nyugati pu. 8.40, Bohumín 14.09-14.35, Chałupki 14.41-14.42, Rybnik 15.13-15.18, Katowice 16.01-16.21, Warszawa Wsch. 19.16
11.6.2019 IC 41010/41011/406   Chopin   Bohumín 3.18, Oświęcim 4:46-4:47, Kraków Gł. 6.17-6.22, Warszawa C. 9.14-9.35, Warszawa Wsch. 9.41
20.6.2019 IC 41010/41011/406   Chopin   Bohumín 3.18, Oświęcim 4:46-4:47, Kraków Gł. 6.17-6.22, Warszawa C. 9.14-9.35, Warszawa Wsch. 9.41
24.6.2019 IC 41010/41011/406   Chopin   Bohumín 3.18, Oświęcim 4:46-4:47, Kraków Gł. 6.17-6.22, Warszawa C. 9.14-9.35, Warszawa Wsch. 9.41
29.6.2019 IC 41010/41011/406   Chopin   Bohumín 3.18, Oświęcim 4:46-4:47, Kraków Gł. 6.17-6.22, Warszawa C. 9.14-9.35, Warszawa Wsch. 9.41
1.7.2019 IC 41010/41011/406   Chopin   Bohumín 3.18, Oświęcim 4:46-4:47, Kraków Gł. 6.17-6.22, Warszawa C. 9.14-9.35, Warszawa Wsch. 9.41
6.7.2019 IC 41010/41011/406   Chopin   Bohumín 3.18, Oświęcim 4:46-4:47, Kraków Gł. 6.17-6.22, Warszawa C. 9.14-9.35, Warszawa Wsch. 9.41
18.8.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Kraków Gł. 17.24
16.4.2019 EIC 45000/45001/104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Bohumín 11.09-11.20, Zebrzydowice 11.40-11.41, ... Warszawa Wsch. 15.31-15.33, Gdańsk Gł. 18.26-18.29, Gdynia Gł. 18.52
20.1.2019 IC 46103/46102   Panorama   Katowice 18:12 - Strzelce Opolskie - Opole Gł. Wrocław Gł. 20:21
5.4.2019 IC 74010/74011/457   nightjet   Berlin-Charlottenburg 18.22, Berlin Hbf. 18.30-18.40, Berlin Ostbf. 18.48-18.51, ... Ostrava hl.n. 2.27-2.30, Břeclav 4.10-5.49, Wien Hbf 7.00
11.8.2019 IC 81100/81101   Gałczyński   Szczecin Gł. 15.50, Poznań Gł. 18.19-18.34, Gniezno 19.01-19.02, Warszawa Wsch. 22.31
11.10.2019 IC 83192/83193   Przemyślanin   Świnoujście 18:26 - Szczecin Gł. (19:52/20:22) - Krzyż - ... - Kraków Gł. (05:22/05:38) - Kraków Pł.- Rzeszów - Przemyśl Gł. 08:34
Strana: 1































457.16

Našli jste chybu?