vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » B10nouz 141A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - PKPIC B10nouz 141A

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B10nouz 141A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
13.7.2019 EN 407   Chopin   Warszawa Wsch. 19.14, Warszawa C. 19.20-19.30, Kraków Gł. 22.31-22.36, Bohumín 1.29
12.10.2019 IC 1454/1455   Soła   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec - Zwardoń 14:21
25.9.2019 IC 6115/6114   Mickiewicz   Wrocław Gł. 10:47 - Opole Gł. - Częstochowa - ... - Żyrardów - Warszawa Centralna - Warszawa Wsch. 15:16
* TLK 12106/12107   Chełmianin   Warszawa Zach. 08:39 - Siedlce - Łuków - Lublin - Chełm 13:41
* TLK 12110/12111   Tuwim   Warszawa Zach. 18:01 - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 21:13
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 07:19 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 13:02
25.9.2019 TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15.40, Białystok 17.30-17.50, Warszawa Wsch. 20.12-20.14, Włoszczowa Północ 22.53-22.56, Kraków Gł. 0.08
* TLK 13152/13153   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 18:20
* TLK 13112/13113   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. 14:39
12.7.2019 TLK 13152/13153   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 18:20
* TLK 14100/14101   Górnik   Warszawa Wsch. 19:49 - Skierniewice - Koluszki - ... - Częstochowa - Tarnowskie Góry - Katowice 00:11
* TLK 14102/14103   Wysocki   Warszawa Wsch. 20:49 - Warszawa Centr. - Włoszczowa Północ - Zawiercie - Katowice - Gliwice 01:13
* TLK 14106/14107   Hańcza   Suwałki 15.40, Białystok 17.30-17.50, Warszawa Wsch. 20.07-20.09, Włoszczowa Północ 22.29-22.30, Katowice 23.48-23.51, Gliwice 0.16
* TLK 15100/15101   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:46 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 18:45
* TLK 51106/51107   Nowowiejski   Olsztyn Gł. 11:24 - Nidzica - Działdowo - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 14:20
* TLK 15106/15107   Nowowiejski   Warszawa Zach. 13:50 - Warszawa Wsch. - Działdowo - Nidzica - Olsztyn Gl. 17:28
* TLK 15108/15109   Ogiński   Warszawa Wsch. 15:04 - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 18:55
* TLK 15150/15151   Delfin   Łódź Fabryczna 05:19 - Koluszki - Skierniewice - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 13:41
* TLK 15150/15151   Delfin   Łódź Fabryczna 05:19 - Koluszki - Skierniewice - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 14:00
* TLK 16110/16111   Morcinek   Radom 08:23 - Skarżysko Kam. - Kielce - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 13:49
* TLK 16112/16113   Sztygar   Warszawa Zach. 08:39 - Dęblin - Radom - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 17:16
23.1.2019 TLK 16112/16113   Sztygar   Radom 11:18 - Kielce - Zawiercie - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 17:16
* TLK 17100/17101   Gombrowicz   Warszawa Wsch. 19.34, Inowrocław Rąbinek 22.49-22.50, Poznań Gł. 23.54
* TLK 17100/17101   Gombrowicz   Warszawa Wsch. 19.44, Inowrocław Rąbinek 22.32-22.33, Poznań Gł. 23.36
* TLK 17110/17111   Paderewski   Białystok 04:58 - Małkinia - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 13:45
* TLK 18102/18103   Paderewski   Białystok 04:58 - Małkinia - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Gorzów Wlkp. 12:55
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:41 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:07
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:41 - Ełk - Kętrzyn - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 17:07
* TLK 18112/18113   Staszic   Lublin / Warszawa Wsch. 12:14 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Wałcz - Stargard - Szczecin Gł. 20:46
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:09 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 07:21
3.3.2019 TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:09 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 07:21
* TLK 19108/19109   Jagna   Warszawa Wsch. 16:04 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:58
* TLK 19116/19117   Rubinstein   Warszawa Wsch. 16:39 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:36
* TLK 21106/21107   Chełmianin   Chełm 13:52 Lublin - Łuków - Siedlce - Warszawa Zach. 19:09
* TLK 21110/21111   Tuwim   Lublin 19:45 - Dęblin - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 22:59
* TLK 26110/26111   Morcinek   Radom 08:23 - Skarżysko Kam. - Kielce - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 13:49
* TLK 26112/26113   Sztygar   Radom 11:18 - Kielce - Zawiercie - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:51
* TLK 28100/28101   Warta   Lublin 11:48 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Nowy Tomyśl - Zbąszynek - Gorzów Wlkp. 21:15
* TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin 04:35 - Łuków - Siedlce - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 15:16
* TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin 04:37 - Łuków - Warszawa Wsch - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Piła Gł. 12:38
* TLK 28104/28105   Zamoyski   Lublin 08:37 - Łuków - Sielce - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 19:14
* TLK 28106/28107   Noteć   Lublin 13:18 - Łuków - Siedlce - ... - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 22:00
23.5.2019 TLK 28106/28107   Noteć   Lublin 13:18 - Łuków - Siedlce - ... - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 22:00
* TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 15:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 31112/31113   Wit Stwosz   Kraków Gł. 12:41 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 15:46
* TLK 31152/31153   Wit Stwosz   Zakopane 09:25 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 15:46
* TLK 35100/35101   Małopolska   Przemyśl Gł. 11:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Działdowo - Iława Gł. - Gdynia Gł. 22:50
15.3.2019 TLK 35100/35101   Małopolska   Przemyśl Gł. 11:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Działdowo - Iława Gł. - Gdynia Gł. 22:50
* TLK 35106/35107   Branicki   Kraków Gł. 07:08 - Warszawa Wsch. - Małkinia - ... - Elbląg - Tczew - Gdynia Gł. 20:15
* TLK 37102/37103   Wybicki   Kraków Gł. 17:59 - Koniecpol - Częstochowa Stradom - Lubliniec- Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 22:42
* TLK 38102/38103   Osterwa   Przemyśl Gł. 09:50 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 21:18
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:26
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:47
1.9.2019 TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:26
* TLK 38196/38197   Podhalanin   Zakopane 20:28 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Zbąszynek - Kostrzyn - Szczecin Gł. 08:52
* TLK 41100/41101   Górnik   Katowice 03:16 - Tarnowskie Góry - Częstochowa - ... - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Wsch. 07:41
* TLK 41102/41103   Wysocki   Gliwice 03:24 - Katowice - Zawiercie - Włoszczowa Północ - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 07:06
* TLK 41106/41107   Hańcza   Gliwice 3.45, Katowice 4.10-4.13, Włoszczowa Północ 5.29-5.30, Warszawa Wsch. 8.01-8.02, Białystok 10.17-10.50, Suwałki 12.40
* TLK 44100   Artus   Bielsko Biała 08:57 - Tychy - Katowice 09:45
* TLK 44103   Artus   Katowice 18:01 - Tychy - Bielsko Biała 18:54
* TLK 45100/45101   Artus   Katowice 10:08 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:18
* TLK 47100/47101   Spodek   Katowice 16:25 - Tarnowskie Góry - Lubliniec - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 20:28
* TLK 48102/48103   Swarożyc   Katowice 05:09 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Stargard - Białogard - Kołobrzeg 14:44
* TLK 48104/48105   Światowid   Katowice 09:04 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 15:53
* TLK 48106/48107   Gwarek   Katowice 05:36 - Gliwice - Lubliniec - ... - Piła Gł. - Białogard - Słupsk 14:24
21.5.2019 TLK 48106/48107   Gwarek   Katowice 05:36 - Gliwice - Lubliniec - ... - Piła Gł. - Białogard - Słupsk 14:24
5.7.2019 TLK 48150/48151   Pirania   Bielsko Biała 06:38 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Kołobrzeg 17:26
* TLK 51100/51101   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:46 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 18:45
* TLK 51108/51109   Ogiński   Bydgoszcz Gł. 09:10 - Toruń Gł. - Włocławek - Kutno - Warszawa Wsch. 13:11
* TLK 51150/51151   Delfin   Łeba 14:10 - Lębork - Gdynia Gł. - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabryczna 23:31
* TLK 53100/53101   Małopolska   Gdynia Gł. 04:55 - Iława Gł. - Działdowo - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 15:58
* TLK 53106/53107   Branicki   Gdynia Gł. 07:21 - Tczew - Elbląg - ... - Małkinia - Warszawa Wsch. - Kraków Gł. 20:50
* TLK 54100/54101   Artus   Gdynia Gł. 08:26 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice 17:35
* TLK 55171   Delfin   Gdynia Gł. 12:07 - Władysławowo - Hel 13:45
* TLK 56104/56105   Pomorzanin   Gdynia Gł. 07:40 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 14:11
* TLK 56170/56171   Łebsko   Łeba 21:12 - Lębork - Słupsk - ... - Zielona Góra Gł. - Wrocław Gł. - Jelenia Góra 09:13
* TLK 57104/57105   Jeziorak   Olsztyn Gł. 07:00 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 10:42
* TLK 57110/57111   Bachus   Gdynia Gł. 13:30 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 19:15
* TLK 58100/58101   Albatros   Gdańsk Gł. 04:37 - Gdynia Gł. - Koszalin - Szczecin Gł. 10:42
* TLK 58102/58103   Żuławy   Olsztyn Gł. 06:35 - Elbląg - Tczew - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 14:02
* TLK 58110/58111   Bory Tucholskie   Gdynia Gł. 11:53 - Gdańsk Gł. - Tczew - Chojnice - Piła Gł. 15:39
* TLK 61110/61111   Morcinek   Wrocław Gł. 14:37 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Kielce - Skarżysko Kam. - Radom 20:19
* TLK 61112/61113   Sztygar   Wrocław Gł. 10:52 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Dęblin - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 18:44
* TLK 62110/62111   Morcinek   Wrocław Gł. 14:37 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Kielce - Skarżysko Kam. - Radom 20:19
* TLK 62112/62113   Sztygar   Wrocław Gł. 10:52 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Zawiercie - Kielce - Radom 16:18
* TLK 65104/65105   Pomorzanin   Wrocław Gł. 16:52 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 23:15
* TLK 65170/65171   Łebsko   Jelenia Góra 19:52 - Wrocław Gł. - Zielona Góra Gł. - ... - Słupsk - Lębork - Łeba 07:31
* TLK 68104/68105   Pobrzeże   Wrocław Gł. 06:13 - Ostrów Wlkp. - Zduńska Wola - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 18:23
* TLK 68108/68109   Czcibór   Wrocław Gł. 16:24 - Nowa Sól - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 21:03
* TLK 71100/71101   Gombrowicz   Poznań Gł. 4.07, Inowrocław Rąbinek 5.06-5.07, Warszawa Wsch. 8.16
* TLK 71100/71101   Gombrowicz   Poznań Gł. 4.16, Inowrocław Rąbinek 5.15-5.16, Warszawa Wsch. 8.16
* TLK 71110/71111   Paderewski   Zielona Góra Gł. 15:25 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 23:44
* TLK 73102/73103   Wybicki   Poznań Gł. 05:30 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - ... - Częstochowa Stradom - Koniecpol - Kraków Gł. 10:11
* TLK 74100/74101   Spodek   Poznań Gł. 08:00 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Lubliniec - Tarnowskie Góry - Katowice 11:43
* TLK 75104/75105   Jeziorak   Poznań Gł. 17:45 - Gniezno - Inowrocław - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 21:33
* TLK 75110/75111   Bachus   Zielona Góra Gł. 08:52 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 14:32
* TLK 80150/80151   Zamoyski   Piła Gł. 16:59 - Wałcz - Stargard - Szczecin Gł. 20:23
* TLK 80170/80171   Łebsko   Kołobrzeg 22:48 - Goleniów - Szczecin Gł. 01:10
* TLK 81104/81105   Rybak   Białystok 05:41 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:07
* TLK 81104/81105   Rybak   Szczecin Gł. 10:38 - Stargard - Koszalin - ... - Kętrzyn - Ełk - Białystok 22:44
Strana: 1 2































386.01

Našli jste chybu?