vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » B10nou 111A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - PKPIC B10nou 111A

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B10nou 111A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
6.9.2019 IC 7500/7501   Bałtyk   Poznań Gł. 05:40 - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 09:06
* TLK 11102/11103   Niemcewicz   Warszawa Zach. 21:05 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Terespol 23:50
* TLK 11112/11113   Niemcewicz   Terespol 07:11 - Siedlce - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 09:54
* TLK 12114/12115   Inka   Warszawa Zach. 05:01/06:59 *) - Siedlce - Łuków - Lublin - Chełm 09:44/11:34*)
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 07:19 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 13:02
5.6.2019 TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 07:19 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 13:02
* TLK 13110/13111   Witos   Warszawa Zach. 16:41 - Warszawa Wsch. - Pilawa - ... - Stalowa Wola Rozw. - Przeworsk - Przemyśl Gł. 23:57
* TLK 13112/13113   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. 14:39
12.7.2019 TLK 13152/13153   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 18:20
* TLK 15100/15101   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:46 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 18:45
* TLK 15108/15109   Ogiński   Warszawa Wsch. 15:04 - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 18:55
* TLK 15110/15111   Łuczniczka   Warszawa Wsch. 19:34 - Warszawa Centr. - Kutno - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:24
* TLK 15122/15123   Brda   Warszawa Wsch. 17:59 - Warszawa Centr. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 21:37
* TLK 15150/15151   Delfin   Łódź Fabryczna 05:19 - Koluszki - Skierniewice - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 14:00
* TLK 15154/15155   Laguna   Łódź Fabryczna 10:50 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 17:11
* TLK 15170/15171   Neptun   Warszawa Zach. 05:46 - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:37
* TLK 16110/16111   Morcinek   Radom 08:23 - Skarżysko Kam. - Kielce - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 13:49
* TLK 16112/16113   Sztygar   Warszawa Zach. 08:39 - Dęblin - Radom - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 17:16
* TLK 17102/17103   Zielonogórzanin   Warszawa Wsch. 18:49 - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 00:02
* TLK 17110/17111   Paderewski   Białystok 04:58 - Małkinia - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 13:45
* TLK 18102/18103   Paderewski   Białystok 04:58 - Małkinia - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Gorzów Wlkp. 12:55
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:41 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:07
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:41 - Ełk - Kętrzyn - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 17:07
* TLK 18112/18113   Staszic   Warszawa Wsch. 12:14 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Wałcz - Stargard - Szczecin Gł. 20:46
* TLK 12104/12105   Zamoyski   Warszawa Zach. 14:59 - Warszawa Wsch. - Siedlce - ... - Świdnik Miasto - Zawada - Zamość Wschód 21:24
* TLK 21104/21105   Zamoyski   Zamość Wschód 07:12 - Zawada - Świdnik Miasto - ... - Siedlce - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 12:54
* TLK 21114/21115   Inka   Chełm 18:30 - Lublin - Łuków - Siedlce - Warszawa Zach. 22:59
* TLK 25170/25171   Mierzeja   Lublin 19:40 - Łuków - Siedlce - ... - Gdynia Gł. - Władysławowo - Hel 06:36
* TLK 26110/26111   Morcinek   Radom 08:23 - Skarżysko Kam. - Kielce - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 13:49
* TLK 26112/26113   Sztygar   Radom 11:18 - Kielce - Zawiercie - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 16:51
* TLK 28100/28101   Warta   Lublin 11:48 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Nowy Tomyśl - Zbąszynek - Gorzów Wlkp. 21:15
12.12.2018 TLK 28100/28101   Warta   Lublin 11:48 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Nowy Tomyśl - Zbąszynek - Gorzów Wlkp. 21:15
* TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin 04:35 - Łuków - Siedlce - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 15:16
* TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin 04:37 - Łuków - Warszawa Wsch - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Piła Gł. 12:38
* TLK 28104/28105   Zamoyski   Lublin 08:37 - Łuków - Sielce - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 19:14
* TLK 28106/28107   Noteć   Lublin 13:18 - Łuków - Siedlce - ... - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 22:00
* TLK 30100/30101   Malinowski   Kraków Gł. 11:02 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 15:49
* TLK 30170/30171   Karpaty   Kraków Gł. 03:54 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 08:25
* TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 15:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 31110/31111   Witos   Przemyśl Gł. 04:30 - Przeworsk - Stalowa Wola Rozw. - ... - Pilawa - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 11:09
* TLK 31122/311223   Kinga   Kraków Gł. 04:00 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 07:06
* TLK 33100/33101   Malinowski   Kraków Gł. 11:02 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 15:49
* TLK 33170/33171   Karpaty   Krynica Zdrój 19:38 - Muszyna - Nowy Sącz - Tarnów - Kraków Gł. 23:47
* TLK 35100/35101   Małopolska   Przemyśl Gł. 11:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Działdowo - Iława Gł. - Gdynia Gł. 22:50
15.3.2019 TLK 35100/35101   Małopolska   Przemyśl Gł. 11:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Działdowo - Iława Gł. - Gdynia Gł. 22:50
* TLK 35104/35105   Ukiel   Kraków Gł. 09:29 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 18:26
6.4.2019 TLK 35104/35105   Ukiel   Kraków Gł. 09:29 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 18:26
* TLK 35106/35107   Branicki   Kraków Gł. 07:08 - Warszawa Wsch. - Małkinia - ... - Elbląg - Tczew - Gdynia Gł. 20:15
* TLK 35152/35153   Halny   Zakopane 10:05 - Chabówka - Żywiec - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 22:37
* TLK 35170/35171   Karpaty   Kraków Gł. 00:49 - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:51
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 21:01 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:51
* TLK 35172/35173   Karpaty   Krynica Zdrój 19:38 - Muszyna - Nowy Sącz - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:37
* TLK 36102/36103   Pogórze   Przemyśl Gł. 20:08 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 04:42
* TLK 36102/36103   Pogórze   Przemyśl Gł. 22:43 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 05:53
* TLK 37100/37101   Pułaski   Kraków Gł. 05:42 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 10:29
* TLK 37102/37103   Wybicki   Kraków Gł. 17:59 - Koniecpol - Częstochowa Stradom - Lubliniec- Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 22:42
25.1.2019 TLK 37102/37103   Wybicki   Kraków Gł. 17:59 - Koniecpol - Częstochowa Stradom - Lubliniec- Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 22:42
* TLK 38102/38103   Osterwa   Przemyśl Gł. 09:50 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 21:18
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:26
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:47
16.4.2019 TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:26
* TLK 38196/38197   Podhalanin   Zakopane 20:28 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Zbąszynek - Kostrzyn - Szczecin Gł. 08:52
* TLK 44100   Artus   Bielsko Biała 08:57 - Tychy - Katowice 09:45
* TLK 44103   Artus   Katowice 18:01 - Tychy - Bielsko Biała 18:54
* TLK 45100/45101   Artus   Katowice 10:08 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:18
6.4.2019 TLK 45100/45101   Artus   Katowice 10:08 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:18
14.6.2019 TLK 45100/45101   Artus   Katowice 10:08 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:18
* TLK 45102/45103   Halny   Bielsko Biała 14:39 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 22:37
2.6.2019 TLK 45102/45103   Halny   Bielsko Biała 14:39 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 22:37
* TLK 45170/45171   Rozewie   Bielsko Biała 19:49 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 06:38
* TLK 48102/48103   Swarożyc   Katowice 05:09 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Stargard - Białogard - Kołobrzeg 14:44
15.4.2019 TLK 48102/48103   Swarożyc   Katowice 05:09 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Stargard - Białogard - Kołobrzeg 14:44
* TLK 48104/48105   Światowid   Katowice 09:04 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Zielona Góra Gł. - Kostrzyn - Szczecin Gł. 15:53
* TLK 48106/48107   Gwarek   Katowice 05:36 - Gliwice - Lubliniec - ... - Piła Gł. - Białogard - Słupsk 14:24
21.5.2019 TLK 48106/48107   Gwarek   Katowice 05:36 - Gliwice - Lubliniec - ... - Piła Gł. - Białogard - Słupsk 14:24
* TLK 48150/48151   Pirania   Bielsko Biała 06:38 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Kołobrzeg 17:26
5.7.2019 TLK 48150/48151   Pirania   Bielsko Biała 06:38 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Kołobrzeg 17:26
* TLK 50174/50175   Ustronie   Gdynia Gł. 08:08 - Władysławowo - Hel 09:46
* TLK 51100/51101   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:46 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 18:45
* TLK 51108/51109   Ogiński   Bydgoszcz Gł. 09:10 - Toruń Gł. - Włocławek - Kutno - Warszawa Wsch. 13:11
* TLK 51110/51111   Łuczniczka   Bydgoszcz Gł. 05:57 - Toruń Gł. - Włocławek - Kutno - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:51
* TLK 51122/51123   Brda   Bydgoszcz Gł. 04:21 - Toruń Gł. - Kutno - Warszawa Wsch. 08:46
* TLK 51150/15151   Delfin   Łeba 14:10 - Lębork - Gdynia Gł. - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabryczna 23:31
* TLK 51170/51171   Neptun   Warszawa Zach. 05:46 - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:37
* TLK 52170/52171   Mierzeja   Hel 22:19 - Władysławowo - Gdynia Gł. - ... - Siedlce - Łuków - Lublin 09:45
* TLK 53100/53101   Małopolska   Gdynia Gł. 04:55 - Iława Gł. - Działdowo - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 15:58
* TLK 53104/53105   Ukiel   Olsztyn Gł. 09:34 - Iława Gł. - Toruń Gł. - ... - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Kraków Gł. 18:20
* TLK 53106/53107   Branicki   Gdynia Gł. 07:21 - Tczew - Elbląg - ... - Małkinia - Warszawa Wsch. - Kraków Gł. 20:50
30.5.2019 TLK 53106/53107   Branicki   Gdynia Gł. 07:21 - Tczew - Elbląg - ... - Małkinia - Warszawa Wsch. - Kraków Gł. 20:50
* TLK 53152/53153   Halny   Bydgoszcz Gł. 05:01 - Inowrocław - Gniezno - ... - Żywiec - Chabówka - Zakopane 17:44
* TLK 53170/53171   Karpaty   Gdynia Gł. 18:01 - Tczew - Iława Gł. - ... - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Kraków Gł. 03:04
* TLK 53170/53171   Karpaty   Zakopane 21:01 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:51
* TLK 53172/53173   Karpaty   Gdynia Gł. 19:25 - Tczew - Iława Gł. - ... - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 08:25
* TLK 54100/54101   Artus   Gdynia Gł. 08:26 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice 17:35
* TLK 54102/54103   Halny   Bydgoszcz Gł. 05:01 - Inowrocław - Gniezno - ... - Kędzierzyn Koźle - Rybnik - Bielsko Biała 13:29
* TLK 54170/54171   Rozewie   Gdynia Gł. 22:07 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała 09:05
* TLK 55174/55175   Ustronie   Hel 19:02 - Władysławowo - Gdynia Gł. 20:41
* TLK 56150/56151   Halny   Bydgoszcz Gł. 05:01 - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 09:18
* TLK 56170/56171   Łebsko   Łeba 21:12 - Lębork - Słupsk - ... - Zielona Góra Gł. - Wrocław Gł. - Jelenia Góra 09:13
* TLK 57100/57101   Drwęca   Olsztyn Gł. 17:42 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 21:29
Strana: 1 2































350.27

Našli jste chybu?