vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » A9nou 112A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - PKPIC A9nou 112A

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9nou 112A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
6.9.2019 IC 7500/7501   Bałtyk   Poznań Gł. 05:40 - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 09:06
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 07:19 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 13:02
5.6.2019 TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 07:19 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 13:02
* TLK 13152/13153   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 18:20
* TLK 13112/13113   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. 14:39
28.4.2019 TLK 14100/14101   Górnik   Warszawa Wsch. 19:49 - Skierniewice - Koluszki - ... - Częstochowa - Tarnowskie Góry - Katowice 00:11
* TLK 15100/15101   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:46 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 18:45
* TLK 15110/15111   Łuczniczka   Warszawa Wsch. 19:34 - Warszawa Centr. - Kutno - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:24
* TLK 15150/15151   Delfin   Łódź Fabryczna 05:19 - Koluszki - Skierniewice - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 13:41
* TLK 15150/15151   Delfin   Łódź Fabryczna 05:19 - Koluszki - Skierniewice - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 14:00
* TLK 15154/15155   Laguna   Łódź Fabryczna 10:50 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 17:11
* TLK 15170/15171   Neptun   Warszawa Zach. 05:46 - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:37
23.1.2019 TLK 16112/16113   Sztygar   Radom 11:18 - Kielce - Zawiercie - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 17:16
* TLK 17102/17103   Zielonogórzanin   Warszawa Wsch. 18:49 - Kutno - Konin - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 00:02
* TLK 17110/17111   Paderewski   Białystok 04:58 - Małkinia - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 13:45
* TLK 18102/18103   Paderewski   Białystok 04:58 - Małkinia - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Gorzów Wlkp. 12:55
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:41 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:07
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:41 - Ełk - Kętrzyn - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 17:07
* TLK 18112/18113   Staszic   Warszawa Wsch. 12:14 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Wałcz - Stargard - Szczecin Gł. 20:46
9.6.2019 TLK 18112/18113   Staszic   Warszawa Wsch. 12:14 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Wałcz - Stargard - Szczecin Gł. 20:46
5.7.2019 TLK 18112/18113   Staszic   Warszawa Wsch. 12:14 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Wałcz - Stargard - Szczecin Gł. 20:46
3.3.2019 TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:09 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 07:21
* TLK 19108/19109   Jagna   Warszawa Wsch. 16:04 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:58
* TLK 19116/19117   Rubinstein   Warszawa Wsch. 16:39 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:36
* TLK 19150/19151   Zosia   Warszawa Wsch. 15:19 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:25
* TLK 19152/19153   Słonimski   Warszawa Wsch. 17:09 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 19:12
* TLK 25170/25171   Mierzeja   Lublin 19:40 - Łuków - Siedlce - ... - Gdynia Gł. - Władysławowo - Hel 06:36
* TLK 28100/28101   Warta   Lublin 11:48 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Nowy Tomyśl - Zbąszynek - Gorzów Wlkp. 21:15
* TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin 04:35 - Łuków - Siedlce - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 15:16
* TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin 04:37 - Łuków - Warszawa Wsch - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Piła Gł. 12:38
* TLK 28104/28105   Zamoyski   Lublin 08:37 - Łuków - Sielce - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 19:14
* TLK 28106/28107   Noteć   Lublin 13:18 - Łuków - Siedlce - ... - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 22:00
* TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 15:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 31112/31113   Wit Stwosz   Kraków Gł. 12:41 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 15:46
* TLK 31152/31153   Wit Stwosz   Zakopane 09:25 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 15:46
* TLK 35100/35101   Małopolska   Przemyśl Gł. 11:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Działdowo - Iława Gł. - Gdynia Gł. 22:50
15.3.2019 TLK 35100/35101   Małopolska   Przemyśl Gł. 11:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Działdowo - Iława Gł. - Gdynia Gł. 22:50
* TLK 35104/35105   Ukiel   Kraków Gł. 09:29 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 18:26
* TLK 35106/35107   Branicki   Kraków Gł. 07:08 - Warszawa Wsch. - Małkinia - ... - Elbląg - Tczew - Gdynia Gł. 20:15
* TLK 35170/35171   Karpaty   Kraków Gł. 00:49 - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:51
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 21:01 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:51
* TLK 38102/38103   Osterwa   Przemyśl Gł. 09:50 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 21:18
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:26
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:47
1.9.2019 TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:26
* TLK 45100/45101   Artus   Katowice 10:08 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:18
6.4.2019 TLK 45100/45101   Artus   Katowice 10:08 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:18
14.6.2019 TLK 45100/45101   Artus   Katowice 10:08 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:18
20.1.2019 IC 46103/46102   Panorama   Katowice 18:12 - Strzelce Opolskie - Opole Gł. Wrocław Gł. 20:21
* TLK 48106/48107   Gwarek   Katowice 05:36 - Gliwice - Lubliniec - ... - Piła Gł. - Białogard - Słupsk 14:24
21.5.2019 TLK 48106/48107   Gwarek   Katowice 05:36 - Gliwice - Lubliniec - ... - Piła Gł. - Białogard - Słupsk 14:24
* TLK 50174/50175   Ustronie   Gdynia Gł. 08:08 - Władysławowo - Hel 09:46
* TLK 51100/51101   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:46 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Malbork - Tczew - Gdynia Gł. 18:45
* TLK 51110/51111   Łuczniczka   Bydgoszcz Gł. 05:57 - Toruń Gł. - Włocławek - Kutno - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:51
* TLK 51150/51151   Delfin   Łeba 14:10 - Lębork - Gdynia Gł. - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabryczna 23:31
* TLK 51170/51171   Neptun   Warszawa Zach. 05:46 - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:37
* TLK 52170/52171   Mierzeja   Hel 22:19 - Władysławowo - Gdynia Gł. - ... - Siedlce - Łuków - Lublin 09:45
* TLK 53100/53101   Małopolska   Gdynia Gł. 04:55 - Iława Gł. - Działdowo - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 15:58
* TLK 53104/53105   Ukiel   Olsztyn Gł. 09:34 - Iława Gł. - Toruń Gł. - ... - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Kraków Gł. 18:20
* TLK 53106/53107   Branicki   Gdynia Gł. 07:21 - Tczew - Elbląg - ... - Małkinia - Warszawa Wsch. - Kraków Gł. 20:50
30.5.2019 TLK 53106/53107   Branicki   Gdynia Gł. 07:21 - Tczew - Elbląg - ... - Małkinia - Warszawa Wsch. - Kraków Gł. 20:50
* TLK 53170/53171   Karpaty   Gdynia Gł. 18:01 - Tczew - Iława Gł. - ... - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Kraków Gł. 03:04
* TLK 53170/53171   Karpaty   Zakopane 21:01 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:51
* TLK 54100/54101   Artus   Gdynia Gł. 08:26 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice 17:35
20.1.2019 TLK 54100/54101   Artus   Gdynia Gł. 08:26 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice 17:35
* TLK 55171   Delfin   Gdynia Gł. 12:07 - Władysławowo - Hel 13:45
* TLK 55174/55175   Ustronie   Hel 19:02 - Władysławowo - Gdynia Gł. 20:41
* TLK 57104/57105   Jeziorak   Olsztyn Gł. 07:00 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 10:42
* TLK 57110/57111   Bachus   Gdynia Gł. 13:30 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 19:15
* TLK 58100/58101   Albatros   Gdańsk Gł. 04:37 - Gdynia Gł. - Koszalin - Szczecin Gł. 10:42
* TLK 58102/58103   Żuławy   Olsztyn Gł. 06:35 - Elbląg - Tczew - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 14:02
25.1.2019 TLK 58110/58111   Bory Tucholskie   Gdynia Gł. 11:53 - Gdańsk Gł. - Tczew - Chojnice - Piła Gł. 15:39
* TLK 68104/68105   Pobrzeże   Wrocław Gł. 06:13 - Ostrów Wlkp. - Zduńska Wola - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 18:23
* TLK 71102/71103   Zielonogórzanin   Zielona Góra Gł. 05:44 - Zbąszynek - Poznań Gł. - Konin - Warszawa Wsch. 11:11
* TLK 71110/71111   Paderewski   Zielona Góra Gł. 15:25 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 23:44
* TLK 75104/75105   Jeziorak   Poznań Gł. 17:45 - Gniezno - Inowrocław - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 21:33
* TLK 75110/75111   Bachus   Zielona Góra Gł. 08:52 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 14:32
* TLK 81104/81105   Rybak   Białystok 05:41 - Ełk - Kętrzyn - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 17:07
* TLK 81104/81105   Rybak   Szczecin Gł. 10:38 - Stargard - Koszalin - ... - Kętrzyn - Ełk - Białystok 22:44
* TLK 81108/81109   Paderewski   Gorzów Wlkp. 15:37 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 23:44
* TLK 81112/81113   Staszic   Szczecin Gł. 08:00 - Stargard - Wałcz - ... - Toruń Gł. - Kutno - Warszawa Wsch. 16:56
* TLK 82100/82101   Warta   Gorzów Wlkp. 06:52 - Zbąszynek - Nowy Tomyśl - ... - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 16:25
12.12.2018 TLK 82100/82101   Warta   Gorzów Wlkp. 06:52 - Zbąszynek - Nowy Tomyśl - ... - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 16:25
* TLK 82102/82103   Kochanowski   Kołobrzeg 12:00 - Białogard - Piła Gł. Bydgoszcz Gł. - ... - Siedlce - Łuków - Lublin 23:10
* TLK 82102/82103   Kochanowski   Piła Gł. 15:19 - Bydgoszcz Gł. - Toruń Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 23:10
* TLK 82104/82105   Zamoyski   Kołobrzeg 07:58 - Białogard - Piła Gł. - ... - Siedlce - Łuków - Lublin 19:10
21.5.2019 TLK 82104/82105   Zamoyski   Kołobrzeg 07:58 - Białogard - Piła Gł. - ... - Siedlce - Łuków - Lublin 19:10
* TLK 82106/82107   Noteć   Piła Gł. 06:09 - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 14:29
* TLK 83102/83103   Osterwa   Szczecin Gł. 06:31 - Krzyż - Poznań Gł. - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 17:55
* TLK 83170/83171   Ustronie   Kołobrzeg 17:43 - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:55
* TLK 83170/83171   Ustronie   Kołobrzeg 17:53 - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:55
* TLK 84106/84107   Gwarek   Słupsk 13:48 - Koszalin - Białogard - ... - Lubliniec - Gliwice - Katowice 22:31
* TLK 85100/85101   Albatros   Szczecin Gł. 16:57 - Koszalin - Gdynia Gł. - Gdańsk Gł. 22:25
* TLK 85102/85103   Żuławy   Szczecin Gł. 14:02 - Koszalin - Gdynia Gł. - Tczew - Elbląg - Olsztyn Gł. 21:07
* TLK 85104/85105   Gryf   Szczecin Gł. 06:54 - Koszalin - Gdynia Gł. - ... - Malbork - Elbląg - Olsztyn Gł. 14:01
11.1.2019 TLK 85110/85111   Bory Tucholskie   Piła Gł. 17:30 - Chojnice - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 21:08
25.1.2019 TLK 85110/85111   Bory Tucholskie   Piła Gł. 17:30 - Chojnice - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 21:08
* TLK 86104/86105   Pobrzeże   Kołobrzeg 09:55 - Koszalin - Słupsk - ... - Zduńska Wola - Ostrów Wlkp. - Wrocław Gł. 21:58
* TLK 91108/91109   Jagna   Łódź Fabryczna 04:42 - Łódź Widzew - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 06:26
* TLK 91116/91117   Rubinstein   Łódź Fabryczna 05:19 - Łódź Widzew - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 07:01
Strana: 1 2































411.72

Našli jste chybu?